Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny;) Trochę mnie tutaj nie było:) Witam nowe listopadówki:) Dzisiaj mam dzień odpoczynku po weekendzie bo miałam dwa dni gosci na urodziny:) Ja laktator na pewno będę musiała kupić bo mam szkołę co drugi weekend i trzeba będzie odciągać pokarm ale jeszcze nie wiem jaki mam dwie butelki z aventu więc pewnie i laktator kupię z tej firmy tylko nie wiem czy ręczny czy elektryczny .Co do szkoły to się właśnie dowiedziałam że mam zajęcia 1 października od 8 do 21 nie wiem jak ja to wytrzymam:/ no cóż sama chciałam:) Mamo bąbelków śliczny masz ten wózek:)Kolory super. Julianna łóżeczko też bardzo fajnie ja też myślę nad tego typu łóżeczkiem. U mnie nocki też coraz gorsze często się budzę i co najgorsze nie umiem spać na lewym boku bo mnie jakoś brzuch boli lepiej mi się śpi na prawym albo na plecach.Jak się przekręcam na drugi bok to mnie boli w kroczu choćby kości miednicy mi się rozchodziły. Ogólnie jestem przeziębiona a muszę się kurować bo jadę w piątek na wesele do Jasła. W brzuszku się mierzyłam jakoś tydzień temu to miałam równe 100.Też macie taki napięty brzuch cały dzień ?? Dzisiaj jedziemy do szkoły rodzenia będzie lekcja kąpania noworodka ciekawe ile się nauczę:) Mimo brzydkiej pogody życzę wam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja korzystając z tego, że znalazłam kabel do aparatu cyknęłam sobie nową fotkę brzuszka - trochę niewyraźnie, ale co trzeba to widać :) http://www.garnek.pl/scarl3t Co do materacyka do wózka, to w moim wózku jest materacyk :) A mi też się brzuch "stawia", ale już do tego stopnia się przyzwyczaiłam, że prawie nie zwracam na to uwagi.. A teraz zmykam sprzątać kuchnię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet masz boską figure, a brzuszek cudny!! ja mam dosc napieta skore na brzuszku ale to chyba jeszcze nie maksimum moich mozliwosci;-) przyszedl mi w koncu wozeczek i jest cudny ;-) ale na razie bedzie w kartonach co by sie nie kurzyl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23 LB przepraszam za pomyłkę- oczywiście kierowałam wpis do Izy 188 :-) Właśnie wróciłam od mojej gin no i wszystko jest super- wyniki badań idealne :-) tak więc teraz czekam tylko tydzień na kontrolne USG i zobaczymy jak rozwija sią ta biedna samotna nereczka. Mamo bąbelków- wózek jest przepiękny, ja mam zamiar kupić taki: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=236386346406069&set=a.236386316406072.61022.235804373130933&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was od rana ale nie miałam czasu sie odezwać... Od rana częściowo zrobiłam pranie, 2 pralki mi wyszły a ze 2 jeszcze zostały ale to juz jutro... Posprzątałam w szafie, część rzeczy już wystawiłam na allegro a resztę może jutro wrzucę... Niestety biodra zaczęły mnie boleć a mała zaczęła jakoś się dziwnie pchać po prawej stronie że mam wrażenie że za chwile mi wylezie bokiem... aż boli...:( ale dobrze że się rusza bo przynajmniej jestem spokojna no i w końcu muszę się tym nacieszyć bo już niewiele czasu zostało... Z jednej strony już się nie moge doczekać aż mała będzie już na świecie ale z drugiej już zaczynam tęsknić za tym co mam teraz... Kolorek wózka jest zarąbisty, też się za takim rozglądam... ale ciężko mi się zdecydować, dobrze że jeszcze trochę czasu mi zostało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi bo już sama nie wiem jakie imie dla córci danusia czy alicja bo zgłupiałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja niestety nie doradzę, bo sama nie wiem czy moja córcia będzie miała na imię Ola czy jednak Natasza... A może jeszcze inaczej... I znów mnie zgaga dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście bardziej podoba się Alicja, jest takie