Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość kokulka
Do eris 15 - wspólczuję Ci i przykro,jest czytać,że któraś z koleii Pani została tak bardzo skrzywdzona,przez nieuczciwego lekarza,czy kosmetologa. Dziewczyny piszcie śmiało kto wam wykonywał dany zabieg (thermage,fokus,fraxel,czy innego typu laser)w jakiej placówce medycznej i przez jakiego lekarza - do tego macie prawo. To nie jest pomówienie,oczernienie to,jest stwierdzenie faktu. Mówmy głośno gdzie i przez kogo zostałyśmy tak bardzo skrzywdzeni. Ku przestrodze dla innych kobiet. Lekarz czy kosmetolog biorąc duże pieniądze za zabieg który zniszczy nam twarz i życie, nie poczuwa się do winy? - to, jest dopiero draństwo i chamstwo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina*
Dziewczyny, wspolczuje wam ! :( Niestety, tym "lekarzom" zalezy przede wszystkim na naszej kasie...:( Klamia, obiecuja gruszki na wierzbie... Ja zrobilam sobie raz botox i pozniej skora byla bardzo wysuszona. Wiecej nie zrobie. Po mezoterapii pod oczami, skora sie polaldowala. Jedyne "dobre" rezultaty mialam po fotoodmladzaniu. Kilka zabiegow podnioslo mi owal twarzy i bardzo pojedrnilo skore. Pierwszy raz zrobilam tylko 1 raz jakies 6 lat temu i skora bardzo sie oprawila. Drugo raz, 2 lata temu 3 zabiegi co miesiac i efekt byl rewelacyjny. I trwa nadal. Nie zauwazylam zadnego pogorszenia po tych 2 latach. Efekt caly czas sie utrzymuje. Mam skore odmlodzona o jakies 10 lat. Wizualnie. Mysle jednak, ze trzeba starannie wybrac gabinet. I chyba tez nie przesadzic z iloscia zabiegow. Nie chce tu wam nic radzic, bo moze jest tak, ze nie dla kazdego wszystko jest dobre. Naprawde, przykre to wszystko... Bo ciezko takie efekty odwrocic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kalina ...czy
to fotoodmladzanie to jest ten IPL?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotoodmładzanie to IPL, RF - to fale radiowe, czyli co innego. Prawda jest taka, że każde urządzenie w rękach laika, a nie fachowca może wywołać tylko powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmilecka
Ja bym nie ryzykowala... Tez mam szczupla twarz, z wiekiem coraz bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się dziewczynom przed 38 rokiem życia, że w ogóle decydują się na coś takiego. Tak naprawdę ja wpadłam w panikę antyzmarszczkową tuż przed 40ką, bo kochane panie tak naprawdę, upływ czasu widoczny jest dopiero plus minus od 35 roku w górę, a wcześniejsze poprawiania inwazyjnymi zabiegami mogą jedynie coś popsuć. Zawsze byłam ładna, naturalna, nie nosiłam makijażu, nie chodziłam wcześniej do kosmetyczki, miałam porcelanową cerę. I to była norma. I nagle panika! - zmarszczki pod oczami, które pojawiły się w ciągu krótkiego czasu, jakby znikąd! Ukoronowaniem paniki był zabieg RF. Na zabiegu byłam 2 razy w Yasumi, czyli raczej oddałam się w zaufane ręce. Potem poczytałam to forum i stwierdziłam, że więcej razy nie zaryzykuję, choć byłam nastawiona na całą serię. Bardzo przekonuje mnie argument, że te same fale niszczą tkankę tłuszczową pośladków, a potem "niby" mają nam wygładzić zmarszczki na twarzy. Myślę, że są osoby, których skóra w sposób pożądany znosi te fale, ale u innych, tych z małą podściółką tłuszczową bywa fatalny w skutkach. Ja po swoich 2 zabiegach 7 m-cy temu stanowczo nie widzę poprawy. Zauważyłam jedynie dołki pod oczodołami i dodatkowe pionowe zmarszczki ciągnące się od zewnętrznego kącika oka w dół. Skóra na powiekach górnych, aż do brwi jest coraz cieńsza. Z uwagi na to, że niestety zauważam, od 38 roku życia galopujący upływ czasu, nie jestem pewna, czy te niekorzystne zmiany to efekt RF 7 mies temu, czy po prostu natury. W wieku 25-35 lat czas dla nas praktycznie stoi (gdy miałam 34 lata dawano mi 24). Ale gdy oglądam swoje zdjęcia w wieku 37 38 i 39 lat widzę wyraźne różnice praktycznie z roku na rok. Acha! Pogadałam szczerze z moją kosmetyczką i