Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość monjoc
Super Marietanko!! Cieszę , się że wszystko oki!! ALe Ci kochana zadroszczę tego, żę juz nastepne BN będziesz z maleństwem spędzała!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marietanko Wielkie, wielkie gratulacje. :) Miło jest usłyszeć, że końcówka roku jest szczęśliwa dla Was. Niech dobre duszki czuwają nad Wami. x Alexis Niestety, znów zbliżają się święta, a z nimi spotkania rodzinne, życzenia, i pytania... Nie przejmuj się za bardzo, nie jesteście sami... x Monjoc Co do kazania szkoda Twoich nerwów. Nikt nie rozdrabia się nad poszczególnymi przypadkami. Bierze się pod uwagę jedynie ogólne kierunki, a one są krzywdzące dla niektórych osób. Nie bierz więc tych słów do siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
Cześć dziewczynki ;) Jestem tu nowa. Dzisiaj miałam IUI. Powiedzcie mi jak to było u Was. Czy jest szansa,że uda się za pierwszym razem? Nie wiem co myśleć. Pozdrawiam wszystkie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Witaj Gabiga!! Zawsze jest kochana szansa, że się uda za 1 razem ale jest o ryzyko , że 7 razy może się nie udać jak w moim przypadku i stoję w miejscu!! Do zapisana jestem na 3 stycznia zobaczymy co powie ;-) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
Monjoc, w Wigilię mam 1 badanie, a w Sylwestra 2. Czekam cierpliwie,bo wierzę że może się udać. Wielu dziewczynom się udało, więc pewnie i nam się uda :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
No Gabiga trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Załapałam strasznego doła! 8 grudnia miałam IUI i przez cały czas bolały mnie jajniki i piersi, a we wtorek przeszło jak ręką odjął! Więc myślę, że jednak znowu nie udało się!!!!! Jak czytam Wasze wcześniejsze wypowiedzi to u wszystkich którym się udało - pojawiało się małe krwawienie w momencie gdy jajeczko zagnieżdżało się w endometrium, a u mnie nic!!! czy to krwawienie jest zawsze??? Gabiga jakie będziesz miała badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka u mnie żadnego krwawienia nie było, bolały mnie jajniki w tym czasie gdy jajeczko mogło się zagnieżdżać. Tak przypuszczam bo ten cykl nie był w ogóle planowany. Także głowa do góry, bete już możesz zrobić, jak dobrze liczę to 13 dzień po Iui dzisiaj u Ciebie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) 13 grudnia ( ale data hehe) miałam 1 iui. Kiedy Waszym zdaniem test może być wiarygodny ? To czekanie jest okropne (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
Myszka 15, w poniedziałek mam badanie krwi. Pewnie zobaczą co się dzieje i powiedzą czy mam brać jakieś leki. Mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Kochane !! Zyczę Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia , przede wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń, które leżą nam głęboko na serduszku!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wam zycze zdrowych i wesolych sw oraz szczesliwego Nowego roku otaz zeby spelnilo sie nasze wyczekiwane dla niektorych tu latami jak w moim wypadku maly upragiony cud aby w tym nowym roku nastapil wkoncu przelom i dalszej sily do walki aby wytrwalosc nas nie opuscila i nowym rok dal nam brzuszki a tym ktore maja malenstwa e brzusiach duzo zdrówka jeszcze raz wesolych kazdej z osobna tutaj mam nadzieje ze nowy rok przyniesie upragnione ciaze ps w czwartek zostalam po raz drugi ciocia tym razem chlopczyka troche smutno ale musze wierzyc ze tez bede sie tym szczesciem cieszyc oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta niosą wszystkim betlejemski blask. Wesołych Świąt!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Życzymy spokojnych, zdrowych i wesołych Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, oraz tego by cud narodzin spłynął na WAS. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj w te święta niesie się kolęda. Niech narodzone Dziecię błogosławi Wam po świecie. Oby w całym Nowym Roku szczęście Wam sprzyjało na każdym kroku. Wesołych świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt ! Dzięki za "miłe" przyjęcie na tym forum 😭 Na żadne pytanie nie uzyskałam odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clematisie
Po co odpowiadać na głupie pytania? " Kiedy test bedzie wiarygodny..." Miałaś iui więc musisz się już troche starać i nie wiesz, że test robi się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki? " A kiedy będzie wiarygodny" nie wiemy, nie jesteśmy jasnowidzami, jednym kobietom testy mimo ciąży wychodzą negatywne nawet po tygodniu spoźnienia...I co to za moda kieć pretensje że nie odpowiedziano ci na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde zapytanie nie jest głupie. Nie każdy pytający nie jest głupcem Kto szuka nie błądzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
