Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

No to dobrze, najwazniejsze, ze jest plan, ktorego sie trzymacie :) a wiec jeszcze jedna szansa naturalna w grudniu, moze swieta przyniosa niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj nowa podczytuje was za krzaczków na wstepie gratuluje tym którym się udało a teraz cos o mnie od dwuch lat leczymy się u mnie niby jest ok mój mąż ma 2 % prawidłowych plemników jego plemniki nie maja akrosomu ale jednak udało nam się po drugiej iui ale niestety nasze szczescie długo nie trwało w 7 tyg ciąża obumarła teraz zaczelismy od nowa ostatnio miałam iui ale niestety sie nie udała teraz pozostalo tylko sie nie poddac i walczyc dalej . xxxxxxxxxx monjoc ja lecze sie w lublinie w ovum a ty gdzie chodzisz? xxxxxx Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta hcg 790... a normy referencyjne zaczynają sie od 4 tygodnia od 1500...Ja jutro kończę 5 tydzień wg OM. Mam za niski poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, te normy to są tygodnie od liczone od owulacji. Jak dla mnie beta jest bardzo dobra. Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od terminu owulacji, tydzień ciąży mlU/ml: - 3 4 tydzień od owulacji 9 130 - 4 5 tydzień od owulacji 75 2600 - 5 6 tydzień od owulacji 850 20,800 - 6 7 tydzień od owulacji 4,000 100,200 - 7 12 tydzień od owulacji 11,500 289,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest...czy nawet jak będzie ok, to czy ja się kiedykolwiek pozbędę tego lęku...o wszystko? Narazie czekam na ewentualne serduszko. To dla mnie taki kolejny (po pozytywnymt escie/becie) krok. powinni mi odciąć internet i w domu i w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Witam Billu jak chcesz pogadać to podaj numer gg to się odezwę szybko do ciebie!!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe dziękuje bardzo za wsparcie:) to czekanie jest najgorsze:( Marietanko 3 ml po preparatyce. Paula_30 może lekarz nie chciał odebrać mi resztki nadziei jak widział moją min po otrzymaniu info na temat nasienia:( Bahati na pewno wszystko jest ok:)dbaj o siebie i maluszka i się nie zadręczaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
billu albo ty napisz mój nr 5647803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc napisze do ciebie tylko musze sobie zaistalowac gg bo nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Jeżeli któraś z Was podchodzi do inseminacja na gonadotropinach to mam do oddania 3 zastrzyki Merional 75j.m. Menotropinum ale data przydatności jest do końca grudnia . Jeżeli któraś jest zainteresowana to proszę o kontakt 535132792 oddam za darmo a może sie powiedzie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
billu to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati-znaczy szczęście :-) gratuluję z całego serducha. rzadko tu piszę, ale podczytuję Was regularnie. u mnie nic się nie dzieje, żadnych widoków na ciąże. w przyszłym roku sprobujemy jednej IUI a potem in vitro. mimo porażek wciąż wierzę i czekam - na swoje szczęście. pozdrawiam serdecznie starające się i te z Was, ktore zafasolkowały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati jeszcze raz Ci gratuluję. Uważaj na siebie, dużo odpoczywaj i pisz jak najszybciej o serduszku twojego maluszka. Czekamy!!! a ogólnie to jak się czujesz? masz poranne mdłości? Tosia czekamy witaj ponownie na forum. Rzeczywiście długo się nie odzywałaś ale nie zapomniałam o Tobie. Żyjesz nadzieją jak i ja, ze jeszcze szczęście dotknie i nas. Głowa do góry, zobaczysz na pewno wszystko się jeszcze ułoży, tak jak chcemy. Dlaczego przerwaliście starania? aneczko co u ciebie? jak się czujesz? Gocha gratuluję Ci córeczki. Życzę Wam kochana dużo zdrówka Skarbi pewnie o nas zapomniała???? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mdłości? Tak, ale z nerwów :( Teraz czekam na 2. wynik beta hcg, ma być online, więc co chwilę sprawdzam, po południu Gin. Z tych nerwów mam aż gulę w gardle. malinko, nie wyobrażam sobie co Ty wtedy przezywałaś...Ja wiem o ewentualnej ciszy od 5 dni, a ciągle w nocy się budzę, ciągle się denerwuje...Wynik miał być ok po 2 h czyli gdzieś ok 10:20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Bahati wierzę w to, że wszystko będzie oki!! Tosia - czekamy witaj koleżanko po fachu!! :-) U mnie też bez zmian narazie!! ale nabrałam jakoś energii i od nowa zaczynamy !! Moze teraz coś się ruszy chociaż i tak do konta w to nie wierzę pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati tak strasznie sie ciesze ze wam sie udało :) :) :) :) :) malinko u mnie leci tak strasznie szybko w czerwcu miałam pierwsze IVF cała kuracje przygotowujaca przeszłam bardzo zle . Jak zabierałam bombelka do domu to myslałam ze mam jeszcze 2 mrozaczki ale niestety niedoczekały mrozenia. Ja nieswiadoma tego ze obumarły niezalamalam sie tak strasznie jak przyszła @. Lekarz był na urlopie miesiac czasu wiec ja cierpliwie czekałam, poszłam do niego w sierpniu i tu wielkie rozczarowanie i załamałam sie strasznie :(. Powiedziałam zapłakana mezowi ze przepraszam ale niedam rady,nieprzezyje jeszcze jednej pruby a jak przezyje to bedzie zemnie wrak a nie przyszła matka . On dał mi wolna rekę powiedzial ze widział jak bardzo zle zniosłam przygotowania do IVF . Tu na tym forum Lunede napisała o forum z IVF i zaczelam zagladac na oba fora i czytac,płakac , czytac płakać ,płakać i płakać. I przyszła @ zdzwoniłam do lekzrza i umowiłam wizyte. Tym razem przygotowanie zniosłam dobrze w tamtym tygodniu miałam pobieranie jajeczek tym razem bolało strasznie ( jestem w Belgii tu nieusypiaja do punkcjii). ale przerzyłam w poniedziałek zabralismy 2 bombelki ze soba reszta niestety do mrozenia niedotrwała . teraz leże i odpoczywam do konca tyg w poniedziałek znow do pracy bedzie kupa roboty po tygodniu nieobecnosci i w sobote 24 testujemy . Jestem dobrej myslii nic nieczuje ale co moge czuc nic przeciez. Wiec grzecznie czekam . i ciagle was podczytuje :) iui to dlamnie zamkniety temat ale do was mam sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahati no i jak??
