Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość jokerrea

Ja powiększałam swoje usta w klinice Dr Osuch Clinic w Warszawie, wykonali super robotę, ja jestem zadowolona z efektu. A długo szukałam gdzie pójść, w końcu znajoma mi ich poleciła, ktoś z jej rodziny miał tam jakiś zabieg chirurgii plastycznej i chwalił więc ich wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka Milosz

Usta powiększałam Restylane Kysse w Warszawie u pani dr iwony Radziejewskiej w Saska Clinic;) Ja miałam tak delikatnie powiększone- 0,5 ml na całe usta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jak chodzi o powiększenie ust to polecam J&J Art Derma Clinic Rzeszów

 Sama tam robiłam i bardzo adnie wyszły. Wygladaja naturalnie, a przy tym są ładnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja robiłam w lutym w klinice Myskin w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. miałam naprawdę małe wąskie usta a teraz są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZanetaR

Mi zależalo na bardzo subtelnym efekcie, bo w dobie ust a'la karp łatwo o sztuczny wygląd... niestety jest niewielu lekarzy, ktorzy dbaja o estetyczny look :/ z polecenia kolezanki zapisalam sie do dr Kowalskiej-Olędzkiej, przyjmuje w Wawie w Melitusie. Jestem pod duzym wrazeniem doswiadczenia pani doktor i duzej precyzji przy wykonywaniu zabiegu. Podobalo mi sie, ze wysluchala moich oczekiwan od zabiegu, ale rowniez wyrazila swoja opinie nt. ilosc preparatu, ktory powinnam miec wstrzykniety w usta. Ostatecznie ciesze sie, ze jej posluchalam, bo usta sa delikatnie powiekszone, i jak widac, to mi wystarczylo, zeby dobre wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Dnia 22.04.2019 o 10:04, Gość Klaudynka Milosz napisał:

Usta powiększałam Restylane Kysse w Warszawie u pani dr iwony Radziejewskiej w Saska Clinic;) Ja miałam tak delikatnie powiększone- 0,5 ml na całe usta 😉

U mnie 1 ml do podzialu na dwie wargi , też Restylane - efekt super 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Powiększanie ust tylko w sprawdzonej Klinice medycyny estetycznej i co ważne u lekarza! Polecam Medest Silesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijskabeata

Jestem zadowolona z efektu po zabiegu w Knack Clinic. Klinikę poleciła mi dobra znajoma i na miejscu się nie zawiodłam, usta mam pełniejsze i bardziej kształtne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka

bardzo delikatnie i naturalnie powieksza usta pani doktor Noszczyk z Melitusa. byłam u niej na tym zabiegu i jestem bardzo zadowolona. ona przede wszystkim nie robi zabiegów "jak leci" tylko na przyklad mi powiedziala, ze nie wstrzyknie mi tyle preparatu ile bym chciala, bo jej zdaniem to za duzo. uznalam, ze jako lekarz zna sie lepiej i zgodzilam sie na ilosc przez nia zaproponowana. i szczerze, to w zupelnosci wystarczylo, usta sa pelniejsze, ale tez zachowaly taki swoj naturalny charakter, a o to w koncu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Sojka

Usta powiększone w klinice Bona Dea w Krakowie, kwasem hialuronowym Restylane 😉 Efekt mega naturalny, utrzymuje sie od września 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wufka

ja powiększałam sobie usta za pomocą kwasu hialuronowego, usta robiłam sobie w salonie magic visage w warszawie na moktoowskiej 52, najbardziej jestem zadowolona z tego że udał się utrzymać naturalny efekt, usta nie są przerysowane, jest różnica ale nie rzucam sie w oczy tak jak niektóre Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Miałam bardzo małe usta i dlatego zdecydowałam się na ich powiększenie. Robiłam za pomoca kwasu hialuronowego w Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/    i polecam. Bardzo ładnie tam robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jak chodzi o zabieg powiększania ust za pomoca kwasu hialuronowego to polecam. Ja zrobilam sobie 3 tyg temu u dr Aldonę Stachurę  i wyglądaja teraz super. Są pełniejsze, bardzo ładnie wymodelowane i wyglądaja naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na świetnym szkoleniu z wolumetrii w Anti-Age Academy. Robią także tzw. Russian Lips, szczerze polecam szkolić się w Poznaniu, bardzo dobre kursy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Polecam pojechać na szkolenie do Poznania, Anti-Age Academy robi bardzo dobre szkolenia:) Od teraz robię Russian lips w moim gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

