Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_Mucha

Prysznic jakiej firmy wybrać?

Polecane posty

Gość Anna_Mucha

Jestem w trakcie remontu łazienki. Chcę zakupić kabinę prysznicową, ale nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Czy możecie polecić sprawdzonych producentów- koniecznie krajowych, gdyż nie chcę produktów chińskich. Osobiście wiele dobrego słyszałam o firmie SANPLAST, jednak jeszcze wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łakałakałaka
Dużo zależy ile chcesz wydać na taką kabinę. Jeśli chodzi o Sanplast, ja polecałabym Ci narożną półokrągłą kabinę Free Line KP4. Jest stosunkowo niedroga, przejrzysta, klasyczna w swojej formie, jednocześnie dobrej jakości. Fajną opcją jest możliwość zamontowania drzwi z prawej lub lewej strony. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania jej do naszej łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
po latach użytkowania stwierdzam że nie kupiłabym kabiny z brodzikiem brodzik to syf ,po kilku latach na wyrzucenie ,smród ,zarazki,grzyb Proponuję kabinę bez brodzika z odpływem w podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja do kaliope
brodziki, tak jak wanny też trzeba myć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulamika
Ja kupiłam w sobotę model 'Dolores' Savana. Akurat w Praktikerze była promocja na 'bez vat' na niego i na szafkę z umywalką. Całkiem fajna:) nie wiem o jakich cenach myślisz, ale udało się kupić za 1200 zł chyba. z brodzikiem, daszkiem, dwudrzwiowa, narożna, z radiem, oświetleniem, hydromasażami, wentylatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
jaka kupic 90 na 90 czy 120 na 90 jakie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
dla osób szczupłych 90x90 starczy ,dla większych gabarytowo 120x90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelle Jelle
Ravak, ale nie cala kabine, tylko kup brodzik i osobno drzwi + boczne scianki ze szkla z anticalkiem. Na pozostale sciany poloz ceramike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocnik12345678
Zdecydowanie polecam firmę Sanplast SA. Ja od kilku lat korzystam z wanny tego producenta, a niedawno dokupiłem do niej parawan nawannowy :) Rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtegoOnoo
Rynek jest pełen różnego rodzaju kabin prysznicowych, co sprawia, że wybór nie jest łatwy. Według mnie warto postawić na polskiego producenta. Ja dla przykładu korzystam z kabiny firmy Sanplast i pomimo upływu lat jestem z niego zadowolony. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
Raczej postawiłbym na wannę Ravak: http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/System-hydromasa%C5%BCu-Ravak-do-wanny-You-Duo-Hydro-/-Air.html Coś takiego każdy chyba chciałby mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina1978
Jeśli masz jedną, ale dużą łazienkę to warto uzupełnić ją o prysznic. Jeśli masz warunki to polecam większe kabiny np. 120x80 lub głębsze, pięknie się prezentują kabiny mocowane punktowo z jak najmniejszą ilością profili - nie psuje to wyglądu łazienki. Mogę polecić z producentów mogę polecić Aquaform - to mamy sprawdzone i jak do tej pory dobrze się sprawuje. Są też piękne kabiny szklane typu Walk-In, ale najlepiej się prezentują w zestawie z odpływem liniowym w posadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z waszych opisow wylania sie
ravak albo radaway z daleka od koła, sanplastu itp (mialam i jedno i drugie i wiem co to znaczy. bez wahania drugi raz wydalabym kilka tys. na kabine, ale zeby sie z nia nie mkeczyc jak z tanią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z waszych opisow wylania sie
no i zeby miala byc brzydka, ksztalt nie taki jak chcemy, to zawsze lepsza jest rozwierana niz rozsuwana. masz kilka godzin w tygodniu pracy mniej (chyba ze masz miekka wode)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz modne są kabiny prysznicowe bez brodzika, wygląda to bardzo elegancko i optycznie powiększa nam łazienkę, podobnie jak zastosowanie stelaża podtynkowego do zabudowy spłuczki, do tego podwieszona miska wc, zobaczcie sobie na kkpol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie złożyło się tak, że brodzik i kabinę prysznicową kupowaliśmy oddzielnie, ale jeżeli chodzi o to drugie to zdecydowanie warto zwrócić uwagę http://ar24.com.pl/drzwi-pryszn-100-satyna-pearl-asdp3-supern-ravak-p-107.html, cena przyzwoita, z kilkoma bajerami i przede wszystkim z solidnym wykonaniem. Nie spodziewałem się aż tak dobrego produktu, szczególnie, że nie znam się za bardzo na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest tyle firm, które robią prysznice wysokiej jakości, że bardzo trudno wybrać. Myślę, że najlepszym pomysłem byłoby udanie się do salonu łazienkowego, w którym będziecie mogli porównać i wybrać prysznic jaki tylko będziecie chcieć. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej skorzystać z usług sklepu Elements (dawne Łazienki z Pomysłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej taki porządny, który się nie klebocze na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aessaa
Mnie podobają się te włoskie kabiny prysznicowe Novellini http://megalazienki.pl/producent/id/25 . Szczególnie te kabiny półokrągłe oraz drzwi prysznicowe, które montuje się we wnęce. Są wysokiej jakości. Posiadają bardzo trwałą powłokę nanoszoną jeszcze na etapie wypalania szkła, przez co są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy prysznic z firmy Koło i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobrze się sprawdza - nie jest ani za duży ani za mały, kabina jest świetna. Dodatkowo mogę Wam polecić sklep łazienkaplus.pl w którym ja kupiliśmy - maja niezłe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantyy6
Ja bym polecał produkty od Schedpol (ich strona – www.brodziki.pl). Wysoka jakość, szeroki wybór modeli, można dobrać sobie brodzik czy wannę pod konkretny metraż i potrzeby. Mamy od nich brodzik, poza tym zajmują się też sprzedażą wszystkich potrzebnych akcesoriów, także można od razu się zaopatrzyć w odpływy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachową obsługę mają w sklepie online na stronie www.net-armatura.pl. Jak kupowałem kabinę prysznicową to mi pomogli przy kompletowaniu też pozostałych, drobniejszych akcesoriów. Inna sprawa, że sam wybór kabin jaki teraz jest to przyprawia o zawrót głowy i można się zakręcić. Poza tym, też mi profesjonalnie doradzili już w kwestiach bardziej technicznych jak – montaż, wymiar itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się ciągle zastanawiam nad panelem prysznicowym, co doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mozemy doradzic, zalezy co tobie pasuje, nie wiemy jaki masz gust i jakie mieszkanie. kupuj z glowa, na pewno nie tania chinszczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materyni
Niedawno z mężem przeprowadziliśmy się do naszego pierwszego mieszkanka, które wcześniej urządziliśmy dokładnie tak, jak chcieliśmy. Jeśli chodzi o prysznic, postawiliśmy na panel prysznicowy firmy Silla i jeśli ktoś szuka dobrej jakośc***anelu, to na pewno może zajrzeć do nich. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Mąż był zaskoczony tym, że montaż był bardzo łatwy, wszystko znajdowało się w zestawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottt
Nie zawiodłem się na brodziku firmy Schedpol. To mi brat polecał tak w zasadzie, bo sam już chyba z rok temu urządzał sobie łazienkę między innymi ich produktami i zachwalał. Faktycznie brodzik jest bardzo wygodny, świetnie wycisza uderzenia wody o podstawę. Inna sprawa to wytrzymałość – sam ważę prawie 100 kg..a czasami bierzemy prysznic wspólnie z żoną...i nie zauważyłem jakiś problemów ze stabilnością. Brodziki są dość detalicznie opisane na schedpol.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×