Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość gość
Zapomniałam dodać, że korzystałam z wyszukiwarki www.estibook.pl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki,tylko potraficie reklamować a kasę bierze kotoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam powiększane kwasem hialuronowym, bo chciałam mieć gwarancję, że to będzie odwracalne. Ale niepotrzebnie, bo byłam bardzo zadowolona. Wcześniej miałam bardzo wąskie usta, teraz mam normalne, takie jakie powinny być, dla mnie zmiana jest spektakularna, pewność siebie skoczyła o 1000% :) Jestem z Wrocławia i zabieg wykonywałam u Pani Karoliny Kopec. Mogę ją z czystym sumieniem polecić. Na tej stronie można przejrzeć całą ofertę jej zabiegów: http://www.karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama powiekszyla sobie usta 3 miesiace temu u dr checinskiego w warszawie http://drchecinski.pl/ i wyglada super :) zawsze miala waskie male usteczka, a teraz ma ladne wargi, wieksze ale naturalnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na pewno chodzić taka jakby wyprostowana i bardziej dumna a nie taka zapadnięta w sobie. Lepiej to wyglada dla naszych piersi. Poza tym dużo oglądam się w lustrze bo strasznie mi się podoba ich nowy kształt! zawsze takie chciałam, sterczące :) A robiłam je w Aestheticmed w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, że niektórzy uważają jeszcze zabiegi za nie fajne a moim zdaniem jak jest taka możliwość i nie szkodzi to zdrowiu to czemu nie pomóc sobie. Dużo czytałam o tym kwasie hialuronowym wstrzykiwanym w usta i nie mam nic przeciwko, prawdę mówiąc chętnie sama sobie niebawem zafunduję takie coś w górną wargę do wyrównania. Zna ktoś jakiś dobry gabinet/klinikę w Łodzi w którym miałyście robione usta i jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam powiększone usta i jestem bardzo zadowolona że się na to zdecydowałam. Teraz wyglądam bardziej kobieco i czuję się o wiele pewniej niż jak miałam wąskie. Także dziewczyny nie ma się co zastanawiać ;-). Najważniejsze to tylko żeby iść z tym do naprawdę dobrego specjalisty bo inaczej można wyglądać albo strasznie albo śmiesznie. Sama byłam u Zawodnego w Szczecinie i mogę go spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam powiększanie jednej wargi górnej robioną kwasem hialuronowym u Pani dr Marzena Majcherczyk. Polecam, bardzo doby specjalista zajmujący się medycyną estetyczną w Łodzi. Jak będę jeszcze coś robiła to tylko u niej na Rydzowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zależy Wam na nawilżeniu i poprawieniu konturu, polecam krakowską MttEstetice kwasem princess filler, naprawdę fajny efekt i niezła cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Hej. Dzuewczyny jak to jest z solarium.czy ti prawda jak pisa ze bie mozna wogole chodzic po powiejszen8u ust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
cos mi ucielo Nie wierze zeby zadna z was juz sie nigdy nie opalalanawet na sloncu bo to rzekomo tez jest zabronione,powiedzvie jsk to jest w praktyce?? bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria77b
Szczerze mówiąc byłam na powiększaniu ust w 3 klinikach i dopiero skinclinic zrobił to perfekcyjnie. Usta są ładnie wyprofilowane , nie ma efektu kaczki i żadnych efektów ubocznych. Dużo mnie nie wyszło i na 100% wrócę tam na jakiś inny zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karu
