Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

owca ale to miało działać od jutra :) nie denerwuj się będzie dobrze :) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca powodzenia ale z tego co pamietam to termin masz pod koniec listopada albo co pomiezalam...:/ w kazdym badz razie powodzenia i daj znac co u was..!!!! mnie dzisiaj od jakis 20 min troche brzuch pobolewa tak jakby mala mnie gdzies co jakis czas kopala po pecherzu lub szyjce... mam nadzieje ze rozpoznam ze to JUZ...:/ dobrej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie wczoraj rozpisałyście na wieczór... :-) A u mnie chyba się dziś coś zacznie, tzn samamn ie wiem. Wieczorem zaczeło mnie bardzo boleć w dole brzucha, tak jakby po prawej stronie jajnik- takie mocne ukłucia. Łapało i trzymała jakiś czas a potem puszczało i było ok i tak w sumie przez całą nac. dopiero nad ranem przestało. Już samam nie wiedziałam co mam robić... czy to skurcze??? Troszke to inaczej sobie wyobrażałam. Brzuch sie nie napinał a mały sie cały czas noramlnie rusza... Poza tym nic więcej i nie wiem co robić. Rano znowu delikatnie mnie pobolewało ale chyba sie wstrzymam i poczekam co nastapi dalej... Stokrotka ja to Ci mówie- my się jeszcze spotakamy w tym szpitalu. jak zaczne teraz rodzic to w poniedziałek na bank tam będziemy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja sobie dzisiaj ponarzekam na okropny bol kregosłupa, ale dla odmiany nie w odcinku lędzwiowym jak to zwykle bywa ale miedzy łopatkami, wczoraj miałam przez to zarwana noc, bo nie mogłam sie wogole odpowiednio ulożyc... wczoraj wieczorem nie mogłam juz tego bólu wytrzymac, to połozyłam sie na podłodze, bol miedzy łopatkami ustał, ale po dluzszej chwili leżenia nie mogłam nogami nawet ruszyc, bo mnie bol prawie ze paraliżował, a potem zaczał mnie bolec chyba przez te próby wstawania brzuch i miałam takie kłucia w pochwie, ze juz mysłalam ze sie zaczyna:):) potem troche maz mi plecy pomasował i na szczescie dzisiaj w nocy nic mnie nie bolało, ale tez nie mogłam spac... a moj Maluszek jest nawet bardzo ruchliwy, wczoraj to swoimi nogami szorował po całym brzuchy:) tylko taki mały pagórek przesuwał sie po brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Monia....nie chciałabym juz rodzic,jestem w połowie 36 tyg. w obwodzie brzucha 108cm.nie wiem czy to mało czy dużo.Moja kulka prawie się nie rusza,wiadomo ze nie ma dziecko zbyt dużo miejsca ale jak wczesniej pisałam martwi mnie to:( Musze coś słodkiego zjesc,wtedy coś tam pierdnie ze tak juz powiem :/ Scarlet... Mysmy z męzem mysleli o Zuzi,teraz chcemy dac Aleksandra,w kolejce jest Karolonka,Alicja..... podobnie jak u Ciebie ;) No właśnie,im bliżej tym człowiek zaczyna sobie przypominać ten ból co wcześniej sie rodziło...brrrr...termin masz podobnie jak Ja :) Owieczko... powodzenia :) KAsiek...mnie tez boli brzuch,twardy się robi jak kamień,przy chodzeniu strasznie mnie boli podbrzusze i te bóle jak by miesiączka. Kłucie w pochwie też mam i to bardzi czesto :( Widzicie,pisałam o spokoju a sama zaczynam panikować,hee...hee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) ja próbuje sama niby skurcze są ale nie postępuje :( u nas na porodówce ruch 2 dziewczyny rodzą jedna z nich to moja koleżanka z gimnazjum :) ale widać że ją bolało bo aż sztywniała podczas bóli a miała raptem do 40 biedna . najlepsze że ja sie tak nad nią rozczulam a mnie samej to grozi he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie;) Owca powodzenia życzę szybkiego porodu i w miarę bezbolesnego:) Dodałam zdjęcia na naszą pocztę chyba już ostatnie z brzuchem:) Ja się też boję trochę tych bóli bo nie wiem czy wytrzymam prawdę mówiąc nawet nie umiem sobie ich wyobrazić może i dobrze.Jakoś to przetrwamy najważniejsze żeby z dzidziusiami było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki,widze ze rodzenia ciag dalszy:) Owca szybkiego porodu życze. Ja już tez coraz częściej myśle o bólu,tylko wcześniej sie bałam a teraz raczej przeważa ciekawość bo w sumie i tak nas to nie ominie. Laski a jak to jest u was z witaminkami??