Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość nadzieja w sercu
pomidorowko och jaka ty wspaniala jestes!! dalas mi nadzieje a juz zaczynalam sie stresowac a tu taka mila wiadomosc :) no a ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahati miała
na niepękniętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja w sercu. Co słychać? Jak się czujesz kochana? U mnie dzisiaj jest 23 dc i nie odczuwam żadnych dolegliwości. jedyne co to mam zawroty głowy ale niewiem tak do końca czym to może byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
katiia ja jestem w 20 dniu cyklu a 4 dni po inseminacji i w sumie nic nie czuje... nie chce sobie szukac objawow bo w zeszlym cyklu mialam wrazenie ze mam tego wiele... mam chwile slabosci i mysle ze nic sie nie udalo a ty kochana ile mialam pecherzyk przy inseminacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
co do zawrotow glowy to podejdz to tego z dystansem bo czasem to autosugestia.. teraz kazdy objaw bedziesz laczyla to z ewentualna ciaza... spokojnie to zdecydowanie za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeże to niewiem ile miał pęcherzyk, gduż IUI była wykonana na świeżo pękniętym pęcherzyku a niemiałam robionego monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny z miom siostrzeńcem duzo lepiej ,obrzek płuc zszedł wada serca wykluczona, zostało zapalenie płuc ale w niedziele go wypiszą :)DZięki za wsparcie.:) DzIś moja temperatura wynosi 37.0,Dużo białej widzieliny,Straszne bóle krzyzowe i macicy.Na szczęcście no spa forte działa nie zawodnie :) Dziś 26 dc. spodziewam sie@ w kazdej chwili:(JuZ się nie łudzę Jednak że w sobotę mam wesele brata to po mimo @ zrobie betę dla 100% pewności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
pomidorowka trzymam mocno kciuki by @ nie przyszla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pomidorówka jestem z Tobą trzymam kciuki zeby @ nie przyleciała. U mnie nadal bez zadnych objawow. Probuje sie doszukiwac jakis boli podbrzusza ale chyba ich niema jedyne co to temp 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
kochane u mnie tez brak objawow i zaczynam tracic nadzieje no ale z wami mi raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Za wszystkie trzymam kciuki;) no i za siebie. Wy chociaż macie wysoką temperaturę, a ja co rano bite 36.6 :( @ mam mieć za 8 dni a testowanko w poniedziałek:)ale wiem że nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kochane pisałam w południe, że nie odczuwam żadnych dolegliwości, ale zmieniło się to wieczorem. A mianowicie bolą mnie jajniki i troszkę piesi. Ale tak samo mam zawsze przed @ więc to pewnie zwiastun nadciągającej @. Obym się myliła. Ponadto skoro już tak trzymamy za siebie wszystkie kciuki to mam prośbę jeśli oczyiście tylko miałybyscie ochotę trzymac za mnie kciuki jutro od 10.30 gdyz mam egzamin praktyczny na kategoię C prawa jazdy i strasznie się boję. A wasze wsparcie napewno mi jakoś pomoże. Pozdrawiam i nie dziękuję póki co żeby nie zapeszyć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę do Was dołączyć?pisałam na innym forum ale się rozpadło niestety:( a taka grupa wsparcia wiele mi daje:) Jestem po drugiej iui dziś 7 dzień.Wcześniej wydawało mi się,że bolały mnie jajniki.Pisze wydawało bo bardzo szukam sobie objawów więc może sobie wmawiam.Marcela widzę,że miałaś iui w podobnym czasie fajnie z kimś zawsze raźniej.Dziewczyny czy któraś z Was miała podany zastrzyk z pregnylu po iui?Bo ja przy pierwszej inseminacji miałam normalnie przed ovitrell a poźniej duphaston przepisany a teraz nie wiem czemu lekarz przepisał mi po iui zastrzyk z pregnylu i to aż w trzech dawkach.Ja niestety nie będę mogła testować bo ostatni zastrzyk jeszcze mam wziąść 22.05 a one podobno fałszują wynik testu przez 10 dni.Także czekam na @.Nie wiem jak to wytrzymam bo w zeszłym miesiacu robiłam bete już 10 dni po iui.Jednak moze to i lepiej bo ostatnio beta wszyła mi nie całe 2 i zorbiłam sobie nie potrzebnie nadzieje a za dwa dni znow biegłam na bete i oczywiście nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
maracala badz dobrej mysli!!! ja temperatury wogole nie mierze takze nawet sie na tym nie znam ... ja postanowilam ze jak sie nie uda to od nastepnego cyklu bede piłą zioła ojca sroki nr 3 duzo dzieczyn na nim zaszly a coo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
