Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

domi a gdzie chcesz założyć nowy topik ? tzn na jakim forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka ogólna strona, gdzie można sobie założyć dowolne forum w dowolnym temacie chyba www.phpbb.pl o ile dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 Przepraszam, że Cię zdenerwowałam. Nie było to moim zamysłem. Jak sama napisałaś - każdy ma prawo do własnego zdania, a skoro moje Ci nie odpowiada, to już tylko Twoja sprawa. Jeśli moja osoba ma być przyczyną niemiłej atmosfery na forum, znikam i jest po problemie. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok super :D a tak z innej beczki to wyobraźcie sobie , że dzwoniłam dzisiaj zarejestrować się do endokrynologa i co usłyszałam ? w tym roku nie ma już miejsc :D haha masakra a prywatnie na koniec czerwca :D ale mówię babce, że jestem w ciąży i mam podwyższone TSH i prędzej urodzę niż się dostanę do tego lekarza a ona kazała mi zdobyć skierowanie i gdzieś mnie wciśnie wcześniej :D chociaż raz jakiś przywilej :D a wolę na nfz bo wizyta kosztuje 200 zł a do tej pory tylko prywatnie wszędzie chodziłam i powoli zaczyna mi to budżet nadwyrężać tym bardziej , że te 200 zł kolejne badania będą mnie kosztować i dodatkowo 200 zł badania prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipa. Czemu na każdym forum dzieje się tak? Ewa, szkoda, że odchodzisz, bo miałam z Tobą wiele wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 Nie ma szkody. ;) Zawsze możemy pogadać prywatnie. Jak będziesz miała ochotę, to się złapie kontakt GG albo inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 A te "wspólne" obszary, to może dlatego, że mieszkasz w moim ukochanym mieście? ;) Studiowałam na AGH i mieszkałam w Krakowie 6 lat. Cudny czas, cudne miasto, cudne wspomnienia... Zazdroszczę troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to nie chodzi tylko o ciebie chociaż przesadziłaś trochę. Najbardziej chodzi o pomarańczki i na innym forum nie będzie nieporozumień, że ktoś się pod kogoś podszywa tylko wypowiada się w swoim imieniu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niedługo znikam trochę pospacerować bo wczoraj caly dzień przeleżałam i muszę się przewietrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie mamy konta na NK ? Bedzie super, chciałabym Was zobaczyc :) Ewcia nie znikaj , to bez sensu. Każda z nas jest tu potrzebna bo każda dodaje swoja cegiełkę do forum. Wiem, że łatwo się unieśc dumą i zrezygnować, ale nie rób tego jak możesz. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam dzisiaj u lekarza i nieciekawie wyglada to z tą toksoplazmozą . powiedzial ze nie spotkał sie jeszcze z przypadkiem gdzie awidnośc jest niska ( co wskazuje na świeze zakazenie) a nie ma przeciwciał igm- one drastycznie wzrastają jak sie czloweik zarazi) wiec jedno zaprzecza drugie kazal isc na powtorzenie badan boje sie :/ a co do reszty fajnie by bylo zalozyc nowe forum . albo poprstu nie zwracać uwagi na pomarańczki ktore są zlosciwe i od razu kasować ich posty bo ich to rasjcuje ze my sie denerwujemy . nie odpowiada ci kasowac.a co do ewy no przesadzilas troche ale jak chcesz zostać to zostan im wiecej tym lepiej tylko prosze juz nie krytykuj nikogo a mądrości zostaw w kieszeni ma byc milo i fajnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271 Kochana - ja się naprawdę nie unoszę. To tak dla "dobra ogółu". Jak widzisz z tabelki, ja naprawdę za stara jestem i nie pozwolę sobie na pewien poziom konwersacji. A taki właśnie prezentują niektóre osoby tutaj... Karla założyła ten temat, więc trzeba jej wolę uszanować. Kultura osobista tego