Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

Kafeterianki! Jestem w upragnionej ciąży...

Polecane posty

Najpierw ja i mój misio staraliśmy się długo w dni płodne, które z pasją zapisywałam w swoim wakacyjnym kajecie. Oczywiscie wcześniej badałam konsystencje, smak i zapach swojego śluziku, a także mierzyłam tempke dla pewności dwa razy: raz w odbycie, a kilka minut w później w ustach. Ale niestety bezskuteczne starania o dzidziuleńke zmobilizowały nas do badan. Jako pierwszy poddał sie misio trzepiąc do słoika pod zdjęcie rozsznurowanego buta violetty villas w szpitalnej toalecie, pod której drzwiami stałam i trzymałam kciuki, bo przecież misio byl taki zestresowany, bo musialo to byc dla niego traumatyczne przeżycie. Po tygodniach badań zaczęło robić mi sie zgrubienie na pośladku, już myslalam, ze to ciąża pozamaciczna, poszlismy z misiem do ciptologa, jednak okazało sie ze to pryszcz na dupie. No to znów do wyra i staranka i wreszcie jest.....!!! Wyszły mi 2 kreseczki na teście i teraz mogę razem z innymi walniętymi mamuśkami hodować swoją fasolinkę i rozmawiać o jajnisiach, pochewkach i śluzikach na kafee....czyż to nie wzruszające???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joggi beer
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze misio obiecał być przy porodzie i samodzielnie przegryźć pępowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylogowalamsie
rozumiem, ze jak bedzie dziewczynka to dacie jej na imie Angelika, Jessika albo jakos tak ladnie a jak chlopczyl to Alan ewentualnie Olivier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
CHYBA CHCIAŁAŚ POWIEDZIEC "JESTEM W UPRAGNIONEJ CIAZY UROJONEJ, BO MÓJ NIEDOWŁAD PSYCHICZNY, W OSTATNICH DNIACH ZNACZNIE SIE POGORSZYŁ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylogowalamsie nasze typy to dla dziewczynki: Marika oksana Pamela Malwina Dla chłopca Denis Kevin Natan Ricz Torn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzne i tak samo dobre
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylogowalamsie
oby to byl chlopczyk - Kevin to takie piekne imie to teraz musisz zrobic sobie albumik na zdjatka usg, jak bedziesz chodzila do lekarza to koniecznie kaz mu dac ci foteczki waszej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona mamunia Asi Zosi
gratuluję fasolinki!!!! zobaczysz jakie to super fajne teraz będzie jak dzidziulinek się urodzi, obserwować kupcię, nosić dzieciątko żeby mu się odbiło, chociaż jak lekko przetrawione mleczko z cycusia poleci z dzióbka dzieciątka na Twoją bluzkę to też będzie dużo zabawy i całowania dzióbka dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, wykupie pakiet stałego klienta na n-k i będę każdego dnia dodawać kilkanascie zdjęć mojej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
jak bedziesz miała słit foteczki z usg to wstaw na kafe ocenimy w skali od 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona mamunia Asi Zosi
oczywiście jak już będziesz miała zdjęcia fasolinki to na nk wstaw je jako zdjęcie główne, ale nie może Ciebie na nim być!, a najlepiej usuń wszystkie zdjęcia na których Ty jesteś i wrzuć nie mniej niż 150 zdjęć dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marze, żeby karmic piersią, nie jestem jak inne wyrodne matki z kafe, ktore wolą karmić z butelki. Chce poczuć się jak dojna krowa, podłączona pod dojarke. A pierwszym gościom, jacy przyjdą mnie odwiedzić zrobie kawe z mlekiem z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ?
ale Ty jesteś popierdoolona. Robisz se jaja szmato,a niektore kobiety naprawdę nie mogą zajśc w ciąże. Obyś była bezdzietna. Tego Ci życzę purchawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeste nauczycielka??
powinni nauczycielom robic testy psychologiczne, nie chchialabym zeby moje dziecko uczyl taki swir jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewetwe
pamiętaj by dokładnie nam opowiedzieć o rozerwanym kroczu! najlepiej ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestańcie sztywniaki!!! Ja tak kocham dzieci. Dla swojego poświęce nawet swoje cycki i po karmieniu bede je zwijać w rulon, żeby nie przydepnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy! Nie bede nacinała krocza, wolę się rozpruć po samą dupę, jak być matką to na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylogowalamsie
cux, najlepiej po porodzie zjedz swoje lozysko - bedziesz miala duzo witaminek i mleczko bedziesz dobre dawala, dzidzia bedzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ?
wypierdalaj głupia krowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3425423523
tylko pamiętaj - po narodzinach masz z uśmiechem na ustach poświęcić się całkowicie dziecku, wstawać w nocy sama, bo misio musi się wysypiać do pracy, ponadto musisz gotować, sprzątać, prasować i bez zająknięcia rozkładać nogi przed misiem, gdyż taka jest jego mężowska potrzeba. Ty przyjemności z tego mieć nie musisz, ponieważ i tak wtedy będziesz już spełniona jako matka, a to jest przecież sedno życia każdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
żeby Ci Bóg odpowiednio wynagrodził twoje wypowiedzi tego ci zycze. z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylogowalamsie masz racje, tak powinna postąpić prawdziwa matka polka: zjeść łożysko i popić wodami płodowymi.Nic się nie może zmarnować wiesz co ? idź dziecko lekcje odrabiać jak ci sie nie podoba temat, bo jeszcze z tych nerwów żyłka ci w dupie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
A sobie życzę śłiczniuteńkiej fasolineczki :) bo zasłużyłam, juz od paru miesięcy odciągam mleczko z piersiątek na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×