Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość EmiJ_83
Nitka gratuluję :) Wspaniała wiadomość. Ja sie jie odzywałam bo i nie miałam z czym, ale regularnie zaglądam. Zrobiłam dodatkowe badania i teraz zastanawiam sie jak mam zinterpretowac wynik. Może któraś z Was podpowie :) Nazwa badania Wynik j.m. Wartość referencyjna Procedura badawcza Prolaktyna (PRL) : 10:30 316.1 mIU/l Prolaktyna (PRL) : 11:30 7212.0 mIU/l Prolaktyna (PRL) : 12:30 5056.0 mIU/l Informacje dodatkowe: Wartości prawidłowe na czczo: Kobiety 102 - 496 mIU/l Mężczyźni 86 - 324 mIU/l Wartość po podaniu leku: 3 - 6 - krotny wzrost prolaktynemii w stosunku do poziomu wyjściowego. Zastanawia mnie ta wartośc po podaniu leku, bo jest napisane ,że powinna wzrosnąc o 3 do 6 razy od stanu wyjściowego a u mnie wzrosło o 22 razy ! Nie wiem co mysleć. Któraś z Was miała takie badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Emij emij mnie tez kilka lat temu wyszło cos nie tak po podaniu tego leku i w sumie brałam potem coś na obniżenie prolaktyny najlepiej będzie jak skonsultujesz to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka to szczescie, podwojny cud Superrrrrr tak trzymaj i niech cala trojke uwaza na siebie ;) Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka-kochana gratuluje!Dbaj o Was teraz naprawde szczegolnie,duzo odpoczywaj.Dasz rade,choc poczatki sa naprawde ciezkie,ja czasami nie wiedzialam jak sie nazywam i ktory mamy rok,ale ten czas szybko minal i moi chlopcy sa juz coraz bardziej samodzielni.Czasem chetnie coflabym sie do tych czasow niemowlecych,choc na jedna malenka chwile,ale tez sa dni ze schowalabym ich do brzucha by odpoczac i sie wyspac.Wszystko to sprawa dobrej organizacji i synchronizacji blizniakow,dwie sprawne rece i pojemny pecherz:)Nitka ale sie ciesze,ktory to tydzien u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akkma viki dzięki 10 zaczęłam za dwa tygodnie Prenatalne to sie dowiem co tam się u nich dzieje na początku strasznie plamiłam więc nie wiedziałam co się w ogóle będzie działo bo przy tamtym poronieniu tez tak samo plamiłam ale o już wszystko ustało zostały tylko mdłości ale tez już jest lepiej no właśnie nie wiem jak to będzie z 3 maluchami ale może jakoś się zorganizujemy a właśnie napisz mi jaki masz wózek bo to dla mnie straszny dylemat i nie mam pojęcia co kupić trzymam kciuki za was dziewczyny :) i życzę takich niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitko-ja tez plamilam i to dwa razy,za pierwszym razem slabiej a za drugim juz sporo lecialo ciurkiem,myslalam ze to koniec.Prawdopodobnie zaplodnily mi sie trzy komorki i ta ostatnia sie nie rozwinela i wypadlo to ze mnie.Wygladalo jak mlusienka rybka i mialo czarne kropeczki.Nie mowilam o tym lekarzowi,sama tez zapomnialam o tym i jakos teraz na dniach przypomnialam sobie sytuacje.Trzymam za Ciebie kciuki to cudowne miec blizniaki ale jak masz jeszcze starsze dziecko to ja nie wiem czy by mnie nie wywiezli do wariatkowa bo ja i tak cudem przetrwalam te prawie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie akkma mam w domu 2-latka jak się urodzą to maluch będzie miął 2,5 roku jakoś może podołam pytałam jeszcze jaki masz wózek jakbyś mi mogła napisać dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiaaa
Dziewczyny jestem po drugiej inseminacji. Za pierwszym razem po 10 dniach mialam hcg 0.3ml a teraz mam 4.45ml czy to juz cos oznacza ? Martwie sie czy to nie jest za malo??? Jestem czy nie jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emij, ja tak miałam z prolaktyną, prolaktynę miałam wysoką po obciążeniu, ginekolog zapisał mi bromergon, ciężko go znosiłam, wizyta u endokrynologoa, endokrynolog powiedział, żebym nic nie brała więc wróciłam do ginekologa. dostałam od niego skierowanie na rezonans,wykryli mi mikrogruczolaki, potem wizyta u endokrynologa w celu interpretacji wyniku. Enodkrynolog ochrzaniła mnie, że nie posłuchałam poprzedniego endokrynologa bo to dobry sepcjalista i powiedziała, żebym za jakiś czas powtórzyła badanie. załamałam się i olałam temat, poszłam do kliniki niepłodności, zrobiłam badanie za 4 m-ce i wyniki były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniia myślę, że jesteś w ciąży, ja robiłam ostatnio betę i mój wynik był 0,001. Lekarz powiedziała, że skoro nie drgnął to marne szanse, u Ciebie jest inaczej więc trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiaaa
Dzieki dzis idena druga bete to sie wyjasni. Mialam nie isc i poczekac ale chyba nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Nitka, Allisa dzięki za informację. Zapisze się na wizytę. Może to własnie ta nieszczęsna prolaktyna jest powodem wszystkich nie powodzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emij moja koleżanka zbiła prolaktynę i zaszła w ciążę, więc trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiaaa
