Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Iva50
No niestety ,masz rację .Ja pierwszy raz zrobiłam też w renomowanej klinice a efekt był żaden i 1.100zł poszło w błoto , nie mówiąc o strasznym bólu ,dlatego wiem ,że babki z taką pasją reklamujące tu wszelkie kliniki w ogóle nie mają pojęcia o wypełnianiu ust i z głupoty i niewiedzy zadufane piszą ,że one nigdy nie zrobiłyby tego same. Ja też nigdy wcześniej nie ukłułabym się sama a przynajmniej tak mi się zdawało.Dziś za nic nie poddam się tym zabiegom żadnemu lekarzowi ,bo sama wiem ,że zrobię to perfekcyjnie. Wcale nie piszę tego po to żeby was namawiać ,piszę żebyście wiedziały,że lekarze często partaczą a już zawsze zdzierają kasę. Bardzo często decydują się na małe dawki kwasu wiedząc ,że to nie da żadnego efektu ,ale ponieważ kasa jest najważniejsza to nie mówią o tym pacjentce ,której nie stać na większą ilość kwasu. Bardzo często lekarze to tylko rzemieślnicy pozbawieni jakiejkolwiek wyobraźni i stąd zamiast pięknych ust powstaje np.daszek albo kaczy dziub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva50
oczywiście dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje Wam, że chodziłyście do pseudo-lekarzy. Ale tak z ciekawości możecie wrzucić fotkę swoich ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu debilne baby,rzeczywiście tylko potrafią reklamować lekarzy,nie widziałem głupszego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę jesteście tak głupie że nie potraficie nic innego pisać o powiększaniu ust tylko piszecie gdzie to robiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiększałam usta kwasem hialuronowym i uważam ze naprawdę warto. Miałam wąskie usta a teraz sa kobiece i przede wszystkim wyglądają naturalnie. Ja wykonywałam ten zabieg w Rclinic i moge w zupełności polecić wykonanie tam powiększanie ust. Sa bardziej ponętne, lepiej nawilżone i nie ma grudek co czytałam kiedyś ze często sie zdarza. Jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po powiekszaniu ust sie nie wygląda nturalnie, to zabieg dla tych które nie chcą być naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pewno nie rób powiekszania u kosmetyczki, idz do lekarza!!!!! broń cie P.Boże przed kosmetyczkami - to nie są osoby które powinny robić takie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem, ja często odwiedzam stronę sandrine - tam jest masa zdjęć przed i po i w wielu przypadkach wyglądają naturalnie. Zwłaszcza u starszych pacjentek. Co prawda tam mm strasznie daleko, ale u siebie w okolicy też znalazłam dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nsjważniejsze żeby usts były ładne. Jak się naczytałam to się bałam a okazało się że cały zabieg trwał 10 minut i mam ładne usta. A wy tu się wymądrzajcie i kłóćcie. Nawet nie pytałam o iloßć certyfikatów bo ich na twarzy nosić nie będę. Salon ESTETIK.LASER w Gorzowie na Sikorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiekszylam sobie usta w listopadzie 2015 i nie zaluje swojej decyzji :) poszlam do lekarza u ktorego moja znajoma robi botoks - dr checinski w Warszawie http://drchecinski.pl/ Zawsze mialam kompleksy na punkcie ust, a teraz reszcie sa pelne i jedrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zasugerowałam sie opinią poprzedniczki a poniewaz jestem z Gorzowa to umówiłam się do lASER ESTETIK. To nie boli i trwa dziesięć minut. Ale to co zobaczyłam w lusterku w domu to katastrofa. Usta zajmowały połowę twarzy. Chciałam duże ale to jest straszne. W trakcie zabiegu mówiła mi że spuchną bardziej niż się spodziewam. Minęło dziesięć godzin i nadal są spuchnięte. Zrobiłam to dziś w niedzielę bo w tygodniu jest mąż w domu a on uważa że tylko qu robią sobie usta. Boże co mam zrobić nie zmniejszają się. Pomóżcie. A ja chciałam dwie ampułki. Głupia. To była pomyłka. Czy to można udunąć. Piszcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzęk urzymuje się max 3 dni - jaki kwas miałaś wstrzykiwany? Amalian ponoć strasznie puchnie. Jeżeli masz za duże usta - zawsze możesz rozpuścić to hialuronidazą, ale idź do sprawdzonego specjalisty - aby nie zrobił Ci dziur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim powiekszysz usta, dobrze przygotuj sie do zabiegu. Zapraszam na bloga http://ustaangeliny.com/ w ostatnim wpisie kilka porad jak się przygotować do zabiegu i co robić po, aby efekt był trwalszy a zabieg bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za zamieszanie z tym moim wczorajszym obrzękiem. No przyznaje sie grubo przesadziłam bo obrzęk zszedł a moje usta są po prostu piękne. Dzisisj w pracy wszyscy mi mówili że ładnie wyglądam. Usta już rano wyglądały ładnie s ja tak się wczoraj nakręciłam ze dzwoniłam do sslonu o pierwszej w nocy i o dziwo odebrali komórkę i uspokoili