Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Witam :) wczoraj ucichłam bo dzień okazał się bardzo zajęty i bardzo miły :) Dostaliśmy mega prezent na dzień dziecka :) do teraz mi się gęba śmieje :) przyznali nam dom z councilu ( tak jakby z miasta) 3 sypialnie salon kuchnia i łazienka nawet jest ogrodu kawałek co w anglii rzadko się zdarza :) widzieliśmy go na razie tylko z zewnątrz bo do 13 czerwca ktoś tam mieszka a my będziemy mogli się wprowadzić dopiero po 28 ale to idealnie bo tu mamy umowy wynajmu do końca czerwca :) kurde już jak na swoim co prawda będziemy płacić do miasta za wynajem ale dużo mniej i jak po 5 latach będziemy chcieli je wykupić to ta kasa co płacimy za wynajem już będzie jakby zapłacona :D i nawet remont jaki nas czeka mnie nie przeraża :P moja maluda będzie mogła mieć swój pokoik :D:D:D nawet ból głowy mi nie straszny :) widzę że na poczcie nawet ruch się zrobił bosz zdjęcia maluchów są zaj* zakochałam się we wszystkich a gosiek to zdjęcie z 3d bomba aż by się chciało przytulić odrazu takie maleństwo :) ajsza skoro jesteś z wielkopolski może polecisz jakąś orkiestre na wesele?? w lipcu musimy jakąś zarezerwować fotgrafa mam wybranego kamerzystę też ale z orkiestrą mam okropny problem ;/ a ze znajomych to wszyscy raczej odradzają niż polecają heh pościel śliczna :D ja cię kręcę ja mam upatrzone łóżeczko z pościelą baldachimem i dopiero jak w lipcu to zakupię będę się rozglądać z a drugim kompletem :P ja narazie zapatruję się w ubranka :D ej ale pościel z kubusiem puchatkiem powialiła mnie na kolana zaraz dzwonie do ojca żeby mi zamówił :) moja przezirność była 1,0 ale mi pobierali krew na ttest pappa automatycznie nikt nie pytał czy chce czy nie tylko tu to wykunują u każdego ale nie dawno dostałam wynik że ryzyko jest bardzo niskie i nic więcej już nie muszę robić . a w polsce chyba wykonują je rutynowo osobą po 35 roku życia. Ja zawsze jestem z moim P na wizytach nawet u położnej a co niech uczestniczy w ciąży :) i na usg też zawsze ze mną uwielbiam jak wsadza lekarce głowe w monitor i minę ma jakby widział więcej od niej :D i nawet był przy dopochwowym ale ja byłam przykryta prześcieradłem a on zajęty widokiem naszego malucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mzelle83
ja wole zobaczyc na zywo,dotknąc itp:)jakos na all nie potrafie się odnaleźć.ale dziękuję za pomoc.ja rodze przed wami,bo wrezsien/pazdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka gratuluje mieszkanka wiem co czujesz bo ja mieszkam w FR i tu tak samo miasto przydziela mieszkania i nam też się udało od 3 miesięcy mieszkamy w domku 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i garaż no i kawałeczek ogródka...śmieje się z mężem że to zaowocował naszą fasolkę bo na starym mieszkaniu nam nie wychodziło a tu w pierwszy miesiąc się udało chyba przestałam się stresować jak się pomieścimy chociaż mieliśmy 2 sypialnie salon i aneks kuchenny tylko że w bloku a mi się marzyła ta osobna kuchnia a mojemu garaż :D Długo czekaliście na to mieszkanie ? Bo u nas to trwało cholera prawie rok ...ale teraz to już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny jak pooglądać fotki Waszych maluszków bo ja też bym chciała bardzo zobaczyć i wolnej chwili dodać swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszków ja też wole na żywo u nas są organizowane co niedziele takie targi garażowe ludzie wyprzedają wszystko co mają w domu za groszki i często są super ciuszki po 1 Euro i można na prawdę sporo nakupić a Francuzi nie kupują byle czego więc powiedźmy jakieś tam śpioszki w sklepie kosztują 20 Euro a oni sprzedają za 1 i często nawet nowe...A ja uwielbiam jeździć na te targi bo to w sumie u nas jedyna rozrywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na takich targach ostatnio kupiłam nowe dżinsy ciążowe z metką tylko mieli wszystkie w jednym rozmiarze 38 ale to chyba duże 38 albo ciążowe są inne rozmiary bo ze mnie spadają ale na jesień powinny być ok dałam za nie 3 Euro a cena była na metce 30 Euro tylko szkoda że nie mieli też mniejszych bo bym wzięła drugą parę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ale tu ruch :) same szczescliwe mamy :) a ja bylam u lekarza i juz nie musze lezec :) jupiii nareszcie bo to juz za dlugo trwało :) wszytsko juz dobrze :) luteinke odstawiam :) wiec zmykam nadrabiac zaleglosci nielugo ;P no i ksiazki dorwalam znowu fajne wiec sie zaszyje gdzies :) buziaki dla was i maluszkow :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj roznie... ostanio czytalam to co nam wiara przeslala, potem psychologoczne (jak zwykle) a teraz takie glupotki na hmm jak ja to nazywam odciecie sie od rzeczywistosci "istoty ciemnosci" ale dziala ;D da sie oderwac od swiata hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