łykacie coś przez caly czas?a po porodzie tez zamiezacie??bo mi sie wlaśnie dzisiaj skończyly i nie wiem czy mam kupować i czy to samo czy może coś innego,specjalnie dla karmiacych?? Ja dzisiaj od rana na nogach:)nic nie boli,mała troszke sie wierci.Zabrałam sie za porzadki i mam nadzieje ze cos sie ruszy.A jak nie to wieczorkiem mam obiecany masaż sutek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie nocka fatalna,zasnełam o 2 i od 5 juz nie spałam , leżałam i myślałam o porodzie...jakos mnie stres ogarnął;/ Syncio mój narazie nie daje zadnych sygnałów ze miałby sie wydostac w najbliższych godzinach a wiec w moim przypadku pełnia nawet nic nie dała... Odwiedziła nas dzisiaj położna i mówi ze porodówki w Poznaniu puste,tam gdzie ona pracuje ostatni poród był we wtorek,ale smiała sie ze długi weekend napewno bedzie obfity w dzieciaczki... Owca Trzymam kciuuki!!! maleńka cos sie nie oddzywa moze ja tez ruszyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic nie ruszylo:( bylam na zakupach i dokupilam juz wszystko. Przytargalam to do domu i teraz...czekam:D mogloby cos sie ruszyc:) a co do witaminek to ja nie biore juz dawno bo moja gin nie kazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka laktator jak laktator ... ja bym nie wypozyczyła bo przeciez to juz nie sa az takie koszta zeby nie kupic jak co... Ja ostatnio natrafiłam na takie ogłoszenie... http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-Mleko-dla-niemowlaka-W0QQAdIdZ327899090 to dopiero cos;) Ja witaminki biore,cała ciąże falvit...wczoraj nawet dokupiłam opakowanie bo mi sie skonczyły a je mozna podczas karmienia tez brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja czytałam o przyspieszaniu porodu . I tak gorące prysznice niby ok ale taki gorący prysznic dupsko wypali :p zaciekawił mnie artykuł o olejku rycynowym czy na serio coś pomaga . Mama mówi że może nie ruszyć ale przeczyści porządnie tylko jakoś mam stracha to wziąść i sie napić . Musze sie położnej spytać . ja nadal w dwupaku kurde by mogły te skurcze ruszyć :) u nas do 14 godziny 4 urodziły więc u nas jako taki ruch jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-olejek rycynowy jak najbardziej. Zona kuzyna byla juz tydzien po termiinie i zdeterminowana kupila olejek. Wziela ok 19 dwie lyzeczki a o 5 rano miala skurcze:) podobno tez jeszcze lepszy jest efekt jak sie zmiesza olejek z mlekiem. karolciaaa24-tez wlasnie uwazam ze koszta laktatora nie sa az tak wielkie zeby go wypozyczac. A co do mleka naturalnego to sie usmialam:D to juz desperacja:D jak "krowa dojna":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie M mi przywiózł bo wrócił z zagranicy . ale nie wiem czy w szpitalu można ? No i nie mam mleka a soki i moja pepsi he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
Owca - powodzenia życzę i trzymam kciuki. Dzięki dziewczynki za wsparcie, U mnie jak zwykle - cała ciąża w miarę w miarę a na końcu musi się coś popierdzielić. Kaczka - tylko że ja idę na górę do szpitala a Ty piętro niżej:) Jak ja Ciebie tam znajdę?:) Jeśli chodzi o strach to ja już od jakiegoś czasu panikuję. a to dlatego, że pamiętam swój pierwszy poród. Ale on był wyjątkowo ciężki. A co do witaminek to jak najbardziej będę brała po porodzie te któe biorę od drugiego trymestru. No jestem bardzo ciekawa, któej uda się urodzić jutro. 11.11.2011 - bardzo ładna data:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym wypróbowała ten olejek ale dzisiaj juz pewnie nigdzie nie dostane;/ dopiero w sobote... Ja sie zaczynam zastanwiac czy za bardzo nie wariuje hehe liscie malin,dzisiaj połozna mi pokazała jakies pozycje które niby maja przyspieszyc wstawianie małego do kanału rodnego...cuda niewidy hehe Dom cały wysprzątałam , podłoge w tym tygodniu to codziennie myłam i nic nawet jednego malusienkiego skurczu! Cała ciąża zleciała tak szybko a teraz ciagnie sie normalnie i ciagnie... Szkoda ze nie jest tak ze ma sie termin jedzie sie rodzi i juz a nie takie czekanie... Mozecie sie smiac ale ja sobie nawet wyprasowałam dzisiaj ciuchy które załoze do szpitala powiesiłam na wieszak i czekaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciaa wiesz jakiego mam pietra zażyć ten olejek nawet sobie nie wyobrażasz pisze na butelce że 1/2 łyżki a gdzie tu cała a śmierdzi już sam zapach tak dziwnie mnie odrzuca . a i nie ma co sie śmiać bo ja nawet gatki w torbie wyprasowane miałam :) to co dziewczyny mam to pić czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia jesteś w