No, tegoroczny Sylwester już należy do najważniejszego dnia w moim życiu. Tego dnia dowiem się czy jest sukces :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :* Oby ten zbliżający się Nowy Roczek przyniósł nam wiele radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clematisie pisz po polsku
każde nie jest...WTF? I nie pisz takich banałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis :)
Ja trochę spóźniona, ale mam nadzieję, że Święta były dla Was kochane czasem spędzonym w rodzinnej, ciepłej atmosferze, pełne wiary i nadziei na spełnienie marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
emka336 trzymam kciuki i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2013 aby się wam wszystkim udało. Może niektóre z was mnie pamiętaj. Ostatni raz była na forum czerwiec/lipiec 2012. W pigułce: mój mąż i ja zrobiliśmy przed pójściem do klinki podstawowe nadania i jak się okazało były dobre. Też miałam 3 zabiegi w klinice w Katowicach i tak jak pisałam nie jestem zadowolona dla mnie tylko potrafią kasę ciągnąć a człowieka mają za nic - to oczywiście jest moje zdanie. Po trzeciej nie udanej próbie załamałam się, przyszły wakacje zmiana klimatu dni płodne i nic. Spotkałam się z dawną koleżanką i jak się okazało jej siostra miała problem z zajściem. Poszła do ginekologa, który jej pomógł. Wzięłam namiary i się umówiłam. Pierwsze co to pożałowała mnie, że tyle kasy straciłam w Katowicach. Bardzo się zdziwiła, że taka dobra klinika a oprócz tych naszych podstawowych badań (które mieliśmy) nie zlecili innych :( Dostałam od lekarki listę ok. 15 badań jakie powinnam zrobić, każde badanie opisała mi za co jest odpowiedzialne i dlaczego jest ważne. Koszt tych badań wyszedł ok. 900 zł - masakra. Powiem wam szczerze, że się modliłam, żeby wyszło coś nie tak to bym wiedziała, że muszę się prze leczyć i może wtedy się uda. Niestety badania wyszły idealne a mi ręce opadły. Wg. niej możemy "iść" dalej i szukać alej przyczyny albo sobie dychnąć od lekarzy i "cieszyć się sobą". Niestety między mną a męże zaczyna się nie układać. Prawie wogólne nie ma sex-u; nawet w dni płodne - nie ma ochoty. Jakiś czas temu przyłapałam go na robieniu sobie ... przy komputerze oglądając ... Dostałam szoku, teraz wiem czemu mój mąż nie ma ochoty a jak już ma to jego nasienie jest ... :( :( :( Mój mąż uważa, że przesadzam ... Nie wiem co z naszym małżeństwem dalej będzie; nie pozostało mi nić innego jak się pogodzić, że nigdy nie zostanę mamą :( Jeszcze raz życzę wam aby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja paula 30 zmienilam nicka sobie wiec jakby co to ja diana00 nie ma co sie zalamywac moja droga próbujcie IUI jak dlugo sie staracie? umnie tez nie bylo za ciekawie w malzenstwie ale jakos przetrwalismy jeden z powaznych kryzysów walcz i glowa do góry kazda z nas przechodzi ciezki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana witaj ponownie na forum. Czytając twoją wypowiedź zastanawiam się nad zachowaniem twojego męża. Czemu może tak postępować skoro jego wyniki są dobre. Powinniście się wzajemnie wspierać. Musicie siąść i porozmawiać szczerze. Tak jak Paula pisze może spróbowalibyście znów IUI? przecież to że wasze wyniki są ok to nie daje czerwonego światła tylko trzeba dalej dążyć do celu. A może powinniście odpuścić z 3 miesiące bez liczenia dni płodnych, bez wizyt u lekarzu bez badan? może coś siedzi w waszej psychice?? Kochana ja jednak bardzo mocno wierze w to, ze pokonacie ten wasz kryzys i wszystko się ułoży. Spróbuj może jak najwięcej czasu spędzać z mężem, jakiś wypad, wyjście na spacer, do kina itp. to was na pewno do siebie zbliży i jak najwięcej rozmawiać. Za testujące w najbliższym czasie trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko dokladnie powinni sobie dac czas my z moim mielismy przerwy 4 mc od lekarza ze wzgledu tez na leczenie M ,a od stycznia zaczynamy dalsza walka,a jesli chodzi o starania to my juz z ok 2 lata nie staramy sie ja nie licze dni plodnych itd itd kochamy sie na spontan tylko i wylacznie wiec u nas to nie problem tkwi w psychice diana00 moze faktycznie dajcie sobie troche czasu i nie ma co sie załamywac bo to jeszcze gorzej potem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha malinko a u ciebie co dalej? jak wyniki meża? bedziesz dalej podchodzic do kolejnej IUI? moj musi zrobic jeszcze ten test MAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula teraz jak dostane w styczniu @ to mąż robi badanie nasienia, ja idę na wizytę i zobaczymy co gin powie. Pocieszam sie że jednak wszystko sie ułoży i wyniki męża będą dobre. Mąż od wigilii nie pali i mam nadzieję, ze wytrwa. Jeśli chodzi o IUI to jeszcze ani jednej nie miałam robionej (miałam mieć w marcu ale zaszłam w styczniu w ciążę niestety puste jajo). Wszystko zależy od tych wyników ale powiem ci ze chciałabym podejść do IUi może coś pomoże!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×