Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygryska123

męski tyłek

Polecane posty

Gość tygryska123

Mój facet jest podobno heteroseksualny, a lubi jak penetruję mu tyłek. Bardzo go to podnieca. Moim zdaniem jest bi, ale za cholerę się na to nie zgadza i mówi,że wymyślam. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska123
pewnie tak, ale jemu to naprawde dogadza i martwię się. W tyłku bez problemu wibrator mu się mieści i to nie ściema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mężczyzny jest
to przyjemne, bo ma tam prostatę. To jak najbardziej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska123
Martwię się czy nie miał kontaktu z facetami a ukrywa to przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska123
to może niepotrzebnie panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądrośćLudowa
Niepotrzebne panikarki to dzisiaj 3/4 rozwódek. Radzę Ci, lepiej spanikuj, zanim siędowiesz że twój facet ma faceta. i mówię to najzupełniej poważnie! Jasne, że okolice odbytu to strefy erogenne, ale każdy normalnyfacet hetero ukrywa to przed kobietą, to psychologiczny przymus związany ze strachem przed byciem posądzonym od hmoseksualizm! jeżeli facet pozwala kobiecie sie dowiedzieć że lubi jak mu się pieści okolice odbytu to znaczy, że jesgo homoseksualizm czy też biseksualizm jest silniejszy nawet od potencjalnego rozpadu związku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MądrośćLudowa
Dlaczego rezygnować z tego co przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mądrości ludowa... nie wiem jak u ciebie ale w normalnych związkach prze duże Z szczerze rozmawia sie o wszystkim...partner zna wszystkie potrzeby drugiej osoby.... jestem facetem i tez uwielbiam pieszczoty odbytu...i wierz mi lub nie brzydze sie pedałami ale staram sie ich jakos tolerowac na tym pokreconym swiecie.... a przy okazji kobieta lubiaca minetki ma ukryte skłonności les???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia123411313
Dokładnie...mój przedmówca ma racje..... to ze to lubi nie znaczy ze jest gejem.... mój mąz tez to lubi i jestem pewna ze nie ma takich ciagotek w strone mezczyzn... zapytacie skad ta pewność.... he he nie musicie o wszystkim wiedziec..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia123411313
zreszta słyszalam ze masa facetów to lubi tylko boi sie przyznac zeby nie byc nazwanym kryptopedałem.... tak jak to jest w przypadu tygryski.... jak mozesz nazywac go PODOBNO heteroseksulanym...no chyba ze jestez z nim np miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam poprzednie wpisy . oni to po prostu czasem lubią . i trzeba o tym mówic . fajnie ,że wiesz co twój facet lubi ,mam nadzieje ,że on równiesz spełnia twoje oczekiwania i fantazje.tak trzymac . nic sie nie martw.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggggggggggf
Wiele kobiet też lubi być pieszczone w tamtym miejscu... Boisz się że Twój facet to pedał. A prawda jest taka ze 90% kobiet to kryptolesbijki. Pozostałym 10 % potrzebny jest tylko alkohol i odrobinę odwagi Sama gdybyś miała okazję spróbować seksu z kobietą: piękną, czułą namiętną, to nie wiem czy być odmówiła. I nawet jeśli. Np jest to teraz be, to poczekaj powyobrażaj sobie sama zobaczysz że chciała byś spróbować Tylko że kulturowo seks lesbijski jest traktowany ulgowo, bo raz to podnieca facetów, a dwa patrz na procenty o kryptolesbijkach A co do do homosiów Geje nie tylko walą się w kakao,o zgrozo całują się, zapewne robią sobie lody, połykają. (Fuj) Nie boisz się że jak robisz loda swojemu facetowi że wtedy jest gejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnaś się martwić, jeśli Twój partner nie daje Ci żadnych innych powodów do podejrzeń - osiąganie przyjemności podczas stymulacji odbytu to naturalna cecha, niektórzy lubią to mniej, niektórzy bardziej, możesz cieszyć się z tego, że Twój facet jest otwarty i nie krępuje się tego, co przynosi mi rozkosz. Na pewno się ucieszy, kiedy sprezentujesz mu coś takiego: http://funfactory.pl/product-pol-4047-Dildo-Bendy-beads-FUN-FACTORY-fioletowe.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska123
Dziękuję Wam wszystkim za opinie, jestem bardzo tolerancyjna. Sprawia mi przyjemność dawanie mu rozkoszy na różne sposoby, zastanawiałam się tylko nad tym, dlaczego mój facet ma tak rozciągliwy odbyt, że spokojnie mieści mu się tam wibrator, czy bez wkładania może być taki. Jesteśmy z sobą od lat, o to, że jest gejem go nie podejrzewam, czuję to, ale czy nie miał kontaktu z facetami nie jestem pewna. Kiedyś zaproponowałam mu, żebyśmy może poszukali kogoś do trójkąta, ale on się oburzył. I tak mi się w biednej główce kotłuje:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna marzanna
ssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa--jak mozsz porownymwac minetke do lizania odbytu mezczyzny czy jego penetracji? chlopie pomysl,co innego gdybys powiedzial o robieniu loda. mysle ze jest gejem albo conajmniej bi ,zaden facet nie pozwoli dotykac swojego odbytu itd. Nie znam takiego,nie ze spotykalam sie z bog wie jaka iloscia ale wiem od swoich kolezanek bo kiedys nawet gadalysmy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska123
