Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość gość
Ja powiększałam u dr Przydatek-Tyrajskiej. Szukałam w spisie certyfikowanych lekarzy. Zabieg nie nalezał do najprzyjemniejszych (w końcu komu podobałoby się nakłuwanie igłą;p) ale nie był też bolesny. Opuchlizna schodziła w ciągu 2-3 dni, później już normalnie wróciłam do pracy. Jestem baardzo zadowolona z efektu, więc mogę polecić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrkonijja
Jeśli chcesz wykonać powiększenie ust w Warszawie zajrzyj na http://masaz-spa-warszawa.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust/ , są tam wszystkie informacje odnośnie całej procedury, możliwych skutków ubocznych i zastosowania. Placówka ta, czyli Sungate Beauty & Spa znajduje się na Pl. Powstańców Warszawy 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chcialabym zrobic sobie zabieg. Czy nie wiecie jakie wymagania trzeba spełniać, co eliminuje z możliwości wykonania takiego zbiegu? I pytanie o miejsce, moja znajoma polecila mi www.kurban.com.pl co myslicie o tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena35
Chciałam przestrzec wszystkich przed kupowaniem bonów na gruponie na tego typu zabiegi - moja znajoma jest świeżo po powiększaniu ust z grupona i wygląda strasznie (delikatnie mówiąc). żaluje ze wczesniej nie poleciłam jej gabinetu w którym ja byłam. Przede wszystkim zwracajcie uwage na to zeby zabieg wykonywał lekarz!!!!a nie np kosmetyczka jak sie teraz zdarza. Pozdrawiam i radze się wczesniej zastanowic zanim wybierzecie się w nieodpowiednie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przed zabiegiem spojrzeć na stronę lekarza albo FB i zobaczyć, czy taki wygląd ust jakie on robi swoim pacjentkom nam również się podoba. Niektórzy lubią ogromne pontony, niektórzy bardzo naturalne usteczka, które robi np. "http://www.biogenica.pl/sub,pl,powiekszanie-ust.html". Ma sporą galerię więc i spore doświadczenie, zarówno u dziewczyn lat 20 kilka i kobiet po 50-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiekszalam usta 5 miesiecy temu w Keakowie i preparat nadal sie utrzymuje chyba w 100%. Z tego jestem bardzo zadowolona, natomiast ksztalt ust troszeczke nie taki jaki chcialam, bo gorna warge mam teraz wieksza niz dolna, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka__
Do @magdalena35: mozesz napisac gabinet do ktorego chodzisz? planuje powiekszyc delikatnie usta w najblizszym czasie i wolalabym jakies miejsce z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc wczoraj 11:48 oho, sandrine w natarciu, ale jako gosc?!?! co, szefuniu chce teraz zbic interesik na obstrzykiwaniu ust, bo w gabinecie PUSTKI????:D wiedzialam, ze nie wyniesiesz sie z kafeterii, tak czy tak bedziecie sie tu podstepnie reklamowac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_Max12
Hej dziewczyny ! Ja znalazłam świetny alternatywny sposób na powiększenie swoich ust bez zabiegów i kwasów. Firma Insanely Beauty zajmuje się sprzedażą specjalnych nakładek, dzięki którym powiększyłam usta sama w domu i to w ciągu kilki minut. Co prawda efekt nie jest trwały, bo utrzymuje się do 3godzin, ale to nawet dla mnie na plus. Polecam to również Paniom, które nie wiedzą i boją się jak będą wyglądały po takiej zmianie. Zawsze można zakupić nakładkę i sprawdzić, jest to tania metoda a rewelacyjna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam ten zabieg w klinice http://www.keramed.com.pl/ którą poleciła mi moja przyjaciółka i wszystko przebiegło jak należy. Teraz mam jeszcze piękniejsze usta z których jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mieć usta jak murzynka .... dużo obciągaj kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena35
