Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna......

Ostry dyżur-gdzie sie podziała ciężarna narzeczona Cartera?

Polecane posty

Gość inna......

wie ktos może????????przegapiłam wiele odcinków z tych powtórkowych sezonów które teraz lecą na Polsacie i sie pogubiłam:( wiem że Carter miał dziewczyne z Haiti,w ciązy a teraz zniknęła a On kręci sie koło innej lekarki:(kiedyś byłam wielką fanką tego serialu,ale potem dłuuugo nie miałam Polsatu i tym samym możliwości odlądania tego filmu.Jednak sentyment pozostał i jak mam mozliwośc to teraz czasem coś oglądne a potem zastanawiam sie o co kaman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
ona urodzila dziecko martwe albo zmarlo zaraz po urodzeniu,nie wiem dokladnie bo nie ogladalam tego odcinka tylko bylo w zajawkach poprzednich odcinkow,przezyli oboje dramat.....i ona potrzebowala pobyc sama zeby przemyslec ,nabrac dystansu itp.nie rozstali sie ale ona chciala od "uciec" i wyjechala na Haiti ciekawe czy wroci do niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
byla scena w szpitalu jak rozpaczaja i wiadomo bylo ze to chodzi o stracone dziecko ale czy martwe sie urodzilo czy zmarlo po porodzie to nie wiem i sama jestem ciekawa,moze ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna......
erbu-dzięki za odpowiedz:) tak teraz coś kojarze że kiedyś czytałam o tym w opisach w "Świecie seriali",ale zmyliło mnie to że Carter wygląda na szczęśliwego i flirtuje z koleżanką z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ci faceci
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie ze nie wroci
do niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dziewczyna nie była
z Haiti, poznali się w Afryce, ale ona chyba pochodziła z Francji, albo wlk. Brytanii... Urodziła martwe dziecko i bardzo to przeżyli, ona wyjechała do europy albo afryki, a on niedługo też wyjedzie. Nigdy do siebie nie wrócą, ale w ostatnim odcinku ever zostanie otwarte centrum medyczne im. tego zmarłego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dziewczyna nie była
A ta laska, z którą carter flirtuje to jest pracownica opieki społecznej, którą wzywają zawsze do różnych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie ze nie wroci
ja mma wrazenie, ze to ona bardziej uderza do niego ;) swoja droga...uwielbiam Cartera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
z tego co pamietam jak kiedy ogladalam nowsze odcinki to Carter nie byl z tamta dziewczyna co byla w ciazy a wiec nie wroci...i tyle z uczucia ktore ich laczylo,tylko im sie wydawalo ze sie kochaja ,nie przetrwali tej proby,przykre...to dzieki niej bo ona nalegala na separacje,takie rzeczy jednych zblizaja innych oddalaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×