wiecie co mi powiedziała? - że urządzenia typu RF, lasery itp serwisanci nazywają między sobą "aktywatorami raka", a kosmetyczki wolą 10 razy robić oczyszczanie twarzy niż 1 raz fale. Po prostu boją się ich. Trochę mi przykro gdy to piszę, bo wolałabym wierzyć, że jest środek, który pomoże nam wyglądać pięknie przez lata, ale gdy patrzę na wypadające z obiegu gwiazdy filmowe to stwierdzam, że nie ma i to za żadne pieniądze. A potem zapytałam siebie, czy chciałabym kiedyś wyglądać tak jak wygląda dziś Kora i nie wiem jak Wy, ale ja nie. Ja wolałabym być prawdziwą, zwykłą babcią. Taką ze zmarszczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racjęęęę
te urządzenia to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada jeszcze raz
Nie mialam co prawda Thermage, ale poddalam sie zabiegowi Refirme oparta na technologi ELOS na maszynie Syneron, oryginalna maszyna, obejrzalam certyfikaty. Jedna z Pan podkreslala ze wazna jest maszyna i umiejetnosci osoby obslugujacej. W moim przypadku i pani byla dobrym przeszkolonym fachowcem i maszyna Syneron oryginalna dopuszczona na rynku amerykanskim (FDA) i europejskim. I niestety musialam przerwac, bo po 2 zabiegach (planowalam 6) zauwazylam znaczne wysuszenie skory, zmarszczki pod oczami, i ogolnie niekorzystny zmeczony wyglad. Swoj przypadek opisuje w watku Lifting Elos http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3660367&start=90 Stanowczo odradzam wszelkie zabiegi typu Refirme, thermage osobom o cienkiej skorze i malej warstwie tluszczowej na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rf
Cześć dziewczyny, po przeczytaniu waszych postów szukałam czegoś co nie byłoby laserem, falami itd. Znalazłam zabieg fajnie odmładzający - nie jest to efekt liftingu, ale nie o to mi chodziło. Jestem zadowolona i nie mam żadnych złych efektów. Polecam softtrix jak znajdziecie u siebie, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto!
Daruj sobie te BZDURY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, że
że pozytywne opinie są tak traktowane jak powyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłybyście podając opinie na temat zabiegów napisać coś na temat po pierwsze swojego wieku, a po drugie na temat typu skóry i rodzaju cery - sucha przetłuszczająca się, cienka, grubsza. To bardzo ważne. Przede wszystkim innego efektu spodziewa się 35-latka, czego innego 45 latka. Poza tym zabiegi trzeba dobierać indywidualnie. To, co jak już pisałam służy jednym, może szkodzić innym. Ja do RF byłam zakwalifikowana na zasadzie przyszłam, zapytałam o RF, zapłaciłam, zrobiono mi i już. Nie było żadnego wywiadu, oględzin cery, propozycji innych zabiegów. Tego mi zabrakło. Nie przemawia do mnie radosne "hurra! to rewelacja, bo mi pomogło", albo "To dno kompletne, bo mi zaszkodziło". Niemniej mam wrażenie, że gdy trafiamy do gabinetów kosmetycznych wchodzimy w role królików doświadczalnych i nawet mając jakąś wiedzę na temat szans i zagrożeń nie zawsze potrafimy z sytuacji jaką same sobie zafundowałyśmy wyjść bez szwanku. NAJWIĘKSZY PROBLEM KOBIET POLEGA NA TYM, ŻE WBREW WSZYSTKIEMU BARDZO CHCĄ WIERZYĆ, ŻE ZABIEG BĘDZIE SKUTECZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonatelier
Łódź. Jestem właścicielką oryginalnego Fale radiowe Focus RF+ i tak przeglądając wątek na tym forum widzę jak wiele użytkowniczek bije się z pytaniem -focus to ściema czy rzeczywiście cudowna maszyna,postaram sie pomóc.Jedno jest pewne jeśli fale radiowe to tylko Focus,byłam na kilku prezentacjach fal radiowych i tylko Focus mnie urzekł efektem,kupiłam bez zastanowienia mimo kosmicznej ceny.. Posiadam Focusa i jest to moim zdaniem bardzo skuteczna maszyna pod warunkiem właściwego doboru parametrów,właściwego wykonania zabiegu oraz jego długości . U nas zabieg trwa 60 minut 1 partii ciała,niektóre salony oszukują na czasie zabiegu skracając go o połowę gdyż prawidłowe wykonanie