:(:(:( dzis bete 0.5 ml a juz mialam taka nadzieje ? ktos wie czemu tak sie stalo ze byla wysoka ponad norme a teraz nic :( moglo sie skonczyc tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahati
Moniia a nie miałaś czasem Pregnylu/Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiaaa
Bralam Preyglyn :-( nawet nie wiedzialam ze od zastrzykow tez moze byc cos takiego. Niepotrzebnie sie cieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ja mialam casualplay jeden za drugim ale nie polecam,mial byc baby jogger-drozszy ale super sprawa,ma gondolki a casualplay nie mial tylko takie gowniane foteliki do auta,ale moj M sie uparl.Baby jogger-gondole a pozniej spacerowka super sprawa.Ja go sprzedalam i brykalismy na dw wozki a terz mam spacerowke najtansza jaka jest chyba easy duo comfort zeby sama wychodzic.Jesli cie stac to zainwestuj w baby joggera naprawde super wygodny dla maluszkow i mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Cześć Dziewczyny :) po pierwsze Nitka , już jakiś czas temu przeczytałam Twoją cudowną wiadomość i strasznie mnie to ucieszyło :) Podwójne szczęście - nagroda od losu dla Ciebie Kochana za wytrwałość - taki bonus :) Wspaniała wiadomość :) Dbaj o siebie :) Nie pisałam bo w sumie u mnie nic ciekawego , w zeszłym miesiacu nie podeszliśmy do trzeciej IUI gdyż mój M miał zlecenie 250 km od domu i niestety przepadło.. teraz wróciliśmy z tygodniowego urlopu , na którym dostałam "paskude" i myślę że w przyszłym tyg IUI - ostatnie , później podejście do IVF . Ciekawa jestem jak moje jajeczka bedą w tym miesiącu wygladały bo niestety nie miałam przy sobie Clo i mam nadzieje że mój organizm sam sobie poradzi , oby ....Akkma dziękuję że pamiętasz o mnie :) Pozdrawiam Cię również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś zainteresowanie metodą zapładniania In vitro to wyczerpujące informacje na ten temat znajdziesz w artykule zamieszczonym w serwisie E-Madame. Wyczerpująco i w niezwykle jasny sposób wyjaśnia dokładnie jak przebiega zabieg więc moim zdaniem warto go przeczytać. Artykuł znajdziesz pod adresem www.e-madame.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
Halo Mamuski ?co u Was ?Akkma ?Nitka jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarashka
Cześć dziewczynki. Dołączam do tematu. Dziś po 2 latach starań okazalo sie ze szanse na dzidzie naturalnie to 2% :( W następnym cyklu zaczynamy iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś,u nas ok,jakoś leci.Nitka wlasnie co u blizniakow???Malgos a Wy kiedy dalsze kroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
Akkma u mnie to jest tak pogmatwane że juz sama się z tego śmieje :) w zeszłym miesiacu to w sumie celowo odpuściliśmy bo M miał zlecenie daleko od domu , zjeżdżał tylko na weekendy wiec odpuścilismy , w tym miesiącu mieliśmy mieć 3 IUI ale jak pojechałam w 13 dniu cyklu - pierwszy cykl chyba od roku bez stymukacji - okazało się że już po owulce !!! no i przepadło ...teraz pewnie bede czekać na @ z cieniem , cienia szansy że może jednak uda się naturalnie :) a jeśli nie to 3 IUI bo M się upiera , a później już ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
margarashka a w czym tkwi Wasz problem?? Ja mam pcos , niedoczynność tarczycy :) staramy się juz oooooo , nawet nie pamietam od kiedy sie nie zabezpieczamy ale juz za długoo. Nie martw się musi się nam w końcu udać i uda się zobaczysz !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitkoooo,Nitkooooo....zaczynam się niepokoić Twoją nieobecnością...... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynki że się nie odzywam ale jakoś brakuje czasu dziękuje że o mnie pamiętacie Synek cały by czas tylko na polu siedział a wieczorem to nawet mi się kompa nie chce włączać no u mnie 13tc się zaczął tydzień temu byłam na prenatalnych maluchy są oki mają koło 6cm wszytko maja na swoim miejscu jeden trochę mniejszy ale to podobno normalne są w dwóch workach owodniowych ale mają jedno łożysko więc najprawdopodobniej będą jednojajowe miałam nie robić do tego już testu PAPA ale zrobiłam wyniki mają być koło środy jak już lekarz wszystko pozestawia ale ogólnie bez biochemii wyszło bardzo małe prawdopodobieństwo tych trzech chorób a ja no cóż gdyby jeszcze te mdłości przeszły i normalny smak wrócił to byłoby już super a no i ciężko już ciąże ukryć trzymam kciuki jak zwykle za wszystkie wiem że nasza droga do upragnionego maleństwa jest ciężka ale wierze że dacie radę i niedługo przeczytam i wasze dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam☺my staramy się 3 lata w tym roku pod opieką kliniki niepłodności w Poznaniu. Jesteśmy po 1 inseminacji 10 czerwca testowanie ale zaczyna mnie boleć brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×