Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

viki, dziękuję, jak do Was piszę, to znaczy, ze moja Mała spi:-) a jak śpi to ja sobie obiecałam, że nie robię nic w stylu sprzątanie, gotowanie, pranie itp. Robię to jak tatuś wraca po pracy. Problemy z brzuszkiem odeszły w niepamięć, ma już 2 dolne ząbki, które uwielbia mi wbijać w policzek, przy okazji ciągnąc mnie za włosy. Na wszelkie próby zakazów reaguje uśmiechem lub wręcz śmiechem z palca no, no, no (najbardziej ja bawi):-) Wszystko ją dziwi i ciekawi, podobno w tym wieku maleństwo ma już pamięć 2 tygodnie wstecz, więc jak powtórzy to co ją uczyłam 2 dni temu to oczywiście cieszę się i żyję w przekonaniu, że mam genialne dziecko. tych chwil Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji coś co jest stare, ale zawsze mnie bawi PRAWDZIWA KOBIETA Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Zupę 3. Awanturę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allisa to piękne co piszesz o swoim skarbie ;) wpis o kobietach nieźle mnie ubawil... cos w tym jest ;) pozdrawiam i przyjemnego dnia dla wszystkich! Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allisa a wiec same plusy za ciezka walke,i oby kazdej z nas ta walka zakonczyla sie sukcesem Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśśś
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, czasem trzeba mną potrząsnąć:) Za dużo myślę i analizuję..koniec.., tak jak napisała Allisa trzeba stworzyć dziecku cieplutką, milutką kołderkę:) Dbajmy o siebie i przygotujmy maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju. Słodkie całusy dla Was:******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Lenus przestań czytać ulotki. Bo zglupiejesz. ;) allisa to było dobre. :) Bahati kocha n ie bardzo mi przykro. :( Viki powodzenia :) jak ktoś pamięta moje beta w 16 dpt spadła do 32,74. Ale powtórzyłam za dwa dni. I w 18 dpt wynik 40,32 ale zrobiłam w innym labo. Klinika powiedziała ze to widełki błędu laboratoryjnego. Wiec na weselu bawiłam się w miarę normalnie. I po północy w sobotę dostałam @. :( ale mąż mnie namówił i dziś znów poszłam na krew. Dziś 23 dpt i 4 dzień okresu a wynik bety 205. Czy ktoś coś z tego rozumie? Ja już jestem głupia. ... a wizytę w klinice mam dopiero 29 września. Pozdrawiam was kochane i walcz cie dalej o marzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, a testy Ci wychodzą z jedną kreską? wiesz, że ważniejsze od wartości są jego przyrosty w czasie? Ty jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży? jakie masz oznaczenia pomiaru mIU/ml? ten wynik świadczy o ciąży, choć nie wiem czy to nie może też być wynik hiperstymulacji, ale przy hiperstymulacji wyniki są znacznie wyższe. Ja tam trzymam kciuki wciąż za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, dziś miałaś transfer? daj znać jak będziesz miała czas jak się czujesz. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, co do mnie, to jest ok. Pogodziłam się z porażką i korzystałam z przywilejów niestarającej się ;) Właśnie leżę sobie z winkiem :) Tylko PMS mnie męczy ( po Duphastonie wyjątkowo bolą mnie piersi. Ale co do Ciebie to nie wiem co napisać... A co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny no ja już po.. ogólnie niczym się to nie różniło od poprzedniego może tylko tyle że po pierwszym miałam jeszcze 2 mrożaczki a teraz nie mam już żadnego jeden zarodek się nie rozmroził tak więc o trzecie dziecko będzie się trzeba naturalnie starać :) testuje w piątek 2,11 na razie będę sie próbować troche oszczedzać no cóż na razie jestem w ciąży zobaczymy czy maluszkowi się u mnie spodoba Inka niezła masz huśtawkę z tymi BETAMI mogę ci napisać tylko tyle że ja pierwszy raz tez dostałam @ i trwała 3 czy 4 dni i zanikał a beta była 88 chyba jeszcze będziesz ja musiała zrobić kilka razy żeby się upewnić a jak na razie bierz leki i ja trzymam kciuki żeby pierwsze wyniki były błędne a te ostatnie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niteczko super! Oby maleństwo się zaklimatyzawalo ;) Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, trzymamy kciuki:-) i z niecierpliwością czekamy na wynik. