Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość Karola1021
Czytałam o wózkach MIKADO ASTON i Jedo Bartatina mają dość dobrą opinie. Jestem jak najbardziej nastawiona na to, że wózek nie będzie miała wagi piórkowej, mieszkam w bloku na pierwszym piętrze, ale myślę, że, tyle to dam radę wnieść ten wózek a jak nie to w piwnicy mogę go trzymać. Ważne jest dobro dziecko. Nadal się zastanawiam i czytam wiele opinii, bo u mnie w mieście niema zbyt dużo sklepów żebym mogła iść zobaczyć i sobie porównać wózki. W sklepach, które się u mnie znajdują przeważają wózki firmy Chicco i Coneco sprzedawcy przekonują, że nie ma problemu z reklamacją i serwisowaniem, dlatego sprowadzają najwięcej wózków tych firm, ale z tego, co czytam na różnych forach to te wózki nie przekonują mnie do siebie, dlatego... Szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralantalala
Mutsy - najlepszy i jedyny wózek który daje 100% Zadowolenia mamie i dziecku. warto za niego dać tyle ile kosztuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedi ber
x-lander xa 2010 ma dużą gondolę?? HAHAHA, jeśli dziecko urodzi się z wagą do 3 kg to moooże, ale i tak nie na długo. A ta spacerówka, tandetne oparcie, trzymające się na jakichś linkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Zwariować można od tego wybierania, teraz jak idę na spacer a widzę jakąś mamuśkę spacerującą z wózkiem to zaraz patrzę na firmę wózka i lecę do domu czytać, co piszą na jego temat. :) Ja już mam taki mętlik w głowie, że nie wiem, który kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Czy ma ktoś jeszcze ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola każdy od wózka oczekuje czegoś innego, musisz pójść do sklepu i pooglądać, pojeździć wózkiem. To, że dla kogoś jeden wózek jest super nie znaczy, że dla Ciebie też taki będzie. Ja pooglądałam sobie wózki na allegro, spisałam modele, które mi się podobały, a później zrobiłam tabelę, w której umieściłam dane wszystkich wózków, funkcje, akcesoria itp... i tym sposobem wybrałam 3 wózki, które obejrzałam w sklepie dokładnie, no i wtedy podjęłam decyzję, że kupuję Bolder SD firmy Implast. Zwróć uwagę na wielkość gondoli, na spacerówkę-w kubełkowej dziecko nie będzie mogło leżeć zupełnie na płasko. Sprawdź w sklepie jak się składa i rozkłada, czy regulacja rączki chodzi lekko, jak sprawuje się hamulec itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie porobiloo
ja mam ochote. prosze zwracajcie uwage na atesty tych fotelikow ktore sa w sprzedazy w zestawach z wozkami.... tysiac razy bardziej wolalabym zaplacic wiecej i kupic np wozek maxi cosi z porzednym fotelikiem, a nie byle co za 1000 zl bo fajnie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My takze mamy ROAN MARITA , synek urodzil sie w grudniu. Jak zaczelismy na spacery chodzic to byly zaspy sniegu i grudy lodu na chodnikach, wozek zdal egzamin. Mimo ze nie ma skretnych przednich kol to jezdzi leciutko jak po masle. W lesie, po piachu wszedzie dojedzie ale co najwazniejsze to jest takze dla dziecka wygodny bo ma super amortyzacje, ze dzieckiem nie telepie. Takze polecam wlasnie ta dobra stara polska firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Zauważyłam, że w sklepach pojawiło się dość dużo wózków firmy SOJAN czy ktoś testował już ten wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Zastanawiam się pomiędzy 4 wózkami Espiro GTX, Mikado Aston,Tako Warrior i Jedo Bartatina, który Wy byście poleciły, a może jeszcze macie jakieś typy wózków, godnych uwagi. Do czerwca mam czas na decyzję, a tak ciężko mi ją podjąć bo w moim mieście nie mam zbyt dużych możliwości testowania. No chyba, że znacie jakieś fajne sklepy w woj. pomorskim, to pojadę się rozejrzeć. Proszę o dalszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona-----
Polecam hurtownie mama i ja Gdańsk a wózek tylko mutsy,niezawodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolka0000