mnie. Widać że szanują swoich klijentów bo wychodząc z pracy nie zostawiają telefonu na biurku. Pani w nocy mi wytłumaczyła że jak usta po zabiegu są za duże to znaczy że jak obrzęk zejdzie to będą dobre. I to prawda A ja się naczytałam tych idioctw które niektóre z was piszą o amputowaniu ust i się nakręciłam. To co piszecie jest chore i straszycie osoby powiększające usta po raz pierwszy. Dla osób zainteresowanych powiększenie ust to super sprawa tylko w dniu powiększania nie patrzcie w lusterko bo wyjdziecie na idiotkę tak jak ja. Dobrze że pani z salonu Estetik Laser odebrała w nocy telefon bo wogule bym nie spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon „Klinika Urody” na Wałbrzyskiej. Pani Agnieszka Kurpias ma duże doświadczenie, świetnie sobie ze mną poradziła, a każdy zabieg u niej kosztuje o wiele mniej niż w każdym innym gabinecie. Gdy powiększałam u niej usta załapałam się też na promocję - 1 mililitr preparatu stylage w cenie 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tego obrzęku co pisałsm wcześniej. Mam piękne usta. Wszyscy mi mówią że ładnie wyglądam. Jestem szczęśliwa i czuję się piękna i do końca życia będę powiększać sobie usta w Estetik Laser. To jest mega sprawa. Jestem bardzo dowartościowana. Życzę wam żebyście się czuły tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie zdecydowalam na ESTETIK laser w Gorzowie. Dobrze że uprzedziłaś o obrzęku.przygotowałam się na obrzęk i wybrałam piątek. Dzisiaj jest już super. Dpbrze że uprzedziłaś bo wcześniej myślałam że można to zrobić w przerwie w pracy. A to nie tak. W Estetiku można też zrobić zmarszczki pod oczami i ujędrnić szyję. Jest to skuteczne. Widzę już dzisiaj że to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała powiększyć usta tylko zastnawiam się gdzie pójść, czy ktoś może polecić klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva50
Dziewczyny,brawo ,wreszcie piszecie na temat a może pojawiły się po prostu inteligentne kobiety.Gdybyście zamiast bezmyślnie reklamować lekarzy,pisały co się dzieje w trakcie zabiegu i po,gdybyscie pisały to z sensem zamiast straszyć tym co niektóre słyszały gdy jedna pani drugiej pani powiedziała to inne babki wiedziałyby ,że opuchlizna po powiększaniu ust to normalna sprawa. Żadne certyfikaty nie mają nic do rzeczy,po prostu talent i wyobraźnia osoby robiącej zabieg. Najwięcej powikłań i spapranych zabiegów jest po najbardziej utytułowanych lekarzach,często zwykła kosmetyczka zrobi to o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla tego, że na 1000 przypadków, zawsze zdaży się 1 reakcja uczuleniowa, a jak ktoś zrobił 30 ust - to mogło się jeszcze nic nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_86
Tylko czasami samo powiększenie niewiele da jak się ma bardzo jasny pigment, ja mam natualnie bardzo wąską górną wargę a dolną normalną i wyglądało to co najmniej dziwnie, Dlatego mimo, że nie jestem fanką zabiegów poszłam do kliniki w Krakowie na Borku, do lek. Magdaleny Tyc - Tyki, u której się "obstrzykują" moje znajome. Poleciła mi najpierw zrobić permanentny makijaż i wrócić po kliku tygodniach. Potem zrobiła mi jedynie delikatnie wypełnienie i jestem bardzo zadowolona, bo nie ma efektu sztuczności, a na tym zależało mi najbardziej. Samo wystrzykiwanie nie boli, jedynie rozmasowywanie, ale to jest najważniejsze, więc warto "przecierpieć" :). Opuchlizna, zeszła po 3 dniach. Od zabiegu minęło u mnie 3 msc i jestem bardzo zadowolona, na pewno powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększam usta (kwas hialuronowy) w zależności od potrzeby raz na 2 lata. Wygląda naturalnie i jest super. Polecam klinike Krajewskiego, nigdy nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialuronowy jest chyba najbardziej popularną metodą, ale ja ostatnio byłam na konsultacji u dra Piotra Osucha i on właśnie opowiadał mi też o innych możliwościach, też o własnym, tłuszczu, czy modelowaniu wargi, albo jakieś inne gotowe preparaty. Ja się nad tym mocno zastanawiam, co wybrać, ale najważniejsze, żeby usta nie były jak u karpia, bo to najgorsze, co się może przytrafić przy takim zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kwas hialuronowy, bo jest bezpieczny. Poza tym zabieg można odwrócić. Ważne żeby efekt był naturalny. W Warszawskim WellDermie robią bardzo dobrze i nie przesadzą, bo stawiają na naturalny wygląd. Ja zrobiłam z powodu asymetrii między górna i dolna wargą. teraz lepiej wyglądam i lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się właśnie nad powiększeniem ust:-o wiem że to nie będzie decyzja jak o usunięciu pieprzyka, ale myślę że warto:-) już znalazłam dla siebie klinikę, w której będę mogła wykonać taki właśnie zabieg.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×