Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzie różnie jedzą

Czym polewacie ziemniaki, kiedy jecie schabowe lub kotlety mielone

Polecane posty

Oczywiscie popieram!!! Z jakiej racji mam odmawiac sobie zeberek w slodko-pikantnym sosie skoro je uwielbiam???? I lodow toffi haagen-daaz??? I spaghetti z klopsikami posypanych parmezanem?? i smazonej kielbaski z cebulka i topionym zoltym serem i mega kubelka gorrrracych hot wing z KFC i mnostwa wielu pysznych rzeczy??? A dzis sajgonki ( nadzielnie miesko mielone cebula czerwona grzyby mum makaron ryzowy por jajko majonez i pikantny sos chili i soso sojowy ) usmazone na goracym glebokim oleju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdemu smakuje niezdrowe
ja uwielbiam zdrowe jedzonko, np. kasze plus warzywka gotowane albo podgrzane na niewielkiej ilości oliwy z oliwek, uwielbiam warzywa wszelkiego rodzaju, ale niezbyt przetworzone kaszę gryczaną, brązowy ryż, chlebek z pełnego przemiału z masełkiem i ogórkiem mm pyszności, jeszcze mięso to rozumiem że ktoś potrzebuje zjeść, ale smalec albo słoninę? przecież to obrzydliwe, wolałabym jeść trawę nie to dobre co dobre tylko to kwestia przyzwyczajeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdemu smakuje niezdrowe
aha i dodam że nie wyglądam jak anorektyczka, bo zdrowe jedzenie jest odżywcze i ma sporo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurt naturalny
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jeszcze troche
bedziecie wygladac jak tluste balerony, to przychodzi z czasem. moja kolezanka tez tak jadla jak wy i po 7 -latach zaczela okropnie tyc, cholesterol okropnie sie podniosl wyladowala przed 40 tka na czyszczeniu zyl, a teraz choc trzyma sie z daleka od slodyczy i trzyma diete juz nie wrocila do swej sylwetki nadal jest gruba. Tak ze wszystko do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jeszcze troche
To bylo do ELSA I KAASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jeszcze troche
Kaciaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe zazdrośnice
same smętnie skubiecie listek sałaty dziennie i z tego głodu i frustracji dokuczacie kacii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrościmy
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha hah aha hah
buhaha zazdroszcić mam jej smalcu? ale którego? tego co je czy tego co wisi jej na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe zazdrośnice
ooo jak się oburzyły :) tego, że je, co lubi, ma w nosie sztywne przepisy, i jest szczęśliwa :) a wy głodne, sfrustrowane, wychudzone dla facetów, ale i tak samotne, bo zioniecie jadem i nie można was znieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko jem takie tradycyjne, tłuczone ziemniaki, przeważnie kasze, ryż albo pieczone w piekarniku, nikt w domu (poza ojcem - wiadomo, bez ziemniaków to nie obiad)) za takimi nie przepada. A jeśli już weźmie mnie na tradycyjny obiad i gotuję ziemniaki, dodaję jedynie masło, troszkę mleka, ewentualnie koperek na wierzch, jeśli akurat mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie zauważyłam, ze temat przeszedł już w kłótnię:-O Aż mi głupio, że wypowiedziałm się na temat, zamiast zwyzywać kogoś od baleronów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Ziemniaczek jest sam w sobie pyszny , schabowy i surówka też pycha, nie przepadam za sosami w połączeniu ze schabowym i piersią kurczaka , robię co najwyżej pire ze śmietaną lub jogurtem.Każdy ma prawo jeść co lubi i wyglądać jak chce , byłam już w swoim życiu chuda przy wzroście 164 cm ważyłam 40 kg i dziękuję bardzo, wszyscy się nademną litowali ,że niby taka jak z obozu, naśmiewali się ,że mnie wiatr porwie , wolę jednak mieć trochę ciałka ( dziś 60 kg) i wyglądać jak człowiek a nie wieszak na ubrania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
uwielbiam ziemniaki mojej teściowej polewane tłuszczykiem ze skwarkami ziemniaki mojej mamy z krążkami przysmażonej cebuli ziemniaki mojego męża tłuczone z masłem, posypane koperkiem, mniam ziemniaki z zsiadłym mlekiem, z chłodnikiem, frytki, ziemniaki pieczone, kocham ziemniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
