Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyż nie tak?

Czy dziewczyna której nie urosły piersi powinna wybrzydzać w facetach?

Polecane posty

Gość jachromolętakiemarzenia
"Czy dziewczyna której nie urosły piersi powinna wybrzydzać w facetach?" Czy dziewczyna, której NIEPRZECIĘTNIE coś wyrosło powinna być MARZENIEM faceta? Jeżeli w głowie mu NIC nie urosło to TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy nie urosły? Każdej praktycznie urosną, a ile to już co innego. I tak, powinna wybrzydzać jeśli jej coś w facecie nie odpowiada. Biust nie gra tu roli. Jestem w sumie deską i mam wymagania.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszaaaaaaaaaaaa
hahahahahhahahahaaaa imo skarbie lecz sie chłopcze.Mam 165cm waze 49kg..mam mały biust...Faceci od zawsze za mna szaleli bo u mnie wszystko współgra.Mogłam przebierac...i nigdy kijem nie tkełabym faceta który wizualnie mi nie odpowiada.Nigdy nikomu mój biust nie przeszkadzał.Te watki zakladaja zakompleksieni chłopcy metr 50 z nadwagą którzy chca sie dowartosciwac wytykając biust jako" wade"Prawda jest taka ze taka kobieta by was nie tkneła nawet z małym biustem jak ma ładna twarz i szczupła sylwetke moze przebierac i nie spojrzy na paszczucha RACJA W 100000%. koles ma malego kutasa, krzywa morde i wzrost 160 i chcac wyladowac swoje frustracje zaklada durny temat i wykorzystujac fakt iz wiele kobiet ma kompleks z powodu malych piersi, chce wyrzadzic komus krzywde aby poczuc sie lepiej dopierdalajac malobiusciatym dziewczynom :) ja mam cyc C wiec nie powinnam sie udzielac ale wkurwia mnie takie dopierdzielanie komus bez powodu. wolalabym miec biust AA ale byc szczupla niz miec doje E i byc kaszalotem zaniedbanym ktorego poklepuje przy flaszce zapijaczony dziadzina spod monopolowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech nieeeee
**cream** to zalezy ale wiekosc cycków nie geaqrantuje atrakcyjnosci ona ma małe cycki ale napewno kazdy na nią poleci i ona napewno przebiera w facetach http://viva-tv-pl.mtvnimages.com/images/natal ia2_zdj.jpg?width=418 dziwna tak krzywa z paszczu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu...
dobra się przyznam - dała mi taka kosza, takiego brzydkiego, hamskiego, zresztą wiec odreagowuje, a co nie moge ;) tak naprawde to podobają mi się kobiety szczupłe, filigranowe i z nieduzym biuścikiem :P tak naprawde to wyłącznie takie :) to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahahahaha jakas deska udaje ze jest facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.03.11 [zgłoś do usunięcia] IMO13709 Zła jesteś? Ja także na poczekaniu moge jakąś bajeczkę wymyślić, ale masz po części rację - otwór, to otwór. Nawet deska może zrobić z połykiem co nie zmienia faktu, że zawsze będzie gorsza od panienki, która ma czym oddychać. I I Swiete slowa, swiete slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sądzić ,że Dorota Wellman albo Grycanka ma większe prawo do wybrzydzania niż Shakira czy Milla Yowovich to chyba jesteście pooooj***** :D A tak swoją drogą to faceci lubią DUŻE CYCKI ale w połączeniu ze zgrabną , szczupłą sylwetką :) A w naturze już jest tak ,że grube mają cycki a deski są zgrabne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda deska jest zgrabna. moze byc deska kurd**el albo kaczka tyle ze czasami facjate ma ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak...lubię pełne duże piersi jak każdy zdrowy facet ... ale jakbym miał do wyboru 1) płaską ale szczupłą dziewczynę z ładną twarzą ,a tak się niestety składa ,że deski mają ładniejsze twarze (co nie jest oczywiście regułą) 2) cycatą ale z brzuchem piwnym i średnią twarzą. To wybrałbym tę drugą. Bo ja wiążę sie z kobietą a nie jej cyckami. One są tylko fajnym bonusem , który brak można nadrobić zgrabnym tyłkiem , płaskim brzuchem itp ;) Pozdrawiam wszystkie Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałbym tę pierwszą * sory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. wybrałbym tę płaską ale z płaskim brzuchem i ładną twarzą. Wiadomo ,że najlepiej jak jest szczupła i ma jednoczesnie cycki ale w życiu nauczyłem się , że trzeba