Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

będzie ci w stanie powiedzieć jeśli dzidzia będzie chciała pokazać co tam ukrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim !!!! ja już po przęźwierności itp. i wszystkie wyniki super i lekarz powiedział, że już możemy cieszyć się dzidzią :) hura !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera super :) powoli wchodzimy w 2 trymestr :) mdłości mijają i humory nam się poprawią :) ja chyba też dopiero zaczęłam się cieszyć 2 tyg wcześniej zanim dowiedziałam się o ciąży moja przyjaciółka poroniła w 11 tyg i powiem wam szczerze że cieszyłam się tą ciążą ale ostrożnie tak i bałam się tego 11 tyg ale teraz już musi być dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka jednak nie na darmo mówią, że po pierwszym trymestrze można odetchnąć , ale tak patrząc to nasze forum szczęśliwe jest bo raczej nikt ni eodpadł chyba, że z nie odzywających się . Mam nadzieję, że nie i wszystkie niedługo przytulimy swoje maleństwa :D a najlepsze jest to , że bąbel spał jak jak robił usg i musiał go obudzić a ten zaczął podskakiwać jakby miał czkawkę albo się wystraszył a później rączką machał :) coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie :) mi na usg pokazał tylko bijące serduszko i tyle nie pokazywał nam nic więcej ale najważniejsze że wszystko jest ok :) Jak będę w lipcu w Polsce mam zamiar zrobić sobie usg 4d i mam nadzieję że to mi wszystko wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gratuluję dobrych wyników badań:) ja chodzę do prywatnego gina i na 16 czerwca mam teraz wizytę, to będzie tak 13 tydzień i od razu na tej wizycie będę miała te wszystkie badania robione genetyczne. przeziębienie mnie trzyma jeszcze ale już jest mi troszkę lepiej. Panowie pojechali na piknik naukowy więc mam spokój w domku i mogę podrzemać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś cały dzień umieram z nudów nie poszłam do pracy i teraz sama siedzę cały dzień przed tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera gratulacje :) a ja bylam u kuzynki ;'p prosic ja na swiadka i przy okazji z jej 4 letnim synkiem zaszczelilismy mojego T ze 100 razy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja pojde se prywatnie na usg to tez mi zrobi te badania o czym wy piszecie??? dzisiaj slyszalam ze baby w ciazy nie moga jesc truskawek min 5 jest to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Co u Was słychać. Ja czekam na telefon od meża i do północy nie śpie bo wtedy dolatuje :) Brzuch mam jak bańkę, jem za trzech i ogólnie jestem jak na speedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla mozesz jesc truskawki i maliny tez. nie mozna tylko naparu z lisci z malin :) wcinaj smialo na co masz ochote ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem za 7 :P mam taki apetyt ale wszytsko zwracam chodze ciagle glodna nawwet sie zastanawiam czy wogole ma sens jesc jak i tak to zwroce a tak byloby dla innych ... dzisiaj zrobila moja mamusia zupe szpinakową to zostala w zołądku ale pozniej zjadlam milchschite i katastrofa wszytsko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny mam brzuch od 3 dni... ci8ezki taki.. czuje go ciagfle i jakby mi cos w srodku sie dzialo ale to ani nie wzdecie ani nic... ;/ najlpierw mnie bolal 2 dni, a dzis juz nie boli tylko taki sie zrobil twardy ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, A kiedy idziesz prywatnie do tego gina? masz jakas wizyte u lekarza umowiona? Mnie tez bolal brzuch jakis czas temu, po dwoch dniach poszlam do lekarza.Powiedzial, ze taki bol brzucha + jego twardnienie może (nie musi!) oznaczac, że szyjka macicy sie kurczy. Przepisal mi lunteine 2 x dziennie. Od tej pory mnie nie boli :) Weź lepiej dopytaj sie swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnej prywatnej umowionej narazie. do mojeog chodze prawie co 2 tyg. ja liteine biore juz od 2 miesiecy. a ten bol brzucha oznacza ze macica rosnie. uf zreszta widze ze mam znowu wiekszy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie słyszałam że nie wolno jeść truskawek ;/ ja pochłaniam je w dość dużej ilości bo to jedna z niewielu rzeczy które mi smakują :) wiem że karmiąc truskawki nie są wskazane bo mogą uczulać dziecko ale w ciąży nie wiem wiem że nie można surowego mięsa, owoców morza, serów pleśniowych i jajka muszą być dobrze ugotowane lub usmażone i należy unikać np majonezu bo tam są surowe jajka ale powiem wam że jak mam ochotę na