Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

życzę Ci powodzenia z całego serca:) Dziweczyny czy któraś z Was brała olej z wiesiołka? Jak to się bierze? Od którego do którego dnia cyklu? Czy faktycznie cos pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietanka wiesiolek sie bierze od 1 dnia@ do owulacja potem nie wolno bo moga wystpic w ewentualnej ciazy skurcze ja bralam i ogólnie sprawdzal sie sluzu bylo wiecej, po 2-mc juz widzialam roznice ale u mnie to nie dzialo zeby zajsc w ciaze bo mam wrogi sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Cześć dziewczyny , nie odzywam sie zbyt często ale ciagle czytam wasze wypowiedzi jest mi przykro, że ciagle czytam o porazkach ale musi sie wkońcu udać ,ja obecnie kończe przyjmowanie zastrzyków jeden rano a wieczorem dwa mieszm w sobote jade zrobić badania i dr pewnie powie mi kiedy będą pobierać moje jajeczka to dopiero będzie stres, Wen odezwij sie jak u ciebie bo mysle ,że u mnie na przyszły tydzień będzie decydujacy.Pozdrawiam i mocno sciskam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
aha a boje sie najbardziej tego że moje jajeczka sa jakieś wadliwe i nie będą sie nadawały do zapłodnienia:( ale to moja taka schiza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cichaolusia - to ja Wen :) pisalam juz wczesniej, ze przenioslam sie na inne forum na temat in vitro, wpadnij tam :) in vitro- zapraszam te przed w trakcie i po - taki jest temat. Ja mialam transfer 3 zarodkow trzydniowych, 10 dni temu. Jutro bede robic test beta :/ mam mega stres buziaki dla Ciebie i powodzenia! nie stresuj, sie na pewno ladnie Ci sie zaplodnia jajeczka! a Ty na jakim jestes etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!CIESZE SIĘ ZE TRAFIŁAM NA TO FORUM PONIEWAŻ MAM WIĘKSZA WIARĘ W POWODZENIE IUI. GRATULUJE SZCZECINIARKOM KTÓRYM SIĘ UDAŁO:) U NAS SYTUACJA WYGLĄDA TAK 4 LATA STARAŃ U MNIE OK U MĘŻA SŁABE WYNIKI NASIENIA. JUTRO KONTROLA I MOŻE W NASTOPNYM TYGODNIU PIERWSZE IUI. MAM WIELKIEGO CYKORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka bardzo mi przykro. Wierze jednak mocno w to, ze każda z nas doczeka się maleństwa. cichaolusia będzie dobrze zobaczysz, nie możesz przybierać do głowy, bo jeszcze bardziej sobie szkodzisz Wen daj znać jak wyszła beta również na tym forum. Nie opuszczaj nas!!! Zuzia witaj. Twoja wypowiedz również i mi przywróciła wiarę w to, ze wszystko sie ułoży. Z czym najbardziej maż ma problem? morfologia, ruch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIA333 slabe plemniki ? a moglabys to rozwianac bardziej bo moj ma ma bardzo malo tylko 2ml obecnie bierze witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za pocieszenie. Wczoraj miałam doł, ale dzisiaj od nowa mam siły do dalszej walki. W pon idę do gina po leki na stymulację i po koniec października 3 IUI, mam nadzieję, że tym razem udana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkaaa Bardzo mi przykro. Szybko zbieraj siły do dalszego działania. Szkoda czasu zmartwienia. Cichaolusia Nie martw się na zapas. Więcej optymizmu. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa1298
hej, mam pytanko czy przed hsg przyjmowałyście może jakieś leki?? czy jeśli posiew wyjdzie ok to można odrazu zrobić hsg czy trzeba jakieś tabletki jeszcze przyjmować przed zabiegiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - jestem nowa. Pól roku starań. Teraz drugi cykl z clo i duphastonem. Mam nadzieję, że się może tym razem się uda. Dodatkowo będą zastrzyki. Jesli sie nie uda tym razem, będę miala inseminację. Czy dużo badań należy wykonać do inseminacji? Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i tam i kiedys tam
emka336 a jakie masz lub macie wskazania do IUI? bo jesli zadnych nie ma sensu robic IUI tylko prubowac dalej pol roku to jest zbyt malo tak do iui trzeba troche badan zrobic droznosc jajowodow badanie na wrogi sluz chlamydie mykoplasme ureaplasme przeciw ciala badanie na czytosc pochwy badanie nasienia monitoring cyklu wiec jest troche tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc tych badań mialam - oprócz wrogiego sluzu i droznosci. Mialam uroplazmę, ale juz wyleczyłam. wskazaniem jest u mnie poźny wiek - gin mowi, że nie ma na co czekać. Nie wiem, co jest przyczyną wtórnej nieplodnosci - moze brak sluzu plodnego, bo to zaobserwowałam. Biorę oeparol, ale jakiejs dużej