Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość Katia Ilyina
Dziewczyny, mam Mikado 2w1 i mieszane uczucia bardzo mocno, rama wózka jest rewelacyjna, amortyzatory, pompowane koła, łatwo sie prowadzi, podjeżdżaitp naprawdę cudo , estetyka ramy też super - natomiast gondola i jej wygląd pozostawiają wiele do życzenia, w środku kawałek sklejkiprzykrytej pianką i opakowane w coś w rodzaju ,,, prześcieradła ,,, przyznam szczerze, że wyglada to mocno tandetnie, aczkowliek gondole maja duże i przestronne, wypadałoby za tą cene naprawdę porządnie je dopracować ,,, Spacerówka estetycznie ma się trochę lepiej, fajny materiał, wydaje sięwygodna, duze siedzisko i wysokie oparcie, ale ,,, no własnie tutaj leżą na amen pasy bezpieczeństwa, bardzo ciężko nimi manewrowac,wiszą i powiewaja paski od nich i ogólnie fatalna ich jakość, tak samo średnio oceniam regulację oparcia bo takie mechanizmy stosowano chyba z 2o lat temu :) Gdybym miała do wyboru raz jeszcze wózek tej marki to przyznam szczerze, że nie wiem czy bym go zdecydowała kupić czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3w1 stokke v3 ❤❤❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jednak Graco Evo, mnie się nim dobrze jeździ , nawet jak tydzień temu nas tak ten śnieg zaskoczył. Przydatne okazało się obracane siedzisko bo obróciłam wózek i wiatr nie był tak uciążliwy dla malucha. Według mnie wózek warty polecenia dla każdej mamusi- lecutki, łatwy do złożęnia, zajmuje mało miejsca, wykonany z bezpiecznych materiałów a kosz- bajecznie wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Jedo Fyn i jest super. Córka urodziła się w maju ubiegłego roku, więc potrzebowaliśmy gondoli, która będzie długo służyć i porządnej spacerówki. Duża gondola jest potrzebna, bo dziecko zaczyna siadać przecież około 8-9 miesiąca i do tego momentu najlepiej jak w wózku leży, a mało która gondola tak długo posłuży. Ta w Jedo dość długo dała radę, ale i tak ostatnimi czasy woziłam Młodą w rozłożonej spacerówce. Wózek jest stabilny, porządny, daje rady jeździć w różnym terenie, po dziurach i śniegu bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanamiaa
Ja swojej małej kupiłam ten model: www.allegro.pl/zebra-polska-spacerowka-duze-kola-15-kolorow-i4198865855.html. Wózek szybko i lekko się składa, zazwyczaj trzymam synka w jednej ręce, a drugą wózek składam. Podobnie się prowadzi, ma pompowane, duże kółka, a że wszędzie teraz kładką tą kostkę brukową to małe kółka by się w ogóle nie sprawdziły, duże jak najbardziej tak. Fajnie, że wózek w zestawie ma dużą torbę i koszyk, zazwyczaj na spacer biorę dużo rzeczy ze sobą. Jak to przy dziecku. Wszystko mi się w tej torbie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiało moge polecić wózek jane muum, bo mamy go już od roku i jest niezawodny. bardzo trwały, łatwo się go prowadzi. nie zajmuje tez zbyt dużo miejsca i bez problemu mogę go złozyc i wnieść na drugie piętro w bloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam jane muum solidne, ładne i proste w obsłudze, zwłaszcza że może być gondolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski producent wózków dla dzieci Prampol ma jeszcze ciekawa ofertę. Sporo dobrych opinii zbierają wózki wielofunkcyjne tej firmy. Ja dla synka zamówiłam od nich 2w1 i jestem zadowolona. Ktoś tu wspomniał, że wózek nie jest najlżejszy, ale za stabilny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy juz byl ale ja polecam tutka grandera. jak dla mnie najlepszy, zastanawialam sie jeszcze nad roan teo ale tutek wygral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaZuzi1
Ja za to polecam nowość na rynku jak to nam powiedział sprzedawca, nie wiem czy faktycznie, ale wózek bardzo mi się spodobał i dlatego go kupiliśmy, to model Mondo Black Line z Expandera, 2w1, mimo pompowanych kół wcale nie taki ciężki, za to wygodny, zwrotny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc design 3tech polecam! Fantastyczny , lekki zwrotny a do tego wytrzymaly 2 dzieci sluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232323
