Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Minia78
Gościu z 18.34 dzwoniłam do kliniki powiedzieli ze betę powinnam zrobić jutro po raz pierwszy dopiero,ale ja zastanawiam się czy dzien po dniu będzie jakaś zmiana? czy poczekać dla pewności do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka długa i trudna jest ta droga do rodzicielstwa. Ineczko - przykro mi bardzo :( Asiu biedni jesteście, ile czekania i stresu, oby tylko na końcu była nagroda. Miniu, niestety raczej w 12 dpiui beta powinna drgnąć. Jeśli bierzesz jakiś progesteron (luteina/Duphaston) to powtórz betę dla spokoju sumienia przed odstawieniem - ja tak zrobię, bo biorę właśnie Duphaston. Chociaż powiem Wam, że dziś słyszałam historię koleżanki: pozytywny test wyszedł jej dopiero miesiąc i tydzień po owulacji... i nie ma mowy o przesunięciu - jest w 15 tc, a wg USG nawet w 16.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Przy takim wyniku dzisiaj ewentualnie powtórzyłabym w piątek, bo nawet jakby od dziś miałoby ruszyć, to jutro wynik byłby malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Bahati tak zrobię powtórzę w piątek ale gdzieś już tam w serduchu wiem że @ stoi za drzwiami. Biorę duphaston encorton acard i luteine dopochwowo dodatkowo femibion więc jest tego trochę. Najgorsze jest to czekanie tuż po czas niezmiernie się dłuży. Życze Wam wszystkim wysokiej bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko nie wiem nawet co napisać tak strasznie ciężko jest nam zostać tymi upragnionymi rodzicami ale wcześniej czy później każda z dziewczyn na forum zostaje mama jak nie swojego dziecka to tego adoptowanego i trzeba dążyć do upragnionego celu i się nie poddawać Asiu faktycznie tez macie pod górkę ale bądź dobrej myśli :) mój email Nitka.999@wp.pl i proszę o linka a u mnie czekanie i w środę za tydzień transfer dostałam luteinę i mam zacząć brać i w środę koło południa zabiorę jednego szkraba :) chyba zaczyna to wszystko do mnie docierać Bahati mam ten sam problem co ty jeżeli chodzi o synka też wiem że już nie będę mogła mu poświęcać tyle czasu ile bym chciała i czasem wydaje mi się ze to za wcześnie ale jak mówi allisa chyba nigdy nie jest dobry moment na drugie dziecko tak więc życzę wszystkim nam wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie że w Krakowie różnica w cenie pomiędzy aptekami jednego zastrzyku Decopeptylu dokładnie to 90 zł tak więc zwracajcie uwagę gdzie kupujecie leki w Krakowie najtaniej na Bajana ja przy IVf bez refundacji leków miałam wtedy około 1000 zł różnicy to tak dla czystej informacji, jeżeli chodzi też o ovitrelle to tez było coś około 70 zł różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, strasznie mi przykro, musisz dać sobie trochę czasu, ale nie możesz się poddawać, każdy dzień, każda kolejna próba jednak przybliża Cię do celu. Nie wiem czemu ma służyć ta nasza długa droga do szczęścia, ale w końcu każdej z nas udaje się spełnić w roli mamy. Przyjdzie też czas na Ciebie i będziesz dobrą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymamy kciuki i czekamy na info. Minia, idealnie by było, gdyby beta już przyrosła, ale to tak różnie bywa. Ja w jednej ciąży miałam książkowy przyrost i nie udało się, a potem odjechany od wszelkich norm i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Nitka,nigdy nie jest za wcześnie na drugie dziecko. Czas będzie trzeba dzielić na dwójkę ot i po prostu:) Ja tez mam za sobą walkę o pierwsze dziecko a dziś ma 14 miesięcy. Teraz znów walka o rodzeństwo,jestem dobrej myśli bo muszę i tak trzeba. Są ciężkie dni kiedy człowiek najchętniej zakopałby się pod kołdra i nie wychodził stamtąd przez tydzień...ale co to da? Nic! każdy nowy cykl to nadzieja i tego trzeba się trzymać,trzeba walczyć! Więcej optymizmu i uśmiechu życzę Wam w ten słoneczny wrześniowy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Allisa,byłoby miło i jutro powtórzę badanie co ma być to będzie. Dzisiaj nastrajam się na kolejny cykl musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w kwestii drugiego dziecka nie chodzi o czas, nawet odwrotnie, myślę, że dzięki maluszkowi Olek miałby (planowo) przez ok 6-7 mcy mamę w domu, co z tego, że z "konkurencją" ;) czas będziemy mieć ten sam - kiedy tylko można spędzany z dzieckiem/dziećmi... W moich obawach chodzi o coś innego, nie wiem jak to wyrazić.. Dla nas dziecko jest całym światem i ten świat przy drugim dziecku będziemy musieli podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niteczko email poszedł do Ciebie :) jesli chodzi o kraków to mi mój dr polecił aptekę na bajana Dobrze że piszesz że najtańsza