Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość gość
Moja koleżanka powiększyła sobie usta w Salonie kosmetycznym Silk Touch. Ja jestem przeciwniczką takiego zabiegu. Koleżanka miała wyjątkowo wąskie usta, z prawie niewidoczna dolna wargą. Dodatkowo miała również problem z przesuszeniem warg. Powiem szczerze, że efekt jest dobry . Może dlatego, że nie przesadziła z ilością wprowadzonego wypełniacza. Zabieg poprzedziła konsultacja medyczna. Pani, która go wykonywała sama poleciła, aby usta powiększyć nieznacznie. Efekt kosmetyczny jest widoczny, ale nie przesadzony. Myślę, że ważne przty takich zabiegach jest to, aby uzyskać fachowe wsparcie i zachować zdrowy rozsądek. Ten salon mogę polecić, bo widziałam udany efekt takiego zabiegu http://www.lublin.silktouch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka robiła i mówi że warto, bardzo jej to podniosło pewność siebie ;) Przy okazji zapraszam na bloga -> mojaglowa.weebly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Art Medical Center ze Szczecina, pracują tam bardzo symapatyczni profesjonaliści. Nigdy się nie zawiodłam na tej klinice, a nie tylko usta u nich powiększałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillllla
Człowiek ma tyle kompleksów... dobrze, że są takie salony jak Extravaganza Wy-SPA w Warszawie. Dzięki zabiegowi powiększania ust poczułam się piękniejsza, a moja ulubiona burgundowa szminka pięknie podkreśla moje usta. Jestem zachwycona efektem i polecam wszystkim Paniom, które cierpią z powodu wąskich ust. Nie pożałujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w AMC w Szczecinie, słyszałam wiele dobrego o tej klinice, dlatego przyjechałam aż z Konina i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulczika
co prawda nie powiększałam ust ale wiem ze robią to w Dermamedzie we Wrocławiu - porządne miesjce, i wiem że nie zrobią Ci źle tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiększałam w bytomskiej klinice Amaryllis, jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej kliniki, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy działający Facebook Podglądacz! Dowiedz się kto przeglądał Twój profil na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dla ludzi, nawet i powiększanie ust! Sama w tym roku to robię - wybrałam wrocławską klinikę Dermamed. Powiększanie ust to prezent od mojego męża - mam naprawdę tak malutkie usta że nawet ich nie widać. Dzięki temu będę się piękniej czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększałam usta w klinice Derma-Clinic. Bałam sie strasznie przed zabiegiem, ale niepotrzebnie. Efekty są znakomite! Co mogę więcej powiedzieć... Jeżeli ktoś ma problem z małymi ustami, tzw. kreską, to bardzo polecam zabieg i klinikę :) Najważniejsze, żeby zabieg był przeprowadzony u dobrego specjalisty i z głową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam klinikę dr Kaliszewskiej. Widać, że pracują tam profesjonaliści. Z ust jestem bardzo zadowolona. Od zawsze marzyłam o ich powiększeniu, ale wahałam się. Wiadomo jakie ten zabieg budzi w naszym kraju kontrowersje. Poza tym bałam się, że trafię do złego specjalisty i zostanę z brzydkimi i widocznie sztucznymi ustami. Na szczęście tak się nie stało :) Polecam sprawdzoną klinikę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam u Pani Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Usta wyszły świetnie, kolejek brak, nie ma problemu z parkingiem. Umawia się do niej telefonicznie. Jest to doświadczona kobieta, zna się na wykonywanej pracy. Jeśli ktoś chce zobaczyć efekty jej pracy to odsyłam do strony http://www.kosmetyczka.info/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibańska