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka35 i Bahati
trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc dziewczyny, na razie w macicy jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. Kolejna wizyta za 1,5 tygodnia. Postanowiłam wyluzować i kontakt z internetem ograniczyć do minimum (czytaj: do bloga), bo jestem kłębkiem nerwów, co dziennie wygooglowuję sobie nowy problem i bardzo się denerwuję, a to przecież też bardzo szkodzi.... Generalnie inaczej to sobie wyobrażałam i ciągle boję się uwierzyć, a powinnam cieszyć się daną chwilą, przecież tak długo na to czekam...Napiszę o ewentualnych nowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis :)
Bahati - ogromne gratulacje kochana! :) Ciesz się, nie przemęczaj i nie zamartwiaj. Wierzę, że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati moje gratulacje :) Cieszę się bardzo i Ty również zacznij spełnia się Wasze największe marzenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila84
Witam wszystkich od 2 lat staramy się o dzidzie i nic 03.11 miałam zastrzyk z pregnylu 1000jc po 6 dniach zrobiłam test oczwywiście wiedziałam że wyjdzie pozytywny i taki był ale już 14 dnia po zastrzyku wyszedł negatywny czy mam jeszcze jakieś szanse żeby wyszedł pozytywny????? Tak pragnę maleństwa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to wygląda
z tego co wiem, to pregnyl mógł sprawić, że test wyszedł pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati gratuluję!!!!!!!!! Nareszcie sie udało :) Ja czekam z testowaniem po IUI jeszcze do piątku ale nie mam żadnych objawów wskazujących wiec myslę że i tym razem nic z tego. Ktos sie mnie pytał kilka dni temu czemu juz po 3 insemce chce in vitro. dlatego że u mnie owulacja przez 6 miesiecy stymulowana na clo- prawie zawsze książkowa a sie nie udało- najprawdopodobniej czynnikiem jest raczej moj M z powodu bardzo słabej morfologii, ogólnie nasienie nienajgorsze ale morfologia sprawia że mogą być problemy. A na ten czynnik nie można nic zaradzić. Po drugie teraz już doktor nie chce mnie na clo stymulowac bo nie można tak długo a kuracja hormonalna na gonadropinach to koszt miesieczny ok 1000 zł plus inseminacja 700, plus monitoring 210, plus ovitrella 120, plus zastrzyki przeciwzakrzepowe 220 zł. W sumie ponad 2000 zł plus hormony i dojazdy- wow to wolę zaplacic kilka razy tyle i miec wieksze szanse a teraz mam od kogo pozyczyc nie musze z banku to nie zastanawiam sie ide na całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila84 znam ten bół u ciebie najprawdopodobnie test pozytywny to nie ciaza niestety tylko pregnyl utrzymuje sie do 2 tyg :( wspolczuje ci, my z mezem strasznie to przezylismy i zarzeklam sie ze z sikanca juz nigdy nieskorzystam , kupiłam wtedy 6 różnych firm ,wszystkie były pozytywne, ale beta była winda na ziemie niestety . Bachulinek trzymam kciuki jak nie za test to za ivf. pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pregnyl na zbyciu jakby ktos potszebował chetnie odsprzedam, wiem ze ciezko go dostac . Moj leży cały czas w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aneczka35
to jest forum i temat o inseminacja a nie o in vitro:O tak dla twojej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %^$^%#%#
do aneczka35 przecież dziewczyna przechodziła inseminacje, zresztą odjebaj się, nie masz się czego czepić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALALALALALAkikii
KAMISIU NIE IRYTUJ SIE TAK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×