Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość do Orimori
Prawdziwą ściemą to jesteś ty i to, jest fakt. Drogie Panie nie radzę czytać tych zachwalających reklam to, jedno wielkie g...o! po za tym niszczące naszą skórę, tkanki miękkie no i życie po tym badziewiu. Jak widać reklama goni reklamę, pokupowali sobie aparaciki, a teraz trzeba na nie zarobić oczywiście z duuużym zyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Orimori
No cóż, wielką siłą głupców jest to, że nie boją się mówić i pisać głupstw. Uczono mnie, że nigdy nie powinnam kłócić się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba Ty masz paranoję ;) Nie dajcie się nabierać na te fale i inne cuda!!!! Zniszczenie do końca życia!!!! Tylko same zachwyty, ochy i achy - ale o możliwych skutkach ubocznych ani słowa... A one SĄ!!!! Winnych oczywiście brak..., A kto w tym chorym kraju zdecyduje się iść do sądu????? No kto?... Jak sprawa będzie ciągnęła się latami i jest raczej pewne że prawie niemożliwa do wygrania... :( To nie USA :) To Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orimori
Kto sie decyduje na pójście do sądu za zniszoną twarz ten nie wygra bo to Polska ,a nie Ameryka O-O ? Ale o dziwo masa kobiet jednak do sądu idzie i wygrywa tak jak np Hanna Bakuła ale zapewne zaraz napiszesz że miała znajomości albo że wygrała sprawe bo jest znana. Masakra. Weż kobieto waleriany i idz spać. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć mądrze korzystać z dobrodziejstwa jakie daje nam obecnie medycyna estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orimori W Nic nie wierzysz, tylko w swoje brednie. A ja, nie wierzę żeby w tak małym tekście, zrobić aż tyle błędów ortograficznych - w Polsce nauka na szczeblu podstawowym, jest za darmo, więc zachęcam do nadrobienia braków :) PS. Hanna Bakuła niestety nie wygrała procesu z Gumkowskim, najpierw poczytaj, a później pisz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orimori widzę, że usunęłaś swoje co niektóre wpisy, tak trzymaj i usuń je wszystkie, nic tu po tobie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orimori
Niczego nie usunęłam bo nie ja wypisuje tu chamskie głupoty. Może po prostu jesteś już dość podniszczoną i wiekową kobietą stąd taka twoja zajadła postawa. Z blogu Hanny Bakuły. Bakula walczyła o odebranie chirurgowi uprawnień do wykonywania zawodu i tu faktycznie polegla. "Wygrałam sprawę w Sądzie Lekarskim, a prokurator wszczął ze swojego oskarżenia sprawę  , w Sądzie Karnym. Od 5 lat usiłuję doprowadzić do tego, żeby Gumkowski miał zakaz operowania" hanna-bakula .blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orimori, Nic nie rozumiesz. Żeby iść do sądu trzeba mieć kasę na bardzo dobrego adwokata, bardzo dużo odwagi aby dochodzić swoich praw i dużo szczęścia. Ludzie co mają zniszczoną twarz mają wielką depresje, ledwo im się żyć chce, a co dopiero latać po sądach. Po drugie kasa. Ludzie biorą kredyty na zabieg a myślisz ile jeszcze bedzie potrzeba na adwokata, na założenie sprawy w sądzie, na ekspertyzy, na biegłego? Napiszę Ci, bardzo dużo! Poza tym, nie wiesz że lekarze nie chcą zeznawać przeciw swoim kolegom po fachu? Oni przecież wszyscy się znają, lepiej bądź bardziej. Ktoś z poparzoną twarzą, z depresją, bez pieniędzy- konta lekarz z kasą, znajomościami, ubezpieczeniem (oni są ubezpieczeni od wypadków), na dodatek pewnie z Twooim podpisem że zdajesz sobie sprawę z konsekwencji zabiegu. A żeby było mało- nasze sądy. Termin za pół roku, rozprawy co kilka miesięcy- potem jak zapadnie zły wyrok dla lekarza- apelacja i wszystko w kółko. A Bakuła sprawę przegrała. Z innych spraw: w Szczecinie dr. Barbie 1 rok kary, a wiecie co zrobiła? Kobiety miały 3 cycki, bo kobieta nawet nie ukończyła studiów i podrobiła podpisy. Ile kasy zarobiła to ma, teraz może i bez zawodu, ale na dobre życie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orimori