dziewczęce i dostojne, Danusia takie jakby już dorosłe i poważne ale to musi być Twoja decyzja, musisz "czuć" to imię :-) Ja gdybym miała dziewczynkę dałabym jej na Imię Nadia. Ogólnie lubię takie wschodnie imiona- Nadia, Natasza, Mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przekonałam męża do Nataszy, a jak już się zgodził to znów mnie dopadły wątpliwości.. Kaczka a wybraliście już imię synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pare alicji i to fajne babeczki są. Nataszy/Nadii nie znam żadnej... Danusie znałam kiedyś jedną, ale to nie była normalna rodzina, więc się nie wypowiem co do charakteru dziewuszki. Osobiście jestem za Alicją :) Ala, Alunia, Alutka, Alusia.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o imię to również jestem za Alicją... Kaczka u nas będzie Nadia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja właśnie wróciłam z wizyty, no i.............będzie dziewczynka!!! ciuszków mam już trochę bardziej na chłopczyka, ale cóż;) każdy, dosłownie każdy mi mówił, że będzie chłopczyk bo dobrze wyglądam itp. no i jest dziewczynka;) teraz się głowie nad imieniem;) mam też trochę stracha jak to przyjmie córeczka, ona chciała braciszka... niby mówiłam, że może się dziewczynka urodzi, ale ona i tak uparcie twierdziła, że chłopczyk i już! najważniejsze, że wszystko w porządku, szyjka trzyma, dzidziuś waży 2 kg i wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem za Alą :) Erka gratu;uje dziewczynki, widze że dziewuszki góra na forum :) moja mała dzisiaj mi sie tak stawia i wypina że już nie daje rady ale na szczęście jak tata do niej mówi to odpuszcza mi...chyba sobie go nagram i odetne mi ręke hehe bo jak kładzie na brzuchu to też zaraz puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie Michał, decyzja już podjęta. Ogólnie to szykowałam się na dziewczynkę, tak mi się zawsze marzyła córeczka ale jest chłopaczek :-) więc drugia będzie dziewuszka( mam nadzieję :-) ). Z imieniem dla chłopca mieliśmy problem... długo nie mogliśmy się zdecydować bo zawsze to albo źle mi się kojarzyło albo ogólnie mi się nie podobało i w końcu po prostu pomyślałam o Michale i tak już zostało :-) teraz nawet nie potrafiłabym inaczej o Nim pomysleć jak Michał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny . Musze sie pożalić . Wczraj zmarł mój dziadek :( nic na to nie wskazywało w piątek miał wyjść ze szpitala a tu takie coś. Zasnął i już sie nie obudził :( w piątek pogrzeb mama mówi że lepiej żebym w domu została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kondolencje...też już niestety nie mam ani jednego dziadka :-( Trzymaj się! niestety takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu współczuje...:( Co do imienia to mi bardziej podoba sie Alicja! Nasz synek bedzie Boryskiem jeżeli narzeczony sie nie odmyśli bo ja juz raczej jestem przekonana i ciagle tak do niego mówie... Erka gratuluje córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.. wspolczuje bardzo A ja mam straszna chec na ...paste do zebow :D Moglabym ja ciagle miec w buzi, a jakby byl napoj o tym smaku to zapewne wykupilabym caly asortyment:D Ej, wiecie moze czyprzy porodzie, tuz przed lub po waza w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny . Ja już dziadków nie mam . Zostały babcie . Miał 75 lat prawie 76 dopiero . Nikt sie nie spodziewał tego . Chciałabym iść ale mówią że lepiej nie bo jeszcze mnie ruszy i będzie więc zostane w domu i zajme sie siostrzeńcem w tym czasie ( 6-mies) bo co zrobić. mam takie dziwne myślenie jeden członek w naszej rodzinie zmarł drugi za chwile sie urodzi :( no to córka będzie Alicja ponoc mówią alicje są przemądrzałe i zadufane w sobie ale przecież bezprzesady takie cechy od imienia sie nie biorą :/ ale są ludzie którzy jeszcze w to wierzą np.moja sąsiadka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny . Ja już dziadków nie mam . Zostały babcie . Miał 75 lat prawie 76 dopiero . Nikt sie nie spodziewał tego . Chciałabym iść ale mówią że lepiej nie bo jeszcze mnie ruszy i będzie więc zostane w domu i zajme sie siostrzeńcem w tym czasie ( 6-mies) bo co zrobić. mam takie dziwne myślenie jeden członek w naszej rodzinie zmarł drugi za chwile sie urodzi :( no to córka będzie Alicja ponoc mówią alicje są przemądrzałe i zadufane w sobie ale przecież bezprzesady takie cechy od imienia sie nie biorą :/ ale są ludzie którzy jeszcze w to wierzą np.moja sąsiadka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniu wspolczuje...ale chyba lepiej faktycznie zostac w domu niz isc an pogrzeb... a co do imienia do Danusia tez mi sie podoba bo mialam znajoma Danke- byla nie dosc ze sliczna to jeszcze mila;-) a Ala tez fajnie;-) Kaczka - to tak jak u mnie tez Michas bedzie;-) nie wyobrazam sobie z moim M. nikogo innego jak malego Miska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam- znam kilka Alicji, każda pewna siebie, ale każda ma ku temu powód ;) Zadufane? Nie, na pewno nie, choć ich pewność siebie można wziąć za zadufanie. Jednak Alki to miłe istoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) ledwo co wstałam i cały czas coś robie m.in malowałam kaloryfer w łazience i robiłam pranie małej wstawiłam kocyki i ręczniki :) nie mogłam sie powstrzymać taka ładna pogoda szafki wolne więc powoli moge sie za to brać bo troche tego wyjdzie :) jakaś cisza z rana aż nie możliwe :) gdzie wy jesteście laseczki??halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam od lekarza i nie jest zbyt dobrze. Od poczatku przytylam 10 kg i wedlug gin to duzo i juz nie powinnam tyc. Zobaczyla takze na 1 wyniki glukozy i wedlug niej sa za duze i zdziwila sie ze nie wyslano mnie wczesniej do diabetologa. Za tydzien mam przyjsc i pokazac jej aktualniejsze wyniki i sprawdzi czy cos przytylam:( a takto dieta, surowki itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka! Troszke mnie to dziwi bo 10 kg to nie jest duzo... Nie wiem ile masz wzrostu itd ale z tego co pamietam to średni przyrost powinien byc od 9-16 kg pod koniec ciąży. Ja mam ok +13 i mi nic nie mowila... No ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze i ze lekarz bardziej panikuje niz to potrzebne! A tak z drugiej strony dieta nie zaszkodzi, zwłaszcza te warzywa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lekarka stwierdzila ze za duzo, bo wystartowalam z duza masa, moze dllatego. Jednak zawiedziona jestem ze w sumie mam bardzo scisla diete:( i denerwuje mnie fakt ze wczesniej zaden z lekarzy nie wyslal mnie do diabetologa. Jak to doktor stwierdzila:"teraz to juz musztarda po obiedzie"... powinien ktos odrazu zareagowac. Badzmy jednak dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka moje Kochane ja od rana uśipiam na stojąco nie spałam w nocy prawie wogóle mała szalała i kopie po takich miejscach że z bólu czasem aż wyrobić sie nie da. dzisiaj latanie zamawiane wieńców . Na pogrzeb jednak nie pojade po porodzie odwiedze grób :( malenka nie martw sie ja w pierwszej ciaży przytyłam prawie 20 kg:/ he he he ale godomorek ze mnie był nie ma co tylko ja na początku schudłam do ok. 45 kg więc łatwo sobie policzyć jak do porodu szłam z 65 kg :) co prawda po porodzie miałam nie dowage . A teraz słabo ide w góre i zobaczymy jak to będzie po porodzie czy też bede jak kościotrup wyglądać czy nie. a i moja mama opowiadała że ciotka do porodu szła grubiutka jak taka upasiona świnka możecie sobie wyobraźić a teraz wygląda jakby nie dożywiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×