Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ja mam powiekszona maczicze ;D hy i ogolnie mam juz brzuszek taki ze mi juz miejsce w busie ustepowali dzis ale to tez nie dzidzia juz tylko mam strasznie brzuch nadety.... dzidzia jest za mala zeby juz brzuch wypchac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi ten zab sie skruszyl to polozna powiedziala ze mam takiego malego tasiemca co mamie cale wapno zabiera ;P hehe i sie usmialysmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajną położną moja taka zmierzła jest . dzisiaj rozmawialam z nia na temat porodu i mi powiedziala ze setki tysiecy kobiet urodzilo i ja tez urodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
nieciekawie się zrobiło zawsze można zgłosic post do moderatora lub go usnąć ja też jestem za cesarka i będę robiła wszystko aby ją mieć jeśłi nie będzie ku temu powodów (ciśnienie, cukier, źle ułożone bobo) - za dużo problemów jest przy porodach w mojej rodzinie, dzieci na szczęście nie miały problemów po próżnociągach, ale kobiety dochodziły do siebie długo po tej traumie, dlatego drugie pokolenie ma już cesarki (z różnych naturalnych powodów) ale to każdego indywidalne zdanie - jedna chcą naturalnie, drugie chcą cięgie - jedne lubią lody truskawkowe drugie wolą czekoladowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
ups! cięcie , nie cięgie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos kto sie zna na toksoplazmozie albo ma znajomego lekarza ktory sie zna na tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
z tego co sie orientuje to robi sie IgG i IgM, jak ma sie to drugie to znaczy ,że się właśnie przechodzi toxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
nie znam sie na tym, ale ostatnio moja gin mi tak odpowiedziala, bo zanosiłam jej wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska u mnie jest tak ze nie wykryto przeciwciał igm ale z awidniosci wynika ze mam swieza infekcje czyli jedno zaprzecza drugie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny nie było mnie parę dni bo mąż dał laptopa do czyszczenia :) własnie nadrabiam i czytam wszystko :) asia1983 ja też wole cesarkę :) pierwszą miałam cesarkę bo miałam ułożenie pośladkowe już rozmawiałam z moją pani Doktor i uzgodniłyśmy że teraz też będzie cesarka :) jak się dziewczyny czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam po weekendzie. Właśnie nadrobiłam zaległości. Trochę tu gorąco się zrobiło. Ale i tak tu zastaję nie mam ochoty póki co na przeprowadzki chyba że na własne M. A tak apropo porodów to któraś z was napisała że ból 10 razy większy niż podczas okresu (niestety nie pamiętam która). Wy mnie lepiej nie straszcie takimi rzeczami :) bo okresy to miałam mega bolesne tak że z bólu chodziłam po czworakach (skurcze bóle krzyżowe i ud) a nawet kilka razy wylądowałam na pogotowiu. Więc jak to będzie miało boleć 10 razy mocniej to mnie nogami do przodu z porodówki wywiozą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszja to ja napisałam. Ja nie miałam mega bóli w czasie okresu dlatego dla mnie był to na tyle silny ból że mnie zginało w pół jak zaczynało boleć i nie mogłam sie ruszyć . Dzieki dziewczynki za zaproszenia. Całkiem inaczej Was sobie wyobrażałam :) Bardzo pozytywne wrażenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się podczas okresu ruszać nie mogłam :) garść prochów i modlić się żeby między skurczami usnąć bo jak nie to bywało różnie:) ale i tak się najbardziej boje tych bóli krzyżowych bo jak teraz mi dokuczały to co dopiero później, a moja mama zawsze nawet po tylu latach po porodzie wspomina potworne bóle krzyżowe resztę mówiła że bez problemu można przeżyć :) niestety bolesne miesiączkowanie też po niej odziedziczyłam :/ ale co ma wisieć nie utonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dziewcyzny ktore juz urodzily jak wygladal porod do czego porownać ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ból przy porodzie porównałabym do bardzo mocnych skurczów jelit, takich przed sraczką. Ogólnie ja miałąm większość krzyżowych bóli, ale ogólnie spoko. ból zęba jest gorszy przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Wróciłam właśnie z USG:) Nasza kruszynka ma 2,6 cm, serduszko bije 171/min. Termin USG zgadza się idealnie z terminem wyliczonym przeze mnie:) Maluszek pomachał do mnie rączką nawet:) Jestem bardzo szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowym niennie nie
nie było 2 dni i juz afera, NIE JESTEM KARLĄ a że mamy takie albo podebna zdania co mnie bardzo cieszy swiedczy o tym że nie kolor niky powinien byc brany pod uwage a treść a eve chciałam zaznaczyć ze na tym topiku jest kilka pomarańczówek, ta co gadała o różyczce to trochę przegiecie bo jestesmy w ciazy i nikt nie ma ochoty sie denerwowac, no ale jesli przekazujemy sobie jakąs wiedze na temat poródów to niech to nie bedą wyssane z palca informacje a rzeczywistosci, a ja uzywam tylko dwóch ników, nie pisałam niekulturalnie i obrazliwie, pisałam swoje zdanie bardzo oszczednie wiec skad kłótnie i afera tylko o to, że ktoś miał prawo wyrazic swoje zdanie? to nie jest tak, ze jesli ktos rodził to jest skarbnica wiedzy ale juz pewną wiedze na ten temat ma, takie sa realnia, i Karla ma racje, ma prawo sie bac bo takie sa realia w PL i to ona wybiera jak zakończy sie poród a ze załozyła ten topik ma prawo wyrazic swoje zdania a ta która go nie przyjmuje tylko sie rzuca z odmienne zdanie a sama pisze elaboraty na temat ciazy to wielki fałsz i macie racje dziewczyny forum prywatne jest jak najbardziej ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale fajnie:) ja swojego skarba zobaczę dopiero pierwszy raz 31 maja ale to tylko 2 tyg :) (lepiej brzmi niż 15 dni ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze mojego skarba za tydzien jupiiii :) ide zmoim chłopem . ciekawa jesttem jak zareaguje jak zobaczy maleństwo . szkodaa ze nie ma juz tego drugiego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny! Czytam Was już od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam śmiałości zagadać...No i troszkę się bałam zapeszać, jeśli idzie o ciążę.Mam termin na 16 grudnia, dziś jest 3 dzień 10 tyg.Siedzę w chacie na l4(jestem fizjoterapeutką i mam ciężką pracę) i strasznie się nudzę;) Szczególnie, że na nic nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×