z masłem i koperkiem lub tłuczone ze śmietanką pycha w razie braku masła lub śmietany - tłuczone z mlekiem oczywiście jeśli jest sos z mięcha to tylko sosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia ok teraz piszesz ze ci
smakuje niezdrowe żarcie z kfc i wręcz wymagasz żeby cie nie krytykowali bo jesz to co lubisz więc po chuj wpierdalasz się ze swoimi wywodami i krytykujesz gdy ktoś stosuje wegetę równie niezdrową jak to twoje pyszne żarcie z kfc? :o Wez w koncu przestań pierdolić głupoty bo jak sama twierdzi ze kazdy je co lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze robie puree ziemniaczane z mlekiem. po co ładować w ziemniaki tłuszcz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja to obrzydlistwo
nie jem smalcu ja osączam wszystie smazone kotlety na papierowym ręczniku aby choć trochę pozbyć sie z nich tłuszczu, jak można polewać smażonym olejem ziemniaki, ohyda i jeszcze bardziej niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
ja zawsze polewam ziemniaki sosikiem wytworzonym podczas smazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja to obrzydlistwo
koiko "gratuluję" nie dość ,że to niesmaczne to jeszcze obrzydlistwo niezdrowe ;) ja też w ogóle nie jem ziemniaków do obiadu i staram się trzymać dietę niełączenia cały czas... dzięki temu nie jestem obrzydliwie tłustym i schorowanym baleronem :P pozdr tuczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norella.
Niczym nie polewam . Lubie suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
zwyczajnie nie lubie suchych ziemniakow Tluszcz ze smazenia mi nie szkodzi-jestem szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liselotte
"smród" ?!!! wytapianego smalcu??? Chyba stara słoninę używacie.. Świeżutka ma być, lekko różowa, topi się nie w wysokiej temperaturze ale powolutku, pod przykrycie, z ząbkiem czosnku, szczyptą majeranku i cebulka pod koniec. Jest pyszny i nic nie cuchnie. A ziemniaków nie polewam - robię puree z dodatkiem śmietany o niskiej zawartości tłuszczu (ze 3 łyżki). Posypać koperkiem. super. A kotlety rzadko smażę i potem osączam na papierowych ręcznikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja to obrzydlistwo
heh każdy pisze ,że szczupły :P spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że ty jesteś grubą świnią
że musisz się odchudzać i stosować głodowe diety nie znaczy, że każdy tak ma. Ja jem tłusto bo tak lubię, nigdy niczego sobie nie odmawiałam i ZAWSZE byłam szczupła, ba raczej chuda bo ciągle mam niedowagę i brałam chciałabym przytyć 10kg i mimo, że jem ziemniaki polane tłuszczem, ogromny kotlet schabowy, do tego czasami sos czosnkowy i surówka, wczesniej zupa na śmietanie i nie tyję! a ciebie mi żal że musisz wpierdalac trawe tlusta swinio 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liselotte
ależ jesteś wulgarna, spasuj kobieto. Skąd u ludzi taki brak klasy? Kompleksy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh dobre dobre.......
zaraz jak się któraś zdrowo odżywia to tłusta świnia na diecie , nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale diety są na całe życie np taka niełączenia białek z węglowodanami ;) i przywraca zdrowie poczytajcie o prof Tombaku i dr Hayu , ja jestem w normie i też uważam ,że nie odsączanie tłuszczu ze smażonych potraw a nawet frytek jest obrzydliwe a wlewanie tego całego syfu w ziemniaczki jeszcze potem bo szkoda marnować jeszcze bardziej to obrzydlistwo , wasza sprawa jak jecie ciekawe jak będzie za 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niby tłusta świnia
ja np nie jem trawy tylko wszystko jem z umiarem ;) a jeśli ktoś jedząc tłuste rzeczy nie przytyje ani kg to może powinien się zbadać np chormony tarczycy masa osób ma teraz nadczynność a tu chmura radioaktywna idzie właśnie po wybuchu z japonii ;) jak widać niektórym siadła na mózg zanim powstała pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domniemana tłusta świnia
do Liselotte nie... bo to sie wynosi z domów ... prostackich domów i rodzin patologicznych :) ja już na to nie zwracam uwagi bo te osoby nie są tego warte ,żeby się nimi jakkolwiek zainteresować dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×