witam dziewczynki, właśnie wróciłam od gina. Na razie chodzę i państwowo i prywatnie, ale to państwowo chyba sobie juz odpuszczę, bo badanie palcem raz na miesiąć, to trochę mało. Dał mi skierowanie na badania prenatalne w instytucie genetycznym (są 3 w W-wie) inwazyjne, no i się własnie zastanawiam nad tym. Za 2 tyg będę miała USG prywatnie, to będzie można powiedzieć, czy robić czy nie. Czy któraś z Was miała te badania w takich placówkach, czy Wasz gin je robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko :) nam sie udało w niecały miesiąc od złożenia papierów ale to że jestem w ciąży dawało nam trochę pierszeństwa :) i pasował nam dom w całym rejonie nie mieliśmy wymagań tylko do jednej okolicy :) tak że słyszałam od ludzi że niektórzy czekają po 3 lata a my proszę jak się udało :) Myszko u nas bardzo podobnie tylko są to carbooty i sprzedają tam często nowe rzeczy za grosze po funcie albo mniej i zabawki meble graty do kuchni można tam kupić dosłownie wszystko :) my to co niedziele jeździmy połazić :) ostatnio kupiłam śpiworek do spania za 2 f nowy z metką w ogóle nie używany :P Myszko wyślij swoje foto na grudniowki2011@wp.pl odeślę ci hasło i będziesz mogła obejrzeć zdjęcia :) Ja teraz czytam zaginiony symbol :) w ogóle polecam książki browna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
essska kocyk super czekam na opinie jak już go dostaniesz :) to może się skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep z używanymi ubrankami dla dzieci miesci sie na bemowie, ulica Powstańców Śląskich nr chyba 104, niedaleko Macdolada i bazarku, w tym samym budynku co pierkania Dragan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, też mam kocyk "bobasa", kupilam w świecie dziecka, super miękki, ciepły, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec mnie zamoroduje jak mu zacznę pisać liste co ma zamawiaćna allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaC
Witam wszytkie szczęśliwe oczekujące Kobitki :) pozwolicie, że dołączę do Was ? Jestem spragniona kontaktu z babeczkami w mojej sytuacji a i może pomoże mi to odstresować się od egzaminów i całej reszty ;) Nasza niunia na świat powinna przyjsć 2-4 grudnia. Tatus wniebowziety i chyba troszke przerażony czekajacymi nas zmianami..ach ci mężczyźni... stopniowo bede nadrabiać zaleglości informacyjne bo 170str w przerwie od statystyki matematycznej to nie lada wyzwanie i juz nie moge doczekac sie dalszej części. pozdrawiam wszytkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777, też mialam opryszczke. tak jak pisaly wczoraj dziewczyny - nie ma czym sie martwic tylko trzeba uwazac zeby nie przeniesc jej na narzady plciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mzelle83
dziękuje.zupełnie inna strona mista ale wybiorę się zobacze co za perelki maja:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777, zeszła mi całkowicie moze 5 dni temu. Lekarz powiedzial, ze nie ma co sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoiłaś trochę. ja kleję plastry póki co, ale zastanawiam się, czy po powrocie nie użyć jakiegoś antyviru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik :) ja miałam opryszczkę na samym początku ciąży, ludzi emnie nastraszyli że ten wirus jest bardzo niebezpieczny tym bardziej w pierwszych miesiącach ciąży , po czym okazało się że groźna jest opryszczka na narządach rodnych wywołuje jedyne co lekarz mi przykazał to myć ręce i jeszcze raz myć ręce żeby nie przenieść jej właśnie na narządy rodne i normalnie kazał mi używać jakiejś maści żeby ją wyleczyć tak więc spokojnie nie obawiaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×