Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość trilove
Polecam zajrzeć sobie do tego artykułu: http://citymag.pl/powiekszanie-ust/ Jest w nim dobrze opisane na czym polega zabieg powiekszania ust oraz na co się nastawić. Polecam na początku nie decydować sie na duże powiększenie warg ale na nieiwielkie ilości środka. Tak abysmy mogli powoli się do tego przyzwyczajać :) No i nie oszczędzajcie na salonie, w którym bedziecie powiekszały usta. Lepiej wybrać się do kogoś z doświadczeniem, do kogoś kto się na tym zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie powiększanie ust to tylko kwasem hialuronowym. Co prawda taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas, ale przynajmniej wygląda się wciąż naturalnie, nie ma efektu nadmuchanych ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poddałam się zabiegu z użyciem botoksu? bardzo ciekawy artykuł na stronie mojego doktora: http://www.knakiewicz.com/Botox_26 polecam zerknąć jak ktoś się zastanawia nad tą metodą. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula222
Dokładnie - kwas hialuronowy przede wszystkim! Ja miałam wypełniane usta preparatem Juvederm Ultra Smile. Świetny, naturalny efekt...jakby ktoś mnie nie znał wcześniej, to by w ogóle nie poznał, że miałam powiększane usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosienka111
Najlepiej jest zawsze postawić na składniki, które naturalnie występują w naszym organizmie, dlatego przyłączam się do opinii, że najlepszy jest kwas hialuronowy. O preparatach Juvederm słyszałam i ponoć rzeczywiście dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia_4023
Jestem właśnie po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. To co dziewczyny tu piszecie to prawda. Efekt jest bardzo dobry, ale co ważne usta zachowują swoją naturalność. Zrobiłam zabieg w Klinice Forever Young w Warszawie, bo słyszałam same pozytywne opinie o gabinecie dr Ziemczyka i nie zawiodłam się. Zabieg był bezbolesny, nie trwał długo. Nie odczuwam żadnych dolegliwości, bólu, dyskomfortu. Osobiście mogę polecić wszystkim http://fyoung.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dwa razy na ustach u dr Jaszczyszyna z A2med. Pierwszy raz jak u niego byłam topoprawiał po kimś innym. I poprawił genialnie. Poprzednia lekarka (stomatolog) zrobiła mi beznadziejnie... Krzywo i za dużo w dolną wargę od strony zębów. Dr Kamil rozpuscił mi źle podany kwas i od początku wymodelował usta. I pięknie wymodelował :))) Bardzo naturalnie, symetrycznie i przede wszystkim zapytał czego oczekuje a pozniej to spełnił. To było ponad rok temu. Miesiąc temu byłam u niego drugi raz na ustach i to co zrobił przerosło moje oczekiwania. Facet ma naprawde talent, może dlatego że jest chirurgiem i ma mega sprawne dłonie. I pracuje na bardzo dobrych kwasach. Serio dziewczyny, lekarza juz nie zmienię. Z czystym sumieniem moge polecić jak jesteście ze Szczecina. Za kilka dni idę do niego na wolumetrie policzków. Napiszę o moich odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velkana
robiłam u dr Roberta w magicznej klinice, efekt mi się bardzo podoba, usta są ładnie powiększone i naturalnie wyglądają, pozytywnie mnie też cena zaskoczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysja
Mogę polecić gabinet Estetyka Day Spa w Piasecznie, powiększałam tam usta i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Zależało mi na tym aby wyglądały jak najbardziej naturalnie i udało się uzyskać taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadyyya1
Jeśli jesteście zainteresowane powiększaniem ust, to ja też bardzo polecam preparat Juvederm Ultra Smile - na bazie kwasu hialuronowego, daje bardzo naturalne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaDiana1
Dużo tutaj o tym Juvederm...ktoś wie, gdzie wykonują takie zabiegi? Może ktoś coś o nich więcej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie Magiczną Klinikę, przyjmują w Warszawie, z własnego doświadczenia polecam dr Norberta :) W pierwszej kolejności masz konsultacje, na której się wszystkiego dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka 15
Ja skorzystałam z zabiegu kwasem hialuronowym Rustilanem Lip Volume wykonanym w ProDermie w Poznaniu przez świetną panią dermatolog, która najpierw omówiła ze mną wszystkie plusy i minusy zabiegu, dała czas do namysłu i dopiero, gdy przemyślałam, terapia została wykonana fachowo, w pełnym zaufaniu, bezpiecznie, a efekty są zadowalające i nie budzą zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wykonać ten zabieg w sprawdzonej klinice. Ja robie w krakowskiej Skopii i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Dr Krajewskiego w klinice http://estivance.pl/ w Warszawie i Radomiu jest teraz promocja na powiększanie ust. Za 800 zł wstrzykniesz sobie 1 ml najlepszej jakości preparatu. Oczywiście zabieg wykonuje lekarz, a Dr Krajewski ma genialne opinie. Bez wahania można się oddać w jego ręce. Wydaje mi się, że 800 zł to niezbyt wygórowana kwota, a jaki efekt potem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no to zyskalam 500zl kupując samej kwas za 200-300zl.nauczyłam się też sama ostrzykiwac. Warto , bo sama czujesz gdzie wbijacsz igłą i tyle wstrzykujesz ile sama chcesz a nie tyle ile lekarz chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata322
Witam ja zdecydowałam się na zabieg powiększania ust jakiś czas temu w Klinice Revitalife Medical Clinic w Warszawie. Doktor podała mi 1 ml preparatu . Jestem bardzo zadowolona z efektu. Usta są delikatnie powiększone. Polecam z całego serca specjalistów w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremlinka
Boziu... jak mnie strzela jak czytam, że każde powiększenie ust kończy sie karpiem, nie wiek kto to robił i za jakie pieniądze, ale to bzdura nad bzdurami! Powiększałam usta tydzień temu u dr Wypler w Warszawie i i ja i mój chłopak jesteśmy zachwyceni efektem. Powiększałam u nie usta drugi raz i mam do niej pełne zaufanie. Za każdym razem dokładnie wypyta mnie o efekt jakiego oczekuję, przygląda się, dotyka i sprawdza ile i gdzie powinna wstrzyknąć kwasu. Nie wyobrażam sobie robić tego zabiegu u innego lekarza, bo dla mnie moje usta są dla mnie bardzo istotne, pracuje na recepcji, więc muszę się prezentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amickasa
dokladnie, specjalista krzywdy nam nie zrobi, sama robiłam w magicznej klinice i chociaż znajomi mówią mi że wygladam lepiej to tak ciężko im powiedzieć na czym zmiana polega ;) bo usta wyglądaja naturalnie, ale są pełniejsze, mają ładniejszy kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gabinetu Estetyka Day Spa nie wyszłam z żadnym karpiem na twarzy tylko ładnie powiększonymi, estetycznymi i bardzo naturalnie wyglądającymi ustami - polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam powiększać usta w klinice Skopia w Krakowie. Zawsze dopasują wielkość ust do mojej twarzy, usta wyglądają bardzo naturalnie a efekt utrzymuje sie bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala_lala
Przepiękne usta robią w gabinecie Doktora Rafała Pabiańczyka! Wyglądają naturalnie i mega kobieco, bez efektu rybki - na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basilisc
Ja swoje usta robiłam w CZS Damian, jestem zachwycona, piękny, naturalny efekt. Oprócz tego mają też całą usługę modelowania twarzy, więc możecie pięknie wyglądać po wizycie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tylko klinikę Skopia z Krakowa! Powiększam u nich usta od dawna i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×