Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość jaki rok, jak po 8 m-cach
nic nie zauważayłaś to nie zauwazysz prócz lżejszej kieszeni, bo to nie działa, to tak jak placebo co najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karo43 i kejsi
Ja zrobiłam sobie x 3 fraxel a po kilku miesiącach thermage. Przykład z mojego własnego doświadczenia otóż jestem po zabiegu 1,5 roku i skutki są OPŁAKANE oszpeciłam się całkowicie,przez te cudowne fale radiowe i lasery. Mam obwisłą skórę na twarzy,powieki wiotkie cieniutkie i obwisłe,szyja pomarszczona itd. i to, za moje ciężkie pieniądze i własną głupotę,że w ogóle dałam się skusić na ten niby to cudowy eliksir odmładzania w postaci FRAXEL I THERMAGE.Lecz najgorsze jest to,że zostajesz później SAMA ze swoim problemem bo nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności, nikt niczego nie stara się sam z siebie zaproponować żeby zlikwidować te tragiczne skutki a wręcz uważa że sprawa to już go nie tyczy z problemem zostajesz SAMA. A co w tym wszystki jest nieetyczne otóż przed zabiegiem usłyszałam,że jest to zabieg bardzo bezpieczny,który starczy mi na około 5 lat a konsekwęcjach nie udanego zabiegu i skutkach ubocznych to się w ogóle nie mówi. Na razie leczę się z tych skutków ubocznych ale czy dojdę do siebie to wielki znak zapytania,ponieważ całkowicie mam zniszczony kolagen a ja sama podejrzewam że i tkankę tłuszczową gdyż mam coraz bardziej wychudzoną twarz/?poczytajcie strony amerykańskie na ten temat/ Jak nie będzie żadnej poprawy,to jestem gotowa nagłośniać tę sprawę poprzez media i na różnych forach.Są przecież jeszcze sądy ale różnie to bywa,więc jakby co to sprawę zostwię do oceny mediów. Więc zanim poddacie się temu zabiegowi bardzo dobrze zastanówcie się czy aby warto!!! są wypełniacze a ostatecznie operacje plastyczne i to u dobrego sprawdzonego lekarza,nie bójmy się żadać na piśmie wykonanej operacji/moja osobista rada/ Pozdrawiam tych wszystkich,którzy opłakują skutki tych cudownych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
No właśnie ja zaczynam zauważać to samo tzn.wiotkie , pofałdowane i coraz bardziej opadające powieki, czego nie było przed zabiegiem.Masakra! Uwierzyłam jednak doktor, która mówiła, że sama jest po tym zabiegu, a powieki miała b.fajne mimo wieku.Robiłam sobie już .botox i kwas hial. ale w innym gabinecie i zawsze byłam zadowolona więc myślałam, że i tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczki i lekarze
przyznajcie się, że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jużrozumiem
dlaczego mi opadły tak poliki po tych zabiegach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kejsi i innych oszukanych
Ja też robiłam thermage na powieki w derma-pulsie rok temu i najpierw wydawało mi się, że to po prostu nie działa, ale póżniej zuważyłam takie same objawy jak u Ciebie. Najgorsze, że moje powieki wcale nie wyglądały żle, chirurg pl. powiedział, że z plastyką powinnam poczekać 2-3lata. Całe szczęście, że nie dałam sie namówić jednocześnie na thermage czoła, który mi lekarka usilnie polecała.Moje powieki są tak wiotkie, że dosłownie wyłażą mi na wierzch i makijaż zlepia sie w tych obrzydliwych pomarszczeniach. Dobrze jedna z Was powiedziała, że thermage to jest postarzanie na własne życzenie, za grubą kasę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dadddd02
dadddd2 nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, lecz chcę Cię prosić o podzielenie się z nami,jak się ułożyły Twoje sprawy po tej przykrej przygodzie z thermage. Napisz jeśli możesz, co zrobiłas w tym temacie i jakim zabiegom się poddałaś.Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopana strona