Wiesz to może załóż temat " Jak zabrać sie za nieuczciwego lekarza czy gabinet " ? Bo zamiast tematu nie pozwalasz se swoją histerycznà arogancją wypowiedzieć komuś takiemu jak ja na TAK dla tych zabiegów. Prawda jest taka ,że ilość osób poszkodowanych to niewielki procent wszystkich pacjentów czy pacjentek czy klientek gabinetow kosmetycznych. Ja mam swoje zdanie na temat FAL RADIOWYCH ty masz swoje wielce poszkodowane zdanie. Dużo z tych "poszkodowanych" poszło po taniości na zabiegi do osób niewykwalifikowanych. I nie pisze tu o "Gruponach" bo sama z nich od momentu pojawienia sie korzystam i trafiam na bardzo przyzwoity i kompetentny personel w gabinetach. tylko o robieniu poważnych zabiegów u niewiadomo kogo z czystej chęc**przyoszczędzenia.a po tym olaboga lekarz zly zabieg do d**y. Lekarz może i zły zabieg źle dobrany ale to nie wina zabiegu tylko lekarza i żyłki sknery ktora pożalowała na siebie kase i brak oczywistej wiedzy o tym co lekarz ma zamiar mam zrobić. Nikt daleko do netu nie ma ,ale jak widać z info nie korzysta tak jak powinien, bo pewnie poszkodowane klientki wolą czytać Pudelka czy inne badziewnie portale zamiast poświecić czas na ważną dla siebie sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, pomyślcie dlaczego Orimori tak bardzo broni chirurgów plastycznych i medycyny estetycznej ?- wniosek nasuwa się sam; albo,jest tą, od robienia wody z mózgu kobietom, które planują zabiegi estetyczne. Albo, jest mierną ale wierną asystentką lub pielęgniarką lekarza, a interes źle idzie.. Więc moja rada, nie dajcie się złapać na tę wędkę bo zginiecie niczym te ryby schwytane na haczyk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to teraz chirurg plastyczny wykonuje zabiegi falami radiowymi itp. O-O ? Puknij sie kolejna idiotko ja tu nie bronie żadnego chirurga ale prawa do wypowiedzi. Po to kafeteria jest żeby można było pisać o swoich uwagach i jak masz ból d**y, bo ci ktoś zaoferował coś z czego zadowolona nie jesteś , to podaj imie nazwisko lekarza swoje dane ,a jak nie to spadaj. Zadzwonić i zapytać jaki gabinet czy klinika ma z tobą problem zawsze można i na tej podstawie wyrobić sobie zdanie. Pieniaczek jest od groma ,osob ktore z różnymi chorobami brykają na zabiegi i mają w d***e przeciwskazania, bo oczekują efektu też. Trudno efektem ubocznym zażywania nadmiaru wit A jest sraczka głupoty własnej czesto dramat i myśle że o tym należy najpierw pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiedzona jesteś, czy co? Posłuchaj kobieto, zmykaj stąd z tymi twoimi wulgaryzmami. Gdyby to, jeszcze głupota umiała fruwać, z pewnością latałabyś niczym gołębica ....... Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka kolorowa
a fale radiowe które usuwają rozstępy też są szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fale radiowe są do radia jak sama nazwa wskazuje.Likwidacja rozstępów przy ich pomocy toż to nierealne . Można je trochę zmniejszyć i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwalczamidiotyzm
Gdyby ludzkość w ramach postępu widziała tylko FALE RADIOWE W RADIU ,a nie jako nośnik energi ,Zorze , Gwiazdy czy wszelkie zjawiska atmosferyczne ,to byś pewnie jeszcze w jaskini siedziała ze swoimi poglądami zacofana babo. Wracaj do szkoły powszechnej ,bo twoja wiedza na temat fizyki jest żadna .nawet nie na poziomie podstawowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironii to Ty wcale nie czujesz pani fizyk .A może wykładasz fizykę =ale w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wszystkie zabiegi
które wykorzystują fale radiowe są szkodliwe? Nie pytam o twarz ale o zabiegi na ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orimori, Ty to chyba namiętnie tego Pudelka i Harlekiny czytasz, bo złożyć zdanie poprawnie nie potrafisz. Co nasuwa myśl, że raczej dla lekarza nie pracujesz, bo tam pewnie wybierają ludzi który przynajmniej potrafią przelać na papier swoje myśli. Sugerujesz, że te osoby poparzone to wina tylko i wyłącznie ich samych, a nie lekarzy? Jakbyś nie była taką ignorantką i poczytała trochę, to byś wiedziała że nikt tutaj nie chodził do lekarza zza rogu, a za zabieg zapłaciły grube pieniądze. Jesteś zbyt ograniczone intelektualnie żeby zrozumieć pewne rzeczy. Żegnam ozięble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2013-11-25 21:26:12 A Ty jesteś efektem braku użycia prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie fale radiowe używane w urządzeniach medycznych nie mają prawa zaszkodzić. Wszystko co jest napisane w skutkach ubocznych może być i jest cechą osobniczą. Poznałam np faceta który puchł w pracy przy nadajniku radiowym więc... Ja miałam 10 zabiegów falami na twarz ,szyje dekolt i ręce ok 2,5 rokul wstecz i efekt b.dobry i nic mi nie jest. Napewno wybiore się na kolejne tego typu zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieraj się, wybieraj do woli. A ja odradzam wszelkiego rodzaju zabiegi z FR i laserami i tyle w temacie - bo baaardzo szkodzą i oszpecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartoczytaćipytać
Czy tylko ja mam wrażenie po przeczytaniu strony po stronie ,że często wypisują tu te sama osoby pod jednymi nickami ? Ktoś kto pisze że mu twarz wychudla i skóra obwisła po thermage nie mogł na nim być, bo ten zabieg ma zagęszczać skóre , a nie usuwać tkanke tłuszczową . Tkankę tłuszczową usuwa sie np Lipo royalem i robi sie to po to żeby wymodelować twarz i jeśli nie doklada sie do zabiegów tym urządzeniem np Fokusa RF ktory ma zagęścić skore po ubytku tkanki tłuszczowej ,to faktycznie efekt może być różny. Oczywiśce gabinet ktory oferuje modelowanie owalu Lipo Royalem itp powinien mieć to opisane i klientka powinna być o tym poinformowana . Poza tym chyba samemu też można poczytać o urządzeniach na ktorych gabinety pracują. Wystarczy wejść na strone czy zadzwonić do gabinetu i wypytać.Jeśli przy rozmowie z kimś z gabinetu slyszy sie że osoba nie wie na czym pracuje czy jak dokladnie urządzenie działa ,to tam po prostu nie przychodzimy , to chyba jest oczywiste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wytłumacz mi jak można "zagęścić " skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mezoterapia igłowa lub bezigłowa jest bezpieczna czy też należy to tej grupy ryzyka ,,deformujących,, skore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja poddałam się jednemu zabiegowi RF na brzuch. I ogolnie zabieg bezbolesny. Głowica wytwarza ciepło, w zależnosci od ustawień temperatura odczuwalna jest różna. Głowica musi być w ciągłym ruchu inaczej można doprowadzić do oparzenia. Ogólnie dla mnie zabieg był dość przyjemny. Byłam klientką gabinetu medycznego a nie kosmetycznego. Zabieg wykonywała pani kosmetolog. Czy był to zabieg dobrze wykonany? Nie wiem bo ekspertem nie jestem... ale nic mi do tej pory nie z tego tytułu nie dolega. Co do efektów... standardowo brak. Wiadomo, że po jednym zabiegu nie można się spodziewać cudów... ale podejrzewam, że po serii zabiegów dużej różnicy nie będzie. Cena promocyjna na spróbowanie 200zł. Standardowa 300zł. Tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowska Agnieszka Sopot
