Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie mala kasia

Zdeperowana Zona Domowa - nie lubie cie.

Polecane posty

Gość ja jeste czystam pzykładam
?? czemu głupia taka nie jest.... to ze ma starego angola... to nieszkodzi..........ale ma dobre serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDŻ-zajebistą masz stopkę.
chętnie poczytałabym temat na którym ją znalazłaś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????hm
dlaczego podalas ten watek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
lepsza bo ma bialego faceta i tak napawrde to ona jest osoba o nicku Mustafa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
dobra dobra, twoj facio to jest walijczyk a nie anglik..... czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
ta ,teraz to noby nie jest roznica -wlaijczuyk ,anlgik jedne shit a,le jednak 15 pazdziernika 2010 to jednak byla roznica dla ciebie 23:56 [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona eloszka --> brytyjczycy! bo walijczyk to tez brytyjczyk ale nie anglik, to samo szkot! a moj facet jest walijczykiem. jakbym miala na mysli jakichs ciapatych i arabow to bym inaczej napisala wiec juz skoncz ze swoim marnym cynizmem.. dla odmiany.. : http://img139.imageshack.us/i/imprezao.jpg/ http://domowazona.powiedz.to/ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4594754&start=60 wez sie przyznaj ze to ty i tyle. wpisujesz sie na wszystkie praiwe topki mustafy zeby tylko poniesc topik do gory i podzielic sie swoim swiatopogladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
tak walijczyk, ale co za roznica, wiekszosc ludzi mowi angol na kazdego brytyjczyka.'' ja na anglika mowie anglik ja szkota mowie szkot a na walijczyka mowie facet z walii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
ja na anglika mowie anglik na szkota mowie szkot a na walijczyka mowie facet z walii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, ze tez masz cierpliwosc przeszukiwac watki. tak bardzo mnie nie lubisz? :P probowalam walczyc z tym zeby ludzie przestali mowic na mojego faceta angol, ale sie poddalam, nie ma sensu, to jest tylko nazewnictwo, a jaka on ma przynaleznosc to on juz sam wie, ja wiem i ci co musza to wiedza. zmienilam zdanie po prostu, przeciez tez mam do tego prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby uwazac ze ja jestem mustafa to juz przegiecie hehe. pewnie mustafa nie bedzie zadowolony jak sie dowie :D a polki w egipcie niech sobie robia co chca jak im tam dobrze to prosze bardzo. zycie jest za krotkie zeby sobie wszystkiego zawsze odmawiac nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cie lubie bo tez jestem zonka udomowiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
mam WSZYSTKIE twoje wypowiedzi i zdjecia zapisane na kompie. widac ze ci sie nudzi w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ja ci wyjasnie
"mam WSZYSTKIE twoje wypowiedzi i zdjecia zapisane na kompie. widac ze ci sie nudzi w domu" A to juz obsesja sie nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesprowana mysli ze jest
"mam WSZYSTKIE twoje wypowiedzi i zdjecia zapisane na kompie. widac ze ci sie nudzi w domu" A to juz obsesja sie nazywa phi.nie pochlebiaj sobie...... po co sie wylogowujesz? wiem ze to ty ZDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja natomiast ja lubie i nawet bardzo - dziewczyna ma zdrowy dystans do siebie i zycia, na forum nie usiluje udawac kogos innego oby tylko sie dowartosciowac. Wiecej takich rownych dziewczyn by sie tu przydalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powalajace! ktos ma wszystkie twoje wypowiedzi i zdjecia zapisane na wlasnym kompie? no to sie nazywa brak wlasnego zycia - oj ludzie, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ja ci wyjasnie
:D Nie, ja to nie zdesperowana a zdesperowana to nie ja :D Najpierw zostalas zdesperowana mustafa a teraz mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×