hmm w Wawie to nie wiem, ja w krk powiekszalam u Patrycji Deviron w Miu. Pelen profesjonalizm i usta slicznie wygladaja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia

Też mam powiększone usta dzięki mojej przyjaciółce która poleciła mi super miejsce w Gdańsku koło uniwersytetu medycznego. Efekt powalający, nawet mojemu mężowi się podobają 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mina

Ja zdecydowanie nie żałuję powiększenia ust własnym tłuszczem. Zabieg wykonał dr Boligłowa, dlatego wszystko odbyło się jak powinno. Mam pełniejsze i co ważne naturalnie wyglądające usta, a zabieg będę powtarzała regularnie - jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella33

Ja bardzo polecam powiększanie kwasem hialuronowym restylane kysse. Świetny efekt,  bardzo naturalny. zero grudek. I przede wszystkim długo się trzyma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka

RESTYLANE KYSSE - moj ukochany wypełniacz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohito89

Jakbym się miała zdecydowac na powiększanie ust to metoda Lip Lift, dr Osuch powiększa ną usta u siebie w Warszawskiej klinice , kuzynka tak miala powiększane usta. Efekt naturalny no i na lata  https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimerka

ja kilka tygodni temu zdecydowałam się na powiększenie ust w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52, opuchlizna już zeszła i teraz wszystko wygląda super pięknie, usteczka wyglądają bardzo naturalnie, dlatego uważam, że warto zainwestować w ten zabieg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.06.2019 o 20:15, Gość mohito89 napisał:

Jakbym się miała zdecydowac na powiększanie ust to metoda Lip Lift, dr Osuch powiększa ną usta u siebie w Warszawskiej klinice , kuzynka tak miala powiększane usta. Efekt naturalny no i na lata  https://drosuch.pl/

Mohito daj link do umowy i zgody na operacje lip lift u dr ,którego reklamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena

Ja polecam w Krakowie klinikę Sekrety Piękna - rewelacyjnie robią usta. Nawet jak masz trochę do przejechania, to warto, bo w końcu twarz to Twoja wizytówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja polecam skontaktować się z gabinetem medycyny estetycznej w ESTETICA w Lublinie. W tym gabinecie możemy zrobić sobie piekne i naturalne usta a nie napompowane pontony.  Ja mam dość duże usta ale wyglądają bardzo naturalnie i nic nie zmienia swojego położenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja korzystałam w tej materii z pomocy dr Boligłowy w Krakowie i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkanoemi

Ja po kwasie miałam dobry efekt, ale na krótko dlatego zdecydowałam się na wypełnienie własną tkanką żeby już zachować docelową wielkość i kształt ust. Konsultacje, wizualizacje i zabieg robiłam w klinice doktora Łątkowskiego w Polanicy tam gdzie już kilka koleżanek się robiło i polecały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Od dziecka nie przepadałam za swoimi wąskimi ustami, dlatego gdy w końcu mogłam coś z tym zrobić udałam się do dr Boligłowy na zabieg powiększenia ust. Teraz wyglądają świetnie i naturalnie jednocześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

ust zawsze były moim kompleksem,  teraz już nie są, wypełniacz restylane spisał się wzorcowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezetka

ja też zawsze miałam kiepskie usta, górna warga była prawie niewidoczna w końcu zdecydowałam, że powiększe sobie usta, zdecydowałam się na powiększanie w salonie Magic Visage efekt wyszedł super, usta mam wypełnione, a użyłam tylko 1ml kwasu hialuronowego a zmiana jest ogromna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×