3 strona nie funkcjonuje, prosze o uaktywnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kejsi
Kejsi napisz co u Ciebie, czy zauważyłaś chociaż cień pozytywnych zmian - czy uwidaczniają się te negatywne??? Gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szczera prawda
ja również skuszona reklamą udałam się na ten zabieg i wyglądam teraz źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do, to szczera prawda
Napisz który z zabiegów laserowych miałaś wykonywany,czy thermage? i ukogo! Również poszkodowana.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime38
Tez nie polecam , mam 38 lat, robilam focusa rf, oryginalny sprzed sprawdzilam u dystrybutora gabinet, lekarka obiecywala ze skóra na szyi sie podniesie ,znikną zmarszczki, policzki podobnie . Po serii zabiegów efekt chyba byl zwlaszcza na policzkach , szyja bez wiekszych zmian ,wygladalam troche lepiej ...albo sobie to wmawiałam ?? Po kilku miesiacach na fotkach wakacyjnych zobaczylam swoja twarz, czuje sie oszpecona i oszukana !!!!!!!! Wyostrzyły mi sie rysy twarzy , zwłaszcza żuchwa ,na codzien tego0 nie widziałam w lustrze. Tyle kasy w błoto ,wygladam gorzej a lekarka ? Wymijające odpowiedzi ,w koncu zaproponowała mi Volume w policzki by je podniesc ! Oczywiscie bez zadnego rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biziiizia
Miałam podobna sytuację,ja byłam po serii podobnych zabiegów + thermage w moim przypadku na moje wątpliwości lekarz wmawiał mi,że świetnie wyglądam a rzeczywistość była opłakana i mój wygląd po tych zabiegach jest katastroficzzny. Jeżeli będziesz chciała przeprowadzić jakikolwiek zabieg to,uważam,że powinnaś tę lekarkę omijać szerokim łukiem. Pani doktor zamiast proponować Ci inny zabieg/za pieniądze/,powinna poprawić to,co zniszczyła i doprowadzić Cię do takiego stanu,za jaki kasowała pieniądze. Uważam,że powinnaś się domagać korekty.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadddda2
Witam wszystkich, dawno tu nie zaglądałam Otóż ja jestem juz po plastyce powiek miałam ją w zeszłym tygodniu i nareszcie jestem zadowolona :) Co prawda mam blizny ,ale trzeba czasu. Czytałam tu na forum wiecej o thermage, pisałyscie ze dla kazdego pacjenta jest nowa głowica... Ja chyba takiej nie miałam :/ Umówiłam sie telefonicznie na zabieg, przyjechałam , pani doktor zadała kilka pytań zalożyła mi to ''coś'' w oczy i jazda. Mam wrazenie ,ze podobny efekt byłby gdybym przejechała sobie po powiekach szklanką z wrzącą wodą :O Tak jak pisałam po zabiegu i kilka tygodniu PO było super, powieki rzeczywiście sie obkurczyły ,byłam zadowolona że obyło się bez operacji, planowałam zrobienie policzków, ale... potem skóra na powiekach zaczęła opadac wrocilo wzystko do stanu przed, pelno malutkich zmarszczek których wczesniej nie miałam. Wrocilam do pani dr, powiedzialam co mysle, ona na to ,ze to normalne bo tworzy sie nowy kolagen a stary organizm usuwa... Czekałam kolejne tygodnie a ten niby nowy kolagen się nie pojawiał :( Efekt mial byc do 6ciu miesięcy Zaczęłam buszowac po sieci i trafiłam na forum RealSelf.com - tam kilku lekarzy odradzało thermag ,wlasnie na tym forum dowiedzialam sie ze te fale radiowe niszą tkanke podskórną, byłam na konsultacji u chirurga plastyka, powiedział mi ze jest przeciwny takim zabiegom . Uwazam ,ze to naciąganie ludzi , moze i te thermagi ,fale i inne cuda sprawdzaja sie w labolatorium na królikach ale w prawdziwym zyciu szkoda kasy ,zdrowia i rozczarowań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do, dadddda2 i innych kobiet..
