Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Znęcanie się nad dzieckiem - obejrzyjcie...

Polecane posty

Gość no zesz cholera.....
a skąd wiesz gdzie mieskza?? i o co chodziło z tym linkiem turystycznym?? powiedz mi jeszcze prosze co z ojcem dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika123321
O Boże, jaka patologia, to jest straszne :( ale matka sama siebie podsumowała mówiąc do dzieciaka "skur.wysynu''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika123321
falea co jest? ja nie mam FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pozór dla otoczenia pewno przykładna matka polska , brak słów , matka co ma chronić wspierać , być przyjacielem ,ech ... jak można pomóc temu chłopczykowi ? Patrzcie on i tak kocha tę wredna suke ,mówi " ja chce z tobą być " bo malutki myśli że wszystko jego wina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLASNIE POWIADOMILAM SYNA ZEBY POOGLADAL TE LINKI I STRONY NETU,ma dobre stanowisko i jestem pewna ze bedzie ktos pociagniety do odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroniko, wkleję : "Prokuratura w Czestochowie umorzyla postepowanie w sprawie znecania sie przez matke nad 5 letnim Szymonem. Mimo dowodow w postaci nagran. Matka maltretuje dzeicko. Co slychcac na nagraniach. Jedyne co pozostaje to bombardowanie prokuratury i policji mailami. Jezeli chcesz pomoc dziecku to wysllij maila z oburzeniem na: komendant@czestochowa.slaska.policja.gov.pl oraz okregowa@prokuratura.czest.pl dodatkowe maile: (super expres) internet@se.com.pl a czemu nie: kancelaria prezydenta RP listy@prezydent.pl im wiecje ludzi wysle..tym lepiej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,falea dzieki za adresy ,dziewczyny niech każda z nas nagłośni sytuację ile tylko może !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahuahua
To może ja odpowiem na pytanie, po co wstawiać takie linki i o nich dyskutować. Może dzięki temu chociaż jedna matka na kafeterii czy innych forach zastanowi się nad SWOIM zachowaniem, czy czasami nie wyrządza takiej krzywdy swojemu dziecku - krzykiem, biciem. Takie sprawy są ostrzeżeniem dla innych. Dla tych bardziej wrażliwych wniosek taki, że nawet głupi klaps to dla dziecka ogromne negatywne przeżycie. Dla tych mniej wrażliwych takie historie to informacja, że nie mogą się czuć bezkarnie. Myślicie, że tylko jeden taki Szymek jest na świecie? Posłuchajcie krzyków za ścianą, popatrzcie na "matki" "wychowujące" dzieci na placu zabaw, na ulicy... Parę dni temu miałam wątpliwą przyjemność być w szpitalu z moim dzieckiem, leżeliśmy na sali z dwójką dzieci i ich matką - to dopiero był koszmar, uciekłam stamtąd jak najszybciej. Personel widział co się dzieje, nikt nie reagował! Ona biła i krzyczała na dzieci, wyzywała je, klęła (mój syn był ciężko przestraszony) i tylko raz pielęgniarka zwróciła jej uwagę, na moje protesty w ogóle nie reagowała. ZERO. POLSKA JEST PEŁNA TAKIEJ PATOLOGII. TRZEBA O TYM MÓWIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
a ten link turystyczny co ma znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój syn leżał w szpitalu to do takiej niuni 3 letniej przychodziła "mamusia" zawsze na rauszu i zawsze w porze obiadowej ,sucz potrafiła wpasć zeżreć dziecku obiad i wyjśc z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
ale czy ktoś mi w końcu odpowie co z ojcem dziecka?????? przecież każdy normalny facet w takiej sytuacji wparowałby tam w 30 sekund i zabrał małego a jej na odchodnym wpierdol spuścił. A on filmiki na youtubie zamieszcza...tego nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
ja tez nie????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika123321
falea bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahuahua
I co? Poszedłby za kratki za znęcanie się nad żoną, niestety nasze prawo daje na to przyzwolenie, matka jest świętością a ojciec gówno ma do powiedzenia. I niestety najczęściej jest tak, że facet chleje i ma wszystko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link turystyczny - w nim są dane rodziców. A co z ojcem dziecka - ja nie wiem, na emamie też się dziwią, że przez trzy lata facet nic nie zrobił, ale w sumie to nie wiadomo jak było. Bo skoro prokurator umorzył sprawę, to co miał zrobić, teraz działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
oj jak by raz w ryj dostała to by nie poszedł siedzieć, bez przesady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
3 lata???? sorry ale jak dla mnie to to wygląda nieco podejrzanie że ojciec prze 3 lata nic nie zrobił w tej sprawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
BYLO WIECEJ SZUMU W SPRAWIE MALTRETOWANEGO KOTA,wiec nie piszcie ze ojciec nic by nie zrobil,takiego prawa nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno dostała, miała obdukcję, ale z tym to przecież nie problem, żeby sobie siniaków na złość byłemu mężowi narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
a na nagranie mial czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahuahua
Słuchaj, słyszałaś to nagranie? Tego nie nagrywał ojciec dziecka, przynajmniej ja z tego tak wnioskuję. W każdym razie jeśli już - to tylko podsłuch, na to nie trzeba "mieć czasu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
DZIECKO TEZ MUSI MIEC SINIAKI ,skoro ma nagranie jak jest bite przez wlasna matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie tez to dziwne
ze tatus sie przyglada i bardziej boi sie "wiezienia" niz martiw o zdrowie wlasnego syna. Moim zdaniem chce sie odegrac na bylej zonie a sprawa syna jest sprawa drugorzedna. Niestety. Ja bym nie myslala ani sekundy tylko sila bym dzieciaka odebrala. A potem martwila sie o policje. Do "no zesz cholera": czego tak krzyczysz? Slownictwo ktorego urzywasz stawia cie na tym samym poziomie co ta mamusia z filmiku. I jezeli uwazasz, ze seks moga uprawiac tylko osoby "gotowe do macierzynstwa" to gratuluje pogladow. Witamy w ciemnogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wcześniej, że założył podsłuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
falea napisala ze to ojciec nagral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fela dziękuje :) W domu dziecka gdzie pracowałam rodzice biologiczni tez przychodzili wyjadać dzieciom posiłki :o dlatego potrzeba więcej facetów w oświacie żeby wywalać takich na zbity dziub z placówek, policji to nie interesuje a jakie upokorzenie dla dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenop
to sie niczego nie trzymie,z takim nagraniem dziecko byloby odebrane w przeciagu godziny i niekoniecznie do ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×