Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Nastka_89
Usta robiłam po raz pierwszy i zależało mi na naturalnym, fanym efekcie. Dlatego wybrałam gabinet, który poleciły mi koleżanki z pracy i doktor magdalene tyc-tykę. Zdecydowałam się na minimalną dawkę preparatu. Zabieg trwał bardzo krótki, samo nakłuwanie nie było bolesne, miałam krem znieczulający. Trochę bolało ugniatanie i rozmasowywanie ust – po to aby kwas dobrze się ułożył i aby nie pojawiły się grudki i zasinienia. U mnie opuchlizna i dyskomfort utrzymywały się niespełna dwa dni. Efekt naturalny, zwłaszcza górna warga, wygląda super i nie tworzy się efekt dziubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge z całego serca polecić klinikę w Katowicach Body Care Clinic, gdzie powiększałam sobie usta. Nie wyszły jak u karpia, tylko piękne, naturalne. Pani dr Monika Mazur doradziła mi jaką ilość preparatu powinnam wybrać dla zamierzonego efektu. Usta robiłam preparatem Juvederm, teraz to chyba jeden z lepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde jeśli tak polecacie Klinikę Aestheticmed to chyba ja sama tez bede musiała na poważnie sie zastanowic. To moze byc odpowiedni zabieg dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie robią w Instytucie Imeiaa w Opolu. Robiłam tam i nie zawiodłam się. Bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1831990
naturalny efekt kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu - tylko 1tys - Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest sposób w jaki moge przedłużyć efekt powiększonych ust. Kwas bardzo szybko mi sie wchłania. Juz po miesiącu efekt znika niemalże do zera. Nie pije nie pale nie korzystam z solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dood
Polecam, koleżanka zrobiła i jest bardzo zadowolona ma piękne usta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro szybko ci się wchłania to może coś z nim jest nie tak? Ja chodzę powiększać usta w coco time we wrocławiu i spokojnie kilka miesięcy mam efekty taki jaki chcę. Idź do nich, koniecznie zmień swojego specjalistę bo chyba coś robi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miesiąc temu powiększyłam usta juvadermem i jestem zachwycona. Wydałam tak mało na to, że jestem w szoku. Zużyto 0,5 a efekt mam tak naturalny, że wyglądam tak jak chciałam więc na pewno skuszę się na powtórkę za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi_88
Hejka, jestem modelem i koleżanka zaproponowała mi powiększenie ust. Zapytałem ją o nazwę produktu, żeby poczytać i powiedziała, że używa biohyalux. Ktoś ma jakieś opinie czy doświadczenia na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misha93
@Arczi_88 mogę szczerze polecić! Koleżanka, która jest kosmetyczką zrobiła mi zabieg 2mc temu, jestem na prawdę pod wrażeniem! Usta wyglądają naturalnie, nie miałam żadnych problemów z gojeniem sie. Też się obawiałam, ale koleżanka zapewniła o produkcie. Firma jest młoda na rynku, ale nie gorsza od wiodących na rynku. Nie masz się co bać! Dzwoń do kosmetyczki i umawiaj sie na zabieg! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeiraL
Bardziej niż powiększyłam to nawilżyłam usta na sezon zimowy kwasem princess rich w gabinecie MTTEstetica. Opuchlizna i małe zasinienia zeszły po około 2 dniach, usta są pełniejsze, ale w ładny, nie wulgarny sposób i zdecydowanie mniej się łuszczą. Jestem bardzo zadowolona i na pewno za jakiś czas powtórze zabieg w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a kogo mogłybyscie polecic w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika na Skłodowskiej doktora Michajłowskiego. Powiekszałam tam usta już dwa razy ( wiadomo,ze zabieg trzeba po jakimś czasie powtórzyć). Za pierwszym i za drugim razem jak zeszła opuchlizna wszystko wyglądalo bardoz naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki na Bukowińskiej, do dr Krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed sylwestrem zrobiłam sobie usta kwasem hialuronowym. Wiele dziewczyn pisze, że robią to same, ale dla mnie to jakiś absurd. Zabieg nie jest skomplikowany, ale wymaga wprawnej ręki. Sama byłam w Klinice Urody przy Landzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzix
- naturalny efekt kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu - tylko 1tys - Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej polecam zabiegu powiększania ust w klinice Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam Princess Volume w MTTEstetica w Krakowie, fajny, naturalny i nie przesadzony efekt. Doktorka bardzo długo i dokładnie masowała usta po zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina98765432
najlepiej wybrać się na zabieg powiększania ust w klinice Bonadea, Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2233
Polecam zabieg w klinice Bonadea. Tylko 1tys, a usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś123
Polecam powiększanie ust w klinice Bonadea w Krakowie. Nie dość, że zabieg kosztuje tylko 1 tys. to efekt jest bardzo naturalny. Nie widać sztucznych ingerencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelka31
Czytałam ostatnio trochę o powiększaniu ust, jak myślicie warto wydać na to pieniądze? na stronie tej kliniki są zdjęcia z efektami http://klinikaestetica.pl/usta/ na ich blogu też trochę czytałam i coraz bardziej się do tego zabiegu przekonuje, podobno jest bezbolesny i nie trwa długo. Jak myślicie, warto zrobić taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1234567890
Ja powiększyłam i jestem bardzo zadowolona! Wreszcie mam pełne usta, ale wyglądające bardzo naturalnie, nikt nie wie ze powiększyłam sobie, a zapłaciłam jakoś 1000 zł wiec cena jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkapelka
@Lelka31 w klinice estetica dobrze robią ten zabieg, ja robiłam w ich oddziale w Katowicach, całkowicie bezbolesne, moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka008
Witam! Niedawno byłam na zabiegu powiekszania ust i jestem bardzo a to bardzo zadowolona z naturalnego efektu .Wszyskie kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) A usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przyjaciółki od razu zauważyły różnicę, ale na plus jak najbardziej. Powiększałam usta u dr Stycznia w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki. Kwas hialuronowy to wspaniały wynalazek w takich przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×