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Niteczko trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Allisa wczoraj wieczorem zrobiłam sikańca-wyszła druga kreska w ciągu 5 min. nie taka mocna jak ta standardowa ale widoczna gołym okiem bez wpatrywania. Moje oznaczenia bety są w mlU/ml. Teraz kochana to niczego nie jestem pewna. :( Ale dzięki za kciukasy :* Bahati tak bardzo trzymałam za Ciebie kciuki, przykro mi. A ja u lekarza to jeszcze nie byłam. Wizyte w klinice mam dopiero 29.09. Przez tel Pani Embriolog powiedziała że nie wie co ma o tym myśleć, bo bo beta powinna spadać skoro już raz spadek był i leki mam odstawione. I brać ich nie kazała. Może dziś uda mi się zrobić USG u mojego miejscowego lekarza. Tylko że dzis mam 5 dzień @ i nie wiem czy będzie chciał mi zrobić. Niteczko trzymam kciuki i kibicuję :) ciężkie przed tobą 2 tyg. :) odpoczywaj kochana. A powiedz mi, czy tak jak opisujesz swój przypadek to miało ono dobre zakończenie? ( Bo na innym forum mnie straszą że to na 80 % ciąża pozamaciczna) . I który to był u Ciebie dzień? U mnie jak by liczyć od poprzedniej @ to dziś mam 41 dzień i zarazem 24 dpt. Biorę tylko folik, magnesin, i acard. Sama boję się po tej przerwie brać encorton i zastrzyki Prolutex i Fraxiparine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka szkoda że z lekarzem z kliniki nie masz kontaktu Pasowałoby z nim ustalić co z lekami Biolog to nie do konca odpowiednia osoba a juz na pewno nie decyzyjna U mnie biolodzy tylko informuja o komorkach i zarodkach potem o wszystkim decyduje lekarz Na własną rękę nie bierz lekow a juz w ogóle zastrzykow zeby sobie nie zaszkodzic Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było. Widzę, że dużo się dzieje na forum. Trzymam za Was kciuki. Allisa a ile Twoja córcia już ma miesięcy? Ten czas tak szybko leci, że się pogubiłam :) Ciekawe jak sobie radzi kolorowa30? :) Asiu, bardzo mi przykro z powodu waszej jednej komóreczki. Przypomnij mi, czy u Ciebie normalnie owulacja występowała? Inka u Ciebie z kolei totalnie nie rozumiem sytuacji. Myślę, że pilnie powinnaś skontaktować się z lekarzem. Taka beta mnie trochę martwi kochana. Nitka mam nadzieje, że Wasz mrozaczek postanowi sie zadomowic u Ciebie na 9 miesięcy :) A nasz maluch waży ok 420 g i się zdrowo chowa :) Pozdraiwam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Agmas kochana konsultowalam to dziś z innym lekarzem. Bo chciałam na usg iść. Na wynik bety mi nic nie powiedział. Na miesiączkę stwierdził że ważne ze juz mam końcówkę. A jeśli beta rośnie to tez jest ryzyko ciąży pozamacicznej ale powiedział ze jeżeli nie mam żadnym dziwnych i mocnych bóli brzucha tzn ze jest wszystko dobrze. A usg proponuje zrobić za tydzień bo teraz (rzekomo) jeszcze nic nie widać. A ja dziś mam już 24 dpt. Jutro powtórzę betę będę miała jakiś obraz przyrostu. We wtorek mam wizytę w klinice. Tak ciekawe co tam u kolorowej, myślałam o niej ostatnio :-) pozdrawiam was i kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, to Ty przecież jesteś w ciąży. To właściwie super zaskoczenie, wiem, że pewnie nie chcesz się za bardzo nakręcać, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. A duphaston albo luteinę możesz brać chyba? to i tak niczemu nie szkodzi a może pomóc? Test dwie kreski- pewnie super było ujrzeć? agmas, napisz jak ogólnie się czujesz. Moja córeczka skończyła 7 miesięcy:-) dziś mnie obrzygała na spacerze:-) Napisz coś więcej, jestem ciekawa, pewnie mieliście już całkiem wyraźne USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jeżeli chodzi o mnie to ja dostałam @ w 8 dpt a w 9 miałam robić BETE czyli @ dostałam w 25 dc i trwała jakieś 3-4 dni i zanikała ale nikt mi nie mówił że to jakiś problem w klinice kazali tylko przyjechać za 4 tygodnie żeby zobaczyć serduszko no i mam synka 15 miesięcy ma teraz tylko troszkę zakatarzony :/ nie wiem nigdy nie spotkałam się