Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość Zuzanka kiljanka
ja mam TAKO JUMPER i jestem zadowolona. Wybierając wózek kierowałam się : - rozsądną ceną - 3w1 - dużymi kołami - łatwym montowaniem fotelika samochodowego - skretnymi kołami z możliwością blokady - komfortem prowadzenia wózka Jestem bardzo zadowolona - zaraz z gondoli przechodzimy na spacerówkę. :) Mówią, że jest ciężki, ale dla mnie to bzdura - synek urodził się na początku zimy, było dużo śniegu i nie narzekałam - sprawdził się bardzo dobrze. Dodam, ze mieszkam w bloku z windą, więc nie musze taszczyć po schodach - wtedy każdy wózek byłby ciężki. Nie kupuj tylko wózka w ciemnym kolorze, bo w lato dziecko się w nim ugotuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rodziłam w czerwcu
2 lata temu.... kupiliśmy atlantic espiro 3w1 i byłam zadowolona! dla mnie fotelik był bardzo solidnie wykonany! i się sprawdził oczywiście dziecko całe i zdrowe mimo, ze jeździmy sporo.... co do ciężaru, to tym wózkiem można wjeżdżać i zjeżdżać po schodach, bo ma duże koła - więc na ciężar kompletnie uwagi nie zwracałam.... za to łatwo się składa i mieści do kompaktowego samochodu bez problemu.... w zimie też dobrze sobie radził - bo ma duże pompowane koła.... używałam trochę ponad rok, nic się nie popsuło - wyglądał i działał jak nowy gdy go sprzedawałam. ...następnym razem zrezygnowałabym z gondoli rodząc o tej porze roku.... spokojnie role gondoli mogłaby spełnić rozkładana na płasko spacerówka - nawet bardziej przewiewna!, a w zimie i tak moje dziecko nie chciało jeździć w gondoli - bo nie chciało na płasko, więc gondola była praktycznie używana 3 miesiące- kasa wywalona w błoto. Moim zdaniem nie warto z tym pierwszym wózkiem szaleć za bardzo - bo to ledwie kilka leniwych miesięcy - wiadomo ze tuż po porodzie na Rysy się nie wybierzesz .... za to warto zainwestować w 2 wózek - wyłącznie spacerowy - lekki, mały i wytrzymały - bo używa się go i do 3 roku życia - no i z takim starszym dzieckiem dużo aktywniej spędza się czas niż z malusieńkim niemowlaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Myślę, że do trafnego wyboru wózka mam juz coraz bliżej. Bardzo pomagaja te Wasze wszystkie opinie, z góry dziękuję i zapraszam do dalszej kontynuacji tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam wózka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karola1021
daj już spokój kobieto, bo nudna jesteś :O już tyle propozycji dostałaś, że powinno Ci starczyć :O a jak nie, to rusz dupę, idź do sklepu i siedź tam nawet cały dzień, aż wybierzesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do Was prośbę o opinie związane z wyborem wózka. Moje maleństwo niebawem będzie musiało przesiąść się do spacerówki. Znalazłam na Allegro taki wózek: http://allegro.pl/luksusowy-wozek-spacerowy-z-pompowanymi-kolami-bcm-i1607318370.html co o nim myślicie? Obawiam się trochę o wagę, czy dam radę go pchać Dziękuję za rady. PS. Znudzone i rozdrażnione - proszę dać sobie spokój z wylewaniem frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajamama - wózek rzeczywiście ciężki. Jeśli mieszkasz w bloku i musisz go wnosic na któreś piętro to nie polecam. Z resztą to tylko wózek spacerowy... na pewno coś takiego chcesz? Na pewno plusem są duże pompowane koła na amortyzatorach, przekładana rączka i rozkładane siedzisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie przyszedł wózeczek śliczna Bartatina Jedo na pasach duża gondola miękkie zawieszenie. Patrzę na niego i się cieszę. jeszcze trochę i będzie miał pasażera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoanna0102
Hej, mam pytanie co myslicie o CR-V 3w1 jest robiony pod mutsy ale ten ma zupelnie inna cena :) moim zdaniem jest wydajny, tylko zastanawiam sie na jak dlugo starczy gondola... ma któraś z was ten wozek ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja kupiłam taki wózek Powiedz cos wiecej o tym bolder sd implast Bo ja wlasnie go zamowilam ale jak narazie jest w PL u tesciow a chcialabym znac Twoje zdnaie jesli juz zostal przez Ciebie przetestowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja kupiłam taki wózek Powiedz cos wiecej o tym bolder sd implast Bo ja wlasnie go zamowilam ale jak narazie jest w PL u tesciow a chcialabym znac Twoje zdnaie jesli juz zostal przez Ciebie przetestowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi34
Ja kupiłam w maju br. tani ale bardzo funkcjonalny wózek i jak na razie jestem z niego zadowolona :) Podoba mi się to że jest wielofunkcyjny i gdy dziecko podrośnie mogę zrobić z niego spacerówkę. W zestawie jest także duże nosidło oraz torba. Oto link cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320743935921&ih=011&category=23610&ssPageName=WDVW&rd=1 To bardzo dobry wózek za bardzo niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zastanawiam sie nad kupnem wózka BABYSAFE SPEEDY. Czy któraś z Was miała może tak wózek? Do jego kupna zostały mi jeszcze jakieś 2 miesiące. Dodam, że ma być to pierwszy wózek dla maluszka urodzonego w listopadzie. Proszę o opinie na jego temat. http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-babysafe-standard-3w1-2011-i1758673428.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozesz wydac wiecej
