Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Witam kochane, ja spalam dobrze:) ale dzisiaj o 15.15 ide do lekarza bo naprawde mam bardzo silne bole brzucha, ze wszyscy mnie do lekarza wyganiaja, bo potrafie sie w nocy z placzem z bolu obudzic :( Boje sie ze moze byc cos nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara to dobrze ze cie wyganaija bo ja tez mam bole ale juz nie takie silne. ale jesli to sa bole jak przed miesiaczka to znaczy ze macica sie kurczy ale nie martw sie na zapas. ja mialam takie bole ze wyladowalam w szpitalu i krwawilam a dzidzia zyje i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi przykro. u mnie sie wszytsko wali moja firma niedawno zbankrutowala dostalam wypowiedzenie 2 tyg. nie mam pracy nie mam dachu nad glową do rodzicow na stale nie chce wracac bo tam miejsca nie ma . jedyne co mi zostalo to znosic wszytsko tylko ze ja jestem strasznie wrazliwą osoba nie wiem czy dam rade ... za bardzo nie mam w nikim wsparcia kolezanki mają swoje rodziny niechce je w to mieszac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mam takie bole jak przed okresem... ale zadnych plamien i krwawien na szczescie nie mam... a wczoraj myslalam ze umieram... nawet widzialam podwojnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara to musisz isc do lekarza bo tak silne nie sa dobre. ale nie martw sie ;* karla nie wiem co bym zrobilam na twoim miejscu ale moze u tych rodzicow lepiej choc nawet nie ma miejsca. Kurcze z tego co piszesz to twoj maz albo jest okropny albo potrzebuje sie otrzasnac bo sie niezle pogubil. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym go chyba palla... przeciesz ty nosisz jego dziecko.! powinien dbac o Ciebie a nie Toba pomiatac :/ Kurde boje sie tej wizyty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego koledzy mieli kiedys dziewczyny noi moj m byl calkowicie inny dobry dbal o mnie zabieral mnie ggdzies prawie codzienie a jak pozrywaly te dzewczyny z tymi kumplami moj M zostal sam żonaty jako jedyny ma kobiete i wydaje mi sie ze to oni mają taki wplyw na niego poprostu zazdroszcza i robia wszytsko zebysmy sie rozeszli jak nie bylo dziecka bylo to samo i mysalam ze jak beda wiedzieli ze ja w ciazy jestem to dają se spokoj ale jest tylko gorzej.ale przeciez moj m ma swoj rozum i wie chyba co jest dobre a co zle . mowia mu takie rzeczy typu ze jak bedzie dziecko bedzie tylko gorzej ze smieja sie ze mnie bo wydzwaniam do meza a nie dzwonie jak jakas nienormalna 1000 razy tylko gora 3 jak nie odbierze. mamnadzieje ze jak bedzie dziecko to sie zmieni a jak nie to bede musiala odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALIZACJA Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . ..17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. ........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle........8..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. . .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8............. 23.12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8......... .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................10 ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011 Mzelle83..........27..........Warszawa............10..... .......04.12.2011 karrrla moze jak zobaczy dziecko to sie opamieta... ale to nic pewnego...:( na szczescie ja mam skarb chodzacy a nie faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak karla on ma swoj rozum i powinien myslec o rodzinie ;/ a kolegow to ma naprawde totalnych imbecylow w takim razie ;| az to do mnie nie dociera. ja lubie kolegow mojego T, znam ichi sa wporzadku. Nie wiem.... mam nadzieje ze chłop sie ogarnie ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam znajomych mojego Ł. sa fantastyczni... Przepadaja za mna a jak sie dowiedzieli ze jestem w ciazy to juz ustalili, ktory kupuje wozek ktory nosidelko a ktory lozeczko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla podam Ci małą róznicę. Nie ograniczam meża i w ostatni weekend pozwoliłam na wyjazd do starych kumpli na tzw. nocne imprezowanie i wspominanie starych czasów przy