Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Hej. czytam was już od rana ale teraz się dopiero przywitam po obiadku, bo znowu co chwila z pęcherzem biegałam do toalety :/ ale już lepiej pablinka napiszę ci na maila co ja miałam za zespól i opiszę w jaki sposób i co grali. ja miałam ślub w październiku i trochę tych zespołów przejrzeliśmy ale tylko ten mi się spodobał byliśmy jeszcze na dwóch weselach na których oni grali i naprawdę świetnie się bawiliśmy. a co do czytania was od rana to dziś też zgłosiłam kolejne wpisy do usunięcia i postanowiłam robić tak zawsze jeśli jakaś pomarańczowa będzie tu mięsem rzucać jeśli więcej z nas będzie zgłaszać do usunięcia takie wpisy są większe szanse że będą szybciej usuwane i nie będzie nikogo kusiło żeby im odpisywać miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszja w takim razie czekam na wiadomośc na naszym meilu jest podany moj prywatny :) a ja takie posty od razu zgłaszam do usunięcia tak że widziałam że nie które znikneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Aszja, nie ma co sie denerwować tylko od razu do usunięcia. Na kocyk czekam, Mzelle ciesze sie już na zapas skoro taki mięciutki. Ciągle mam problem z kolorem ale ten szafirek bardzo mi sie spodobał, tak juz mysle na przyszłośc o ulewaniach itp :) Gosiek - musi byc faktycznie mięciutki :) Pablinka - gratulacje, nie ma to jak własne M, skoro w fajnym miejscu i z ogrodem to tylko się cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio mamuski szalejecie z zakupami.. Ja na razie oglądam :-D mamy aż 1 pajaca :-D Gosiek i Mzelle jakie Wy kochane brzuszki macie, dopiero fotki poogladalam. Już takie prawdziwe, mój znowu wklęsł :-( ;-) i nic nie widać.. Ale kadrowa mnie wyczaila, rzadko mnie widuje i stwierdzila że na buzi się zmienilam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek, ale za to jakie będziemy miały w 9 miesiącu - nawet nie chcę myśleć!;) Jak byłam w ciąży z bliźniakami to najpierw szedł brzuch a później ja:) Mam nadzieję, że tym razem będzie odrobinę inaczej. Jakoś źle się dzisiaj czuję. Tak słaba jestem. Chyba ze względu na pogodę. Niskie ciśnienie plus niedocukrzenie daje o sobie znać. Ide po batona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem kiedy tu zajrzec :) o jedzeniu rozmowy ;P o wy ;P i popieram mzelle... z miodkiem zostaw nam ;P hehe a mam rogalika smacznego i miodek to chyba podkradne pomysł... mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z udoskonalej smakow ciazowych znam od mojej przyjaciólki kebeb zagryzany żelkami i miesko z czekolada ;D ale nie preferuje... chyba. jeszcze? haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, słyszałyście o mleku w kartonie? To woda zabarwiona białymi chemikaliami! Ja od razu przestałam pić to świństwo. Teraz szukam jakiegoś dobrego, prawdziwego mleka, ale ciężko jest... nie powinno być UHT i nie powinno być pasteryzowane - kiedyś było takie w woreczkach, a teraz dupa... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie nektarynki.twarde i wcale nie jakies super czerwone ale pyszne, soczyste, slodkie. polecam na taki upał jak dzisiaj. a po glowie chodzi mi kompocik z truskawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja gosiek ale u nas ciezko o porzadne jedzenie :) ja czasem miewalam takie od krówki prosto mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, Akurat dzisiaj ktos podesłał mi artykuł o produktach mlecznych i zmusił mnie do rozmyślań w tym temacie: http://kuchnia-kuchnia.pl/pl4/teksty1048/odzywianie_malego_dziecka_cz_2_piramida_zdrowego_z A co do mleka to ja juz różne rzeczy słyszałam. Z drugiej strony teraz "wszystko" jest niezdrowe. Ostatnio tez czytalam, ze tansze soki