wymaga. ;) http://demotywatory.pl/2916969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze dziewczyny , to niepotrzebne. ja wiem, że jak sie w kogos rzuci kamieniem to zaboli. Jesteśmy dorosłe, postarajmy się o dystans do pewnych spraw i więcej uśmiechów. Ktoś zrobił zadymę , nie zwracajmy na to uwagi. Na kafeterii też miałam przypadek że mnie pomarańczowy nick tak wkurwił, że pojechałam po nim koszmarnie. Teraz wiem, że to było niepotrzebne. Ja chce Was na forum zobaczyć i z Wami być do porodu i dłużej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już cicho, koniec wasni i sporów, za chwile będzie gotowe nowe forum, zobaczycie, ale będzie fajne, przejrzyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna izelllla
No Ewo- tym demotywatorem to pojechałaś po bandzie. Właśnie pokazałaś swoją mądrość z racji wieku - żenujące okrutnie. Nie znam was, ale miło się was czyta a raczej czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi czekam z niecierpliwością :) Czy tam będzie hasło tylko dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Ja się w dyskusję nie wdaję, ale Ewcia nie może odejść!!!!!!!:):) Jest stały, zgrany skład; przenieśmy się na inne forum i wszystko będzie ok. Tu aż głupio mi cos napisać, bo zaraz ktos mnie moze skrytykować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Och, jak dobrze do Was wrócić! Co tu się dzieje? Hormony widzę buzują ;) Ja przeżyłam jakąś traumę. Zakażenie pochwy i z drugiej strony zapalenie krtani i oskrzeli. Antybiotyk, leki wykrztuśne, przeciwkaszlowe. A kaszlałam tak, że do teraz mam zakwasy na brzuchu. Mam nadzieję, że nie wykaszlałam albo nie zatrułam dzidzi lekami :/ W czwartek mam USG genetyczne. Wiecie czym (poza pomiarem przezierności karku) różni się od zwykłego USG? I jeszcze jedno pytanko - czy któraś z was miała zakładany szew na szyjkę? Niedługo mnie to czeka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A! No i dzięki za dopisanie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale ja się nie uważam za starą babę żeby pisać, że z racji wieku nie godzi mi się na pewnym poziomie rozmawiać a z resztą ktoś tu sam prezentuje jeszcze niższy oskarżając inną forumowiczkę bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree witaj :) Ja mam prenatalne 23-go czyli w poniedziałek. Nie wiem z czym to się je. Bardzo sie denerwowałam tymi plamieniami i chciałam dzisiaj umówic się na USG prywatnie. Nie wiedziałam, że tym jest większy kłopot niz z prenatalnym. Wszystkie terminy zajęte, najwcześniej 1 czerwca więc odpuszczam i czekam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poczytałam was sobie troszke wstecz. Troche przykra ta wasza dyskusja. Jak dla mnie to wy obie dziewczyny i ewa i karrla mocno przesadziłyscie. A co do tej pomaranczki - bankowo to jedna z czarnych grudniówek wiec pojdzie razem z wami na to prywatne forum ;) Powodzenia dziewczyny, zdrówka dla maluszkow. Ja tez znikam bo i mi troszke ochota przeszła na dyskusje w takim dziwnym tonie. Zreszta i tak zawsze ciezko mi sie tu odnalzezc w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi, szybciorem z tym forum, bo zaraz tu chyba coś wybuchnie od emocji:) Proszę, skończcie już ten beznadziejny temat, bo to nie ma najmniejszego sensu!!! Nie ważne kto jest starszy, młodszy, madrzejszy, gdzie mieszka itd., idea tego forum jest zupełnie inna... Przykro mi, ale nie o Was tu chodzi, ale o dzidziolki:) I radzę Wam ich niepotrzebnie nie denerwować jakimiś głupimi kłótniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nowym forum każda się zaejestruje, i tylko nasze grono będzie mogło czytac posty oglądać zdjęcia itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×