roznicy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka336 to dobrze by bylo zebys zrobila przed IUI droznosc jajowodów bo jesli np jeden bylby nie drozny lub dwa a dalo by asie udroznic to to wtedy IUI na zatkkanych jajowodach nie ma sensu a partner robil badanie nasienia? w jakim jestes wieku ? no wiek z tym to roznie sa i kobiety po 30-tce ktorym sie udaje naturalnie a pol roku to faktycznie malutko a z IUI trzeba sie liczyc ze moze sie nie udac za 1 próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula_30_ jakiś rok wcześniej tylko 1mln i tylko 2% prawidłowych w dodatku mało ruchliwe.Pół roku temu badanie wykazało liczbę plemników prawidłową ruch też tylko problemem jest morfologia znów tylko 3% prawidłowych.Wczoraj wizyta u gin.po stymulacji clo tylko jeden pęcherzyk :( (w zeszłym cyklu były 4) W niedziele rano zastrzyk i w poniedziałek pierwsze iui:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula_30_ jakiś rok wcześniej tylko 1mln i tylko 2% prawidłowych w dodatku mało ruchliwe.Pół roku temu badanie wykazało liczbę plemników prawidłową ruch też tylko problemem jest morfologia znów tylko 3% prawidłowych.Wczoraj wizyta u gin.po stymulacji clo tylko jeden pęcherzyk (w zeszłym cyklu były 4) W niedziele rano zastrzyk i w poniedziałek pierwsze iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marelka cieszę się, ze podniosłas sie po porażce i jestes gotowa alczyć dalej Skarbi co kochana u Ciebie? emka witaj na forum. Paula ma rację i w zupełności ja popieram. Najpierw zrobiłambym laparoskopię zeby miec pewnosć czy wszystko jest ok. zuzia moj mąż tez ma problem z morfologią. Ma tylko 4% prawidłowych plemników. Lekarz tłumaczył mi, ze jesli jest duzo plemników to liczba prawidłowych wzrasta. Na poprawę patologicznych zalecił rzucić palenie i zazywac Prenatal Pro Baby. W listopadzie będziemy robić powtórne badanie to się okaże czy Prenatal pomógł i rzucenie palenia (po nim wyniki były lepsze). 1 mln plemników ma twoj mąż a mój ma 12 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, Notorycznie monitoruję fora na temat starań i dochodzę do wniosku, że tylko kobieta, która przezywa to samo może dobrze zrozumieć tą drugą. Ja staram się od blisko roku, zdiagnozowane PCO, wstrzyknęłam w siebie duuuużo Puregonu i czekam...od piątkowej inseminacji. Uzbrajam się w cierpliwość i liczę chyba na szczęście. Nie wiem czy już sama wyimaginowałam sobie objawy, z uwagi na PCO można powiedzieć, że nie miewam regularnych miesiączek. A od momentu IUI nie dam rady założyć stanika przez ból piersi, to samo z podbrzuszem. Są tu może osoby z PCO, które robiły IUI ? pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhggghhh
rok to jescze jest nic tu kobiety czekaja po 6lat nawet a rok rok to zadne starania jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhggghhh
co tu mozesz przezywac tu sa kobiety ktore juz wiele przeszly nie przezylas tyle co tu kobiety na forum wiec nie wymyslaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..starania zaczynają się od momentu,kiedy dowiadujesz się, że sama nigdy nie zajdziesz w ciążę, bez pomocy lekarza i medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia sorry ale pomyliłam wyniki. Nasienie ma 41 mln. Vaxholm witaj na forum. Masz rację w tym, ze tylko osoby co przeżywają to samo co my są w stanie odczuć to samo. Ja również miałam zdiagnozowane PCO przez jednego lekarza ale miesiączki miałam regularnie. ten drugi co teraz do niego chodzę wykluczył PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaxholm ja mam pco i mialam robione 2 IUI teraz milalam miec 3 raz ale wyrosla torbiel wiec jestem na antykach. Mnie piersi nie bolą po stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachulinek, mnie zastanawia fakt, że mój lekarz nie sprawdził owulacji przed samym IUI, można powiedzieć, że dzień przed był pewien, że wszystko będzie gotowe i ok. A z tego co widzę wiele kobiet przed samym IUI robi USG, żeby określić stan "gotowości" i sprawa II.. od prawie początku tez hmmm sugeruje myślenie nad in vitro z uwagi na PCO, no ale wyhodowaliśmy pęcherzyk. Dzień przed miał 20 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina299@ ja mam nieregularne, można powiedzieć, że przez ostatni rok wcale ich nie miałam naturalnie, Clo natomiast nie robiła we mnie żadnych zmian, dopiero Puregon i to w dawce 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×