Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dziewczyny czy ktoras oprocz pablinlki robila cos na poczcie? przyjmowala kogos? haslo wyslala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjęcie i kontakt na maila :-D. I zmierzylam się... 93cm :-D Jutro badanie ...jej jak fajnie. A w pracy wszyscy zdziwieni że urlop mam, bo takto to zawsze jestem. Powiedziałam że nie ma ludzi niezastapionych .. A to dopiero się zdziwia jak im zaświadczenie przyniosę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kto to
Bardzo niesympatyczna jesteś i kłótliwa Soniówa. I nie martw się ludziska czytać umieją to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki dzień dziewuszki dziś głowa ani na chwilę nie przestała mnie boleć a o pozycji stojącej dziś mogłam zapomnieć mam nadzieję że jutro obudzę się rześka jak skowronek!! i tego się trzymajmy :) dziewczyny cieszę się że u lekarzy wszystko oki i oby tak już do końca ciąży :) my sobie teraz z moim P jakiś filmik obejrzymy i spać :) jutro jedziemy zawieźć papiery w sprawie domku mam nadzieję że szybko dostaniemy, co na swoim to na swoim heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kto to
To powyżej było do Soniówy. Pablinka jest bardzo ok. Szybkiego minięcia bólu głowy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mnie pocałowac ;D jak ci sie tak bardzo nudzi :) pilnowac trzeba al;e tylko przed takimi cipami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka probowalas jakichs tabletek? Choc w sumie nie kazdemu apap pomaga ;/ spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniowka w pracy wie tylko moja zastępczyni..:-P pojutrze powiem szefowi, ale o niego się nie martwię, gorzej dyro on się zaplacze. Choć pół roku temu mnie poganial że najwyższy czas :-D Powiem mu że przecież sam mi kazał :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kto to
Mnie w tabelce nie masz :D to i pilnować nie musisz :D A całować to dziękuję bardzo brrrrr. Trochę się brzydzę, i mam kogo :D Spij słdko Soniówa, jutro masz dyżur kogo by tu naprostować dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paracetamol na mnie dziś nie zadziałał podejrzewam że za mało pije dziś troszkę wmusiłam w siebie więcej no cóż pozostaje mi czekać heh poza tym może też dlatego że się troszkę stresuje mam dużo spraw na głowie i pewnie stres też robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ciezki dzien ale sluzbe spelnie :) jeszcze z moja urojoną zagrozoną ciąża pojde na browara ;D dobra juz cie pierdole bo dziewuchy prosily zeby ignorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek ja to miałam stres ogromny przed poinformowaniem wszystkich w pracy, bałam się że mnie zwolnią a była to ostatnia rzecz której mi teraz potrzeba a przez to że nie jestem na stałym kontrakcie tylko pracuje przez agencje mimo ciąży nie jestem chroniona ale jak się okazało strach ma wielkie oczy i przyjeli mnie bardzo pozytywnie dostałam swoje krzesło ( mamy prace stojącą ) i mogę pracować mniej godzin nie muszę chodzić na 12 godzin i mam więcej przerw :) a współpracownicy w ogóle miło mnie przyjęli na początku to wręcz irytowało mnie ciągłe pytanie jak się czuje który tydzień i w ogóle :P nie byłam nauczona takiego zainteresowania moją osobą :D ale to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorym tak mało do szczęścia potrzeba :] ..dopiero dotarlam na baze.Pablinka wysle maila z foto jutro. Dobranoc dziewczyny. Kolorowych i spokojnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, nawet sie wyspałam :) Pogoda szaro-bura, ale przyjemnie. Kurde co rano budze się z bólem gardła, nie daj boże wwypije przed snem zimny sok i rano już nie moge nic przełknąc. W ciągu dnia przechodzi po wypiciu kilku kubków ciepłych napojów, ale poranek-porazka . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ranny Ptaszku, U mnie zapowiada sie piekny dzien.Ani jednej chmurki,Słońce :) Tylko ten wiecznie zatkany nos :P Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam do pracy. Soniówka, ja dostałam hasło do maila od jednej z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstaje, dziś o dziwo spalam dłużej ale to dobrze bo bym się tylko denerwowała. Zresztą już mnie brzuch boli... Trzymajcie kciuki żeby z maluszkiem było wszystko ok i żeby ładnie mamusi i tatusiowi pomachal z okazji dnia dziecka :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle widziałam fotkę na poczcie, śliczny brzuszek :) Nie moge znaleźc aparatu, mam mi gdzies schowała, jak rpzyjdzie to zapytam i zaraz zrobię foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kolejny dzień mega opałów w Stolicy, w autobusach ma sa kra dziś rano się zmierzyłam brzuch - 86 cm a było jakieś 10 cm mniej, dobrze ze biodrach za dożo się nie zmieniło no i w biuście mogłoby więcej moje marne B, jest małym C :] chyba się jednak nie doczekam chwili że będę miała duży biust a mały brzuch, bo ten ostatnio nieźle się powiększył, do tej pory tylko wieczorem teraz i rano jest niezły :] i to własnie teraz w tym 14 tygodniu, w sumie to mógłby być jeszcze większy żeby było widać że to ciążowy hehehe Dziewczyny ja nie lubię za bardzo tych wszystkich NK, fb, a jeszcze bardziej ciąglego zmienia i wrzucania fotek - mogę się w to nie bawić, w te konta itd? czy wtedy to mnie będzie mnie traktować jak "Te aktywne" ? ja rzadziej piszę bo pracuję, a po powrocie po 11 tu godzinach z dojazdami padam i nie mam już ochoty na internet i komputer... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś mamy pierwsze święto naszych maluchów - nic jeszcze nie kupowałam do tej pory, może dziś w ramach prezentu? :) wszystkiego naj dla Waszych dzieciaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już po śniadaniu:) jak o 4 wstałam do wc tak już spać nie mogłam :( Ale macie fajnie wszystkie już albo prawie wszystkie widziały już po kilka razy swoje dzidzie a ja dopiero 21 czerwca. powodzenia wszystkim które mają dziś badania. Pablinka pytałaś czy któraś jest z wielkopolski więc się zgłaszam :) rodowita wielkopolanka:) Nadziewany pączku - nie wiem czy moje 90 cm jest takie fajne :) bo wy to macie z 2-3 tygodni więcej za sobą jak ja będę w takim samym terminie to już pewnie jak Godzilla bede wyglądać:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 nie martw się ja też nie mam i nie wklejam fotek, przecież nie ma przymusu :) A z tym prezentem dla dzidzi to super pomysł też dzisiaj coś kupię bo i tak muszę wyruszyć w drogę ( w szpitalu źle mi papiery wypisali i muszę jechać do poprawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*aszja85 takiego brzuszka nigdy za mało :) Skoro temat biustów został poruszony, to mi nasuwa się pytanko, Wiecie może czy te większe rozmiary dużo rosną. Wiem że te mniejsze mogą się powiększyć sporo, nawet o 4, 5 rozmiarów, mam nadzieję że z tymi większymi tak nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :* pablinka pamietasz o mnie??? :D o obiecanym mailu co mialas wyslac do swojego lekarza zmoimi wynikami ? ja tez wysle zdejce ale dopiero pod wieczor bo tera mi sie nie chce skanera podłaczać :) wlasnie wyprasowalam stos scierek i pozmywalam góre naczyc jestem wykonczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) ale wy wczesnie wstajecie ;P ja o 6 ale i tak cos porobilam a teraz dalej i biegne do dentysty :) milego popoludnia :) ok olcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×