z miaszem z owocow wcale nie posiadaja w skladzie miąszu tylko cos co go przypomina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w tych czasach rozkminianie co jest zdrowe a CO NIE jest ciezkie... ja jak sie dowiedzialam jak robia jogurty serki o to wszytsko bylam przerazona. albo to w jaki sposob zabijaja zwierzete zeby my mielismy miesko ;/ eh szkoda slow... chyba bym musiala nie jesc nic :( mam nawet dobra kumpele ktora pracuje przy produkcji marwita sokow jednodniowych i warzyw i owocow.. tragedia dziewczyny z jakich owocow je robia i warzyw ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzialam jak z zielonych pomidorow robi sie czerwone. Od tamtej pory nie kupuje polskich pomidorkow :] Gdybym tylko miala ogródek..Na balkonie moglam sobie pozwolic tylko na papryki, rukole, kolendre, pietruszke i kilka innych ziół. Miejsca na wiecej nie ma :( Soniówka, takie paskudne te owocki przeznaczone do jednodniowych soczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kilka metrów od domu stoi obora a w niej krowy :( kiedyś jak nie miałam możliwości picia takiego mleka to też tak mówiłam :) a teraz mi to tak śmierdzi że normalnie mi niedobrze, ale teściowa bez krów żyć nie potrafi uroki mieszkania na wsi jak wypiję takie mleko to od razu żołądek mnie boli :( już wole UHT nawet białego wiejskiego serka nie mogę ruszyć bo mnie ściska w brzuchu a jak takie swojski mleko śmierdzi jak kwaśnieje na ser to aż z kuchni uciekam bo mi słabo - ohyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowila ze pognite, zepsute, ochydne... tylko mzelle skoro oni tam marwita bez barwnikow i chemikali robia... co ma byc jednodnowy i super zdrowy...to co z kubusiami i innymi takimi zdrowymi sokami ? dlatego wole nie rozkminiac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za maila moje pierwsze fotki z USG są takie sobie dzidzia ma 2 cm poczekam do 16czerwca i wtedy wrzucę i może jakieś brzuszka :D Też jestem jakaś słaba jak mało zjem to huczy mi w uszach i strasznie mi słabo czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziwnie bo głodna nie jestem, ja nie biorę żadnych witamin tu nic nie przepisują może brakuje mi magnezu albo żelaza czy Wy coś wiecie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, ja jak jestem słaba to mam kołatania serca, ale u mnie to pewnie z tarczycą jest związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy przy tarczycy też tak może być bo ja miałam też złe wyniki tylko nie pamiętam chyba niedoczynność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek u nas w BB w Tesco przed hipermarketem stoi automat do mleka, kupujesz sobie butelkę jak za dawnych czasów i napełniasz, mleczko pyszne prawie 4 procentowe z jakiejś mleczarni niedaleko. Polecam :) Zaraz wysle Wam zdjęcie mojego brzucha . I twarzy zasypanej pryszczami :) Ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*aszja85, filmik juz widzialam, robi wrazenie. chyba bede pila mniej mleka.. :) Gosiek, dzieki za zwrocenie uwagi. juz sobie zakodowalam zeby przyjzec sie ilosci spozywanego mleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a jak byłam z synem w ciąży to już katastrofa i widzę że teraz znowu mi się to nasila bo tak miałam zawsze od 1 ciąży ale chwilami a teraz coraz częściej w 1 ciąży od 6 miesiąca bałam się sama gdziekolwiek wychodzić z domu bo zaraz mroczki jak się trochę zmęczyłam i słabo a do tego dopadły mnie skurcze i nastraszyli mnie że urodzę na początku 7 miesiąca ale nafaszerowali mnie przeciw skurczowymi lekami i po 2 tygodniach wypuścili ale skurcze miałam do końca ciąży i zakaz chodzenia bo wtedy się nasilało...boje się żeby teraz też tak nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×