nie kupuj tako. ciezki, nieporeczny, jak czolg a nie wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Jedo Fyn 4ds, mamy do tego fotelik Maxi Cosi, rewelka. Polecam, gondola jest duuuza, do tej pory w niej jezdzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinka
implast bolder-nie polecam! Moja ciotka ma hurtownię wózków i powiem wam,że każdy sprzedany wózeczek wracał w ciągu kilku miesiecy na gwarancję:O I gondola wcale nie jest duża: 77cm długość mierzona wewnątrz przy dnie. Producent podaje 86cm ale to jest wymiar zewnętrzny na samej górze przy "wylocie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 10 m-cy używam Roan Marita. Gdybym miała wybierać raz jeszcze to nie zamieniłabym na nic innego. W gondoli córka jeździła 8 m-cy. Gondola jest ogromna. Obecnie jeździ w spacerówce i ma dużo miejsca, jest rozkładana na płasko i nie mam jej nic do zarzucenia. Wózek jest miękki co jest geniallnie pomocne przy płaczącym maluchu. Łatwo i lekko się prowadzi. Polecam. Acha, kontakt z producentem kompletnie bezproblemowy. Połamała mi się parasolka od wózka i bez żadnych ceregieli wysłali mi poprostu uszkodzony element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Spodobał mi się także wózek TUTEK Grander, jest lekki zwrotny, ale nie wiem jak w praktyce. Może Wy coś wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooojaaacie
Karola wez sie przejedz do sklepu z wozkami i przetestuj najlepiej na dziecku znajomych, rodziny.... I nie kupuj wozka z fotelikiem samochodowym marki no name tylko zainwestuj w adaptery i porzadny fotelik np maxi cosi czy britax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam wózka
Ciekawy temat i wypowiedzi z chęcią przeczytałam wszystkie opinie bo sama też szukam lekkiego, zwrotnego i wygodnego dla dzieciątka wózka, dlatego podnoszę temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też staje powoli przed wyborem wózka, mój ma być w miarę mały po złożeniu, lekki a jednocześnie stabilny, z wpinanym fotelikiem w stelaż. Myślę o buzzie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam wózka
Może ktoś ma jeszcze ochotę dodać coś od siebie , wszystkie rady i opinie są cenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was malpy wredne
przychyle sie do opnii dziewczyn ktore stawiaja na bezpieczenstwo i nie kupuja wozkow z fotelikami w zestawie jak juz ktoras napisala no name.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś ma wózek Bebecar? Podoba mi się,jeździłam nim po sklepie, ale to nie to samo, co w realu:) proszę o opinie,jeśli ktoś ma doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam się zapytać
tutek grander jest ok, polska marka, leciutki i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kariny, Natalii i Anity
Ja mam Frikon Verano i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem baaaardzo zadowolona z mojego wozka (spacerowki) , wazy 11 kg , siedzisko mozna obracac w obie strony, ma duzy daszek ktory chroni od slonca i zadne parasolki nie sa mi potrzebne, do spacerowki dokupilismy uniwersalny spiworek , takze zima malutka miala cieplutko i gondola byla zbedna, moge regulowac wysokosc raczki (skorzana) , co w moim przypadku ( mam 178 cm) sprawdza sie doskonale, wozek jest zgrabniutki, bez zadnych kwiatkow i plastikow na kubeczki.. mam kolor czarny, jezeli ktos mi napisze ze kolor czarny jest beznajdziejny to jest w bledzie, coreczka na barierce ma pozawieszane kolorowe zabawki, (wezyk i kolorowego motylka) , takze kolorow jest az az;) jedyne co mi sie nie podoba ta siatka na zakupy, zawieszona jest nisko, i jest za plytka na cos wiekszego, my nasz wozek kupilismy za 160 f z przesylka, wart cent, siedzisko bylo nowe z metkami, a stelarz prawie wcale nie uzywany, polecam:) http://www.mamasandpapas.com/product-urbo-black/103725301/type-i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×