to bym sie zastanowila czy troche nie dolozyc i nie kupic navingtona cadeta. Wozek moze jest torszke drozszy od tego co wybralas ale zdecydowanie wykonanie i wszystkie materialy bedziesz miala o niebo lepsze. Te wozeczki ktore pokazujesz wygladaja fajnie, ale jednak navi to navi ;-) Ja juz od 8 miesiecy nim jezdze teraz zmienilam gondole na spacerowke i jestem mega zadowolona. Jeszcze co do tego Twojego wozeczka to zwroc uwage na budowe ramy, rurki sa troche cienkie i mocowowanie kolek wyglada malo solidnie. A jednak zawieszenie i kolka w wozku sa bardzo wazne. No i jest jeszcze problem z fotelikiem bo nie pisza jaka firma wiec moze byc bez atestwo :-( jezeli chodzi o navi to tez mozesz kupic na poczatek rame z gondola i fotelik a dopiero potem dokupic siedzisko spacerwki wiec koszty sie rozkladaja a przynajmniej wozek porzadny. No w kazdym razie ja tak zrobilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! drogie mamusie ;) poszukuje wózka dla Synka, który urodzi się pod koniec roku, wiem że mam jeszcze czas, ale... wiecie pewnie jak to jest. jedynym wymogiem jest jego wielkośc po złożeniu, musi byc malutki ;) podobają mi sie maxi cosi mura 4 http://allegro.pl/3-w-1-maxi-cosi-mura-4-fotel-cabriofix-warszawa-i1787444412.html wolałabym coś w bardziej przystępnej cenie... z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzę w listopadzie i już jestem zdecydowana na zakup wózka BabySafe Sped Standard. http://caractive.eu/home/oferta/babystyle/wozki/speedy/standard.html http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-babysa fe-standard-3w1-2011-i1758673428.html Zrobiłam w różnych sklepach i hurtowniach duże porównanie z innymi wózkami pod każdym względem- wagi i wielkości, łatwości składania, zdejmowania i wkładania gondoli i spacerówki, jakości materiałów itp. Moim zdaniem jest to na prawdę dobry wózek w bardzo przystępnej cenie a poza tym myśle, że jestteż bardzo ładny. Wiem od doświadczoych mam, że często kupując drogi wózek płacimy tak na prawdę za ,,markę i jego reklamę a gdy przyjdzie do jego użytkowania widzimy, że niczym się nie róźni od tych tańszych mniej znanych modeli albo bywa, że jest dużo gorszej jakości bo producent skupia się wyłącznie na jego jak najpiękniejszej stylistyce zapominając o ważniejszych aspektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem stwierdziliśmy że nie potrzebny będznie nam wózek 3w1 i kupujemy tylko sam głęboki z możliwością zamontowania fotelika samochodowego bo te spacerówki w 3w1 są moim zdaniem strasznie kobylaste i ciężkie a mieszkamy na 3 piętrze i nie będe w stanie tak dźwigać, a gdy dziecko zacznie siedzieć kupimy lekką spacerówkę i wyjdzie taniej niż jak byśmy kupili wózek 3w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariannoso
Powinien być aluminiowy, ze skrętnymi kółkami, z montowaną gondolą w obie strony i po zlozeniu malo zajmowac miejsca, cos jak maxi cosi, jak szuaksz sklepu polecam - http://www.chiccomio.com.pl/215-wozki-maxi-cosi, tam jest chyba najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia00
Ja zdecydowałam się na wózek wielofunkcyjny Graco Evo . Idealny na zakupy ,gdyż ma pojemny kosz . Szybko i łatwo można go złożyć i rozłożyć . Wygodnie się go prowadzi .Ma też folię przeciwdeszczową w zestawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczard branson
ja polecam stokke xplory. jest super ładny designerski, 3w1, dziecko jest wysoko wiec widzi wiecej, ma skrętne koła i mnóstwo fajnych akcesoriów do dokupowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przypadkowa
Jak dla mnie wózek stokke xplory jest okropny.... nie podoba mi się w ogóle....a dziecko siedzące w spacerówce wygląda jak by miało z niej zaraz wypaść... małe płytkie siedzisko... mój faworyt to X-lander XA 2012 :) a dla synka miałam Concorde Neo, też super, ale już dawno sprzedałam i teraz muszę kupić inny, a że zalezy mi na dużych kołach to wybrałam XA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyn.ka
Konwalia00, mam pytanko do Ciebie o ten Graco EVO, bo mało jeszcze o nim opinii a jestem bardzo ciekawa spacerówki Napisz mi czy siedzonko jest wystarczające? Wystarczy tak do 3 latek? Jak z kółkami- sa ciche? No i co dla mnie ważne - budka - czy jest duza, czy wystarczająco ochroni dziecko przed słońcem czy wiatrem? Wózek bardzo mi się z wyglądu podoba , lekkość to dla mnie tez istotna cecha i to szybkie i łatwe składanie ( codziennie wożę dziecko do Babci więc wózek musi być lekki i szybki w "obsłudze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roan Marita 3 w 1 czy x-lander xa 3 w1 Za chwilę dostanę na głowe, bo sama nie wiem jaki wózek kupić. Prosze poradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×