Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok!!!!!

Właśnie odkryłam, że kobieta nie siusia cipką!

Polecane posty

Gość szok!!!!!

Pęcherz moczowy ma ujście w innym miejscu, a ja zawsze myślałam że w cipce. Czuję się taka głupia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!!!
Nie siusia pochwą miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neinJugen
Lepszą sprawa będzie jak odkryjesz że masz małego peniska i to nim lejesz, oczywiście jak się podniecisz to tak jak u faceta dochodzi więcej krwi do tego mini penisa i nawet lekko stoi. Oj teraz na biologii to chyba uczą jak rozpoznać fiuta i cipe nic więcej, żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po mojemu
To się znalazł pedagog. :O Masz czas neinJugen by uświadamiać osoby, które przed sekundą nauczyły się pisać, że oddawanie moczu z lewego ucha to nie najlepszy pomysł. Biorąc pod uwagę, że próby oddania moczu przez palec lewej stopy i to od momentu pojawienia się na świecie zakończyły się porażką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ile masz lat?
...bo albo jestes jeszcze w szkole podstawowej, albo nie uwazalas na lekcjach biologii, gdy omawiano uklady rozrodcze ssakow ;) ptaki maja wspolne zakonczenie rozrodczego z moczowym i wydalniczym (dlatego kura znosi jajka, ale i zalatwia sie tym samym odbytem), ale my nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie
właśnie tak tutaj jest na kafe: albo gówniarze, albo debile i nieuki, albo debile trole... i później jest poziom jaki jest... każdy głupek po 5 minutach z przeglądarką google będzie miał większe pojęcie o anatomii układów rozrodzczych, a nawet o odpowiednim prygotowaniu do seksu analnego niż Ty, więc jak to jest możliwe? Ano jest. niestety jak widać jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!!!
Ale facet siusia tym samym czym uprawia seks. Myślałam, że kobieta tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!!!
Budowę miałam i wiem jak działają nerki i to wszystko, ale nie było tego gdzie jest ta dziurka dokładnie. Byłam pewna, że pęcherz kończy się w pochwie i tak było w książkach, ale to płynie z osobnej dziurki i o to mi chodzi. "Cewka moczowa (łac. urethra) końcowa część układu moczowego wyprowadzająca mocz na zewnątrz. Jest to przewód rozpoczynający się na dnie pęcherza moczowego ujściem wewnętrznym cewki, a kończący ujściem zewnętrznym u mężczyzn na końcu żołędzi prącia, u kobiet na brodawce cewkowej położonej w przedsionku pochwy." Więc wychodzi to z pochwy, ale mocz nie płynie pochwą, a zawsze myślałam, że tak jest. Już więcej nie mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho Mecik
A ja lubie zapach kobiecych siuskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze czuć ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to czuć jak c**a stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×