Hej wszystkim:) Mam 18 lat, więc jestem bardzo młoda, ale mimo wszystko chciałbym skorzystać z takiego zabiegu. Wiem, że większość ludzi będzie uważać to za głupie. Lubię siebie, ale od kiedy zaczęłam interesować się medycyną estetyczną chciałam coś w sobie poprawić. Myślicie, że 18 lat to za wcześnie na tego typu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja modelowałam sobie usta w katowickim gabinecie Freshmed. Nad wszystkim czuwa Pani doktor i nie ma mowy o jakichś niedopatrzeniach. W końcu moje usta wyglądają tak jak tego chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie powiększam usta już od jakiś 2 lat w Medestetic w Szczecinie http://www.medestetic.pl/pl/powiekszanie-ust.html Jestem zawsze bardzo zadowolona z efektu :) usta są wyraźnie większe, ale wygląda to naturalnie, nie jak karp czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...a czy ktoras z Was jest w stanie z czystym sumieniem polecic jakas klinike w Warszawie. Zalezy mi na naturalnie wygladajacym powiekszeniu no i bez powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba iśc tam gdzie będziemy miały pewność ze zabieg będzie w 100% wykonany bezpiecznie i pod okiem specjalistów. A to jest najlepsze miejsce zeby własnei go wykonać http://www.aestheticmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta87
Zerknijcie sobie koniecznie tutaj http://www.innaklinika.pl/powiekszanie-ust/ . Jest tam wiele cennych informacji na temat powiększania ust, z którymi warto się zapoznać przed zabiegiem. Taka decyzja jest bardzo poważna, ponieważ zabieg jest kosztowny. Nie podejmujmy jej pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon "Klinika Urody" na Wałbrzyskiej. Efekt powiększania ust przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zabieg tam kosztuje o mniej niż w każdym innym gabinecie. Gdy ja powiększałam usta załapałam się na promocję - 1 mililitr preparatu stylage w cenie 600 zł, ale to było jakiś czas temu, nie wiem czy to jeszcze jest aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja sama nie korzystałam nigdy z takich zabiegów bo usta mam duże, ale mam przyjaciółke która się na to zdecydowala. Usta rzeczywiscie miała niewielkie, a teraz efekt jest rewelacyjny. Usta nie są „napompowane” jak to u niektórych dziewczyn, tylko wyglądają bardzo naturalnie. Nigdy bym nie powiedziała, że były robione. Robiła je w klinice we Wrocławiu. Podsyłam link, jeśli jesteście zainteresowane http://plastyka.emc-sa.pl/uslugi/plastyka-twarzy/modelowanie-ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkowavip
Sloneczka - jezeli chcecie miec dobrze zrobione usta to polecam zabieg u doktor Dethloff. Co bylo dla mnie wazne przy powiekszeniu sobie ust? Przede wszystkim to, zeby mnie nic nie bolalo i, zebym nie wygladala jak glonojad :-)))) Efekt byl naturalny, mam dyskretnie powiekszone usta, a na tym mie najbardziej zalezalo. Kumpelki byly w innych klinikach i wygladaja fatalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia38lat
Zależało mi na naturalnym powiększeniu moich drobniutkich ustek. Główkowałam co zrobić. Pomysły miałam głupie, np. specjalnie zagryzałam wargi, aby były one grubsze i napuchnięte... Śmiejecie się? Tak, miałam kompleks. Po jakimś czasie zrobiły mi się na wargach strupy. Poszłam do lekarza, który poradził mi co zrobić...Powiększyłam usta w klinice Beaty Dethloff. Efekt był kosmiczny!!!!! Dyskretnie powiększyły mi się usta. Czuje się pewnie...a i mój mąż jest zadowolony... wiecie o co chodzi ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym nagryzaniem rozwaliłaś system :) ja może nie miałam małych ust, ale za to od urodzenia miałam z jednej strony większe a z drugiej mniejsze. Wyglądało to conajmniej dziwnie :/ miałam krzywy zgryz i założony aparat orto, który trochę pomógł, ale to nie było jeszcze to. Pomogła mi dopiero pani dermatolog Magdalena Pisula z Dental Avenue. Jeden zabieg powiększania i modelowania ust i efekt WOW! Usta są większe i równe, ale co najważniejsze wyglądają naturalnie. usta były powiększone środkiem Juvederm - podobno jednej z najlepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Urody Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej) wszystko przebiega bezpiecznie. Po zabiegu powiększania ust wyglądają one bardzo naturalnie, a zabieg kosztował mniej niż w innych gabinetach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×