chodzić na kompromis :P Jednak bardziej sobie cenię zgrabna figurę niż dwa fałdki tłuszczu na klacie , które zawsze można zrobić (silikony) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta jest kaczka kurd**el to tylko na facjate mozna poleciec bo i tak nic wiecej nie widac. mozna sie za to poogladac za innymi ladnymi bo jak niska to nie zauwazy na co facet patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda deska jest zgrabna. moze byc deska kurd**el albo kaczka tyle ze czasami facjate ma ladna **************************** hehe a nie każda cycata jest ładna. baaa w większości przypadków uroda cycatych na cyckach się kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze ciagnie i polyka to moze byc i deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22.20 a ta twoja dobrze ciagnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj cycki są ważne. Lepiej daruj sobie facetów, bo i tak w końcu Cię zostawią dla cycatych blondyn :D. Możesz se zaimplantować sztuczne przecież? To nie to samo co naturalne, ale jednak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deska nie ma co wybrzydzac. deske przystojniejszy facet kopnie w d**e. zostanie jej jakis brzydal co go zadna inna nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy te cycate blondyny są jednocześnie szczupłe :classic_cool: ? Swoją drogą wiem ,że to chamskie ale osobiście sądze ,że silikony są bardziej sexy niż naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką jedną sex blondynę. Filigranowa, szczuplutka, ale nie koścista. Do tego cycki, o tak, ma czym dziewczyna oddychać i do tego naturalne. Ku*wa każdy facet marzy o takiej. Do tego ten głos.. stworzony do wykrzykiwania mojego imienia podczas orgazmu. To jest to! :D. REASUMUJĄC: TO NIE PRAWDA PŁASKIE DECHY, ŻE SZCZUPŁA MA MAŁE, A TŁUSTA DUŻE - PRZESTAŃCIE SOBIE WMAWIAĆ I SIĘ POCIESZAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprecyzujmy. Deska nie ma co wybrzydzać Ale cycata grubaska też nie bo nie ma nic obrzydliwszego niż tłusta baba :O Tylko drobniutkie laski z dużym biustem jak Siwiec , Emily Ratajkowski są piękne ! Precz z grubymi kobyłami i dechami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem szczuplutka i mam duże cycki :) Ale ja nie związałabym się nigdy z facetem , który zarabia mniej niż 15 tysięcy na miesiąc ;) Ani z frajerem , który siedzi na kaffe więc obawiam się kolego ,że ta twoja z******ta blondyna może Cie za niedługo wymienić ;) ). Frajerów pozostawiam cycatym grubaskom i deseczką ;) hehe a tak serio , drogie Panie , niech każda wybrzydza ( gruba czy płaska) bo lepiej być samotną niż z biednym , niskim frajerem zarabiającym srednią krajową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sytuejszyn
Materialna dzi*ka. Nie jeden frajer zarabiający te 15 kafli na msc ma małego ch*ja i drogimi prezentami rekompensuje to swojej kobiecie, ale jak takich lubisz to Twoja strata :D. Ja mam do zaoferowania coś o wiele więcej niż hajs, wyłażą Twe kompleksy, a podobno takie masz branie z małymi cyckami chyba u kolesiów z małymi fujarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar F to małe cycki frajerze :classic_cool: ? I mój facet ma i kase i porządnego wacka jakbyś chciał wiedzieć :) Choć tak , wielkość portfela jest dla mnie najistotniejsza :) Co zrobię :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczupła i mam świetne cycki :) Figurą jestem podobna właśnie do Emily Ratajkowski :) Takie laski ja są przeznaczone tylko dla bogatych facetów :) A ty jak jesteś gołodupcem to pozostają Tobie tylko grube kobyły albo deski :classic_cool: :D dużym c****jem nie nadrobisz braku kasy hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"24.03.11 [zgłoś do usunięcia] IMO13709 Zła jesteś? Ja także na poczekaniu moge jakąś bajeczkę wymyślić, ale masz po części rację - otwór, to otwór. Nawet deska może zrobić z połykiem co nie zmienia faktu, że zawsze będzie gorsza od panienki, która ma czym oddychać." x Dokładnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy facet który ma poniżej 190 cm może wybrzydzać w kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×