Wygodę i funkcjonalność łączą w sobie na pewno wózki www.dadaparadisogroup.com . Miałam okazję testować wózki 3w1 u znajomych. Od razu zdecydowałam się na samodzielny zakup modelu Carino New, za niecałe 1300 zł. Gondola super sprawdza się, jako kołyska, a dodatkowo dostałam fotelik samochodowy i elegancką torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Passo firmy euro-cart jest dobrej jakości wózkiem, mam go już 6 miesiąc i nie miałam z nim żadnej nieprzyjemnej awarii, niedługo zacznę korzystać z niego jako ze spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózków jest teraz całe mnóstwo, a jeżeli chodzi o najlepszy model to sprzedawca zawsze coś doradzi. W dobrych sklepach wiedzą wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo w sklepach wiele wózków ale sprzedawcy moga chwalic wózki które najmniej im schodza albo jakies najdroższe żeby je sprzedać, ja tam w takie opinie nie wierze. Wolę sprawdzone opinie koleżanek, rodziny czy innych rodziców, ci znaja wózki z własnego doświadczenia. My kupilismy też Graco Evo, mamy go juz ponad rok i jestm z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika 696
Ja kupiłam wózek w Akpol Baby: BOB REVOLUTION SE głęboko spacerowy+ fotelik! Wózek zaprojektowany został dla rodziców, którzy uwielbiają spędzać czas ze swoim dzieckiem w sposób aktywny. BOB Revolution SE to idealny model do spacerów i joggingu w każdym terenie i na każdym podłożu. Duże przednie koło sprawia, że wózek jest wyjątkowo zwrotny, natomiast regulacja zawieszenia powiązana z miękkim, szerokim siedziskiem zapewnia dziecku komfort podczas jazdy. Prosty system składania i lekka rama umożliwiają łatwe transportowanie i przechowywanie wózka. nierdzewna, wytrzymała aluminiowa rama; 3 duże, pompowane koła - wszystkie na łożyskach; przednie koło pojedyncze, obrotowe; nierdzewne aluminiowe obręcze; niezależne amortyzatory o regulowanej twardości zawieszenia; miękkie, miłe w dotyku obicie rączki; regulowana wysokość rączki; przy rączce znajduje się pasek do przewiązania nadgarstka, aby nie uciekł nam wózek; hamulec nożny; pojemny materiałowy kosz na zakupy Low-Boy; 2-stopniowy system składania do niewielkich rozmiarów (zdejmowane koła); płynna regulacja odchylenia oparcia do pozycji leżącej; szerokie siedzisko wyłożone miękkim materiałem; 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami; duże pojemne siedzisko wytrzymujące wagę dziecka do 30 kg; obszerny daszek przeciwsłoneczny z dużym okienkiem widokowym; daszek można ustawić w wielu pozycjach zapewniając dziecku dobrą ochronę przed słońcem; możliwość zamontowania na stelażu fotelika BOB; dodatkowa siatkowa kieszeń z tyłu siedziska; Jets po prostu rewelacyjny - wart swojej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dla mnie najlepsze są wózki lekkie i łatwe do złożenia, bo oboje z męzem dużo podróżujemy i potrzebujemy wózka który łatwo da się schowac do samochodu. Graco Evo jest taki i jego polecam. Do tego bezpieczny i nowoczesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyzuch86
Najlepiej popytać znajomych i inne mamy, który wózek się sprawdził, robić przegląd w miarę obiektywnych opinii czy testów w necie i poczytać samemu na co zwrócić uwagę przed zakupem http://www.guki.pl/jaki-wozek-dla-dziecka-wybrac-i-kupic/ ...a na końcu wystarczy wybrać kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Mnie się dobrze kupowało ze sklepu Mini Traper – www.minitraper.pl . Mają w sprzedaży tylko wyselekcjonowane wózki, także nie było tam mowy o tym, żeby trafić na jakieś tanie dziadostwo z Chin..a pełno takich wózków w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z Was spotkała się z opiniami lub ma ten wózek-mima xari flair? Zastanawiam się nad tym wózkiem ale mam jeszcze bardzo dużo czasu i chce się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywałam tylko jednego wózka primo marki ritmo, który jest połaczeniem spacerówki z duza i wygodna gondolą... bardzo dobrze sie sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×