Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudixon

Leszek Czajka opinia

Polecane posty

Gość Dilailah
Nigdy nie byłam w salonie u Pana Leszka Czajki,ale miałam przyjemność go poznać.Cudowny człowiek,spotkać kogoś takiego w tych czasach,to...... prawdziwa egzotyka.Wiem jedno,nigdy nie można oceniać nikogo,nie znając jego historii. Pana Leszka widuję bardzo rzadko,przez chwilę,zawsze zamieniamy parę słów,wymieniamy uprzejmości ......i wiecie co,żałuję,że trwa to tak krótko,bo nigdy w życiu z nikim lepiej mi się nie rozmawiało,a jestem zwykłą,szarą postacią......Nie mogę ocenić Pana Leszka jako fryzjera,ale jako człowieka-fantastyczny,wrażliwy i skromny ......Panie Leszku,wszystkiego najlepszego,my skomplikowane i wrażliwe osobowości musimy trzymać się razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisses
on jest cudowny,przeciez jak sie na p.Leszka patrzy,to bije od niego duzo sympatii,ciepla,dobroci,dlaczego ludzie niektorzy tak potrafia pisac o nim. Moze kiedys uda mi sie dostac do niego,marze o tym. P.Leszku,jest Pan super,niech Pan zostanie takim ,jakim jest. Pomyslnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, w ostatnia sobote mialam okazje na wlasnej "glowie" przekonac sie o uslugach. Musze szczerza powiedziec ze sie zawiodlam. Wlosy zostaly "normalnie" obcieta zedne WOW efekt. Po drugie zawsze jak u fryzjera jestem jest proponowane cos do picia. Tutaj niestety nic. Pan ktory obcinal mi wlosy (imienia nie znam) byl raczej arogancki (wyrazy twarzy) a przeciez jest tylko zwyklym fryzjerem nie ma co sie unosic. Ogolnie wnentrz jest ladne w starej kamienicy ale uslugi raczej nic do dalszego polecenia. Pan ktory obcinal moje wlosy po obcieciu spogladal na mnie wzrokiem oczekujacym na napiwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszek nie matrw sie niewazne co pisza wazne ze wogole ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się swoją opinią, bynajmniej nie wyrobioną po pierwszej wizycie, otóż chodziłam do Leszka przez kilka lat. Zawsze wracałam, bo wydawało mi się, że skoro jest tak znany, nie ma co ryzykować szukania kogoś lepszego. Tymczasem niestety muszę stwierdzić, iż: -atmosfera w salonie nie jest przyjemna, to nie jest fajne, że kiedy płacisz ponad 300 zł za strzyżenie, kilkaset złotych za kolor każdy pracownik salonu zachowuje się jakbyś ty tam była dla niego, a nie on dla ciebie. Pan Leszek w tym przoduje. Nie jest przesadnie miły, bo jest wielką gwiazdą, co oczywiście MUSISZ odczuć wprost na kazdym kroku. - nachalne wciskanie produktów: przy każdej wizycie Leszek i inni styliści próbują wcisnąć ci bardzo drogie produkty po zbójeckich cenach, nawet gdy kilkakrotnie odmówiłaś. Czujesz się nieswojo, a pan Leszek sprawia wrażenie obrażonego, gdy dziękujesz, ale nie kupisz odżywki za 700 zł. Moim zdaniem ciągła próba sprzedania czegoś nie służy dobrze wizerunkowi salonu, ja straciłam zaufanie do ich porad, bo we wszystkim widziałam już chęć sprzedania czegoś. - ciągłe odwoływanie i przekładanie wizyt, w ciągu dwóch lat ANI RAZU nie zostałam przyjęta w planowanym dniu, o planowanej porze, za każdym razem pomimo zapisywania się na kilka miesięcy wprzód (!) parę dni przed planowaną wizytą następował telefon, iż "Pan Leszek niestety ma nagranie/wyjeżdża na wakacje/musi przyjąć inną klientkę (!!!)/ zachorował" czasem proponowano mi inny termin lub inną godzinę (jesli mi nie pasował, albo byłam umówiona na konkretny dzień bo miałam konkretną okazję - moja strata mogłam czekać kolejne miesiące). - pan Leszek absolutnie nie jest perfekcjonistą. Kompletnie nie wsłuchuje się w potrzeby klientek, nie toleruje np. tego, że jakaś jego propozycja nie przypada klientce do gustu - tresuje pracowników nad głową klientki, ja nie lubię patrzeć i słuchać, jak ktoś dyscyplinuje innych ludzi w dodatku w taki sposób. Dlatego zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zgadzam się z ostatnim postem ... Pracownicy są mobbingowani , niestety aż do takiego stopnia że zastanawiałabym się nad jakimś paragrafem. Nad głową lata Ci sztab pomocy P. Leszka – jest aż to nie do pomyślenia, są momenty że nie ma czym oddychać – tyle osób nad Toba. Wizyty potrafią być przekładane w nieskończoność – bez jakiś większych komentarzy – trzeba czekać kolejne miesiące. Pracownicy chyba bez zaplecza socjalnego, bo przy farbach widziałam jak spożywają obiady. W ogóle nie polecam… była to moja ostatnia wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktykanci nie robiący nic innego tylko zamiatający włosy przed Panem Leszkiem - i to maja być bezpłatne praktyki ? obłęd... bród w salonie - już lepiej żeby odkurzyli siedzenia i sztuczne kwiaty .... ale z drugiej strony jak można wykorzystywać do takiej pracy - ci ludzie powinni sie czegoś uczyc , a nie zamiatania.... Od jednego z fryzjerow czulam alkohol, tez nie do pomyslenia..... I tak wogole slyszalam w jakim sposob sie odzywa do pracownikow - koszmar... chyba się juz w d**ie poprzewracalo... wspolczuje wspolpracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1567
Wg mnie pan Czajka jest po prostu obleśny. Nie wiem czemu, ale dla mnie jest odpychający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam stylizacje Pana Leszka w tv.... No szczerze oddalabym swoje wlosy we wladanie Pana Leszka... Moze by cos wymyslal na ten koltun na glowie bez skladu ni ladu. Kolor jaki bym nie wziela zawsze o kant du...y. Nic dodac nic ujac Moze wreszcie zadowolona bym byla se swijej fryzury.... Jak ide do fryzjera takiego "niby dobrego" ogarnia mnie frustracja ze znow bedzie fryzura s******lona, no i tak jest Raz to wylam jak pies bo za krotko bylo:/ A jak ide do takiego jakiegos fryzjera to zawsze pytaja " to jak ciac" ??? A jak powiem ze chce cos fantastycznego dopasowanego do twarzy i jaki kolor bylby super??? To widze tylko zaklopotanie na twarzy i juz wiadomo ze nic to z tego nie bedzie.... I takich fryzjerow z wizja wygladu jest naprawde bardzo MALO!!!!! Nie promuje Pana Leszka bo go nawet nie znam a chcialabym!!!!! A szkoda ( Roszpunka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKURZONA KLIENTKA
jakoś nie widziałam tam tłumow,przez 3 godziny mojego niefortunnego pobytu w tym salonie,raptem było ze dwóch męzczyzn. jesli chodzi o zapisanie się to nie było problemów,nie czekałam zbyt długo bo całe 5 dni ,wtedy kiedy ja chciałam nikt mi nie narzucał terminu.widocznie pusty kalendarz wcale mnie to nie dziwi wrrrrrrr. załuje tylko ,ze pierw nie przeczytałam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAleksandra
Polecam;) Świetny zespół,bez stresu ze cos nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon może nie jest za ładny; kwestia gustu czy lubimy nowoczesne czy stylizowane wnętrza; co do tzw, stylistów nie wypowiadam sie, bo nie ufam młodym fryzjerom. Każdy sie musi gdzieś nauczyć, ale nie na moich włosach. Leszek Czajka mistrz. Doskonały fryzjer i nie piszcie bzdur, ze ktoś wychodzi nie zadowolony. Kosztuje słono, ale z tym sie trzeba liczyć. Bez wątpienia usługa warta ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek. P