ulżyło mi :) A Ty gdzie się leczysz w Krakowie?? Ja jestem z podkarpackiego ale musiałam do Krakowa bo u nas już nie było kwalifikacji do rządówki Zabieram się Dziewczęta za pierogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati i Nitka co do Waszych obaw Kochane dacie radę podzielić miłość między dwoje A pomyślcie ile szczęścia dla Waszych szkrabów będzie rodzeństwo które będzie przy nich jak już Was zabraknie... Obawy na bok i działamy w słusznej sprawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Aśka ty za pierogi a ja za roladki schabowe z pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm Inka pychotka ;) puść przepis na priv na fb Lubie takie cudeńka ze schabu ;) Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inka, a może podziekowałabys dziewczynom bo dwoja sie i troją żeby cie pocieszyc a ty tylko informujesz co pieczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, po co przychodzisz na ten topik i wypisujesz bzdury? Szukasz zaczepki? Po poscie wnioskuje ze problem nieplodnosci jest ci obcy wiec jaki masz cel? Ze ci nie wstyd napisac cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Inka tak bardzo Ci kibicowałam...strasznie mi przykro. Wiem co czujesz. Na szczęście macie jeszcze kilka blastuś. Asiu, trzymam kciuki za wasz zarodeczek. Nam się udało z naszym najwolniejszym, więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ineczko Kochana, nie wiem co napisac. Sciskam Cie mocno serduszko. Ty akurat masz coś super sensownego do powiedzenia. Nie uważasz, że wypadaloby podziekowac za pocieszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Dzwonilli dziś z kliniki Niestety sie nie zapłodnila ale dali jej jeszcze czas do jutra bo jest ciemna-cokolwiek to znaczy i nie widac dobrze powiazow ktore swiadcza o zaplodnieniu Maja dzwonić do 12 :( Gościu czego sie nie przedstawisz?? Ja jak pisze jako gość zawsze dopisuje kim jestem Czyzby wstyd Ci było się podpisać? Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważasz, że wypadaloby podziekowac za pocieszenia? X W tych okolicznosciach, nie, nie uwazam, zreszta wydaje mi sie ze zadna z nas tego nie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie śmieszą takie wpisy gości widać że komuś się nudzi strasznie i śledzi jakieś fora przypuszczam że nie tylko nasze ja też nie oczekuję podziękowań os dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego oczekujecie jak piszecie o sobie i piszecie, ze sie nie udało? dzielicie sie tu problemami to chyba oczekujecie jakiegos zainteresowania, wiec jezeli ktos jest kulturalny to podziekuje za pocieszenie a nie z gruchy ni z pietruchy potrafi napisac tylko co piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu, twoje posty sa na poziomie takiej jednej kolezanki co kiedys tu pisywala, ale podobno sie zakochala i juz nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja się leczę w Krakowie w Parens tak więc polecam :) a mieszkam jakieś 40 km od Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, ja tylko pytam dlaczego ktoś po prostu nie potrafi podziękować za pocieszenie i wsparcie które tu dostał pisząc o swoim problemie. to kto tu jest na niskim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes taka madra to wyłumacz dlaczego to jest takie normalne i oczywiste, ze mozna wzbudzac zainteresowanie swoim problemem oczekujac jakiejs reakcji a nie mozna juz podziekowac za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu my piszemy co nam serce podpowiada w takiej sytuacji jak Inka kazda rozumie jej rozgoryczenie i nie oczekuje podziekowan Może i Ty postaraj sie zrozumieć Ty jej nic nie pisałaś dziwne że akurat Ciebie to tak ubodlo a zadnej z forumowiczek nie Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, w takiej sytuacji, w jakiej jesteś, taki wpis jak ten o pieczeniu był tym co chciałam zobaczyć. Jesteś dzielna i i to chodzi, masz jeszcze 2 mrozaczki. Inka nie ma za co dziękować, jest częścią naszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie_Dixie
LUDZIE/GOŚCIE bądźcie ludzcy,co to za czepialstwo i jakieś hejtowanie. Trzeba pamiętać,że każdy jest inny i inaczej reaguje na stratę.Inka akurat bardzo dobrze Cie rozumiem i także szukałabym oderwania myśli,chociażby w gotowaniu. Strasznie mi przykro,jak większości dziewczyn, że tym razem się nie udało,ale głowa do góry Jak mówi Bahati jeszcze 2 mrozaczki :)...aaa i nie dziękuj mi :P Za resztę dziewczyn trzymam mocna kciuki :) Pamiętajcie komu jak nie nam ??:) PS co do "uprzejmych Gości" to chyba najlepszym komentarzem będzie brak komentarza i zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×