Do judka__ : przepraszam, że tak późno odpisuję ale rzadko tu zaglądam. Jeśli nadal jesteś przed zabiegiem to ja chodzę do EsteticDerm to jest w Krakowie na Sarego przy Dietla. Robiłam tam sporo inwazyjnych zabiegów i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim wyglądam naturalnie, a o to tutaj najbardziej chodzi. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość 2015.08.14 Jakbyś weszła na stronę to byś widziała dużo nowych zdjęć :-) z różnych zabiegów - zwłaszcza z liposukcji i przeszczepu tłuszczu :-) ale to pewnie oznaka pustek w gabinecie ;-) P.S. Nie radzę Ci wchodzić na galerie - bo i po co masz zazdrościć innym - patrząc w lustro frustracja Cię dobija - stąd Twoje chamskie posty tutaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z całego serca dr W. Koziarską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chodzi do partacza albo kosmetyczki to wygląda jak karp. A jak ktoś chodzi do dobrego gabinetu to zachowuje swój młody i piękny wygląd tak, że inni nie zorientują się, że coś robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkasrabka
Ja też muszę polecić Dr. Aldonę Polak - Kłosowską. Sama zwróciła mi uwagę, że poprzedni zabieg wykonany był na kaczy dziub i zaproponowała mniejszą ilość preparatu. Robiłam już dwa razy i raz u Ambroziaka i zdecydowanie bardziej odpowiadał mi mały gabinecik. O Ambro nic złego nie powiem. Teraz chcę zrobić na stałe chociaż p dr. mnie od tego odciąga bo podobno jeszcze za wcześnie..czy któraś z Was powiększyła usta na stałe po takim czasowym powiększaniu? Jest duża różnica? Bo to podobno jednak nie to samo i efekt może być inny niż przy czasowych..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę podzielić się z wami doświadczeniami z powiększania ust bo nie podjęłam się tego zabiegu. W moim przypadku jest on za bardzo inwazyjny i bałabym się końcowego efektu. Z pewnością trzeba znać dobrego specjalistę i być w 100% pewnym że się tego chce. Sama skorzystałam natomiast z makijażu permanentnego ust w Krakowie w Mobilnym Instytucie Urody. Jest to mniej inwazyjny zabieg a też może sprawić że usta stają się pełniejsze i wyglądają genialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy taki mniej inwazyjny. Kwas hialuronowy chyba jest bezpieczniejszy niż jakiś obcy barwnik? No i ile nakłuć trzeba wytrzymać przy makijażu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_bydlin
ja osobiście powiększałam usta kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona - tez nie lubie sztuczności, dlatego trzeba trafic do dobrego salonu zeby efekt byl naturalny! Ja podobodnie jak Ty "magdalena35" chodze do Esteticderm w Krakowie i jestem meega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Łodzi polecam gabinet medycyny estetycznej skinfinity w Manufakturze www.facebook.com/skinfinity.medycyna.estetyczna. pracuja jako jedyni w miescie na stylage, czyli najlepszym i najdrozszym kwasie hialuronowym, a ceny przystepne, od 700 zl/1 ml. bylam u doktor uszkiweicz, ktora jest zreszta ekspertem cosmopolitan od powiekszania ust i naprawde jestem zadowolona, w koncu mam pieknie wywiniete usta oraz naturalnie zwiekszona objetosc, a trwalosc preparatu bije inne na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś poleci mi sprawdzony salon w Służewcu, gdzie będę mogła powiększyć sobie usta? Zależy mi na krótkim czasie oczekiwania na zabieg, poszukuję kogoś doświadczonego, kto rzetelnie i sumiennie podejdzie do wykonania zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam. Jest tam kobieta, Pani Agnieszka Kurpias. Udaj się do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za nim wybierzecie się na zabieg do kogokolwiek fajnie jest zapoznać się z podstawową budową i anatomią ust dla laików. Dzięki temu lekarz będzie w stanie zrozumieć Was w 100% . Polecam wpis na blogu - skopiujcie wszystko co jest w nawiasie bo kafeteria obcina linki (http://www.biogenica.pl/news,pl,276,Anatomia-i-budowa-ust-dla-laik%C3%B3w.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×