zabiegu przypomina trochę masaż i jest ciężką fizyczną pracą,ciężko niewprawnej operatorce wytrzymać godzinę wciskania głowicy w ciało,więc kończy się na bylejakim jeżdżeniu bez sensu by tylko podgrzać a nie ukierunkować tkanki lub skracanie zabigu-stąd możliwy brak efektów lub Focus jest jakimś pseudofocusem gdyż oryginalna maszyna jest droga i nie dla wszystkich dostępna ( ponad 60.000 zł),podobno są podróbki. Jestem oczywiście na stronie Royal Vital jako gabinet autoryzowany: http://www.focusrf.com/index.php?option=com_content&view=article&id=87%3Aod Nie miałam jeszcze niezadowolonej klientki z zabiegów Focusem. Każda klientka która wyrazi na to zgodę ma fotografowaną daną partię ciała poddawaną zabiegowi i podczas kolejnych sesji zabiegowych omawiamy jakie zaszły zmiany. Część klientek na koniec kuracji prosi o kopię swoich zdjęć-jest tak zachwycona.Wydatek nie jest mały bo trzeba wykonać minimum 5 zabiegów by to miało sens,choć po 1 zabiegu juz efekt jest niesamowity,a przynajmniej efekt pierwotny. Zabieg oczywiśćie bezbolesny nawet podobno przyjemny. To prawda że Focus rozbija cellulit,modeluje,likwiduje tkankę tłuszczową,napina skórę likwidując zmarszczki i odmładza. U nas w instytucie za 1 partię ciała -380 zł przy pojedynczym zabiegu,po 280 zł za zabieg przy wykupieniu serii 5 zabiegów,oraz po 250 zł za zabieg przy wykupieniu 10 zabiegów. Ceny jak widać uczciwe,niżej zejść już nie mogę. Zapraszam serdecznie: kosmetolog Paula Borek www.salonatelier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z reklama
!!!!!!!co klientów brak na to góóoowno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z reklama
!!!!!!!co klientów brak na to góóoowno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak!
Z pewnością tak, coraz mniej naiwnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
Hello Na twarz zróbcie sobie zabieg Sculptra (kilka powtórzen i w końcu u każdego będzie efekt). Focus RF i inne badziewia wcale mniej nie bolą, a powikłań dają więcej...... Moje Drogie Jestem lekarzem z dużym doświadczeniem. Nie piszę, gdzie pracuje, ani nie ujawniam nazwiska, żeby uniknąć posądzenia o kryptoreklamę. 1. Zaffiro to DWA RAZY TAŃSZA podróbka Titana. 2. Nie działa lepiej, nie 3. Titan, ani jakiekolwiek inne urządzenie do termoliftingu, czyli też Alma Accent, Thermage, czy Ulthera nie są lekarstwem na wszystko. Gdyby łatwo było naciągać skórę, nie byłoby chirurgii. 4. Na twarz najlepiej zastosować serię zabiegów Sculptra - nie ma urządzenia, które da lepszy efekt 5. Termolifitng - najlepiej roibć tam, gdzie nie da się robić Sculptry, czyli powieki, szyja, podbródek itp 6. Ja wybrałem Titana, gdyż jest lepszy od Zaffiro i bezpieczniejszy od Thermage (oj, duuuuużo powikłań ze strony oka i tkanek okołogałkowych) i Ulthery 7. Titan prezentuje najlepszy stosunek cena / jakość i tyle pozdrawiam Wasz Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli rzeczywiscie jestes
lekarzem w tym fachu, dzieki za info i szczerosc :):) a moglbys ocenic zabiegi laserem fraksel co2? bo jestem 9 m-cy po takim zabiegu - ze srednim skutkiem, jak wrecz nie odwrotnym :-o:-o dziekuje serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli rzeczywiscie jestes
chodzi mi o twarz, dekolt, dlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu jakaś obiektywna
opinia lekarska.A co lekarz poleca na blizny potrądzikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
