Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Staram się ochłonąć, ale wiadomo, każde ukłucie, każde napięcie brzucha i już panika;) Mój gin też monitor mi podsunął pod twarz, ale po co mi to, tyle co ja zobaczyłam to prawie, że nic, dzidziuś się rusza, drapał się nawet po nosku, i zobaczyłam, że serduszko ładnie bije, ale to by było na tyle. A ja chcę więcej, więcej :)! Chcę pewności, że wszystko z nim w najlepszym, chce szczegółów " o widzi pani, i tu nóżkę ma, tu drugą rączkę zwiniętą, a jak przybliżymy to i paluszki widać!" a tu nic.... No ale, zrobie jak radzicie, poczekam na wyniki PaPPa i pójdę na 4d gdzieś do jakiegoś cierpliwego specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No właśnie ja też i tak ide na usg 4D bo jednak jest to przeżycie ogromne widzieć swojego dzidza nie szaro a naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 4d przy okazji prenatalnych i napewno jak moj M. wroci to chce jeszcze raz, zeby i on mogl zobaczyc;-) a teraz czas na grila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Właśnie stwierdziłam że ułoże puzzle mam 3000 tys. I kupie jeszce 5000 tys . Lubie układać puzzle jakoś mnie to odstresowuje i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- szalona kobieto :D podziwiam cierpliwosc :):)! Ja co najwyżej mogę na drutach porobić, mni to wycisza, ale już tak dawno niczego nie dziergałam, że pewnie teraz by wyszły kulfony a nie oczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Ja trochę z opóźnieniem ale także dołączam,termin mam na 17 listopada:) Staram sie niczym nie denerwować,lekarze mówią że wszystko z dzidzią jest okej..ja nie wiedziałam ze jestem w ciąży bardzo długo,nie miałam za specjalnych objawów,piersi mnie bolały ale to zawsze mnie bolały więc nie zwróciłam uwagi. Po swoim ślubie który był 30 kwietnia bolał mnie brzuch na dole..myślałam że jajniki przeziębiłam a Pan Doktor oznajmił mi że jestem w ciąży:) strasznie miła niespodzianka:) Jak byłam na usg to płakałam ze wzruszenia że już 3 miesiące jesteśmy we dwójkę:)..dobrze że nie wylądowałam na porodówce hehe:) uściski dla was i maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cierpliwość mam :D julianna dzięki za komplement ha ha ha :) witamy wśród nas cieszymy sie razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu podziwiam:) My kiedys kupilismy puzlle 3000tys elementów widok na Manhatan...zapał minął szybko a miał byc z tego taki piękny obraz hehe Dzisiaj kumpela przywiozła mi ogóreczki kiszone i małosolne i zajadam włanie...Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia n jak tak możesz :D!! znowu te ogórki :D!! I jak tu nie tyć:P Mi teściowa znowu niespodziewajke zrobiła- kupiła skarpeciątka maleńkie, zrobiła flądre w zalewie pomidorowej i śledzia w occie, wszystko ponoć ze sprawdzonego, bezpiecznego zrodla:) Lusiunia, wiatmy :) wpisz się w tabelkę, gdzie między 20 a 30 stroną powinna jakaś być :) i gratuluje takiej niespodzianki:)! Aniu, ależ nie ma za co :D powiem Ci, że też się kiedyś, jak karolcia zabierałam za puzzle ok 3tys i wymiękłam po 20/30 minutach tępego gapienia się w ta ilość puzzli wokół mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie noo, tabelka znaleziona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Już raz te moje puzzle układałam i w tydz a dokładnie w 5 dni ułożyłam wiecie jestem wzrokowcem wiec łatwiej idzie ja z puzzlami to tak musze ułożyć drzewo i mam takie samo zaparcie że póki tego drzewa nie ułoże to chodźbym miała siedzeć do 12 w nocy nie odejde poprostu to lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) ja swego czasu miałam taką wenę na jakieś opowiadania, wiersze, jak mnie złapało to musiałam napisać, i pisałam, pisałam... Po czym wychodziłam z transu i okazywało się ze spędziłam nad zeszytem pół nocy ^^ no ale mi już to minęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
to może napiszesz opowiadanie dla swojego dzieciątka i pózniej jak urośnie przeczytas i pokażesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wiecie dziewczyny co mój synu do mnie dzsiaj powiedzieć dosłownie opadła mi szczęka :D podszedł złapał mnie za noge i do mnie mamo jestes piękna :) zaskoczenie totalne bo skąd mu sie to wzięło widocznie mam syna uparciucha i wrażliwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześć dziewczyny u nas leje i leje i tak juz od 2 w nocy masakra :( a synu tak czasem ma jest kochany czasami a ja wątpie normalnie wyglądam tak jak zawsze. Syn poprostu nie przejął charakteru po tacie naszczęście i dzięki temu rośnie mi mały dżentelmen :D jak tam wasze dzidzie dziewczyny i wy jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