browarach, grach play station itp. Jak pojechał co pare godzin dzwonił pytając jak się czuję, biegał po znajomych pytając jak mi pomóc na ból zęba a jak wrócił kupił mi moje ulubione lody i mówił, że bardzo za mną tęsknił. Wiem, że w ciaży cieżko dochodzic własnych praw bo kobieta jest osłabiona, rozdrażniona i sama potrzebuje wsparcia. Jesli on nie daje Ci oparcia to zlej go sikiem prostym. Nie wolno obrażać kobiety, a w ciaży to już zniewaga. Powinien Cię nosic na rękach. Niektórzy faceci nie rozumieją, że bycie mężem i ojcem to obowiązek , który trzeba szanować i doceniać. Jesli możesz jedź do rodziny, koleżanki, odpocznij od niego. Kłótnie i żale spowodują, że będziesz źle się czuła, a po co Ci to. Dbaj o fasolkę, a my Cie tu będziemy wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Hej dziewczyny. Wczoraj cały dzień spędziliśmy na spacerach i musiałam coś złapać. Wczoraj wieczorem dorwało mnie zapalenie krtani. Nie spałam całą noc. Teraz umieram z bólu gardłą, mam stan podgorączkowy. Biorę APAP a jutro lecę do lekarza. Macie jakieś sposoby na to? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie 4 dzien jak mam lezec i nic nie robic ;/ mam juz dosc, czym dluzej leze tym bardziej nic mi sie nie chce.... masakra;/ gdybym chicuaz cwiczyc mogla... ale ja nawet kurzy scierac nie moge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam przeziebiona na poczatku bralam tak 3 ząbki czosnku pokroic na drobniutenkie kawalki do tego duzą łyzeczke miodu i pol szklanki mleka mleko lekko podgrzane zmieszac wypic i sie polozyć a na kaszel : cebule pokroic na kawalki 3 łyzki cukru mozna dac tez miod i na ciepły grzejnik zeby puscil sok . mi to za bardzo nie pomoglo wiec kupilam sobie syropek dla kobiet w ciazy jest tam malina czosnek i wit c . a na gardło do płukać solą . duzo cytryny miodu czosnku i jutro bedziesz zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dajcie przepis jak to przygotować, bo syrop z samej cebuli to wiem jak. Ale kiedy dodać ten czosnek i miód, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też wiem co to znaczy chorować.... Mnie dopadła jakis czas temu katar i tak sie meczyłam tydzień... "wąchanie" kroli miętowych przynosi ulgę:) Ale niestety w moim stanie była ona tylko chwilowa. Ratowałam sie Amolem, ale w końcu poszłam do lekarza i przepisał mi krople do nosa... Oczywiscie standardowo katar trwał 7 dni:) Ja zaraz lecę na uczelnie, a potem do dentysty:( Boję się, że ten straszny gabinetowy zapach mnie przerośnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polski czosnek( wazne zeby NIE byl wiejski czy zagraniczny), 1 zabek wgniesc do sloika zalac pol szklanki letniej przegotowanej wody, dodac sok z polowki cytryny i zostawic na 2-3 godz. pic 4-5 lyzek dziennie, tylko obowiazkowo cos zjesc zeby nie bylo pite na pusty zoladek, moja mama tylko tym sie leczy i leczyla i nas tez jest rewelacyjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam, ze syrop z samej cebuli jest nie polecany... wiec pij ten z czosnku, naprawde pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dzięki. Zaraz sobie przygotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Karrrla, są faceci, którzy muszą dojrzeć, zmienić się, zrozumieć "dorosłe życie" i swoją rolę. I potrzebują czasu i pomocy w przejściu z dzieciństwa do dorosłości. Ja też przechodziłam coś podobnego. I po kilku latach mogę powiedzieć, że przeżyliśmy dużo, ale dzięki temu dotarliśmy się i nauczyliśmy swojej roli wobec siebie. I jest nam dobrze. Ale bolało - szczególnie mnie to jego dojrzewanie. Nie idzie tego osiągnąć w kilka chwil. Trzeba na to czasu, cierpliwości i wyrozumiałości, a w przypadku facetów pamiętaj - przede wszystkim JASNYCH KOMUNIKATÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gin czeka na moj wyois ze szpitalka zeby dowiedziec sie czegokolwiek. a w szpitalu wlasnie mi powiedzieli ze zgubili moja karte. nie pozabijalam tylko dla tego ze pozytku ze mnie w wiezieniu nie bedzie;/ sluzba zdrowia;/ moj gin powiedzial ze sam to ogarnie ale mam sie od tego szpitala z daleka trzymac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×