Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

karrrla333........24............Opole................12.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............11..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............12.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............12.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............11.... .....03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........12.. ........03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa............12...........04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce.................11 ..........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko..............11...........05.12. 2011 Ewa1311...........31.........Puławy................10.. . ......07.12.2011 Dree................27.........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno................11.. .........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice..............9... ........08.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............11. .........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................9.. .. ......12.12.2011 Asia1983............27......Słupsk...................10. .........13.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............10.. .......14.12.2011 mamazuzki76....34..........Świecie................9...........15.12.2011 kitka27............ 27 ........ Poznań ..............10 ......... 16.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............10...... ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............10..........17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........8............18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn................8..... ......22.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków...............8............23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8........... 23.12.2011 Myszka281.........24.........FR......................8.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................8.... ......26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................9. .........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............8...........30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................8 ...........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek333, Na hemo lepiej uważać. U mnie spadła w ciagu miesiaca ponizej normy. Jestem teraz na żelazie i codziennie wsuwam pietruszkę, ciemne winogrona, chleb razowy, pestki z dyni, morele i wszystko co ma duzo witaminy c. Wciąż chce mi się spać i jestem słaba ale zdecydowanie lepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek333 !!! Jesz wątróbkę? Naczytałam się, że w ciąży nie powinno sie jej spozywać a jestem uzależniona od wątróbki kurzej z cebulką i jabłkiem.. wiec gdyby jednak.. to sie chyba wybiore na wątróbkę :) :) :) ja mialam pierwsze wyniki krwi dobre. miesiac pozniej juz hemo do bani a prenatal łykam od 5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze napiszę jak to u mnie przebiega :-) w zasadzie bez żadnych objawów, mdłości brak, zachcianek też - jedynie brzuszek wywala :D zwłaszcza wieczorem heheh do tej pory przytyłam jakies 1,5 kg, niby więcej nie jem ale na pewno mniej się ruszam, i tego mi najbardziej brakuje: rower i bieganie muszę więcej spacerować, ale po pracy to już mi się nic nie chce :( z przyszłym tatą jesteśmy razem ponad 11 lat, czyli od wieeekow :D no i cywilniaka mamy zamiar jakoś niedlugo wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 11 lat? Niezły staż. Jest obecna jakaś Grudniówka z mało pokaźnym stażem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Biorę antybiotyk na bakterie, które wyszły z posiewu pochwy a przy okazji leczę też zapalenie oskrzeli :) Co do wątróbki - też słyszałam ze względu na zawartość wit A, która w nadmiarze może wywoływać (szczególnie w pierwszym trymestrze) wady rozwojowe. Tyle co wiem. Wydaje mi się, że jedna porcja wątróbki raz na jakiś czas raczej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, U mnie w jednym badaniu norma 65-100, w drugim 55-108. Mialam 69 i 78 ale nie mam zielonego pojecia od czego to zalezy..Sama jestem wielka fanka cukru, codziennie żelki, batoniki, czekolada i lody. Esska271 Rok? Mniej? Poznałam mojego M. pod koniec grudnia 2010 : ] więc wyobrażacie sobie zaskoczenie jak w marcu zobaczylam 2 kreski na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Mzelle to faktycznie macie szybki przebieg :) My mamy w sumie prawie 3 lata stażu, a małżeństwem jestesmy od marca 2011 i zaraz po ślubie zaszłam w ciąże. Normalnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja pierwsze wyniki badań, które miałam robione w 8 tygodniu, miałam bardzo dobre. Teraz pod koniec miesiąca pójdę zrobić mocz i morfologię:) Co do pisania na forum, które założyła Ewa. Ja chcę tam