Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Znęcanie się nad dzieckiem - obejrzyjcie...

Polecane posty

Gość no zesz cholera.....
ja używam jakiego słownictwa??? przepraszam Cie bardzo to sa emocje jestem zdenerwowana i nic na to nie poradze że ładniejsze słowa nie cisną mi się na język!!! więc odpuść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahuahua
No właśnie niestety nie do końca, u nas za "tylko" takie coś nie odbiera się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogor
czy to nowa reklama turystyki chce ktos swoja stronke zareklamowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniulaHeeeeeeejAniula9
Poplakalam sie jak sluchalam 'poparzenie mlekiem, 14 minut bicia...' boze ta kobiete trzeba zamknac w zakladzie psychiatrycznym i to jak najszybciej. Ta kobieta jest kobieta niezrowazona psychicznie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniulaHeeeeeeejAniula9
Poplakalam sie jak sluchalam 'poparzenie mlekiem, 14 minut bicia...' boze ta kobiete trzeba zamknac w zakladzie psychiatrycznym i to jak najszybciej. Ta kobieta jest kobieta niezrowazona psychicznie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna babcia
a chuj z nim dobrze że mu matka wpierdoliła smarkaczowi jebanemu hahaha chuj mu w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babciu a może tobie ta przyjemność wątpliwa zresztą sie należy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ktoś chciałby odebrać dziecko ( choć według prawa takie traktowanie do tego nie zobowiązuje a powinno zobowiązywać!!!!!) to od razu pojawią głosy, że z biedy się nie odbiera itp.... bo jestem pewna że nie jest to rodzina dobrze sytuowana finansowo...i jak zwykle szum!!! Biedni nie powinni mieć dzieci i tyle!!!!Nie mają prawa płodzić jak nie są w stanie sami z sobą sobie poradzić a tym bardziej wychować dziecko.AMEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pani ma pensjonat, link podałam w pierwszym poście. Więc to chyba nie o biedę chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placze...
poplakalam sie, nie wytrzymalam do konca zeby to ogladac :( rycze jak bóbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placze...
powinien dostac wpierdol goracym pogrzebaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
do tych które krzyczą że ojciec nic nie robi - zabrał by bezprawnie dziecko, wylądował w więzieniu, dzieciak siup z powrotem do "kochającej matuli " a facet na karku ma policje, rozprawe i nie daj boże zakaz zblizania. W naszym kraju to jest własnie najbardziej prawdopodobny scenariusz. Powiadmił policje, prokurature a teraz stara się nagłośnić sprawe medialnie by wywrzeć nacisk na odpowiednie organy. To nie ojcieć nic nie robi, ale urzędnicy z klapkami na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z profilu Superniani: "SuperNiania Moi drodzy i moje drogie. Od rana Rzecznik Praw Dziecka sprawdza, dzwoni i działa. Uruchomiona została machina i teraz trzeba czekać. Wiem, ze to trudne. Do taty Szymka jedzie TVN i na miejscu zbada sprawę . Na pewno będzie w prokuraturze. Będę wiedzieć wiecej napisze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wynika, że cała ta ustawa o ochronie dzieci jest traktowana bardzo wybiórczo, skoro to nie jest maltretowanie, to znaczy, że można lać dziecko i wyzywać je od s..synów, a prokurator problemu nie będzie widział? Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnna, szkoda, że nie masz konta na FB, zobaczyłabyś jaka się tam burza rozpętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza o odebranie Szymona matce, jest tam utworzona grupa, podane adresy mejlowe pod które można pisać, również jest tam link do petycji, no i mnóstwo komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam jakie macie opinię na temat tej petycji bo dla mnie ona jest hmmm ... po pierwsze nie wiadomo do kogo skierowana, po drugie nie ma żadnej mocy prawnej, po trzecie z tego co mi wiadomo żaden sąd rodzinny i opiekuńczy nie weźmie pod uwagę petycji internautów więc się zastanawiam czy ona ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huygtilugukgli
Faela hehe ale sie tym podniecilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sens? No chyba tylko taki, że opinia publiczna nie zgadza się z urzędowymi postępowaniami, że ludzie widzą co robią urzędasy i nie podoba im się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuulalllllaaa
na nk mozna ja poogladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huygtilugukgli
faela a musi byc jakies "no i" poprostu stwierdzilem fakt bo podniecasz sie tym i siedzisz tu od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siedzę tu od rana, tylko przy komputerze, więc co za problem zajrzeć i napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×