katiia trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja w sercu co to za ziółka?:) napisz cos więcej bo brzmi zachęcająco;) milka1989 kurcze pierwsze słysze żeby po iui zapisywać jeszcze tyle zastrzyków pregnylu...nie pomogę Ci bo jeszcze się z tym na forum nie spotkałam Jak zwykle trzymam za Was kobietki kciuki no i Katii również za Twoje prawko:) Powiem Wam tylko tyle że cycki mnie tak bola że zaraz chyba odpadną hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia trzymam kciuki,powodzenia:):):) Ja też stosowałam zioła sorki na pobudzenie pracy jajników.Po pierwszej iui miałam polroczna przerwę więc postanowiłam wykorzystac ten czas na te zioła.Piłam przez miesiąc.Jajniki oszalały.Wcześniej byłam stymulowana oprócz clo gonalem,brevelle,menopur i były maksymalmie 3 pęcherzyki.Poziołach (lekarz o nich nie wiedział)Byłam stymulowana jak zwykle clo i menopurem 3 ampułki.Idę na usg 11dc a tam7 pęcherzykow od 21mm do27mm.Lekarz był w szoku .Następny cykl miałam juz samym clo i były 3 pęcherzyki.wcześniej po samym clo miałam jeden pęcherzyk.Lekarz zastanawiał się czemu tak mocno reaguję .Nie przyznałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dołańczam sie do Was:-) Jestem 7 dzień po iui i też z niecierpliwościa czekam kolejne 7 dni. A co do ziółek, też pije ale tylko do owulaji. Czy pomgaja, tego nie wiem, ale coś w tym musi być. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za trzymanie kciuków i wsparcie ale niestety nie udało mi się zdać. Jedyne pocieszenie jest takie że nikt nie zdał a niestety była tylko jedną kobieta na egzaminie więc chociaż nie czułam sie gorsza od tej brzydszej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
kochane ja wiele dobrego slyszalam o tych ziolach ojca sroki:) i dzisiaj nawet je zamowilam bo przejechalam caly szczecin i w zadnym sklepie zielarskim nie bylo... :( a chce miec na wszelki wypadek bo pija sie je od 1 dnia cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
pomidorowko a ty po piciu tych tabletek mając 7 pecherzyk nie zaszlas?? ja mam zamiar je brac bo ja mam liczne pecherzyki na jajnikach zespol policystycznych jajnikach i lewy jajnik wogole nie pracuje :/ i dlatego pomyslalam o tych ziolach by je oczyscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pomidorówko za info o dziurawcu. Fakt kiedyś coś o tym słyszałam, ale jak przyszło co do czego to czarna dziura :) Jutro moja pierwsza IUI .Walczy we mnie moja wrodzona tendencja do pesymizmu z wielką nadzieją- tworząc gule w gardle. Nie ma minuty abym nie myślała o zabiegu. Trzymajcie dziewczyny kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam az 7 pecherzyków ale zaden nie pękl.Leczyłam sie z nich 2 cyle orgametrilem. Jutro rano idę zrobi betę hcg, wyniki będą dopiero po 16:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki pomidorowka! Napisz szybciutko. Nazwę ja Hania-zagladasz tu czasem? Co u "Was" i jak tam Hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Katiia, Milkaa, Marcela. Macie może jakieś objawy? Wiem że to stanowczo za wcześniej na jakiekolwiek objawy. Mi dokucza ból brzucha, byla to moja pierwsza iui wiec nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aallaa80 u minie nic:( wcześniej troszkę pobolewały mni jajniki ale nie wiem czy to nie było związane z tymi zastrzykami po iui.Ja nie miałam jeszcze bólu brzucha po iui więc kochana może to dobry znak u Ciebie:)może coś tam się dzieje.A jak Twoje piersi?bolą?albe są większe?Moje kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
kochane ja 7 dni po iui i tez nic nie czuje .. nastawiam sie ze nic z tego nie wyszlo:/ ale czekam na moje ziolka sroki :) ale bede pila po pol lyzeczki tak dla spokoju :)a za was dziwczynki tez mocno trzymam kciuki !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
pomidorwko az dziwne ze nie pekly... ja mam caly czas tylko jeden pecherzyk przy cyklach i tylko jeden jajnik pracuje bo drugi jest leniwy bo ma mnostwo pecherzykow.. :/ trzymam kciuki za bete hcg i pisz szybciutko bede zagladac tutaj w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiam sie na powodzenie, bo rozczarowanie wtedy bardzo boli. Wiem jak bylo w poprzednich miesiacach. Piersi bola ale tez nie wiem czy to czasem nie jest skutek Pregnylu. Najgorsze jest to czekanie. Juz tak sobie mysle ze ten bol to moze przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja w sercu. Ja pije te ziolka z jednej duzej lyzki i uwierz u mnie dopiero w tym cyklu byly dwa jajeczka w poprzednich tylko jedno. Wiec spokojnie. Przypuszczam ze kazdy inaczej raeaguje. Ale trzeba wierzyc ze w koncu cos zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×