pisać, ale nie mam zamiaru nigdzie się wypowiadać, kto jest dobry a kto zły. Ja się zwyczajnie nie angażuję emocjonalnie w takie spory. Nie mam nic do żadnej osób z forum. Jestem osobą, która nie lubi konfliktów i dlatego chcę pisać tu i tu:) Poza tym od dawna piszę też na forum dziewczyn, które starają się o dziecko. teraz już rzadziej, ale jednak:) No a ja sobie pospałam, zjadłam i napiszę troszkę pracy zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My małżeństwem jesteśmy od września. Od razu chcieliśmy dziecko, ale zajęło nam to pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik i bardzo dobrze :) Kazdy ma prawo do własnych decyzji, które nie ranią innych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak szybko, myslałam o dziecku od ponad roku, ale nie nastawiałam się konkretnie, jak odpuściłam myslenie to zaszłam :) Szwagierki mojego meża też się starają, są ode mnie młodsze i spodziewałam się raczej, że któraś z nich zajdzie. A tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, Jak się będzie sprawował później to się dopiero okaże :) Narazie nie mam większych powodów do zmartwień. Robi zakupy, był obecny przy trzech USG, gotuje, widzimy się codziennie, spaceruje z moim psowatym, ma do mnie anielską cierpliwość, ogląda wózki, foteliki i przeglada forum dla młodych tatusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle nie jest ale wiadomo, że jesteście w lepszych sytuacjach, "trochę" lepiej się znacie ze swoimi drugimi połówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle nieźle :-D. My 11 lat, w tym 1 rok po ślubie (1 maja) i 1,5 mieszkania. Ja odstawilam tabletki na 3 miesiące, udało się od razu w 1 miesiącu ale poronilam w 5 tyg i w następnym miesiącu znowu się udalo i na razie 12 tydzień :-D Tej watróbki to ja aż tyle nie jem, może raz na miesiąc/ półtorej ;-) Ale buraczki tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ludzie kochają i szanują to nieważne w jakich sa związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny dzień :D co do stażu to przebijam bo 6 lat po ślubie i 12 razem :D właśnie wróciłam ze spaceru . Najpierw zaliczyłam laboratorium z siuśkami, później spacerkiem na cmentarz do dziadków poinformować ich o cudzie :D a później na targ po szparagi i truskawki :D pyszne jak cholera i jeszcze bardziej drogie, ale już nie mogłam wytrzymać :D w sumie godzina spaceru a jestem wykończona , moja kondycja padła jak mucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten (niestety) pochmurny dzień:) My znamy się ponad 7 lat, razem ponad 3, mieszkamy razem 2,5, jeszcze przed ślubem:) Ja podobnie jak Soniówka brałam tabletki.... Także cud^^ Moja mama się śmieje, że mój T. ma siłę przebicia:P A tak poważnie, to podejrzewam, że to dlatego, że byłam chora w lutym - marcu... Co do badań, to ja się boję swich wyników, w tym tygodniu muszę iść na badania... Od zawsze miałam problemy, anemia, za małe krwinki czerwone, za mało hemoglobiny, więc teraz zapewne będzie tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień z płakaniem zaliczylam z 3 tyg temu. Teraz ciągle ale to ciągle kicham :-D :-D. Wszyscy pytają czy chora nie jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakanie jest na porządku dziennym :D kichanie też miałam i się trochę uspokoiło było nawet z krwią , ale to podobno normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) z racji tego, że nie pracuję i siedzę w domu czytam was baardzo regularnie, chociaż myślę, że powinnam jednak poświęcić więcej czasu na pisanie pracy, ale cóż;p nie wiem czy wcześniej gdzieś tam pisałam, ale obecnie zaczął mi się 12 tc. co do kichania - to moja największa przypadłość :) a płakanie jest na drugim miejscu ... przez cały ten okres nie miałam żadnych większych dolegliwości ciążowych i żebym pewnego dnia nie zemdlała chyba bym nie wiedziała, że jestem w ciąży. A dzisiaj znowu zemdlałam i to tak z ostrym hukiem i cieszę się bardzo, że przynajmniej nie byłam sama w domu. Boję się teraz o wyniki o wszystko a poza tym moja ciąża była planowana najszybciej za rok i to też jest dla mnie dodatkowym stresem. Z moim chłopakiem jestem półtora roku i wydaj mi się, że dzidzia się pośpieszyła. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i poprostu tak ciężko nam dojść do jakiegoś kompromisu, że już brak mi sił i naprawdę boję się o naszą przyszłość... No i musiałam się komuś wyżalić więc padło na Was, bo kto lepiej zrozumie panującą w nas burzę hormonów i emocje, które nam towarzyszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) witam nowe panie ;* bylam dzis na badaniach.... nie wiem kiedy wyniki bo to moja polozna odbierze sobie sama wiec pewnie szybko i beda juz za tydzien :) to sie dowiem.. mam nadzieje ze ok bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zaczerniłam się, bo pewnie będę częściej tu zaglądać i pisać, a nie tylko czytać. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×