Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Niestety piersi mnie zaczynają boleć a na czole wielki pryszcz co pewnie zwiastuje okres :(. Czekam dalej Cicholusia powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panterko w cętki Badanie na bakterie było wykonane z wymazu z szyjki macicy, czas oczekiwania na wyniki to coś koło dwóch tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam nadzieję, że to cisza przed burzą... dobrych wiadomości. A do tego mamy śliczną wiosnę, cały świat budzi się do życia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całego serca wierzę i trzymam kciuki malina, że jutro usłyszysz bicie serduszka. Czekamy na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
malinko spokojnie, wszystko będzie dobrze zobaczysz:) ja sie dzis dowiedziałam, ze nie będę miała IUI, gdyz mój lekarz wyjezdza w czwartek a wraca w niedziele czyli nie bedzie go od mojego 11 do 14 dc, mam mega ale to mega nerwa bo następna IUI wypadałaby mi w majowy weekend więc znajac zycie doktorek tez gdzies wyjedzie.....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna się rozkręca powoli ale już mamy dłużej widno:) malinka powodzenia jutro trzymam kciuki Kliirka ja IUI miałam np w 15 dc zależy jak pęcherzyki dojrzeją może akurat bedą lekko opóźnione podpytaj lekarza czy nie da rady?? Czekam sobie i mnie juz korci do testu ale wytrzymam wole juz chyba żyć nadzieją niz przeżywać rozczarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
joloo, w piatek pójde na usg, żeby zobaczyc co i jak urosło. ostatnio miałam IUI 13 dc, wiec nie wiem jak bedzie teraz trzymam kciuki :), kiedy sie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klirka myślałam o piatku 15dzień po IUI ale jak wytrzymam to 1 kwietnia jak oczywiście @ szybciej nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, trzymam kciuki bardzo mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
hej mozecie mi napisac ile godzin przed iui podac zastrzyk jak to u was wyglada ? Bo ja mam miec iui w srode o 18 to tak myslalam zastrzyk jutro o 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
kiki to zależy od organizmu u niektórych pęka po 24 godzinach u innych później. mój lekarz podaje mi ok 36 h.przed IUI, tak się tez podobno podaje przed in vitro. pozdrawiam i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
Dzieki za odpowiedzi zycze wam wszystkim powodzenia w starankach. To moja pierwsza iui wiec wole sie dowiedziec od dziewczyn bardziej doswiadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki ja miałam zastrzyk o 9 rano a IUI o 15;30 na drugi dzień u mnie jeszcze pęcherzyki nie były pękniete na IUI ale chyba pękły w ten sam dzień bo strasznie mnie brzuch bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Malinko jak widzisz wszystkie trzymamy kciuki i czekamy na dobre wiesci:) Ja mysle ze u mnie nic z tego i wiecie co tak wyluzowałam że nawet umyłam wszystkie okna a mam ich 14 :),jeszcze pare miesiecy temu po iui nawet nie tknełabym sie do takiej roboty,zawsze sie oszczędzałam a teraz powiedziałam dosć co ma być to będzie .wcale brzuch mnie nie boli jedynie piersi mam obolałe ale to jak zwykle na@Wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko cały czas o Tobie myśle trzymam mocno kciuki kochana będzie wszystko dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
zastrzyk zrobilam sobie o 12 a iui mam jutro ok.18 wiec zobaczymy. Napewno wam napisze jak bedzie upragniona ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzisiaj. Nadal nie ma zarodka ani serca. Kazał zrobic betę HCG i zobaczymy. Mówił coś o zaśniadzie groniastym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko kochana będzie dobrze zobaczysz :) wyjaśnił coś więcej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
jolooo28 to mialas zastrzyk przed iui czasowo tak jak ja bede miala. Normalnie tak sie ciesze juz na ta inseminacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko kochana zdaję sobie sprawę jak Ci teraz trudno Skarbie!! Do końca trzymam kciuki !Myśl pozytywnie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( :(___________
Malinko, bardzo mi przykro :( Co miesiąc czekamy na pozytywny tesk, Ty już go ujrzałas i nic Tak blisko a tak daleko :( Ale dziewczyny dajcie jej wsparcie w jej trudnej sytuacji a nie piszcie bez sensu „będzie dobrze. dzieczyna przezywa wieki zawód i nie ma sensu jej łudzić To byłby 12 tydzień od miesiączki, a nawet 6 tydzień od wysokiej bety czyli zapłodnienie było co najmniej 2-3 tygodnie wcześniej gdzie w 6 tygodniu od ostatniej miesiączki embrion przybiera już charakterystyczną „ludzką postać Z zaśniadu można się wyleczyć. W takim wypadku warto zrobić badania genetyczne. Ale może to jednorazowe zdarzenie i następnym razem naprawdę zajdziesz w ciążę i urodzisz zdrowe dziecko czego Ci zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko- trzymaj się kochana. Przepraszam, ale to wszystko co przychodzi mi do glowy. lekarz wyjaśnił coś więcej? czytałam o tym zasniadzie, ale nic konkretnego nie znalazłam. To diagnoza czy jedynie podejrzenie? Kobitki moje - poczytuję Was niemal codziennie-ale się nie udzielam, bo u mnie nic nowego, więc o czym tu pisać... no może jedna nowość-zaczynam nowy cykl:-( pozdrawiam Was wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka..bardzo to smutne...zycze Ci aby ten zasniad okazal sie lagodny ( jesli to w ogole zasniad) poniewaz, na wiki jest napisane, po wyleczeniu, mozna miec dzieci! ogromna wiekszosc zasniadow jest calkowicie wyleczalna..oby tak bylo w Twoim przypadku! trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×