A czy nie zastanawialiście sie nigdy nad metodą powiększania ust-ale nie przez pomalowanie jej pomadką tylko np. ujędrnienie ich zabiegiem ? Tyle ostatnio sie pisze na ten temat, i ja mam wśród moich znajomych koleżanki ,które poddaja sie tego typu zabiegom. Nawet- co wazne teraz wykonuję sie całkowicie bezboleśnie... Ja sama sie nawet poważnie nad tym zastanowiłam,i znalazłam też fajne i profesjonalne miejsce w którym ten zabieg mogę wykonac http://www.aestheticmed.com.pl/pl/medycyna-estetyczna/zabiegi/powiekszanie-ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się czy nie powiększyć ust, przeczytalam sporo watkow na ten temat i mam znajoma która powiekszala usta kwasem hialuronowym u dr nielepkowicz u nas we Wrocławiu, oczywiście zabieg trzeba powtarzac żeby utrzymac go na stale, mysle ze będę tak robila bo czuje się duzo lepiej z większymi ustami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też bede za wyborem Aestheticmed. Dr Dmytrzak jest wielkim specjalistą i przyznam szczerze ze tutaj na pewno na 100% bedziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dużo osób, które robiły sobie różnego rodzaju wypełnienia kwasem hialuronowym i nikt nie miał żadnych problemów. to raczej działa w drugą stronę, ludzie są zadowoleni z jego działania i zamierzają powtarzać zabiegi regularnie. Podobnie mam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooomi
Dziewczyny, przestrzegam was przed kliniką La Perla. Byłam pierwszy raz 6 miesięcy temu. Efekt był fajny, użyli dobrego kwasu, który ładnie nadaje objętość ustom, ale efekt był naturalny naturalny. Zadowolona z pierwszej wizyty poszłam 2 tyg. temu. Tragedia. W użyciu mają teraz inny ( i jedyny kwas), po którym efekt jest fatalny. Podniosły się kontury warg, co dało efekt sztucznego "wałka". Same usta, tzw. czerwień nie wypełniła się, zapadła, przez co efekt jest taki, że usta stały się szersze, odstające na konurze i płaskie. Mało to naturalne. Do tego z lewej strony odstają nieco bardziej niż z prawej, na styku są nierówno "pofalowane". Męczę się co rano z konturówką, żeby to jakoś zamaskować.Jestem załamana. Byłam 3 dni temu na konsultacji u pani doktor Zuzanny Rachali, która je robiła. Przyznała, że usta nie są takie jak po pierwszym kwasie ( Princessa Volium 1), bo ten, na który przeszli (pewnie tańszy) nie wypełnia tak ust, więc o co pretensja? Przepraszam, ale wróciłam do kliniki, po ten sam efekt, prawda? Dlaczego dowiaduję się o odmiennym działaniu stosowanego obecnie w La Preli kwasu dopiero, kiedy widzę fatalny efekt? Przed zabiegiem pani doktor oczywiście zapewniała mnie, że efekt będzie taki sam jak za pierwszym razem, a nawet lepszy, bo po tym nie zrobią się gródki. Tak, gródek nie ma, tylko nienaturalny "wałek" na konturach - usta są szersze i płaskie... taki efekt żaby, albo kaczki. Poradzono mi napisać reklamację, dając do zrozumienia, że mało to pomoże, i żebym nie zawracała im głowy. Oczywiście spróbuję. Wydałam 1100 zł ( była promocja, normalnie 1500) , że nie wspomnę o bólu. Póki co, ostrzegam przed LaPerla !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieezdecydowanaaa
Dobrze, że czasem ktoś o tym pisze, bo czasem mam wrażenie, że mamy same super kliniki i specjalistów, a jednak czasem popełniają błędy. Ja mam raczej wąskie usta i ciągle sie zastanawiam czy powiekszanie to dobry sposób. Troche o tym czytam np. http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/sposob-na-mlode-i-pelne-usta/ ale to nie daje mi spokoju. Jeśli macie jakieś materiały "za i przeciw" to wrzucajcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba uwazac gdzie sie robi bo nie oszukujmy sie wlasnie bledy sie zdarzaja. ja na szczescie trafilam do bardzo profesjonalnej kliniki perfect lift w krakowie i wszystko przebiegalo jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka908
Długo zastanawialam sie czy powiekszyc usta, od zawsze przeszkadzalo mi ze sa takie waskie. Skorzystalam z uslug Extravaganza w Warszawie, efekt jest bardzo naturalny a zabieg nie byl bardzo bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva50