ja mam takie same zdanie jak Zuzanna , pieszczenie jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale wkładanie całego wibratora i zero bólu przy tym,,,to mnie zastanawiało, ja analu nie lubię. A on jak najbardziej. Myślę że jest bi, ale boi się mi przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska123
Bo mężczyźni mają tam prostatę i jej stymulacja jest bardzo przyjemna. Ty nie masz i dlatego odczuwasz to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed pieszczeniem odbytu faceta, powinien on koniecznie nie tylko umyć ją, ale zrobić sobie dokładną lewatywę! Bardzo lubię jak mi moja Pani liże odbyt i wkłada tam paluszki , a nawet całą dłoń, a niekiedy jakieś dildo. Polecam pieszczenie i męczenie tej dziurki u faceta!!!!!!!!!! I wcale nie jestem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też lubi
mój mąż też lubi. Jak para jest dobrana i nie ma przed sobą tajemnic ani oporów, to dlaczego nie robić tego co miłe.Zaraz zboczeniec albo gej. Ale jak babka daje się w odbyt ładować to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
jak całą dłoń? zastanów się co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stymulacja męskiego o***tu jest bardzo przyjemna, lubię to ale pedałem nie jestem nigdy w życiu nie wezmę do gęby męskiego członka czy dam się posuwać jakiemuś pedałowi... jak to widzę to mnie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię to mojemu facetowi. Paluszki, wibrator, strap-on. Jest fajnie. Ja chciałam spróbować. Najpierw oglądał ze mną film. Nawet jakby mój facet był bi to nic by to nie zmieniło, więc nawet się nie zastanawiam czy może nim być, czy nie. Z tego co wiem nie jest bi. Ja nie mam wstrętu do bi, gejów. Prawda, że jakby był gejem i udawał miłość to bardzo wiele by to zmieniało, ale bi może kochać kobietę, pożądać i być z nią w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek_81
Chętnie wyliżę męskiego anusa 👄 To najbardziej podniecająca część ciała u faceta :) Odezwijcie się do mnie - męscy faceci :) Dam się też przelecieć w tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanys89
Osoby które uważają że facet który lubi takie zabawy ma skłonności gejowskie albo jest bi, są po prostu mało inteligentne i ograniczone... Co ma piernik do wiatraka? Geje zaspokajają się w ten sposób bo raz że to przyjemne, a dwa że nie mają za bardzo innej opcji i na tym podobieństwa się kończą. Związki gejowskie nie polegają tylko na seksie ale i na uczuciach pomiędzy mężczyznami. Więc co ma wspólnego facet który jest heteroseksualny i chce by jego ukochana sprawiała mu przyjemność w ten sposób z gejem? Właśnie, nic! To że mężczyzna ma ochotę by jego ukochana zadowoliła go analnie nie oznacza że pociągają go faceci, bo to kobietę obdarza uczuciem. Właśnie z powodu takich idiotów faceci wstydzą się przyznać, że takie coś im sprawia przyjemność, albo nawet boją się spróbować. W seksie nie ma rzeczy niedozwolonych i cokolwiek sprawia nam przyjemność jest dozwolone pod warunkiem że obojgu partnerom to odpowiada. Ja osobiście lubię gdy moja dziewczyna zadowalając mnie oralnie wkłada mi palec w o***t i masuje mi jednocześnie prostatę i nie czuję się przez to mniej męski, a orgazm jest fantastyczny. Moja dziewczyna sama zaproponowała mi użycie straponu choć ja jeszcze nie jestem na to gotowy, ale myślę że prędzej czy później się na to zdecyduję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sxymx
Hej. Wlasnie ja tez lubie w tylek czasem vibrator i jestem hetero a co do robienia minetki to lubie to robic. I wogule sex oralny jest super a vibrator nie ruzni sie tak bardzo od pennies a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sxymx
Hej. Wlasnie ja tez lubie w tylek czasem vibrator i jestem hetero a co do robienia minetki to lubie to robic. I wogule sex oralny jest super a vibrator nie ruzni sie tak bardzo od pennies a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygryska123- Chciałem odpowiedzieć na temat tylko nie wiem czy nie jest zamknięty. Mimo to odpowiem he ;P Tygryska 123 nie martw się tym że twój mąż czy tam facet jest pedałem podejżewam że na 99,9% ma tak jak ja lubię sex analny w moją stronę sam nie wiem czemu trochę dziwnie się z tym czuję ale nie potrafię sobie tego odmówić ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemność. I powiem ci że na 1500% nie jestem pedałem czy tam gejem za nic w życiu nie dał bym się dotknąć facetowi nawet nie ma takiej opcji. Moja kobieta to zaakceptowała i potrafi się ze mną kochać na różne sposoby miedzy innymi również mnie w o***t i nie ma żadnych przeciw wskazań. Nawet powiem że odkąd się zdecydowałem jej powiedzieć i wytłumaczyć o co dokładnie mi chodzi to jest u nas w pożyciu seksualnym znacznie lepiej i ciekawiej. Tagrzę niczym się nie przejmuj i ciesz się z pożycia seksualnego z partknerem i niczym się nie przejmuj. Pozdrawiam Michał:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis nie mozna byc mezczyzna dzis trzeba.byc gender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tagrzę" ja pyerdole, koleś pobiłeś absolutny rekord :o tłuk i analfabeta level hard :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tagrzę? Jaka inteligencja, takie preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×