Leszek Czajka jest bardzo sympatycznym cieplym i charyzmatyczny człowiekiem  znajacym się na swoim fachu jako stylista - fryzjer. Każdy kto przychodzi do Czajka ma prawo oceniać jego działalność natomiast trzeba pamiętać że ma ukończone liczne szkolenia w rankingu światowym i egzaminy z fryzjerstwa. Jest absolutnym  profesjonalista pod każdym względem. Pasja i zaangażowanie jakim jest jego zawód to tylko i wyłącznie chęć wyrażenia siebie i pokazania to w sposób absolutnie najlepszy i światowy co można uzyskać z prostej bez charakteru fryzury. Zapisując się na wizytę musimy wziąść pod uwagę że przychodzimy w salon, który po pierwsze jest w fajnym miejscu, jest oryginalny , pracuje w nim grupa ludzi wyselekcjonowana z różnych najlepszych konkursach. Osoby które pracują  to młode pokolenie Czajki i to on um pokazuje jak piękna fryzurę można zrobić i ten potencjał i chęci nauki i pracy z P. Czajka dodaje mu skrzydel, że salon ma sympatyczna atmosferę i każdy jest tam z pasji która z czasem przeobraza się w jakość a w efekcie daje profesjonalizm, który widać gołym okiem Sposób w jakim operowanie są nożyczki ✂ przez Czajke to jak taniec na wodzie tutaj w tym przypadku na włosach i w efekcie dochodzimy do luksusu a tego oczekują klienci czyli finału z którego powinni być zadowoleni klient / klientka gdzie wychodząc od Czajka promienieje cały i by każdy dostał wysoką jakość za dobre pieniądze Cena za włosy to koszty stażystów, lokalu i doświadczenia na które P. CZAJKA pracował latami. POZDRAWIAM i życzę każdemu pozytywnego nastawienia do ludzi świata a przede wszystkim do samego siebie. Pozdrawiam i dziękuję za komentarz który mogłem wpisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Care24

Zniszczona skóra twarzy? Zmarszczki? Trądzik? Zaskórniki?

Już teraz możesz się ich pozbyć! Rewolucyjny, szybki i bezbolesny sposób!

Produkt z USA! Świąteczna promocja!

Zapraszamy na:    ozin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×