terminie więc pij w aptece dostaniesz to kosztuje ok 8 zł :) ale mądra jestem tobie każe pić a sama mam cykora he he :) wyczytałam że ten olejek można pić od 38 tygodnia . Bo w terminie jest od 38 do 42 tygodnia :) więc kobity co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia jesteś w terminie więc pij w aptece dostaniesz to kosztuje ok 8 zł :) ale mądra jestem tobie każe pić a sama mam cykora he he :) wyczytałam że ten olejek można pić od 38 tygodnia . Bo w terminie jest od 38 do 42 tygodnia :) więc kobity co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pij:D zobaczymy czy efekty beda...Ja juz dzwoniłam do mojego ze ma po pracy podjechac do apteki jak bedzie to mi kupi i zazyje ten cudowny specyfik:D Własnie oglądałam na polsat cafe porogram o porodach ale tam kobiety rodziły dzieci po 5-6 kg...masakra nawet przez cesarke mieli problem zeby wyjac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ania ja za dwa dni zaczynam 39 tydz. i też się zastanawiałam czy nie wypróbować tego olejku, ale podobnie jak Ty - mam cykora :) Dzisiaj moja mała wariuje strasznie, bije mnie rączką w brzuszek cały czas:) Ogółem to chciałabym już urodzić, wiele naczytałam się o sposobach na przyspieszenie porodu, ale w większości to są sposoby wymagające wysiłku, a ja szczerze mówiąc tą końcówkę strasznie źle znoszę- kręgosłup boli cholernie, ledwo się podnoszę i to w odcinku lędźwiowym, a nawet i kark mnie boli. Do tego przeziębienie mnie dopadło - dostałam antybiotyk, ale skoro trzeba to trzeba. U mnie rozwarcia żadnego jeszcze nie ma nawet, na poród się nie zapowiada. I tak sobie myślę, że skoro mała jeszcze nie wychodzi to widocznie nie jest na to jeszcze gotowa, mimo że lekarz sam mówi, że mogę już rodzić :) Pozdrawiam wszystkie mamusie, te rozpakowane i nierozpakowane!:) No i gratuluje maleństw, na pewno są śliczne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciaa a może jutro razem na równi punkt 9 pijemy i zobaczymy którą ruszy bo szczerze ci powiem śmierdzi a w smaku to nie wiem bo sie nie moge przełamać mam gorszego stracha to wypić jak do porodu :) zreszta jakieś leki dopochwowe mi przynieśli . Więc musze poczekać aż sie rozpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca!!! nie ródź beze mnie,razem będzie nam raźniej!!! :) ja dołączę jak tylko skurcze przyjdą bo coś cisza... ...pieprzona pełnia heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozna tego olejku dolac do czegos??np do coli:D ??? Lusiunia pełnia trwa wiec moze cie jeszcze ruszy:D ciekawe jak tam owca czy juz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można dolać ale ja mam tak wyczylonego niucha że i tak czuje brrr :) na butelce pisze że już po 2 godzinach może ruszyć he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym olejkiem to niezły motyw,jak mi do soboty nic nie pójdzie to też sobie sprawię takie cudo:)A mi teraz jakieś dziwne bóle sie zaczeły,ale już sama nie wiem czy to może moje wymysły,przez tą pełnie:):)jakos tak mi w okolicach krzyża pobolewa,dziwne to to. Z tym laktatorem to faktycznie dziwna sprawa,ciekawe czy ktoś z tego korzysta,ja sobie nie wyobrażam. O sprzedawaniu mleka to już wcześniej program oglądalam ze niby to jest już całkiem popularne.Nawet są specjalne punkty jakby koś chciał zdac takowe mleczko:)Kurcze,ale jak można dać dziecku mleko niewiadomego pochodzenia??nie dla mnie takie nowości. W końcu wrzucilam na poczte zdjecia brzuchola i kącika malej. Spokojnej nocki laski i dla spieszacych sie do porodu pękajacych pęcherzy płodowych przy dzisiejszej pełni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa sliczny brzusio!!!taki zgrabny:) Mój brzuchol to sie w obiektywie juz nie miesci:D Ania ja chyba sobie doleje jak juz do czegos ten "cudowny olejek" ale to dopiero jutro jak co bo cały czas wierze w pełnie:D teraz lece sobie zrobic kolacyjke bo mam mega ochote na takiego pomidorka z cebulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, u mnie tez narazie cisza ale rowniez posiadam olejek rycynowy, jakos szczegolnie nie smierdzi, mam mala buteleczke kosztowala az 1,50 i pisze na niej zeby pic ok 20 ml czyli buteleczka na dwa razy i tak mysle pic czy nie pic, ale chyba sie jednak skusze, bo herbatka z lisci malin nie zadzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×