Witam Dziekuje 1. Laser frakcyjny CO2 - co mial zrobic na szyi, dekolcie i dloniach? Jak dla mnie to 3 różne okolice.....o różnych wymaganiach. Laser frakcyjny CO2 jest fantastycznym narzędziem, ale....do naporawy cienkich pomarszczonych skórek w stylu stara twarz lub powieki. No cóż, jak się ma to się robi.... Dłonie - dobrze usunąć przebarwienia (np, dobrym (!!!) IPLem, jak Energist lub Ellipse), a sama skóra - albo Radiesse metodą hydrodyssekcji, albo kwas hlauronowy kaniulą Dekolt - przebarwienia i naczynka jw. dobrym IPLem. Jakość skóry - Sculptra albo kwas hialuronowy Szyja - probelm. Jak jest trochę tłuszczu można próbować lipolizy. Jak sama skóra wisi - Titan albo inny termolifting. Jak są zmarszczki - można próbować Restylane Vital w końcu jakaś obiektywna haha blizny potrądzikowe to nie jest rzecz prosta. Ja stosuje osocze bogatopłytkowe w połączeniu z bardzo silnym laserem frakcyjnym erbowo-szklanym - tak ze 6 zabiegów. Ale....mam małą tajemnicę, kiedy laser działa lepiej, kiedy gorzej. Tylko jej nie powiem tutaj. W końcu dzięki małym tajemnicom jestem DOBRY i różnie się od tych, co poprostu mają urządzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli rzeczywiscie jestes
dzieki przesliczne :) problem w tym, ze moja skora w tych okolicach byla super (w lepszej kondycji niz u mojej o 14 lat mlodszej siostry, bo etap opalania jej skonczylam w wieku ok. 22 lat, a mam obecnie 42 lata), ale zachcialo mi sie skory bobaska :o i teraz te okolice mam troszke ciemniejsze od mojej naturalnej skory (a mam ogolnie bardzo jasna karnacje). mysle, ze jest jeszcze szansa, ze to sie kiedys wyrowna i przestane byc dwukolorowa....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
jesli rzeczywiscie jestes To najprawdopodobniej jednak przebarwienie skóry powstałe po zabiegu. Zrobilbym kilka zabiegów dobrym IPLem (Ellipse lub Energist) i posmarował Cosmelanem 2. To normalny objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
jesli rzeczywiscie jestes a Wrocław nie jest za daleko na kilka spotkań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
a swoja droga - focus rf hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może być prawda!
robiłam swego czasu fale radiowe na brzuch. po jakimś czasie przytyłam, i nie byłoby w tym tragedii gdyby nie to, ze mam przeraźliwie obwisły brzuch... być może dlatego, ze kolagen został zniszczony i skóra mojego brzucha obwisła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak było to lekarze raczej nie wykonywaliby tych zabiegów. Jest ogólnopolska akcja Z Accentem na Harmonię, która edukuje z zakresu takich zabiegów i oni sami polecają zabiegi wykorzystujące radiofrekwencję, a to wszystko w porozumieniu z lekarzami, którzy tkie zabiegi przeprowadzają. Może to jakies inne czynniki wpłynęły na takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
Akcja dotycząca jednego urządzenia to akcja sponsorowana. Ot cała motywacja lekarzy uczestniczących. Oczywiscie, ze czesto lepiej zastosowac Sculptrę lub wypełniacz zamiast termoliftingu, bo da natychmiast efekt i efekt będzie pewny. Termolifting lepiej zostawić na tzw. trudne okolice, gdzie inne metody zawodza. Po zabiegach RF są działania niepożadane, w tym poważne obrzęki tkanek okołogałkowych itp. Dlatego osobiście wolę stosować daleką podczerwień. Także dajmy spokój z reklamą Accenta. Dajmy spokój z entuzjazmem. Ta maszyna jest super. Nie, ta maszyna jest super, a może jeszcze inna. Medycyna estetyczna, żeby była skuteczną, musi oferować indywidualnie dostosowane zestawy zabiegów, a nie jedną maszynę na wszystko AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lajfentuzjast
Mam nadzieję, że w Twoje bzdury nikt nie uwierzy. Ja po falach RF mam sflaczałe, obwisłe powieki za jedyne cztery tysiące, które mogłam przeznaczyć na botoks i kwas chialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem po laserze co2 i powiem wam jestem straszne oszpecona i tez mi wszystko zaczyna wisieć. Tak jak na poczatku napielo trochę owal to teraz wisi chyba gorzej niż przed. No i te blizny, przebarwienia, odbarwienia, dostałam blizny potradzikowe. Mam okropne opuchniecia na kosciach policzkowych . I jak patrzę na zdjecia przed zabiegiem to sie dziwie po co poszłam na zbieg byłam ładna teraz jestem brzydka, zestarzalam sie i mam bardzo smutna zmęczona twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×