Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

hihi karla no dlatego domi chciala zebysmy poislzy na te drugie forum i mi sie ono tez pdooba ;D tutaj pelno osob czyta nas tylko a co poniekture co im sie nudzi bo maja zycie do bani pisza takie posty ;D a co do infekcji to hehe paradoksem jestem mega zadowolona. 2 tyg temu na usg dowiedzialam sie ze juz wporzadku i ze juz nie musze lezec, zagrozenie minelo.. a dzis na wizycie gin powiedzial ze za 2 tygodnie odstawiamy luteinke tylko infekcja sie musi wyleczyc... nic powaznego, infekcja tych miejsc. mam antybiotyk i za 10 dni na badanie moczu kontrolne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? ta pomaranczowa to mnie natchnela... az mam smaka na pomarancze mmm.. ide po nia do kuchni ;P zjem ze smakiem :) no ja bylam bo kumpeli sie zachcialo capucino ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska, no właśnie ja dlatego nie robię tych testów choć moja gin poleca, bo wiem właśnie,że wychodzą często bez podstaw źle. A u Ciebie będzie ok kKochana, nie martw się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po in vitro miałam wskazania chociaż mam 29 lat i mój gin powiedział, że jeżeli żadne z wyników na usg nie wyszło źle to nie ma sensu robić reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 , wspominalam juz,ze i mnie bolal brzuch. ktoregos dnia doslownie caly a do tego stwardnial. dostalam luteine a dzisiaj... lekarz (kolejny!) powiedzial mi, że mam przestac brac luteine bo to wkoncu hormon i jesli nie ma potrzeby to nie powinnam go brac.A, że brzuch pobolewa to normalne, nie ma co sie stresować :) A jak Twoje wymioty? Poprawiło Ci się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj gin powiedzial to samo i ze za 2 tyg odstawiamu lutke bo lozysko juz samo bedzie ja produkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie ze jak sie duzo wymiotuje to dziecko bedzie inteligentne :P jesli by sie to sprawdzilo to moj bąbel bedzi eporfesorem. :P hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzlele nie poprawilo sie . powiedzialm lekarzowi ( bo mi ostatnio mowil ze mnie na odzial weznie) ale nic nie zareagowal poprostu powiedzial ze duzo pić . zla jestem raz mowi tak raz tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a soniwka to sa brednie :P ja slucham sobie muzyke klasyczna zaczelam czytac ksiazki krzyzowki rozwiazywac . zobaczymy czy cos to da :) i od malego chce mowic w 2 jezykach ;] czekolade dopiero dam jak bedzie mialo 3, 4 latka .. :P i mam zamiar tez jezyk migowy uczyc podobno to tez podnosi ineligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to postawilas sobie cele bejbe ;D moje nie dostanie czekolady bo nie zdazy przedemną po nią ;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie skucham muzyki bo dzidzia slucha. kupilam jej duuuze sluchawki i zamist na uszach sa zalozone na brzuch... i sie relaksiujemy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj T tez tak mowi ze tata zje przed nim :P kurcze mam nadzieje ze tescie sie nie beda wtracać wrrrrr jak tak to rozpętam 3 wojne swiatową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ty tte sluchawki zakladasz na brzuch ? kurcze ciakawa jestem co nasze malenstwa robia w brzuszku czy im sie nie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos tam czuje ale nie wiem czy to bąki czy mały :p wczesniej tego nie mialam wiec mysle ze maly fika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam to teraz bawi się pępowiną, ssie palec, ma czkawkę i macha mamie na usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla mam takie duze sluchawki... tego typu http://allegro.pl/mix-style-sluchawki-do-mp3-mp4-ipod-x-techno-i1618967286.html#gallery da sie je zalozyc na brzuch... :) no fasolki slysza wszystko co sie dzieje w brzuchu mamy. ale potem rozpoznaja glos mamy i taty z tego co mi lekarz gadal. i mowil ze sluchawki na brzuch mam dawac jak chce zeby slyszalo. bo inaczej to ciezko ;lP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie brzusio i to tak że nie mam na nic siły, a tu w pracy do 22 :-( chyba zresztą sporo dziś boli z tego co piszecie... Poza tym chyba zaczyna mi się zapalenie pęcherza, na razie czasem zaszczypie, leciutko ale nie mogę dopuścić żeby się to rozwinęło. Oklady z rumianku robiłam i wcinam żurawine, jak do jutra nie przejdzie to do lekarki zadzwonie. Okropny mam dzień...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×