Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Miodmalina

A co prawda to prawda, kwas hialuronowy zapewnia jednakowe nawilzenie ust, Tez miałam wypełniane je Restylane. Oprócz tego miałam też tym preparatem wypełniane usta. Grunt to bezpieczeństwo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Ja wybrałam wypełniacz Restylane Kysse i wyboru nie żałuję. Usta mam pełne, jędrne ale nie za duże, wyglądają nadal bardzo naturalnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

dziewczynny, niedawno robiłam sobie usta i uważam, że to moja jedna z lepszych decyzji. Piękne są cudowne wręcz <3! Robiłem je u w klinice "gwiazd" to jest klinika dethloff i powiem wam, że nie dziwię sie czemu je wybierają.. Tam czujesz się specjalana, ze serio im zależy na Tobie! Teraz moja koleżanka idzie na to samo tam... ale ma większe szczęscie bo łapie sie na ich walentykowe promo na usta... ah.. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina88

Ja też zrobiłam sobie usta, bo moje były naturalnie wąskie, taka moja uroda. Po zabiegu jest duuużo lepiej, efekt jest naturalny, ale usta mam pełniejsze i w końcu widać, że je mam 🙂 Zabieg powiększania wykonywałam u dra Migały w Klinice Sfera w Warszawie, polecam, bo lekarz ma duuuże doświadczenie i potrafi doradzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka

Ja robiłam modelowanie ust w Zamościu u doktora Waldemara Dzikiego. Koszt 1000 zł opuchlizna 2 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

@Martynka, Beata Dethloff to klasa sama w sobie, pełna zgoda. Jak ja próbówałam się zapisać na usta u niej w klinice, to mieli kalendarz grupo do przodu zapełniony! AŻ TYLE CHĘTNYCH BYŁO! Ale laski warto poczekać, serio usta robią ZAJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawojek

polecam zabieg powiększania ust w Estetyka Day Spa w Piasecznie 😉 dawno nikt tak profesjonalnie mi tego nie zrobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikawi

Nie zawiodłam się na Knack Clinic gdzie powiększałam usta. Nowoczesna klinika, a opieka na miejscu przyjazna i dobrze przeszkolona, doktor Knakiewicz godny polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

stało się laski! dostałam od swojego kochanego ten zabieg!!! Bardzo wam dziękuje za pomysł na usta u Beaty Dethloff! Juz niedługo to zrobie i to jeszcze w tak kultowym mijescu! NIE MOGE UWIERZYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda889

To super 😉 Gratuluję w takim razie. A czym miałam powiększane usta? ja miałam powiększanie preparatem Restylane Kysse 😉 Mam piękny efekt, bardzo naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenna88

Miałam powiększane usta ze względu na kompleksy związane z dolną grubszą warga. Wyglądało jakbym miała dolną szczęke wysuniętą a tak wcale nie było. I tak troche mnie szpeciło. Zdecydowałam się na powiększanie u siebie w Warszawie w Saska clinic. Też miałam powiększane preparatem Restylane. Zanim jednak zdecydowałam się na ten zabieg, bardzo dużo czytałam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Ja zabieg powiększania ust moge polecić , sama robiła w klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/    i wyszły bardzo ładnie, wyglądają naturalnie i sa dużo większe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja jestem zadowolona z powiększenia ust. Zabieg robiłam w Magnuccy  w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/ i bardzo fajnie mi tam zrobili. Mam równy kształt ust i większe. Zabieg nie boli , a efekt długo się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Na usta jeździłam Krakowa do kliniki. Powiększałam je kwasem, ale potem wyczytałam o powiększaniu własnym tłuszczem, a że znałam dr Pabiańczyka z tej kliniki to zdecydowałam się na zabieg u niego i zrobiłam sobie całuśne usta. Dziewczyny poczytajcie o tej metodzie jest oczywiście droższa niż kwas ale w ogólnym rozrachunku wychodzi taniej bo ja musiałam kwasem min. co pół roku robić i tu mam spokój na parę lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka

Dobry lekarz medycyny estetycznej to najważniejsza sprawa. A druga to dobry wypełniacz 😉 Trzeba wybierać te bezpieczne 😉 U mnie wypełniacz Restylane sprawdza się rewelacyjnie - mam pełne usta i bardzo miłe w dotyku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja sobie powiększyłam usta u dr Dominika Boligłowy w Krakowie ale zdecydowałam się na implanty bo u mnie szło by poszaleć z kwasem ani tłuszczem z różnych powodów. Jednak usta mam doskonałe moim zdaniem i nic nie czuć żebym coś tam miała. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melly55

Powiekszałam usta w BonaDea w Krakowie kwasem Restylane Kysse. 1 ml na całe usta. Zabieg miałam jakieś 7 miesięcy temu i efekt cały czas się fajnie trzyma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edra38

Dzien dobry. Chcialam zapytac Panie, ktore raz robiły zabieg powiekszania ust 1ml. Czy po wchlonieciu kwasu, ustasa jedrne jak przed zabiegiem, czy zabieg spowodowal ze usta sa bardziej sflaczale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata23

Na pewno nie można decydować się na powiększanie ust u kosmetyczki, lepiej zainwestować więcej pieniędzy, ale mieć pewność, że usta zostaną zrobione jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraOlka

Co racja to racja, później można mieć problemy, wiem że niektóre dziewczyny mają problem z grudkami w ustach po źle zaaplikowanym kwasie hialuronowym. A gdzie wykonywałaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata23

Ja powiększałam usta w klinice medycyny estetycznej  w elite, jakby ktoś szukał dobrego specjalisty z Warszawy. Pytajcie o dr Marzenę Janasik, ja jestem bardzo zadowolona z efektów, usta nadal wyglądają naturalnie, ale są pełniejsze. Zabieg trwał chwilę, nie był bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katija

Jeśli ktoś szuka w Gdańsku - ja próbowałam w salonie Estela i jestem zadowolona z efektu. Bałam się, sama z natury mam niewielkie usta, ale zależało mi na nieprzesadzonym efekcie. Panie były bardzo sympatyczne, rozumiały sytuacje i dzięki nim uzyskałam pełniejsze, ale naturalne usta. A tak się bałam! Teraz czuje się sto razy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

jak długo u was się utrzymuje wymarzony efekt. czy ma tu jakies znaczenie lekarz który robi ostrzykiwanie albo preparat który jest wstrzykiwany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja naturalny efekt uzyskałam w klinice doktora Macieja Krajewskiego w Warszawie. Usta wyglądały naturalnie, a efekt póki co utrzymuje się już pół roku. A ma ponoć dłużej, także zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena kuznik

U mnie Restylane spokojnie utrzymuje sie do roku czasu 😉  Nie mam żadnych problemów. oczywiście nie wolno nadmiernie sie eksponowac na słońce itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Ja modelowałam usta u dr Franciszka Strzałkowskiego i efekt utrzymuje się już kilka miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, bo usta wyglądają zupełnie normalnie, nie ma takiego "kaczego dzioba", o co się martwiłam. Są delikatnie większe, tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Polecam dr Boligłowę powiększałam u niego w Krakowie usta przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej efekt jest mega i w przeciwieństwie do kwasy, trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Polecam dr Pabiańczyka przyjmuje w Krakowie, robiłam u niego tzw. lip lift i fajnie wyszło. Ma też miłe usposobienie, jest uprzejmy dla pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Wybór profesjonalnej kliniki nie jest prostym zadaniem. Dlatego warto skorzystać z portalu www.klinikiurody.com.pl, gdzie znajdziecie zarówno renomowany gabinet jak i opis zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina22

W Gdańsku jest klinika Dobosz, którą bardzo polecam. Miałam tutaj powiększane usta i spośród wszytskich klinik ta najbardziej polecam. Co do wypelniaczy to miałam powiększane tutaj Restylane Kysse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×