Bardzo dziękuję,że napisałaś prwdę o FR i thermage, ile jest poszkodowanych i oszpeconych kobiet,które uwierzyły w ten cudowny zabieg, Trzeba pisać i mówić o tym głośno,ku przestrodze innych naiwnych kobiet,które dały się nabrać na te super reklamy,takich lekarzy którzy reklamują się w wykonywaniu tego typu zabiegach a okaleczą twarz kobiety, powinno się ścigać z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hahahahahhahaa
Taaa lekarze i gabinety nakupowali złomu i musi im się to zwrócić. Jedno takie urządzenie kosztuje tyle co luksusowy Mercedes z wyposazeniem. Moja pani doktor tez chciała mnie namówić na fale radiowe, nie wiem czy to był focus rf -chyba jakas podroba. Podobnie jest z zabiegiem zwanym Endermologia - tez do dupy Chcialam pozbyc sie cellulitu, wydałam pieniądze a efektu nie ma. Osoba ktora mi to wykonywała zaznaczała ,że trzeba przestrzegac scislej diety i robic codziennie masaże + b.duze ilosci wody :D , czyli co jednak maszynka ssąco-tłocząca nie działa ? :D Przejde na niskokaloryczna diete, bede pila 5litrow wody dziennie, masaze ,cellulit zniknie a głupia klientka mysli po wyjsciu z gabinetu ze to dzieło tegoz urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok fakttt
dobrze ze o tym piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie pacjenka eeee
Tak czytam o tym thermage i falach... gabinety reklamuja je jako srodek na odchudzanie :O : ''Drugi z zabiegów, jaki możesz wybrać, to liposukcja ultradźwiękowa połączona z zabiegiem RF Thermage na wybraną partię ciała. Liposukcja dzięki falom ultradźwiękowym w dwóch etapach pomoże Ci w walce z zalegającym cellulitem. Pierwszy polega na niszczeniu tkanki tłuszczowej przez ultradźwięki emitowane specjalnym aparatem. Zadaniem drugiego etapu jest rozbicie tkanki tłuszczowej, drenaż limfatyczny oraz wzmocnienie elastyczności skóry.'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z tego zrezygnowałam
i chyba dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxxxxxxx
Mam pytanie , czy którejs z was udalo sie odwrócic efekt zabiegu i naprawic szkody??? Mialam robiony ten szajs na powieki ,te na dole wyglądają ok,ale te górne wiszą :/ Czy jest jakas metoda by to usunąc ?Byłam na konsultacji dzisiaj u chirurga czy cos da sie zrobic, zaproponował plastyka powiek... Boje sie ,ze potem powieki nie bedą sie domykać ,nigdy się nie ''cięłam'' ,dlatego wole cos mniej inwazyjnego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli....!!!
lekarz thermage zniszczył ci tkankę tłuszczową na powiekach to, nie ma takiej możliwości, raz zniszczona tkanka tłuszczowa w żaden sposób się nigdy nie odbuduje. Lekarz który źle wykonał zabieg/wina tylko i wyłącznie jego wina/. a jest lekarzem uczciwym,powinien oddaać ci pieniądze lub ze swojego ubezpieczeni opłacić ci zabieg operacji plastycznej na powieki. Nieuczciwy lekarz będzie się wymigiwał,będzie ci wmawiał,że to nie może być po thermage itp.bzdury,gdyż jest zwykłym pazernym draniem! - nic dodać nic ująć....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejsi i emma
j.w ,domagaj sie zwrotu kasy i reklamacji. Niestety musisz isc na plastyke. Inaczej powiek nie da sie podniesc. Niby sa zlote nici ale to w ogole nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepłe herbatka z przytuli ( najlepsza świeżo zebrana ) stosując do mycia twarzy wzmacnia zwiotczałą skórę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooh
Po co ryzykować ? Lepiej zrobić to u kogoś sprawdzonego np Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabeztwarzy
Jestem 2 lata po zabiegu Thermage i od poltora roku wygladam coraz gorzej:( dzieki Waszym wpisom wiem juz dlaczego... regularnie wypelniam wychudle poliki, obserwuje z przerazeniem coraz bardziej widoczne "chomiki" i nie moge sobie darowac jednego idiotycznego kroku. Zabieg tenze zrobilam "z rozpedu", bez wczesniejszego zapoznania sie z tematem i bez czytania opinii. Zaczelam je czytac dopiero potem i znalazlam zaledwie kilka pozytywnych. Dziewczynom, ktore mysla o Thermage, odradzam ten zabieg nauczona wlasnym przykladem. Nie robcie tego - bedziecie zalowac. Nie rozumiem, dlaczego gabinety ciagle stosuja ten proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agibeztwarzy
Ja również jestem 2 lata po zabiegu thermage i mam taki sam skutek tego niby cudownego zabiegu jak Ty, ja zaczęłam zauważać przykre zmiany już po około 6 miesięcy,zaczęło się od powiek,później zmiany obięły obszr czoła i skroni i tak po kolei aż do szyji, natomiast w okolicu żuchwy to już czysta tragedią,pogrądkowana i momarszczona skóra. Gorąco Cię pozdrawiam! Myślę o tym,zeby zebrać więcej takich kobiet pokrzywdowanych i wreszcie coś z tym zrobić,gdyz tak dalej być nie może i nie powinno,lekarze powinni odpowiadać,za te co zrobili i jak zniszczyli nam życie. Mój adres mailowy mbdk@o2.pl Zapraszam poszkodowane Panie o skontaktowanie się zemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaziuta717
Witam, mam dziewczyny do Was pytanie, czy ten nieszczęsny thermage jest tym samym co fale radiowe Fokus rf ??? Na innych forach spotkalam się raczej z dobrymi opiniami na temat FR Fokusem , ewentualnie z opiniami że efektów brak, ale tutaj Wy piszecie o katastroficznych skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wzięłam 2 zabiegi falami RF w Ysaumi. Po tym co przeczytałam zastanawiam się czy je kontynuować? Mam pewne wątpliwości co do osób niezadowolonych. Czy pogorszenie stanu skóry jest na pewno skutkiem RF? Może skóra bez tych zabiegów wyglądałaby jeszcze gorzej? Może doszły dodatkowe czynniki - odchudzanie, stres, kolagen uległ zniszczeniu, ale wbrew przewidywaniom nie odbudował się z jakiegoś powodu? Może zabiegi były zbyt intensywne? Za dużo serii? Trochę jestem przestraszona, w czwartek mam kolejny zabieg i sama nie wiem co zrobić? Wiele osób jest bardzo zadowolonych, więc być może zdarzają się takie osoby, dla których RF po prostu nie jest odpowiedni. Acha! Cztery zabiegi w ciągu 2 lat to chyba niezbyt dużo..., aby nie powiedzieć za mało na efekty. Chyba, że były to 4 serie zabiegów, a wtedy to raczej stanowczo za dużo? co myślicie? co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tak samo jestem po rf zaffiro i od dłuższego czasu zachodzę w głowę, co sie dzieje z moja twarzą. Mam dopiero 32 lata, zabieg był półtora roku temu, od tego czasu jest coraz gorzej, wyglądam na wychodzoną, wymizaerniała, mam obwisła skórę na twarzy i brak jędrności. Zabieg był robiony przecistarzeniowo, miałam dobra twarz ale trochę z własnej próznosci i chyba dobrobytu po 30 chciałam zapobiegać i ciągle wyglądać doskonale. Teraz jestem załamana i nie wiem, jak to naprawić. Ludzie mi mówią, ze strasznie wychudłam na (zanik tkanki tłuszczowej), porobiły mi sie ogromne doły pod oczami, policzki sa opadniete i bez "zycia", jak skóra starej kobiety. Nie wiem, jak to naprawic, zdrowo sie odżywiam, cwiczę, nawet juz i twarz, ale skóra nie reaguje. Do wczoraj nie wiedziałam, ze to może byc od tego dziadostwa. Poczytałam na angielskich stronach (termage distastres, termage/rf fat loss) sprawdźcie, ludzie są załamani i zrozpaczeni, jak ja. Pisza, ze postarzeli sie o dobrych kilkanaście lat i niestety, ze ubytek tkanki tłuszczowej jest nieodwracalny. Ja codziennie patrze w lustro ze strachem, bo nie wiem, co mogę zobaczyć...Z tej desperacji byłam w sb na mezoterapii igłowej, ale teraz żałuję, nie chce juz oglądać żadnych lekarzy medycyny estetycznej i kosmetyczek.. Moze ktoś jest w podobnej sytuacji i udało mu sie poprawić stan skóry? Myślę juz, ze tylko dobry chirurg i przeszczep tłuszczu mógłby coś zdziałać...Specjalnie nawet przytyłam kilka kilo, ale twarzy mi to nie naprawiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×