U nas też leje, ale w sumie to dobrze bo sucho jest okropnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick Lusiunia....wiek. 25...termin porodu..17.11.2011...które dziecko 1....woj. Mazowieckie :) Straszna pogoda dzisiaj,ja mam problemy z huśtawką snu,śpie po parę godzin potem się budzę i mi sie nudzi w nocy hehehe :) a jak jest tak ponuro to już w ogóle.. Jestem kucharzem z zawodu więc musiałam iść od razu na zwolnienie zwłaszcza że tak późno dowiedziałam się o ciąży,nie jestem osobą która lubi siedzieć w domu niestety...chyba też pomyśle o jakiś puzlach na taką wstrętną pogodę:) Mam duży problem z zaparciami..macie jakieś sposoby żeby normalnie funkcjonować? Mi w aptece nawet siemienia lnianego nie chcieli sprzedać jak powiedziałam ze jestem w ciąży...a jak wiadomo to uciążliwe zjawisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Na zaparcia jabłko i niegazowana woda. Jato pije i jem codziennie i nie narzekam narazie :) a z tym wstawaniem nocnym też to mam. W pierwszej ciąży też to miałam całą ciąże i myśle że przez to mój synek lubi teraz spać w brzuszku nie mógł sie wyspać to tersz nadrabia :D po porodzie to całe 2 dni spał nie przerwanie aby co przynieśli go az do karmienia i znowu spać he he i tak ma do dzisiaj z tym spaniem. A najlepsze że w nocy jak wstaje i idzie do ubikacji to siusia na śpiąco zawsze jak to widze to mi sie śmiać chce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja metoda na zaparcia to wprowadzenie do diety duzej ilosci owocow i nabialu;-) tez mialam z tym problemy i podzialalo. Podoba mi sie opcja puzzli- chyba przejade sie po nie. Kiedys uwielbialam je ukladac. Wczoraj naczytalam sie o tej toksoplazmozie i cytomegalii i kurcze boje sie tego zwlaszcza ze ani jednego ani drugiego nie przechodzilam. Do tego stopnia sie boje, ze jutro jade jeszcze raz pobrac krew i co 6 tyg zamierzam sprzawdzac, czy wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie też ponuro, wczoraj padało, w sumie pada z przerwami od 3 dni jakoś... 19.05 ide po zwolnienie na kolejne 3 tyg do gina, i poproszę o skierowanie na badanie krwi i moczu, te badania chce robić co miesiąc. Ni ufam swojej diecie na tyle, żeby z czystym sumieniem powiedzieć " na pewno dostarczam odpowiedniej ilości minerałów i witamin dla dziecka". Z TŻ idziemy dzisiaj do moich rodziców na obiadek, już się nie mogę doczekać, od dłuuugiego czasu miałam ochotę na rosołek mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Dziewczyny dopiero jutro mam wizyte u stomatologa a tak mnie ząb boli że szok z bólu aż ściskam zęby wziełam apap ale czy to pomoże :( ja tu mam ochote trzasnąć w ten ząb już ten ból mnie tak wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mialam straszna ochote na laysy fromage i..zezarlam cala paczke:/ no coz-tak tez bywa^^ Ja do ginekologa ide w przyszlym tyg. A powiedzcie mi co ile sie chodzi na usg? Moge "kiedy chce"? tzn. powiem ginekolog zeby mi dala skierowanie i da? czy to ona ustala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mialam straszna ochote na laysy fromage i..zezarlam cala paczke:/ no coz-tak tez bywa^^ Ja do ginekologa ide w przyszlym tyg. A powiedzcie mi co ile sie chodzi na usg? Moge "kiedy chce"? tzn. powiem ginekolog zeby mi dala skierowanie i da? czy to ona ustala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie do ginekologa powinno się wpadać raz na 3-4 tyg, i wtedy przeważnie masz robione usg, natomiast jeśli chcesz dodatkowo, to pewnikiem prywaciarz albo umówienie się w szpitalu, ale to już odpłatne wersje. Genralnie nfz opłaca badania raz na 2 tyg dla ciężarnych. Ja dzisiaj mam straszną ochotę na śledzika w occie, od teściowej, ale boje się, że później mi będzie w żołądku się przewracać, ostatnio jakoś mi żadne mięso nie wchodzi, czy to rybie czy ssacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj........,,,,,,,,,,,
nfz refunduje 3 usg podczas ciąży.11-14tc,ok.20tc i ok.30tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj........,,,,,,,,,,,
a jak chodzisz prywatnie to na kazdej wizycie mozesz miec usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja mam praktycznie co wizyte usg obecnie znowu ide 09.06 i znowu bede mieć robione i chodze do gina na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×