Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Znęcanie się nad dzieckiem - obejrzyjcie...

Polecane posty

Gość no zesz cholera.....
No własnie dlatego dalej nie oglądałam bo wiem czego się spodziewać....mam nadzieję że sprawa się dobrze skończy... ale nie wiem czy usłyszałyście w jednym z filmików jak dziecko powiedziało że nie chce do taty tylko chce z nią zostać....to jest dla mnie chyba najbardziej przerąbane, że matka słysząc cos takiego jest w stanie dalej lać to biedne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym jest nakarmienie
falea- a Twój tok rozumowania jest śmieszny :) przykre, że rozumiesz wszystko w tak prostolinijny sposób, znasz tylko jedno znaczenie słowa 'podniecać' i tak beznadziejnie interpretujesz ewentualną niechęc oglądania zawartości takich linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
jednym jest nakarmienie - o czym ty do jasnego gwinta gadasz? Jaka perwersja? Jakie napawanie sie przemoca? Czy ty sie dobrze czujesz? O czym w ogole jest ten twoj pozal sie Boze post, bo chyba sama nie bardzo rozumiesz o czym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziecko dobrze wie, że jakby powiedziało, że chce do taty, to by je matka zatłukła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym jest nakarmienie
falea- a swoją drogą... nadal nie odpowiedziałas PO CO obejrzałaś wszystko i to do końca... mniejsza z tym ;) miotaj się dalej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym jest nakarmienie - ręce opadają jak się ciebie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Falea - w 100% sie z toba zgadzam! A kolezanka "jednym jest nakarmienie" naprawde powinna udac sie na wizyte do psychologa, bo albo ma problem z wyrazeniem mysli i ubraniem ich w odpowiednie slowa, albo w ogole problem z mysleniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzałam pierwszy
przy drugim się normalnie popłakałam...Biedne dziecko.A tejmatce to bym łeb urwała i lała ją tak jak ona to niewinne dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się miotam? Więc tłumaczę ci jak krowie na miedzy, bo widać że masz problem, że nie obejrzałam wszystkich filmów, a pierwszy przeczytałam - bez dźwięku. Pisałam to wcześniej, jakbyś przeczytała moje posty, to byś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potępiające oglądanie/słuchanie tych filmików co chcecie udowodnić i co to wnosi do sprawy? jakie to ma korzyści dla Szymona? chyba zapominacie jaki jest cel tego postu, chcecie coś udowodnić załóżcie osobny watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kastracja i tylko kastracja!!!!!!! takie geny nie powinny się rozprzestrzeniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu cos nie pasuje ojciec dziecka zalozyl podsluch i wsadzil do neta? I ZERO ZAINTERESOWANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
Najlepsze w tym wszystkim jest to że prokuratura nie widzi znamion przestępstwa ! tak jak myślałam wcześniej, po cholere nam nowe prawo, w tym wczesna interwencja skoro urzędnicy nie reagują! Odbierane są dzieci zadbane ale które mają rodziców którzy nie spasowali urzednikom a w ewidentnych przypadkach zostawia się je na pastwe losu... Chory system. Podam jeszcze jeden przykład - kolo moich rodziców, mieszka patologiczna matka z gromadką dzieci. Dzieciaki nie mają co jeść, chodzą brudne, zaniedbane i latają samopas. Najstarszy z nich czasem pomaga w okolicznym sklepie za pare groszy za które kupuje chleb i margaryne.Musi to robić w tajemnicy bo jak tylko matka go złapie to wymienia złotowki na alkohol Wielokrotnie sprawa była zgłaszana do odpowiednich urzędów. Odpowiedz kuratora - nie odbierzemy dzieciaków bo są zbyt silnie związane z matką... no żesz...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
ja broń Boże nie potępiam oglądania, tylko wiadomo że trzeba mieć silną psychikę, ja mam chyba mega słabą bo przysiegam że do teraz mi się łapy trzęsą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prosze! Ale wszystkie jak jeden mąż są przeciwne aborcji. Kiedy JA przyznaję otwarcie, że w 5 tc usunełam to jestem mieszana z błotem, wyzywana od ku..., su... itp.:( Pytam!!!!!!!!!!!!Czy nie lepiej było, by ta chora, okropna kobieta, to ZWIERZE! NIE USUNELO DZIECKA? Jaki los mu zgotowała??????/// i dlaczego jest lepsza ode mnie tylko dlatego,że łaskawie urodziła/???????????/ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falea -to jest jakas sciema skad ty takie dokladne dane masz,bardzo mnie to interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro - zainteresowanie już jest, przeczytaj wpisy Zawadzkiej. A tak mi przyszło dość prostacko do głowy, że może prokurator nie widział problemu, bo może tak był wychowany i może też tak wychowuje? Naprawdę nie wiem, czemu nie widział znamion przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falea -to jest jakas sciema skad ty takie dokladne dane masz,bardzo mnie to interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
szafirowe szpilki....to żeś teraz poszalała, ale sorry jak nie jesteś gotowa do macierzyństwa to nie uprawiasz seksu albo się zabezpieczasz. Na pewno nie jest ona lepsza od Ciebie, ale ty też nie masz się czym szczycić więc błagam nie P I E R D O L!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ODPOWIEDZIALAS NA MOJE PYTANIE ,CO Z OJCEM KTO TO WSADZIL DO NETU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro, pisałam jak byk w pierwszym poście - z forum Gazety emama. http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,122973191,122973191,Znecanie_sie_nad_dzieckiem_Nagranie_.html To jest link, oczywiście się na pewno rozwali, więc znowu powtarzam, trzeba skopiować i pousuwać spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro, nie krzycz, ja tu nie jestem na etacie, właśnie jem śniadanie i zajmuję się dzieckiem, szybciej nie mogę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doro1903 tak ciężko przeczytać wklejone linki? tam jest wszystko co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomaniaczka
Powiedzcie co się z tym dzieckiem dzieje ?>?>???? Czy policja , opieka zareagowałą ? Przeciez nawet postronna osoba może zgłosic znęcanie sie nad dzieckiem... nie mam czasu czytać dalej, bo idę z synem do lekarza. Smutne i poruszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis Zawadzkiej z wczoraj z jej profilu na facebooku: "SuperNiania Kochane/ni. W sprawie Szymonka uruchomiliśmy co się dało. Ja naprawdę bym chciała pojechać tam i go po prostu zabrać ale tak się nie da. NIESTETY. Musimy poczekać.. wiem, że to trudne bo wyobraźnia nam działa i każda myśli co tam dzieje się teraz. Ale może teraz jest spokojnie. Nic W TEJ SEKUNDZIE nie zrobimy. Ale będę... monitorować i pilnować i zrobimy wszystko by mały był bezpieczny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomaniaczka zgłosić można ale od zgłoszenia do odebrania dziecka matce w naszym kraju jest długa droga, jeszcze dużo czasu może upłynąć i krwi się polać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
jak bym tylko wiedziała gdzie ta koorva mieszka to bym tam pojechała, jej w p i e r d o l i ł a a dziecko bym zabrała..... Czemu ojciec dziecka tego nie może zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo gdzie mieszka... Chodź pewnie już się wyprowadziła, bo takich jak ty, chcących wymierzyć sprawiedliwość jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo zupełnie jak ta kobieta co mnie urodziła ,tylko ona nie klnęła ,bo to nie po katolicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×