Widzę ,że tu same reklamy,czy płacą wam za to ,że każda z was wymienia miejsce gdzie robiła usta? W sumie na temat modelowania ust nie macie nic do powiedzenia. Moje usta po zabiegu u lekarza w ogóle nie wyglądały dobrze,chodziło mi nie o powiekszenie tylko o korektę,ponieważ mam niesymetryczne i do tego straszny ból pomimo znieczulenia. Po odkryciu forum o samodzielnym ostrzykiwaniu się odważyłam się sama zrobić korektę i jest super i bez bólu i nie piszcie głupot,że tylko lekarz może to zrobić ,bo to prościzna,bruzdy nosowo-wargowe też sobie zrobiłam sama. Usta u lekarza kosztowały 1.100zł + ból , usta w domu 250zł. + oczekiwany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale historia. W zyciu sama nie uklulabym sie w palca a co dopiero w twarz. Sadyzm. Poszłam do salonu esteit.laser w Gorzpwie na Sikorskieho i Pani powiększyła mi usta bezboleśnie i ładnie wyglądam. A sama sobie. Jeszcze nie jestem tak zdesperowana. Sama depiluje sobie brwi ale nie robie zastrzyków. Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialabym zwariować żebym sama się klula zastrzykami w twarz. Boje sie zastrzyku w tylek a co dopiero w usta. Ale są różni poszarpańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym się nie odważyła sama sobie wstrzyknąć kwasu i może rzadko, ale chodzę do profesjonalnego gabinetu. Kiedyś jak czekałam w poczekalni u mojego doktora wpadła jedna dziewczyna z płaczem, której kwas wstrzykiwała jakaś kosmetyczka. Odesłali ją z ostrego dyżuru, aby specjalista ratował jej usta bo będą musieli je inaczej amputować. Niby jakiś zator czy coś.... Maskara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva50
To wy piszecie jak poszarpańcy albo jakby na mózg wam padło,nie macie o niczym pojęcia ,jedno co potraficie to za friko robić reklamę klinikom i jeszcze płacić im grubą kasę. Na temat powiększania i modelowania ust nie wiecie NIC. Forum jest o powiększaniu ust a tymczasem są tylko reklamy. Wy myślicie,że lekarze to uczyli się wstrzykiwania kwasu na studiach? Nie ma takiej specjalizacji,oni uczyli się tego na 2-3 dniowym kursie i to wszystko,tacy specjaliści a powikłania zdarzają się im bardzo często a jeszcze częściej całkowity brak wyobraźni w tym co robią o czym świadczę zamieszczone tu niektóre wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz - to jest forum - więc piszę co myślę, a Ty dostajesz furi - bo piszę swoją opinię na temat powiększania ust? Wiesz co - jeżeli Ty masz ochotę igrać z własnym zdrowiem - to Twoja sprawa. Ja bym się bała i tyle. Wolę raz w roku wydać 750 zł za powiększanie ust w dobrym gabinecie niż ryzykować amputacje wargi - wybacz. Każdy ma prawo do swojego zdania. A jeśli jest tak jak piszesz to ten wątek powinien nazywać się - zrób sobie usta sama - nie wydawaj na specjalistów. A co do umiejetności - to lekarz do którego ja chodzę ma na swojej stronie ponad 100 zdjęć przed i po - zatem to chyba nie byle baran który właśnie skończył 4-godzinny kurs? Z resztą on ma na swojej stronie chyba z 200 certyfikatów - więc wybacz - ale wolę u niego przepłacać niż kupować jakiś lewy wypełniacz (no bo skąd wiesz, że to nie jakaś chińska podróba, która Cię uczuli). Każdy ma prawo do własnego zdania i do jego publicznego wyrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva50
Zgadza się ,to jest forum o powiększaniu ust,ale ponieważ absolutnie nie kumacie co to jest to jedyna na co was stać to pisanie gdzie to robiłyście,o niczym innym nie macie pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooomi
Zabieg w znanej klinice nie gwarantuje dobrego efektu. Mi schrzanili usta w La Perla - pisałam o tym wcześniej. Myślałam, że jak znana (chwalą się "gwiazdami", które podobno korzystają z ich isług) - to znaczy dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×