Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Witam! ja kupiłam za radą mojej mamy i sióstr wózek, w którym będzie można dziecko kołysać, tzn na paskach. Cenowo wyszedł bardzo dobrze, co nie oznacza iz chciałam na nim oszczędzać. Nie. Nie każde dziecko jest spokojne, a łatwiej jest pobujać w wózku aniżeli ciągle nosić na rękach. Poród w grudniu, ciekawe jak wózek się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesuje mnie, czy któras z Was ma x-landera xa? Czy jest zadowolona??? Bo naczytałam się tyle opinii, że sama nie wiem co sądzić. Wózek jest rozchwytywany na tablica.pl ale dziwnie wszyscy piszą, że był użytkowany krótko - gondola 3 miesiące a spacerówka do roku. Dlaczego? Ja używałam wózek zawsze do 3 lat więc nie wiem czy x lander xa jest wózkiem, na który wszystkie się napalamy a potem porażka i szybko go sprzedajemy czy co? Proszę jeśli macie to piszcie o nim wady i zalety. Czy warto go kupić. Podajcie wewnętrzne wymiary gondoli bo słyszałam że jest mała. Mała czyli ile ma cm? No i napiszcie jakie wózki polecacie i dlaczego. Pozdrawiam mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiimim
mam x-landera xa 2012 jestem bardzo zadowolona, jest bardzo zwrotny i stabilny..jednak nie wiem czy jak masz termin na czerwiec/lipiec do zimy w gondoli ogarniesz. Moj synek urodzil sie w wrzesniu i juz nie ma az tyle miejsca..do zimy jeszcze ok..bo bedzie mial 3-4 miechy ale twoje dziecko juz moze sie w niej nie zmiescic.. poza tym jest naprawde warty ceny, fakt jak dla mnie jest troche ciezki jak znosze malego w gondoli ale jego ciezar nie przeklada sie w zaden sposob w prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na marzec więc zależy mi aby całe lato mały powoził się w gondolce. Zima jakoś zleci (samochodem się poruszamy) a potem spacerki na wiosnę to już w spacerówce. Jak myślisz gondolka mi starczy czy mały po 3 miesiącach się nie zmieści? A jak oceniasz brak montażu spacerówki przodem do ciebie? Jakoś się tego obawiam, że może być wrzask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę jeszcze na wózki espiro. Nie wiem czy są bezawaryjne i jak się je prowadzi. Myślałam o gtx bo ma przekładane siedzisko w obu kierunkach jazdy. Gondola niby duża. Vector mi się nie podoba, atlantik już też nie ;) może enzo evo ale ten z kolei nie ma przekładanego siedziska. Kto ma taki wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Tola*
Ja jestem zwolenniczką wózków wielofunkcyjnych. Mam orbit baby g2 i jest to wózek z wieloma możliwościami. Przede wszystkim fajne jest to że w zestawie mam bujaczek. Ten bujaczek był pokazywany w serialu na tvp2 o lekarzach. Ale w całości też można było go zobaczyć. A na zimę można kupić śpiworek, który idealnie pasuje do wózka i jest z bawełny organicznej. Dziecko w tym śpiworku na pewno nie zmarznie. Orbit nam daje wiele możliwości i rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o wózku Bebetto Solaris B bo nad nim się zastanawiam testowałam go w sklepie i było ok czy ktoś spotkał się z nim będę wdzięczna za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga_32
zgadzam się, ja również mam wózek z piankowymi kołami i jestem bardzo zadowolona. Mam orbit baby g2, który ma piankowe koła i superanckie amortyzatory. Jest lekki i zwrotny z czego jestem bardzo zadowolona, a do tego amortyzatory niwelują wszystkie wstrząsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy Stylo AT ze spacerówką. Kocham go! Rama jest lekka i nie mamy żadnych kłopotów montowania go w samochodach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teni
Również polecam wózki z piankowymi kołami. Ja mam orbit baby g2 i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest lekki a do tego zajmuje mało miejsca. Wózki z pompowanymi kołami po złożeniu zajmują dużo więcej miejsca poprzez to że mają duże koła. A orbit ma piankowe mniejsze koła i doskonale sprawdzają się podczas spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkowaamama
