Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Moja pierwsza ciąża obawy i radości

Polecane posty

Gość ciagle nie wierze
Ja tez chce zdjecie! stokrotka3009@wp.pl Ja do lekarza idę w pon, to bedzie poczatek 16 tyg. To nowy lekarz i tak się zastanawiam czy bedzie mi robił usg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny, juz nie pamietam ktora z was na l4 ale teraz do l4 trzeba wasz osobisty nip, bo sa nowe druczki, moze u was beda jeszcze stare ale warto sie przygotowac na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle nie wierze
He he..o matko....nie wiedziałam ze to może byc aż tak widoczne, hehe.. :-)A który to już tydzien u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie:) widac doookładnie:) no u mnie to juz bedzie 22, brzuszek juz tez mam zaokraglony, dosc sporo takze bedzie kawał chłopa:) jak moj D zobaczyl zdjecie to sie caly czas smial ze "caly tatus" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nunusia podeslij i mi fotke synka Ciekawe , co na to Twoj synek, ze tak rozsylasz po kolezankach jego klejnoty:) Pozdrowionka:) moj mail to mb82@gmx.at

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle nie wierze
Czyli połowa za Tobą...fajnie :-) No widac rzeczywiście masakrycznie...hehhehe :-) Ja chcialabym poznac plec w pon(jesli oczywiscie namówie lekarza na usg... :-/ Tym bardziej ze w przyszłą sobotę chłopak ma urodziny..ot miałby piękny prezent...jeden chyba z najpiękniejszych w życiu... :-) Ale zobaczymy. Póki co jak mówię do dzidzi Julka, a mój facet Jurek :-D Ciekawe co tam z Pristina? Kiedy się pochwali maleństwem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia a my mamy praktycznie podobny wiek ciazy Ty 22 tydz a 24. Juz 6 m-c jejku kiedy to zlecialo Moj brzuchol jest juz spory na tyle , ze bez pytania mnie, widac juz , ze jestem w ciazy:). Kregoslup mnie bardzo boli, wiecej leze nich chodze i jeszcze od 2 dni jakis nerwobol wszedl mi w pachwine w udzie , ze ciezko mi podnosic noge , masakra. we wtorek mam lekarza wiec znowu sie dowiemy z mezem co slychac u naszego szczescia. nunusia a na kiedy masz termin, mi lekarz przyjal 21 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotke Naprawde rewelacyjne zdjecie, fajna pamiatka. Nie wiedzialam , ze to tak dokladnie moze byc widoczne- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wyslalam :) eh mysle ze moj maly szkrabek sie nie obrazi:) nie powiem mu :P ja wg OM mam na 11 pazdziernika a wedlug usg na 9, kurde masz racje Gosia ten czas tak szybko leci ze nie do wiary! dopiero pamietam jak w lutym robilam test ciazowy a to juz blizej niz dalej... co do tych nerwo boli to mnie tez dopadl w krzyzach i jak siedze badz leze dlugo w jednej pozycji to jak chce sie ruszyc to bol skurwysynski:) i do tego te koli... eh uroki ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, te kolki to ja CHYBA tez miewam, pisze chyba , bo nie wiem , czy to jest to samo o czym Ty piszesz. taki bol z boku brzucha, najczesciej jak za szybko wstane z lozka, lub jakos nie prawidlowo sie przekrece lub poprostu tak samo z siebie. bol mocny i za kilka chwil przechodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gosia ja mam te kolki zawsze jak wyjde z domu, nie wazne czy ide 10m czy 100m:) boli jak fiks, chyba ze ide tempem zolwia to nie boli, ja mialam na pocztku z prawej strony a teraz to juz caly brzuch boli, cos okropnego-bol taki ze czasami to az mi sie plakac chce na srodku ulicy. musze wtedy usiasc i odczekac a po chwili przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam chyba bardziej to co jak się źle przekręcę w łóżku to tu coś zakłuje tam coś zaboli ale nie przejmuje się tym za bardzo. Ja już po wizycie i co i powiedział, że prawdopodobnie chłopczyk dostałam 3 zdjęcia ale nic na nich nie widać. To było na kasę chorych, a do mojego mam we wt wizyte temu to już nie podaruje musi mi powiedziec czy jest siusiaczek czy nie ma. Ale martwie się bardziej, bo mam leukocyty i bakterie w moczu, nic mnie nie swędzi ani nic nie czuje się gorzej, dowiem się we wt co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tylko że wykryto a pod dołem osad moczu to jest kryją pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm powinno tam pisac ile tych leukocyotw jest... nie przejmuj sie leukocyty w moczu zawsze sa, a jezeli jest ich od 0-10 to jest norma a jezeli powyzej 10 to znaczy wtedy ze cos tam jest, wiem bo sama tak mialam :) na pierwszej probce mialam 20 wiec lekarz przepisal mi globulki i pomogly i teraz mam zawsze miedzy 5-10 i lekarz mowi ze jest ok:) bakterie rowniez moga byc, ogolem mowil mi ze bakterie i te leukocyty wyplukuja sie naturalnie, najwazniejsze zeby w moczu nie bylo glukozy! bo wtedy beda Cie czekac dodatkowe badania i konsultacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojde jutro zrobić jeszcze raz ten mocz nie kosztuje to dużo a zawsze 2 wyniki to nie jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob zrob:) najwazniejsze zebys nie robila z "pierwszego" :P ale jezeli bedziesz miec mniej niz 10 to naprawde nie ma powodow do obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) urodziłam Julkę 25 maja siłami natury o 13.00 poród trwał 10 h trochę się namęczyłyśmy;) oksytocynę trzeba było podać, ale się udało!:) Nie pisałam wcześniej bo siedziałam tydzień w szpitalu... mała miała żółtaczkę fizjologiczną, którą mają wszystkie maluszki ale u niej była nasilona i musiała być naświetlana pod UV. Dzielnie zniosła popękaną skórę :)) generalnie bardzo grzeczniutka jest, tylko je, robi w pampersa i śpi;)) Jak się bardziej ogarnę to napiszę więcej, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina gratulacje:) bidulko nameczylas sie:) jak znajdzisz chwilke to napisz do nas, anpewno kazda z nas bedzie miala po 100 pytan:) buziole dla Twojej niuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE:) Ale fajnie a tu wszystkie już się domyślałyśmy, że urodziłaś napisz koniecznie coś więcej, całe szczęście, że już wszystko dobrze z Małą. Nunusia czemu nie z pierwszego?zawsze mówią, żeby z pierwszego porannego moczu trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle nie wierze
Pristina.GRATULACJE!!!!!!!!!!! Ależ piękny prezent Ci córeczka zrobiła tuż przed dniem mamy :-) Jak ja już bym chciala trzymać swoje maleństwo w ramionach... :-) :-) Jeszcze raz gratulacje i buziaki dla Twej małej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina GRATULUJE I ZYCZE DUUUZO SILY!! Jak znajdziesz wolna chwilke to zdaj relacje. Buziaki dla Was!!! super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he tak z pierwszego porannego, dlatego napisalam "pierwszego" w cudzyslowiu:) bo jak oddajesz mocz do badania to musisz najpierw troszke nasiusiac, przerwac i reszte do pojemniczka, rozumiesz?:) to sie wlasnie nazywa mocz srodkowy:P ja sama o tym nie wiedzialam dlatego mi wyszly te leukocyty takie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina i ja się dopisuję:) Wielkie gratulacje i duzo zdrówka dla Juleczki zyczę:):):) jak będziesz miec czas to napisz co i jak bo mnie też to niedługo czeka:) i reszte dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no widzisz nunusia takich cudów to ja nie wiedziałam:) To zajde jutro oddać ten moczyk dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) cos dzis wczesnie wstalam:) x24x ja tez nie wiedzialam:) gdzies mi ktos kiedys mowil ja pozniej u mnie w laboratorium o tym wyczytalam i stad wiem:) bylas oddac znow ten mocz? co do tej glukozy to pewnie chodzilo Ci ostatnio o krzywe cukrowa, ja jeszcze tego nie mialam ale mysle ze juz niebawem bo ostatnio mi cos o tym wspominala polozna, ja mialam tylko taka zwykla glukoze ze krwi:) jade dzis zawiez do pracy zwolnienie, pogoda ladna sie zapowiada, moze nie bedzie lac... aha chcialam wam sie pochwalic ze moj D wczoraj poczul pierwszego kopniaka! i to jakiego porzdnego! siedzielismy w kawiarni na lodach i nagle poczulamkop, tylko dziwne bo poczulam go miedzy piersiami a pepkiem, pewnie maly sie odwrocil, dalam reke znow kop, i to taki kakretny:) wiec szybko dalam jego reke i znow kop, az sie przestraszyl hehe strasznie sie ciesze ze poczul swojego synka, bardzo bardzo:) wogole teraz jakos tak bardziej o tym rozmawiamy, bardziej zaczynamy wierzyc ze juz niedlugobedzie na swiecie, bo wczesniejto "poprostu bylam w ciazy" niesamowicie ten czas leci- milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle nie wierze
Och..wkońcu odrobinę chłodniej dziś..oddetchnąć można czymkolwiek :-) Ja od dziś nie biorę już Duphastonu, trochę się obawiam reakcji organizmu no ale zobaczymy jak to będzie :-) U mnie mega ochota na jedzenie od jakiegoś tyg. Jadłabym na okrągło ;-P Teraz jestem na etapie pomidorka w śmietanie. No i kawy chce mi się coraz bardziej, ale obiecałam sobie ze wytrzymam. O zimnym piwku już nie wspominając....... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nieczynne ale w pon pojde oddać ten mocz i we wt przed wizytą go jeszcze odbiorę. No nie wiem jak to się tam nazywa ja miałam rano pobierana krew potem musiałam takie słodkie coś wypić 75g i po 2 godz znowu pobieranie. A co do ruchów to ja nawet ich nie czuje:( ciagle nie wierze ja jak odstawiłam luteine to miałam mega doła przez 3 dni płacz, ale teraz też mi się takie złe dni zdarzają ah te hormony dzisiaj np się dowiedziałam, że nasi znajomi są na majorce i tak mi się chciało beczeć z tego powodu, że ja już nigdy nie pojade tam (a dodam że Majorka od zawsze była moim marzeniem) że przez to dziecko coś mi w życiu umknęło, że mogłam jeszcze tyle zobaczyć osiągnąć, a tu masz babo pieluchy ale sama chciałam. Takie chwile zwątpienia mnie znowu naszły jak to będzie i w ogóle czy sobie poradzimy ah:( Na kawę to ja od początku miałam "alergię" nie mogę nawet zapachu czuć, tylko ice kaffe pije od czasu do czasu albo cappucino, a kiedyś piłam nawet 6 czarnych dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×