kanapkę z majonezem to jem przecież chyba zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży przechodzi jakieś badania? Karrla jeszcze trochę i mdłości i wymioty miną mi pomagało częste jedzenie ale mega małych ilości ale na nie każdego to działa :) na szczęście wszystko powolutku u mnie wraca już do normy Soniówka jak poprosisz gina na pewno ci zrobi :) ugotowałam obiado_kolacje i czekam na mamę i mojego P heh wynudziłam się za wszystkie czasy jutro nie ma wagarów idę do pracy choćby nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam z mamą więc sama nie jestem ;) a teściowie 100 km ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bólu brzucha to mi powiedziała położna na wizycie że mogę czuć ból bo rośnie macica i o ile nie jest to ból nie do wytrzymania to nie powinnam się obawiać ale zawsze możesz zadzwonić do lekarza i zapytać żeby być spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, pablinka Boli was cały brzuch czy w jakimś określonym miejscu? Kłuje was czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla, ja tez radzilabym Ci jeść mikroskopijne porcje ale czesto, może wtedy Ci przejdą mdłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, Też się zastanawiałam jak Ci będzie ciężko samej..No ale jest Mama z Tobą a to wszystko zmienia. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piewszy raz mnie boli od ponad miecha. czasem i bardzo leciutko taki bol jak na okres ale 100x lzejszy. skurcze macicy. bylam u lekrza i dzwonilam do poloznej mojej. macica sie rozrasta :) dzidzia rosnie i musi miec miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłucie czułam trochę wcześniej teraz ból jest inny czuję go w całym podbrzuszu mam wrażenie ciężkiego brzucha ale nie zawsze no i mój brzuszek już zmienił kształt :) tyle że ja spokojniejsza jestem bo w 12 tyg miałam krwawienie i byłam na emergency w szpitalu okazało się że krwawienie z infekcji pęcherza i że szyjka zamknięta i wszystko jak należy tak że oni mnie wtedy trochę uspokoili heh tak sobie teraz myślę dziewczyny przed ciążą stres czy się uda jak przyszła @ płacz i nerwówka czemu nie już a jak już ciąża to wciąż stres czy na pewno wszystko dobrze z maluszkiem a później będzie stresik o maleństwo my to mamy mocne nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, tak się źle czułam po obiedzie, poszłam spać, wstałam napiłam się soku, zjadłam nektarynkę i po godzinie męki wkońcu wszystko zwymiotowałam :( kur...ile to ma trwać :/ oczywiście wieczór z głowy, nigdzie nie poszłam i zostałam sama w domu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze wy mi pomozecie ..? ja bym wam podala dokladne wyniki moich badan z toksoplazmozy i ktoraś z was by sie zapytala swojego gina ze wasza znajoma ma takie wyniki i czy ma sie niepokoić .. bo kurcze kazdy lekarz mi inaczej mowi i nie wiem kogo sluchac ..moglaby ktoras z was sie zapytac??? czy uwazacie to za glupi pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też macie syndrom wicia gniazda :P? U mnie tak nie lśniło od lat.. Zero bałaganu, kwiatki na stole, ani jednej bluzy na krześle a ubranka i rzeczy dla dziecka poukladane w szafie, podłoga błyszczy, na balkonie zioła i kwiaty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda witaj w klubie :P masakra ilez idzie sie meczyc .. robil ci lekarz badania na odwodnienie??? mi robil i mowil ze jak jeszcz etydz tak dalej pojdzie to musze na oddzial ale sie nie przyznalam zmuszam sie pic dziennie bardzo duzo płynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(__Magda__), a jesz male porcje? lekkostrawne? gotowane czy smażone/podsmażone? ja zauwazylam,ze wlasnie jak malo i gotowane to żołądek nie wariuje. tez mialam okropne mdlosci ale nigdy no po kaszce mannej albo kaszce dla malucha.. Dzisiaj zjadlam pizze, wiec znowu lekko mnie mulilo..no ale ja juz wiem,ze to moja winna, powinnam zjesc ziemniaka z gotowanym kalafiorem na mini talerzu i by nie bylo problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja syndromu wicia gniazda na razie nie mam :P raczej mam ogromnego lenia i na prawdę nie chce mi się nic, a najgorzej mam z gotowaniem nawet dotykanie jedzenia jedzenia jest dla mnie problemem a mięsa to w ogóle nie dotykam brrrrr ( a najśmieszniejsze jest to że do tej pory byłam zapalonym mięsożercą :)) dziewczynki współczuje wam tych wymiotów i życzę by jak najszybciej odeszły w zapomnienie byle do 2 trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×