Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

Kto pisze prace licencjacką? Bo ja mam lenia :(

Polecane posty

Słysze od ludzi, że niektórzy piszą prace licencjacką w dwa tygodnie i już. A ja się ślamazarze, w ogóle nie mam natchnienia i mam wieeeelkiego lenia i zero motywacji............................ Kto też tak ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatata
ta, bys napisal... bys pewnie stworzyl zlepek skopiowanych z neta notatek - super praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirkowa
nie martw sie. tez napiszesz w dwa tygodnie, bo tyle sie to mniej wiecej pisze. mam na mysli dwa ostatnie tygodnie przed ostatecznym terminem oddawania prac, kiedy masz juz noz na gardle i nidyrydy - MUSISZ. takze glowa do gory, to nie jest tak, ze wszyscy sobie machna licencjat w lutym, a pozniej do czerwca laba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś, teraz się zabrać za pisanie, ale koleżanka zaprasza na piwo i papierosa i chyba na to piwo się skuszę :9 znowu moje dobre chęci szlag trafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"id jutra pisze licencjat" i tak codziennie :D ale jak bede miec noz na gardle to sadze ze scisne poslady i jakos napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby :( Ale u mnie to leń gigant niestety :( Do tego dochodzi chyba jakieś początkowe stadium depresyjne z innych powodów, ta praca mnie dołuje maksymalnie. Mam na razie jeden cały rozdział i początek drugiego. Pierwszy rozdział napisałam już w styczniu, ale był tak genielany, że caly do wymiany. Ale ten nóz na gardle to mnie pocieszył :P Skro tak mówicie, to sbie jednak daruje dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedzieć pracą magisterska ? mam tylko skonczone jeden podrozdział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
ja napisałam w dwa tygodnie ale tylko dlatego że tylko tyle zostało mi czasu na napisanie.Wcześniej też się opieprzałam. Tylko ze przez te dwa tyg siedziałam praktycznie po 9godzin dziennie na dupie i nie robiłam nic innego, no i miałam wcześniej prawie przygotowane kserówki i ogólny plan pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekplock
Witam, Chętnie pomogę w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, zaliczeniowej z dziedziny pedagogicznej. kontakt ze mną to: motylekplock@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi500
kobieto! ja swoja prace licencjacka napisalam dokladnie w 3 dni!!!! dasz rade to nie jest wcale trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Z
Profesjonalna pomoc w zakresie pisania wszelkiego rodzaju prac. Indywidualne podejście do każdego Klienta. Każda praca jest wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna. Prac nie kopiuje, nie powielam, nie sprzedaje. Odpowiadam na każdą wiadomość w ciągu kilku godzin. Kontakt mailowy: redaktorprac@wp.pl lub telefoniczny: 532362092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D Ja napisałam w 3 tygodnie, żeby mieć spokój... zaniosłam gotową do promotora, klepnął mi wszystko i sobie odpoczywałam:D Do czasu aż się okazało że pracę trzeba pisac od nowa bo zmiana przepisów, bo progi unijne się pozmieniały, bo niemal cała literatura w tym kontekście stała się nieaktualna i się zaczęło... przez 3 miesiace nie mogłam się z tego wygrzebać, cała koncepcja pracy mi padła ;/ Płakałam po nocach, a mój kochany promotor zaznaczał mi cały podrozdział i kazał szukać błędu... którym po kilku godzin poszukiwania okazywał się ogonek od "ą"... pisanie i obrona pracy to dla mnie był najgorszy czas, koszmar i chyba nigdy nie chcę tego powtarzać:D Chętnie poszłabym na studia (może dla odmiany jakieś które by mnie choć trochę interesowały) ale myśl o pisaniu kolejnej pracy odwodzi mnie od tego pomysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje kogoś kto szybko i sprawnie poprawi mi pracę i dopiszę kilka rzeczy proszę poniżej wpisywać swoje maile odezwę się jak najszybciej proszę o kontakt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Lic.
Napisze prace licencjacką na każdy temat. Kontakt @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za life
studia są dzisiaj potrzebne jak dziura w moście ..sorki za to ale z autopsji wiem że lepiej skończyć zawodówkę aniżeli technikum a co gorsza jakieś studia ekonomiczne i tego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz chęci? Nie masz czasu? Nie możesz sobie poradzić? Dobrze trafiłeś :) Kompleksowa pomoc w każdym zakresie i w każdej dziedzinie :) Wieloletnie doświadczenie, estetyka, terminowość i satysfakcja gwarantowana! Napisz, zapytaj - resztę uzgodnimy wspólnie :) megik80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek sss
zanim trafiłem do odpowiedniej i kompetentnej osoby, straciłem 800 zł, nerwy i czas. Pseudo pisarz zafundował mi chłam, gorszy niż poziom gimnazjum i plagiat. Do Magdy trafiłem z polecenia. Nie znajdziesz jej ogłoszenia w necie. To jej namiary: magda.sadownik@wp.pl Podobno pisze tez prace doktoranckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Panią, która pisała mi pracę z administracji. Sympatyczna, napisała pracę w 2 miesiące, zapłaciłam zaliczkę, potem po każdym rozdziale pieniądze przesyłałam. zero problemów, nie było plagiatu, obroniłam się w tym roku. Polecam prace.referaty@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evolutiOn_09
Napiszę pracę licencjacką. kontakt gg 6098058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1980
Nie masz czasu, chęci, zdolności? Ja zrobię to za Ciebie - profesjonalna, poparta wieloletnim doświadczeniem pomoc w pracach, opracowaniach i tekstach wszelkiego typu :) napisz, zadzwoń - nie będziesz żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×