Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LALALAAAA

ZESPOŁY WESELNE ???

Polecane posty

Gość gość
Przy wyborze dobrego zespołu kierowałam się opiniami, renomą i ceną. Zdecydowałam się na Milwalking i była to trafiona decyzja. Prawdziwi profesjonaliści, którzy zapewnili doskonałą oprawę muzyczną wesela i poprawin. Na takie rzeczy nie jest warto oszczędzać i lepiej iść na jakość niż ilość. Mnie się opłaciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem megaszczęscie, bo się ożeniłem z super dziewczyną, a super oprawę muzyczną zapewnił nam super zespół Milwalking. Zrobili szalony maraton przez dwa dni i są boscy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na wesele zatrudnić dobry zespół jak Millwaking. Na zywo wypadają kapitalnie. Świetnie trzymają tempo i wyczuwają nastroje gości. Mają bardzo fajny repertuar i są naturalnie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając naprawdę dobrego zespołu na imprezę polecałabym zespół Milwalking, bo jest perfekcyjny w każdym calu i wykonują naprawdę kawał dobrej roboty. Niezwykle muzykalni, sympatyczni i mają bardzo fajniutki sprzęt nagłaśniający. Spokojnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planując udane wesele trzba pomyśleć o dobrym zespole i znam Millwalking z Milówki, z którym zetknęłam się kilkakrotnie i zawsze imprezy z ich udziałem były bardzo udane i taneczne. Mają bardzo ciekawe aranżacje i nie dublują piosenek chyba, że jak gościa bardzo pragną bisów danego utworu. Moim zdaniem to ciekawa opcja. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie mi się współpracowało z kapelą Milwaking i bez problemu dogadałam się w kwestii szczegółów programu na całe przyjęcie i było bardzo fajnie. Mają niesamowite aranżacje znanych przebojów, a zabawy weselne mają pomysłowe i z gustem. Spokojnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
A ja polecam każdą dobrą kapelę weselną...:) a jest ich cała" fura"kwestia szukania,a nie wątpliwych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Czy jest może tu ktoś u kogo na weselu grał zespół Legato z Olsztyna? Filmik mają fajny, ale opinie w sieci kończą się kilka lat temu. Proszę o opinię ewentualnie jakiś namiar to odezwę się prywatnie :) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to fajnie grają imprezka.com.pl jestem kelnerem w domu weselnym i słyszałem już sporo zespołów ale jeśli już mam polecać to ich mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze lobby milwalking dziala preznie:)) sie napocil gosciu konkretnie..:) tyle postow chwalebnych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym zespołem weselnym jest The Crush, zupełnie inna bajka niż pozostałe kapele, grają świetnie, 100% na żywo no i dzięki nim naprawdę dobrze można się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga M
Zgadzam się to zespół który zna się na swojej robocie, należy docenić świetny wokal oraz prowadzenie oczepin, wszystko na najwyższym poziomie, polecam serdecznie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz zespołu albo DJa na swoje wesele to gorąco polecam poszukać tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-dj Najlepsze zespoły, ogromny wybór, polecam z własnego doświadczenia nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia M
Osobiście jestem zachwycona zespołem BEZPIECZNY WEEKEND i uwierzcie mi,że weekend z nimi jest nie tylko bezpieczny ale i roztańczony. Obsługują również inne imprezy np. festyny regionalne, więc to również moim zdaniem świadczy o profesjonalizmie. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka L
Dnia 12.10.2018 o 15:40, Gość gość napisał:

Według mnie najlepszym zespołem weselnym jest The Crush, zupełnie inna bajka niż pozostałe kapele, grają świetnie, 100% na żywo no i dzięki nim naprawdę dobrze można się bawić.

Podpisuje się pod tym, mam takie same wrażenia, więc po prostu sprawdz czy mają wolne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Zachęcam do kontaktu z zespołem BEZPIECZNY WEEKEND są bardzo profesjonalni, grają, śpiewają, prowadzą całą imprezę a to wszystko oczywiście za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Grają różnorodny repertuar wpasują się nawet w najbardziej wybredne gusta, widziałam i słyszałam na studniówce mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

The Crush!! NAJLEPSI!!  Grając na weselu tak rozgrzali gości, że nie chceli schodzić z parkietu nawet na jedzenie i picie. Oczepiny były fajne ale też kulturalne. Jedny słowem zespół nie dał ciała, a zabawa była super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek
Dnia 23.01.2019 o 12:53, Gość arek napisał:

The Crush!! NAJLEPSI!!  Grając na weselu tak rozgrzali gości, że nie chceli schodzić z parkietu nawet na jedzenie i picie. Oczepiny były fajne ale też kulturalne. Jedny słowem zespół nie dał ciała, a zabawa była super!

Słyszałem, że są tak dobrzy, że trudno u nich o termin??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×