Ja mam z kolei Graco Evo no i także piankowe koła i spisują się całkiem nieźle...według mnie to kwestia przyzwyczajenia a i pewnie waga wózeczka. A żę Evo jest lekki to i fajnie się go prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evo jak najbardziej fajny, właśnie tak czytam te opinie i widze żę kilka osób też zdecydowało sie na Evo od Graco. Jak dla mnie wózek jak najbardziej warty polecenia innym mamusiom i tatusiom bo jest po pierwsze niesamowicie leciutki a i jazda nim to przyjemnośc. I to co działa na jego plu- kompaktowe rozmiary po złożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruderianka
jak ktoś woli nowy, to ostatnio na www.puchatkolandia.pl byla wyprzedaż dobryhc marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X-landery są przereklamowane. Ja się nadziałam niestety :( syn jeździł w gondoli 3 miesiące!!!! Musiałam na biegu kupować wózek z wiekszą gondolą. Spacerówka do bani totalnie aż żal opisywać. No i wielka wada- potwornie twarde zawieszenie!!! Jak patrzyłam na małego na zwykłej trawie jak leżał w wózku to miałam wrazenie, ze zaraz wstrząsu mózgu dostanie :o żałuję, ze nie dałam sie namówić koleżance na bebetto lucę. Miałysmy kupić takie same wózki, ale ja wolałam x-landera a ona luce. Jej wózek jest jak marzenie. I... choc w życiu się jej do tego nie przyznam- rzeczywiście wyglada dużo ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolecz_ka
Witam, a mnie i mężowi wpadł w oko ten wózek TAKO CITY MOVE, dość lekki z ceną trochę gorzej ale może do stycznia potanieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam kupić wózek x-landera x-move jednak po przeczytaniu tylu niepochlebnych opinii to juz sama nie wiem, po za tym jest twardy, bez amortyzatorów. Co myślicie o wózku Roan Marita, można w nim bujać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, sprawdzony przez mojego synka :) www.allegro.pl/oryginalny-rajdowy-czarno-bialy-szachownica-3w1-i3664878197.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek jakiego szukaliśmy z mężem miał byc lekki zdecydowanie no i łatwy do wożenia w aucie . Po dłuugich poszukiwaniach i na internecie i w sklepach jednak Graco Evo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wózek 3 w 1 mutsy transporter. i załuję.wydalismy na wózek 2 lata temu 2000 tyś.lepiej kupic samą gondolę i po roku przejśc na wózek-parasolkę np.Mclarena. o wiele praktyczniesze rozwiazanie . Te wózki 3 w 1 są ciężkie i niepraktyczne. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam 3w1 bo tylko taki narazie mam. na parasolkach jeszcze sie nie znam. bedac jeszcze w ciazy szukalam wozka chyba z 3 mce. czytalam opinie, przegladalam oferty... w koncu zdecydowalismy sie na wozek polskiej firmy ZAGMA. to sa chyba malo znane wozki ale wozek moim zdaniem jest super. gondola + spacerowka + nosidelko to koszt ok 1 tys. w tym chyba 2 lata gwarancji. zdecydowalam sie akurat na ten wozek poniewaz mial wszystko na czym mi zalezalo i cena w miare. wozek ma szerokie siedzisko w spacerowce, szeroką gondole, duze pompowane kola, przednie skretne, mozliwosc montowania przodem i tylem do kierunku jazdy, w gondoli regulowany zaglowek, spacerowka tez ma regulowane oparcie no i kolory w miare a nie jakies pstrokate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze do tej zagmy, ze bardzo lekko i fajnie sie go prowadzi mimo ze wyglada na ciezki. po schodkach czy kraweznikach bez problemu. wozek jest jak narazie eksploatowany przez 7 mcy dzien w dzien. a jakies 3 razy w tyg po roznych wertepach po kilka godzin dziennie i sprawuje sie bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żę wózek 3 w 1 musi być ciężki to stwierdzenie na wyrost uważam. Zależy jakiej firmy chyba. No wiadomo że nie znam wszystkich modeli i nie testowałam w sklepie nawet ile waża. Ale akurat mam Graco Evo 3 w 1 właśnie i wcale nie uważam go za ciężkiego. Moje koleżanki maja różne wózki i często cięższe od naszego Evo.Więc to zależy jaki wózek 3 w 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Graco Evo ma małe kółka, fajnie sie prowadzi po płaskiej podłodze galerii, ale nie wyobrażam sobie, jazdy nim po starych dziurawych chodnikach i kostce brukowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Graco Evo ma raczej normalne koła a nie małe. Przeważnie wózki maja kółka tej wielkości. Przednie są skrętne i ułatwiają jazdę wozkiem. Ja tam jestem zadowolona z uzytkowania go a uwierz mi na moim osiedlu tez są dziury , zresztą na kostce brukowej której pelno wszędzie każdy wózek troszkę turkota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×