Witajcie dziewczyny ! Zakupiłam pakiet 10-ciu zabiegów Focus RF ponieważ tylu wymaga mój stan skóry jak to stwierdziła dermo kosmetolog w Gabinecie po zbadaniu cery aparaturą, na szczęście nie mam przeciwwskazań do zabiegu, robię serię w Salonie Bellezza w Wejherowie, które ma Focusa 3D (oryginalne urządzenie co można sprawdzić na stronie focusa.com), o których koleżanki z Wejherowa dowiedziały się z telewizji widząc bardzo często panią prowadzącą różne programy co mnie zaciekawiło i zachęciło:-) Dziewczyna jest tak pełna wiedzy - przyszły dermatolog estetyczny, ciepła, miła i pełna wiary, która widać, że ją dosłownie uskrzydla, oklaski dla tak młodej, wierzącej i pełnej pasji do zawodu o przede wszystkim profesjonalnej osóbki, Donka uwielbiamy Cię, Twoje rady w programach i dziękujemy za tak niskie ceny, okazane serce i przede wszystkim efektywność zabiegów! :oklaski: Jestem już co najmniej 5 lat młodsza-fotki będą na stronce a cellulit i cm znikają z tygodnia na tydzień!:jupi: Polecam wszystkim focusa Rf3D!!!!!!:oklaski:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej chcesz, żeby inni zakupili. Odpuść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem również po wykonanej serii Focusa 3D i efekty przeszły moje oczekiwania!!! Wyglądam jak po chirurgicznym liftingu skóry, patrząc na zdjęcia przed pierwszym zabiegiem, przed piątym i przed dziesiątym oraz po nie dowierzam do tej pory, jak staro wyglądałam!!! Każdy pyta czy byłam u dr. Szczyta czy jestem po prostu cała ostrzyknięta przez lekarza. Polecam!!! ale zwracajcie uwagę, czy dany salon, gabinet jest autoryzowany i czy ma prawdziwego Focus RF 3D! Wiele ma podróbki o czym przekonały się moje koleżanki - efekt zerowy poprawy a mnóstwo pieniędzy wydane. Miejsca w których nie ma prawdziwego Focusa powinny się wstydzić, że naciągają ludzi i prasują chińskimi urządzeniami utwierdzając klienta w tym, że to Focus! Pamiętajcie, że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw a wasza renoma upadnie! Wchodźcie na stronę focusa.com i wyszukujcie miejsca stosowne do waszego zamieszkania. Pozdrawiam wszystkich. P.s. Focus ma specjalistyczne kremy o czym poinformowała mnie moja kosmetolog także jeśli ktoś nakłada żel np do usg czy ekg to już coś nie tak???? Zwracajcie kochane na to uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina77
Wczoraj robiłam Focus Rf + na dłonie (to moja pierwsza styczność z tym urządzeniem). Zabieg wykonywałam w autoryzowanym gabinecie medycyny estetycznej. Co do efektów, to Pani kosmetolog powiedziała, że nie są widoczne od razu. Zaleciła wykonywanie kolejnych zabiegów co 28 dni (bo tyle mniej wiecej trwa regeneracja skóry). Stwierdziła że w moim przypadku powinno wystarczyć 4-5 zabiegów do osiagnięcia zadowalającego rezultatu. Co do samego zabiegu to jest dość przyjemny ze względu na przyjemne ciepełko. Teraz czekam z niecierpliwością na efekty:) o Czym wkrótce na pewno napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×