z taką sytuacja jak twoja powiem ci tylko tyle że ja miałam wypadek samochodowe w 4 tc i chciałam zobaczyć czy z maluchem wszystko oki to lekarz go długo szukał i powiedział że lepiej wcześnie nie ingerować i nie robić USG tylko sprawdzić BETE czy dalej przyrasta jak tak tzn że z małym wszystko oki no i 6tc widziałam serduszko ale to już w klinice malutki jest zdrowy i nic mu się nie stało mnie na szczęście tez nie dziękuje dziewczyny za miłe słowa no tez mam nadzieję ze się maluchowi spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka trzymam kciuki. Za tydzień będzie już wiadomo i ma być dobrze! Rozwiąż nam supeł z ciążami. U mnie porządna @ od wczoraj i nie mam recepty na clo :/ więc w tym cyklu bez szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, a tak przy okazji, to ja 13 dni po transferze też miałam krwawienie. Trwało 2 dni, ale jak się okazuje to częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, ja mam jeszcze 5 tabletek clo- data ważności 2018, mieszkam w W-wie, gdybyś chciała daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Allisa super zobaczyć dwie kreski, ale marzy mi się aby obie były grube i krwisto czerwone. :) od środy aplikuję sobie utrogestan. Duphaston też mam w domu, nie od nich ale mam. (12 tabletek). Więc najwyżej od dziś 2x1 będę brać. Kochana nie chcę się nakręcać bo straszą mnie że jak takie niskie wartości bety bo praktycznie dolna granica każdego tygodnia to że na 100 % to pozamaciczna Ale patrzymy w przyszłość pozytywnie i trzymamy dalej kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Bahati a ja ma jeszcze 9 tabletek clo do 2019 r. Kujawsko-pomorskie. :) ale my to możemy na fejsie się zgadać jak by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Dziewczyny odebrałam wynik dzisiejszy. 25 dpt beta 283,10 mlU/ml. Wzrost tylko o 39% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśśś
Nitka jestem z Tobą i przesyłam Ci pozytywną energię:)! Ja będę testować po Tobie:) Inkuś trzymam kciuki żeby wszystko się szybko wyjaśniło, będzie dobrze słoneczko, nie martw się na zapas. Lekarze twierdzą, że znacznie częściej nie dochodzi do zagnieżdzenia się zarodka w macicy niż do ciąży pozamacicznej po invitro. Ja od dziś zaczynam puregon w dawce 150j+dalej gonapeptyl. Po dwóch tygodniach stosowania Gonapeptyl daje mi się we znaki, nie mogę po nim spać, czuje się taka otumaniona, czasami bez siły. Dziewczynki dostawałyście L4 przed lub po punkcji? Jeśli tak na jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Inka mi wcześniej beta przyrastała super i niestety poroniłam. Tym razem było kiepsko. Ale pan dr powiedział, że trzeba dać szanse maluszkowi i się udało :) Najważniejsze, to żeby na usg wykluczyć ciąże pozamaciczną i ujrzeć serduszko. a beta to tylko badanie orientacyjne. Lenuś ja nie brałam l4 po punkcji, ale w mojej klinice się pytali czy potrzebuję, więc myślę że po to nie będzie problemu. nie wiem jak przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa jezeli chodzi o mnie to ja się czuję świetnie, żadnych praktycznie objawów ciążowych nie miałam oprócz lekko bolących piersi i to też bardzo późno. Nawet brzuszek mam tak mały, że spokojnie mogłabym ukryć ciążę. Ale muszę się wyprowadzić z domu, bo niestety nowe mieszkanie i meble nie wpływają dobrze na pracę serduszka naszego synka. Na ostatnim usg robiliśmy echo serca i okazało się, że jest dodatkowy skurcz i niestety te opary z nowych rzeczy tak wpływają. Więc teraz jadę do mamy i powinno sie uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agmas wcześniej moje owulacje byly w miare normalne czasem pecherzyk nie pekal i robila sie torbiel tak raz na pol roku i bralam wtedy na ta torbiel lek Przechodzilo a potem po jakims czasie sie powrarzalo Lenuss u mnie w klinice po punkcji tydzien l4 a po transferze daja dwa wiec w sumie 3 tyg tylko trzeba powiedziec ze zwolnienie potrzebne Moj M nie mogl wziac urlopu na dzien punkcji i dostal l4 opieke na mnie jeden dzien Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×